Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba

S12E05 - San Dominick

11.6. 15:35
Prima Krimi
55 minut
2014
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Při společném cvičení NCIS a Pobřežní stráže nalezne Gibbs mrtvolu muže ve vodě. Tým zjistí, že se jedná o člena posádky lodě, která je momentálně 60 námořních mil daleko. Při vyšetřování se Gibbs ocitne na podezřelé lodi, která, jak se ukáže, patří pirátům.(TV Prima)

Více informací
Nahrát
Nahrávat seriál
S12E02

Zabijte posla

7.6. 00:58, Prima Krimi, 57 minut

Zabijte posla

V parku před Bílým domem je nalezen mrtvý námořní důstojník Ned Wallace. Zpočátku to vypadá, že se stal obětí pokaženého přepadení, ukáže se však, že šlo o úkladnou vraždu. McGee podezírá manželku, protože by manželovou smrtí přišla k velkým penězům. Navíc se na Wallacově jachtě najdou důkazy, že měl milenku, jistou Courtney Reedovou. Když nezvěstnou milenku Tony a McGee dopadnou, ukáže se, že všechno je jinak. Stopa vede k vládním zakázkám.(TV Nova)

S12E03

Tak to chodí

8.6. 00:59, Prima Krimi, 56 minut

Tak to chodí

Tým je přivolán k oběti, jejíž auto někdo odpálil protitankovou raketou. Podle registrace auta by obětí měl být Duckyho dávný přítel z mládí Angus. Ukáže se, že se jedná o Angusova zaměstnance, který byl na cestě do NCIS s flashdiskem obsahujícím seznam námořníků, kteří přišli nešťastnou náhodou o život. Ukáže se však, že šlo o vraždy. A tak Ducky míří do Anglie pátrat po Angusovi. Setká se tam s jeho ženou, svou dávnou láskou Maggie.(TV Nova)

S12E04

Sevření

10.6. 15:33, Prima Krimi, 56 minut

Sevření

V parku je policisty objevena žena sedící na lavičce s drátem kolem krku. Naznačuje jim, aby se jí nedotýkali. Když ji naloží do sanitky, drát na jejím krku se utáhne a prakticky jí odřízne hlavu. Uškrtil ji přístroj, který byl připevněn k drátu a kterého si nikdo nevšiml. Zřejmě se zasekl a ve chvíli, kdy se se ženou začalo hýbat, pokračoval v utahování smyčky. Případ je svěřen Gibbsovi, protože žena byla námořní vědkyně. Vzápětí dostává od ruské strany tip, že za vraždou ženy je její kolegyně z Ruska Nelly Beninová, která je momentálně ve Washingtonu. Rusové požádají o pomoc při jejím dopadení, žena se však nařčení brání a chce požádat v USA o azyl.(TV Nova)

S12E05

San Dominick

12.6. 00:59, Prima Krimi, 56 minut

San Dominick

Při společném cvičení NCIS a Pobřežní stráže nalezne Gibbs mrtvolu muže ve vodě. Tým zjistí, že se jedná o člena posádky lodě, která je momentálně 60 námořních mil daleko. Při vyšetřování se Gibbs ocitne na podezřelé lodi, která, jak se ukáže, patří pirátům.(TV Prima)

S12E06

Mládeži nepřístupno

13.6. 01:03, Prima Krimi, 58 minut

Mládeži nepřístupno

V rodinném domě je nalezena zavražděná manželka námořního důstojníka. Tělo najde její desetiletá dcera Rachel. Stopa vede k džihádistické skupině, která na poručíka Barnse vypsala odměnu. Když tým stopu prověřuje, narazí na Tonyho bývalou partnerku Keatsovou. Ta je rychle přesvědčí, že jdou po špatné stopě. A když Ducky zjistí, že žena v minulosti utrpěla různé úrazy, zdá se, že vrahem je právě poručík. To je však velký omyl, protože vrah vykazuje známky sociopata.(TV Nova)

S12E07

Hledači

12.6. 20:19, Prima Krimi, 50 minut

Hledači

V garáži svého domu je nalezen zastřelený veterán z vietnamské války. V ruce svírá známku svého přítele, který před 45 lety padl v boji. Ukáže se však, že známka je falešná. Stopa vede k podvodníkovi, který využívá naděje pozůstalých pátrajících po svých milovaných.(TV Nova)

Dostupné za 13 hodin
S12E08

Semper Fortis

13.6. 20:16, Prima Krimi, 48 minut

Semper Fortis

Tým NCIS vyšetřuje příčiny automobilové nehody, která skončila smrtí poručíka a viník utekl. Zároveň musí najít způsob jak zbavit námořní zdravotnici, která sloužila dva turnusy v Afganistánu, obvinění za poskytnutí nepovolené lékařské pomoci oběti havárie. Podle místních úředníků vykonávala lékařskou praxi bez licence. A to i přesto, že oběť která přežila, odpřísáhla, že nepovolená pomoc jí zachránila život.(TV Prima)

Dostupné za 1 den
S12E09

Na zemi

14.6. 20:15, Prima Krimi, 50 minut

Na zemi

V předvečer dne Díkuvzdání uvíznou DiNozzo a Bishopová kvůli nepříznivému počasí na letišti v D.C. Přesto však usilovně pracují na dalším případu, když dostanou od Gibbse informace o zvýšené teroristické hrozbě, konkrétně v areálu letiště. Terorista se vydává za leteckého maršála...(TV Prima)

Dostupné za 4 dny
S12E10

Pravidla domu

17.6. 20:15, Prima Krimi, 50 minut

Pravidla domu

McGee se rozhodne napsat svému nemocnému otci dopis, ve kterém oceňuje pravidla, kterými ho v dětství trápil, a porovnává je s Gibbsovými pravidly v NCIS. Během Vánoc kdosi shodil celou internetovou síť. Všichni jsou povoláni do služby. Abby s McGeem zjistí, že celou akci koordinuje jejich starý známý Krampus.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S12E11

Šach

18.6. 20:15, Prima Krimi, 50 minut

Šach

Tým NCIS vyšetřuje sérii zločinů, které kopírují starší případy. Na scéně se objevují opět Gibbsovy ex-manželky. Diane je ostatním v týmu známá, ale Rebeccu ještě nikdo z nich nikdy neviděl. Obě se objeví na místě činu a potřebují si s Gibbsem o něčem důležitém popovídat.(TV Prima)

Dostupné za 6 dnů
S12E12

Vnitřní nepřítel

19.6. 20:15, Prima Krimi, 50 minut

Vnitřní nepřítel

V Sýrii byla osvobozena ze zajetí jednotkou Navy SEAL sociální pracovnice. Při akci se zjistilo, že únos měl na svědomí terorista narozený v USA, který se mezitím vrátil zpět do země. Gibbs s týmem, spolu s agentem Fornellem hledají domácí teroristickou buňku a zároveň jsou na lovu teroristy, který operuje v oblasti D.C.(TV Prima)

Podobné tituly

Beze stopy
Případ pro dva
Kriminálka Miami
Zločiny z vřesovišť: Porušený slib (Porušený slib)
Sběratelé kostí

O pořadu

česky česky
2014
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty...(TV Prima)

Tvůrci

Arvin Brown

Hrají

Jim Beaver, Diane Neal, David McCallum, Emily Wickersham, Pauley Perrette, Sean Murray, Mark Harmon, Erick Lopez, Lobo Sebastian, Pressly Coker, Michael Weatherly, Stephanie Charles