Hvězdná brána

Hvězdná brána

S09E13 - Rezonanční efekt

11.6. 15:23
Prima COOL
58 minut
2006
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

SG-1 dorazí na SGC o něco dříve. Začnou tvrdit, že je Selmak/Jacob naživu. Chvíli na to dorazí další SG-1 (tentokrát na pravá). Podle všeho Oriové vytvořili červí díru, která propojuje různé reality. Tak na SGC dorazí dalších 14 SG-1 týmů. Proto dvě Sam přijdou na to, jak to vyřešit. Ovšem je to velice riskantní plán. (Varan)

Více informací
S09E19

Křížová výprava

17.6. 10:39, Prima COOL, 55 minut

Křížová výprava

Vala se skrz antické zařízení spojí s Danielem. Přesvědčí ostatní členy SG-1, že je to skutečně Vala (kdo se spojil s Danielem). Řekne jim, co se stalo od té doby, co se neviděli. Hlavně to, že Oriové budují armádu a staví lodě, aby přemohli všechny nevěřící. (Varan)

S09E20

Kamelot

17.6. 11:35, Prima COOL, 66 minut

Kamelot

SG-1 dorazí na planetu, kde se nachází Kamelot (z pověstí o Merlinovi a Artušovi). Skutečně tam najdou meč zabodnutý v kameni. Od místního historika se dozví, že Merlin zdě měl svojí laboratoř. Od jeho odchodu je zamčena a je na ní uvržena kletba. SG-1 se jen tak nějaké kletby nezalekne a rozhodne se laboratoř prohledat. V tajné místnosti najdou antické ovládací zařízení. Poté, co se zařízení dotknou, v domě místního historika se objeví černý rytíř (jak jest praví kletba). (Varan)

Podobné tituly

Hvězdná brána: Atlantida

O pořadu

česky česky
2006
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Peter DeLuise

Hrají

Christopher Judge, Beau Bridges, Teryl Rothery, Lexa Doig, Bill Dow, Trevor Devall, Amanda Tapping, Michael Shanks, Dan Shea, JR Bourne, Ben Browder, Gary Jones