Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:35 Život je pes (1)
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (5)
- 09:55 Olympic
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 04:00 Babylon
- 04:25 Počesku (Svatý Tomáš a Vítkův kámen)
- 04:35 Slunce v Galerijní ulici
- 05:30 Cyklodálky (6)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Zvířecí špioni pod hladinou (1)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:00 Nedej se (Lanovka z ptačí perspektivy)
- 12:20 Občanské noviny (Ostrůvky života)
- 12:30 Krajinou Madagaskaru
- 13:10 Makak medvědí, Thajsko
- 13:35 S rodinou pumy
- 14:20 Vzpomínky na Den D (2)
- 15:05 Chico
- 15:35 Hlubiny Středozemního moře
- 18:10 Nádherná Amerika II (Arizona)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:10 Egypt (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:30 Magazín UEFA
- 02:20 Branky, body, vteřiny
- 02:30 EURO 2020 (Skotsko - Česko)
- 08:00 Panorama
- 08:45 Po trailech přes hory
- 09:05 Sokolský zpravodaj
- 09:20 ME v atletice 2024 (ME Itálie 2024)
- 00:42 Policie v akci
- 01:42 Policie Hamburk X (Zástěrka)
- 02:42 Policie Hamburk X (Trik s vnoučaty)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (78)
- 07:26 M.A.S.H (79)
- 07:56 M.A.S.H (80)
- 08:28 M.A.S.H (81)
- 08:58 M.A.S.H (82)
- 09:31 Hořký svět (Dej Bůh štěstí)
- 14:40 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Zasloužený odpočinek)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 00:20 Simpsonovi XXIX (13)
- 00:49 Simpsonovi XXIX (14)
- 01:17 Jmenuju se Earl (Mít pro co žít)
- 01:46 Jmenuju se Earl (Profesorka)
- 03:29 Ženy ve wrestlingu VIII (49)
- 04:30 Ženy ve wrestlingu VIII (50)
- 05:31 Těžká dřina
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Autosalon.tv
- 07:10 Partička
- 07:50 Fotr na tripu VII
- 18:22 Simpsonovi XXIX (15)
- 18:50 Simpsonovi XXIX (16)
- 19:18 Simpsonovi XXIX (17)
- 19:46 Simpsonovi XXIX (Přiznej se a lituj)
- 20:15 Partička L
- 21:36 Moto cestou necestou
- 22:33 Nezvěstná II (4)
- 23:17 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 23:58 Simpsonovi XXIX (15)
- 00:24 Terminátor 2: Den zúčtování
- 03:26 Osudný víkend
- 05:20 M.A.S.H (58)
- 06:15 Příhody Bolka a Lolka
- 06:25 Námořní vyšetřovací služba X (Poté)
- 07:04 Námořní vyšetřovací služba X (Objížďka)
- 07:59 Velký útěk
- 11:48 Případ Pelikán
- 14:41 Marťan
- 17:41 Hodiny
- 20:07 Notre-Dame v plamenech
- 22:23 Nebezpečný cíl
- 04:48 Lásce navzdory (Záhadný muž)
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:28 Sestřičky (Vakcína lží)
- 10:09 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (16)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Ryby)
- 09:25 Strýček Tonton (Hledám vchod a východ)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Sovička Ollie
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hopsasa (Karneval)
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:30 Michalova doprava
- 12:40 Strašidla na Kulíkově (Nepodařený únos)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Kouzelný vesmír
- 13:40 Power Players
- 13:50 Power Players
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:18 Superhrdinové
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Ty Brďo! (Hasiči)
- 17:10 Hopsasa (Zvířecí uprchlík)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Plivníci)
- 18:55 7T (19)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (25)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:35 Emoce v umění (24)
- 01:30 Odvrácená strana Hollywoodu (3)
- 03:40 Ladí neladí
- 04:55 Bulhaři ve Slezském divadle
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (4)
- 22:00 11 barev ptáčete
- 05:05 Hrdina kuchyně
- 06:30 Nikdo není dokonalý
- 07:29 Columbo (To je vražda, řeklo portské)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 Show Jana Krause
- 23:15 Jak se staví sen
- 00:59 360⁰
- 01:32 Prima Česko
- 02:04 Prima Svět
- 02:36 Prima Česko
- 03:07 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Spáleniště
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:47 Pozvánka: Spáleniště
- 11:54 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Spáleniště
- 14:00 Zprávy
- 14:16 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:18 Generace deprese
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Spáleniště
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:21 Pozvánka: Spáleniště
- 21:29 360⁰
- 22:26 360⁰
- 22:59 Zprávy
- 23:34 Pozvánka: Spáleniště
- 23:59 360⁰
- 08:05 Prima Svět
- 08:38 Thajsko: Svátek barev (Sever)
- 09:38 Zvířecí sociální sítě (Rodinná tajemství)
- 16:05 Kdo zabil Johna Lennona
- 18:02 Planeta sopek
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:55 Olympic
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (5)
- 09:55 Olympic
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 03:40 Sousedství V (1)
- 04:10 Výleťák (144)
- 04:15 U stánku II (4)
- 04:25 Proměny víkendových domů III (4)
- 05:10 Zahradní proměny VII (15)
- 06:00 Výleťák (168)
- 06:15 Moje místa (Saša Rašilov)
- 10:10 Vražedná čísla V (10)
- 20:10 Kde alibi nestačí
- 00:15 Kriminálka Miami VII (Poslední let)
- 03:05 Ulice (4721)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4721)
- 09:30 Zlatá labuť (56)
- 14:35 Kriminálka Miami VII (Napadrť)
- 15:30 Výměna manželek XI
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:25 Temné stíny
- 02:35 Assassin’s Creed
- 05:05 Zachraňte Willyho
- 07:05 Kriminálka Miami VII (Poslední let)
- 08:00 Kriminálka Miami VII (Tým v ohrožení)
- 08:55 Mimoni
- 10:30 Vesmírní kovbojové
- 13:05 Zapomenutý ostrov
- 15:00 Válka nevěst
- 18:05 Machři 2
- 20:00 Aquaman
- 22:50 Tajný agent Jack T.
- 01:15 Boston Celtics - Dallas Mavericks
- 03:15 Souboj Titánů II (4)
- 03:55 Walker, Texas Ranger VI (3)
- 05:55 Souboj Titánů II (5)
- 06:40 Mistři zastavárny XXII (15)
- 07:35 Nepříjemná pravda 2
- 09:35 Kobra 11 XXI (12)
- 12:35 Válka skladů VII (30)
- 13:05 Válka skladů VIII (3)
- 16:30 Kobra 11 XXI (14)
- 18:40 Válka skladů VIII (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (17)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (28)
- 21:25 Pomozte autům VIII (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (4)
- 23:15 Kobra 11 XXI (14)
- 02:30 Malý Sheldon IV (16)
- 03:45 Mužketýři (1)
- 04:15 První dobrá (1)
- 04:40 TELE TELE
- 06:00 Bernieho dobrodružství (27)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (14)
- 07:10 Přátelé V (1)
- 09:00 2 $ocky IV (1)
- 09:25 Malý Sheldon IV (18)
- 10:15 Malý Sheldon V (2)
- 11:05 Noční soud (16)
- 12:00 Dva a půl chlapa II (4)
- 13:20 Přátelé V (1)
- 13:45 Teorie velkého třesku VI (7)
- 15:30 2 $ocky IV (5)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (26)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (6)
- 19:05 Malý Sheldon V (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (11)
- 21:45 Přátelé V (3)
- 22:45 Mužketýři (2)
- 23:25 První dobrá (1)
- 00:45 Slečna Marplová VI (Nekonečná noc)
- 03:30 Na lovu IV
- 04:15 Co na to Češi
- 04:50 Riskuj!
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu IV
- 07:45 MasterChef Česko VI (12)
- 12:45 MasterChef Česko VI (13)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester V (5)
- 22:55 Médium II (Náměsíčná)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med VI (1)
- 01:30 Vraždy podle DNA
- 04:40 Ulice (4289)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří III (4)
- 08:05 Čarodějky II (7)
- 09:55 Oteckovia II (5)
- 11:55 Doktorka Quinnová (6)
- 16:25 Vyměněné osudy (64)
- 18:25 Čarodějky II (8)
- 19:20 Čarodějky II (9)
- 20:15 Nekonečná láska II (47)
- 21:10 Nekonečná láska II (48)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 16:30 1:1 Sport Show (71)
- 18:45 NHL News
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Predstieraná smrť 1/2)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - národné parky, rieka Omo)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Rovno do srdca)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Stopa v piesku)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlisrdiečka)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Experiment (Prečo trpíme fóbiami?)
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Večera s Havranom
- 23:05 Láska pod kapotou
- 00:10 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 00:10 AZ-kvíz
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 12:00 Správy RTVS
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 01:20 Úniková místnost
- 02:45 Šance na lásku
- 04:10 Kouzelná flétna
- 10:20 Sejmi prezidenta
- 12:05 Dům na prodej, srdce k odběru
- 13:45 Náhodná láska
- 15:20 Který je ten pravý?
- 16:55 Uuups! Noe zdrhnul…
- 20:15 Sestry v sedle
- 21:50 Útěk
- 23:45 Rodiče na tahu
- 00:20 Ochránci (Chci to dítě)
- 01:05 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 02:10 Policisté v akci
- 02:55 Krimi
- 04:00 Soudní síň (Hovado vedle mě)
- 04:45 Krimi
- 05:10 Noviny
- 05:45 Krimi
- 06:05 Noviny
- 06:40 Bučkovi 3
- 07:55 Soudní síň (Hovado vedle mě)
- 10:00 Ochránci (Chci to dítě)
- 11:00 První oddělení
- 12:00 Soudní síň (Mami, už nechci!)
- 12:55 Soudní síň (Fotky na internetu)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Ve víně je pravda)
- 20:20 Boží pole s r.o. (1)
- 22:05 1890 (Volavka)
- 00:35 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:40 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 13:00 Búrlivé víno
- 14:00 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (1)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám (2)
- 08:45 Zahradníkův svět IX (1)
- 11:15 Velkolepé plány XX (11)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (2)
- 14:20 Dům snů II (6)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? (1)
- 17:30 Nový život ve starých zdech (1)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (2)
- 19:20 Dům snů VI (20)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (2)
- 21:10 Dům snů VIII (1)
- 22:00 Dům snů II (7)
- 01:15 Interstellar
- 06:00 Vlastní pravidla
- 09:15 Lauřina hvězdička
- 12:10 Úžasný Mauric
- 15:05 Zakladatel
- 16:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (10)
- 17:40 Flash
- 20:30 Rod draka (9)
- 21:25 Rod draka (10)
- 22:25 Kdo zabil Maggie Moore?
- 00:55 Ex Machina
- 02:45 Zlé sémě se vrací
- 04:15 Ave, Caesar!
- 19:30 Čtyřicítka na krku
- 21:40 Wanted
- 23:30 Černý jestřáb sestřelen
- 01:40 Uzavřený kruh (6)
- 14:55 Bohémové
- 19:00 Geniální přítelkyně (1)
- 19:55 Geniální přítelkyně (2)
- 21:25 Severní vody (5)
- 22:25 Rod draka (9)
- 23:20 Rod draka (10)
- 10:50 Nevěsta pro Zandyho
- 12:40 Smallville (Gemini)
- 13:35 Smallville (Perzóna)
- 20:00 Nesmiřitelní
- 22:35 Přežila jsem Picassa
- 01:00 96 hodin: Odplata
- 02:30 96 hodin: Zúčtování
- 08:25 Jedna kočka za druhou
- 10:30 Dešťová víla
- 12:35 Teroristka
- 14:40 Poslední polda II (13)
- 15:25 Teorie tygra
- 17:45 Temný příliv
- 20:00 Pomsta mrtvého muže
- 22:20 Oldboy
- 04:50 Svet kódov (1)
- 08:30 Doslova
- 10:55 Téma (143)
- 11:35 Laogai: čínsky gulag (1)
- 16:30 Sadnite si, prosím (21)
- 18:25 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla (2)
- 19:25 Doslova
- 23:40 Havária letu JK5022 (2)
- 00:35 Moje zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 03:55 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 Na slovíčko s doktorem: Menopauza
- 15:00 Teleshopping
- 20:15 Bastardi 3
- 22:25 Narcos
- 05:10 Totalcar IV (7)
- 12:25 Tým SEAL (3)
- 15:05 Profil zločinu VII (10)
- 16:15 Profil zločinu VIII (1)
- 17:30 Tým SEAL (4)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba XVII (14)
- 21:00 Macgyver IV (2)
- 21:50 Macgyver IV (3)
- 16:45 Společnost Adventure (22)
- 17:45 Ztracený svět (5)
- 18:45 Xena (5)
- 19:45 MacGyver II (20)
- 20:40 MacGyver II (21)
- 12:35 Domek na prérii IV (8)
- 15:25 Brousko III (52)
- 17:55 Domek na prérii IV (9)
- 18:55 Grand Hotel (7)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (7)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:55 Staré pověsti české (Žito kouzelník)
- 07:00 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:15 Brundibáři (Těší mě)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 10:15 Oddělení zvláštní péče
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Nad námi svítá
- 14:00 Druhá směna
- 16:00 Kráska v nesnázích
- 18:00 Obžalovaný
- 20:00 Bílá paní
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 František je děvkař
- 00:25 Milionové vraždy (4)
- 02:05 UFO - Odtajněno! (Červený kód)
- 02:50 Strašidelná setkání (8)
- 03:35 Záhada doudlebského zámku
- 15:35 Příběh Google
- 20:00 Největší české mýty (Jan Hus)
- 20:30 Hvězdní psi
- 21:35 Rozzuřená planeta III (Lovení bouří)
- 02:25 Ďáblova dílna
- 13:05 Hercules
- 14:40 Kaktusový Jack
- 16:10 Pár správných chlapů
- 18:30 Život jde dál
- 20:25 Oprávněné vraždy
- 22:00 Smlouva na zabití
- 23:30 Piraňa 3D
- 00:15 Tiché místo
- 01:35 Ruslan
- 04:30 Černobylské deníky
- 07:35 Frankenstein (1)
- 10:50 Schůzka naslepo
- 12:30 Velké oči
- 15:50 Tygr a drak
- 17:50 Pád třetí říše
- 20:25 Grinch
- 22:00 Boudica
- 23:40 Černý déšť
- 00:20 Červený trpaslík XII (3)
- 00:55 Star Trek 1: Film
- 03:50 Comedy Club (7)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (4)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (5)
- 20:00 48 hodin
- 22:05 Grindhouse: Auto zabiják
- 00:25 Zvláštní a záhadné II (7)
- 03:40 Pobřežní stráž USA (5)
- 04:25 Co vypráví univerzum (1)
- 05:15 Na 18 kolech v Indonésii (4)
- 12:55 Vzdušní bojovníci XI (5)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (7)
- 16:05 Fantastické inženýrství IV (1)
- 17:05 Chyby a katastrofy (1)
- 22:35 Adolf Hitler (6)
- 23:35 Pobřežní stráž USA (6)
- 06:55 Prostě maso II (1)
- 07:20 Prostě maso II (2)
- 14:40 Prostě maso II (2)
- 23:35 Koláče a nákypy (1)
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Vytrvalostní závody
- 04:30 Vytrvalostní závody
- 06:00 Snooker
- 08:30 Snooker
- 10:00 Snooker
- 12:00 Vytrvalostní závody
- 13:30 Vytrvalostní závody
- 15:00 Vytrvalostní závody
- 16:30 Vytrvalostní závody
- 18:00 Motorky
- 18:30 Cyklistika
- 19:00 Triatlon
- 20:00 Teqball
- 22:00 Snooker
- 00:00 Olympijské hry
- 01:00 Olympijské hry
- 02:00 Olympijské hry
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Vytrvalostní závody
- 07:30 Vytrvalostní závody
- 09:00 Vytrvalostní závody
- 11:00 Triatlon
- 12:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 14:15 Cyklistika
- 15:00 Cyklistika
- 15:45 Cyklistika
- 16:30 Cyklistika
- 17:15 Cyklistika
- 18:00 Vytrvalostní závody
- 19:30 Vytrvalostní závody
- 21:00 Vytrvalostní závody
- 22:30 Vytrvalostní závody
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:30 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 00:15 Blochovy rozbory (44)
- 09:15 Blochovy rozbory (9)
- 14:15 Blochovy rozbory (23)
- 19:35 Blochovy rozbory (33)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džunle (99)
- 16:55 Doktor z hor (63)
- 17:55 Doktor z hor (64)
- 19:55 Kassandra (144)
- 20:55 Wolffův revír (41)
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 02:03 Pet Shop Boys
- 02:44 Various Artists
- 08:54 Paramore
- 10:30 Toto
- 11:39 Various Artists
- 15:02 Peter Gabriel
- 17:17 The Cure
- 18:18 Blondie
- 20:48 Various Artists
- 21:25 Miley Cyrus - Miley Cyrus
- 23:41 Various Artists
- 00:30 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 12:15 TELESHOPPING
- 15:00 STUDIO VE TŘI
- 17:55 POVÍDEJ - TO NEJLEPŠÍ
- 19:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD