Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Grantchester VII (3)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:30 Z metropole
- 01:55 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola (Nové časy)
- 09:40 Kotník
- 10:05 Léta s Jaromírem Hanzlíkem
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola (Hodina pravdy)
- 16:40 Na cestě po australské Noose
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Teroristka
- 21:40 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 04:20 Příběhy železné opony (Útěk z blázince)
- 04:35 Perný den Marie O.
- 05:00 Případ „Anička“ 2024
- 05:30 Dva v jednom
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti II (1)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:00 Pyl zlatého kapradí
- 12:25 Nedej se (Horký brambor v Nové Peci)
- 12:44 Občanské noviny (Aby půda žila)
- 12:50 Koně Przewalského
- 13:20 Zvířata s kamerami (Austrálie)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Události v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Branky, body, vteřiny
- 00:35 Volejbalový magazín
- 00:50 HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov
- 02:45 Studio Time Out
- 03:50 Branky, body, vteřiny
- 04:00 SP Švédsko
- 05:05 Svět motorů
- 05:35 Sokolský zpravodaj (3011)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Absa Cape Epic
- 06:30 Volejbalový magazín
- 06:45 BBV po 25 letech
- 06:55 Panorama
- 07:30 Absa Cape Epic
- 11:35 V šachu
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Běžkotoulky
- 13:05 Sokolský zpravodaj (3011)
- 13:20 Studio Time Out
- 14:25 SP Norsko
- 18:25 Milan Nový
- 18:40 Mountfield HK - HC Dynamo Pardubice
- 00:32 Policie v akci
- 01:21 Policie Hamburk VI (Tanečnice tanga)
- 02:11 Policie Hamburk VI (Figarova pomsta)
- 03:01 Closer V (Vydat, nebo nevydat)
- 03:48 Jak se staví sen
- 04:36 Jak se staví sen - extra (10)
- 05:54 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (114)
- 07:25 M.A.S.H (115)
- 07:55 M.A.S.H (116)
- 08:25 M.A.S.H (117)
- 08:55 M.A.S.H (118)
- 09:25 Zalez do spacáku (7)
- 14:25 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Svědomí si nekoupíš)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:50 7 pádů Honzy Dědka
- 23:55 Ano, šéfe!
- 00:03 Simpsonovi XIV (Zkáza domu Simpsonů)
- 00:26 Jak jsem poznal vaši matku IX (Na dobrou noc)
- 00:50 Jak jsem poznal vaši matku IX (Nácvik večeře)
- 01:09 Top Gear IX (3)
- 02:07 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Dálkový servis)
- 02:34 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Autopatálie)
- 02:59 Spravedlnost v krvi XII (Těžká rozhodnutí)
- 03:45 Spravedlnost v krvi XII (Vítejte v Americe)
- 04:25 Autosalon.tv
- 05:15 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Těžká dřina
- 06:40 Autosalon.tv
- 07:30 Partička
- 08:05 Bábovky a plechovky II
- 08:40 Top Gear VIII (7)
- 09:40 Top Gear IX (4)
- 20:15 Partička L
- 21:30 Mezi COOLky II
- 22:15 Brickleberry II (4)
- 22:35 Plnej kotel
- 23:10 Simpsonovi XIV (Kdo chce zabít Homera?)
- 23:30 Simpsonovi XIV (Úča roku)
- 23:55 Simpsonovi XIV (Výchova dívek v Americe)
- 04:19 1890 (Vabank)
- 05:29 M.A.S.H
- 06:00 M.A.S.H
- 06:25 M.A.S.H
- 06:50 Námořní vyšetřovací služba VII (Informátor)
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba VII (Hodný polda, zlý polda)
- 08:45 Láska s vůní medu
- 10:35 Brána válečníků
- 12:35 Ach, ty ženy!
- 14:20 Svědkem vraždy
- 16:00 Kempink 3
- 18:10 Záhada v Saint-Tropez
- 22:05 Zabijákův osobní strážce
- 04:37 Spoutaná láska IV (Souboj)
- 05:28 Karolína, domácí kuchařka
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Prostřeno!
- 07:35 Modrý kód (Každý o naději nestojí)
- 10:15 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 23:10 Zalez do spacáku (7)
- 06:00 Oštrozok (Jak zachránili knihu)
- 06:05 Lišák a Zajda
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola VIII
- 07:00 Tajný život kluků (2)
- 07:20 Prasátko Peppa II
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Hračky)
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Lišák a Zajda
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ne-Ne
- 09:55 Safari z Knihy džunglí
- 10:10 Můj mazlíček a já - roztomilá havěť II
- 10:25 Údolí Muminků III
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Jogínci
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Africká abeceda
- 12:40 Honza a beránek (Jak šli do světa)
- 12:50 Modrý Poťouch
- 13:00 Oštrozok (Jak zachránili knihu)
- 13:10 Grace a úžasné stroje II
- 13:25 Ach, ten pokrok!
- 13:40 Top Wing: Ptačí kadeti
- 14:00 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
- 14:10 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
- 14:25 Bláznivá kapela
- 14:35 Méďa a lumíci II
- 14:45 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 15:10 Tajný život kluků (2)
- 15:35 Lvíčata
- 16:00 Muzisloni
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:18 Superhrdinové
- 16:31 Zip Zip
- 16:45 Ty Brďo! (Vlak)
- 17:10 Jogínci
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax Turbo
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Honza a beránek (Jak zachraňovali slepici)
- 18:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (14)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:45 Modrý Poťouch
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:45 Emoce v umění (12)
- 02:35 Radim Vizváry - tichu rozumím
- 03:30 Ladí neladí
- 04:30 U moravského Bivoje
- 04:55 Peter Mešo
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Frida Kahlo (2)
- 22:05 Opera (7)
- 22:50 Lucía Rey v Teatro Monumental
- 04:24 Prostřeno v Británii XV (51)
- 04:47 The Voice USA XXIII (2)
- 05:28 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:30 Jak se staví sen - extra
- 07:15 Tyhle šaty beru! X (Svatba nejlepší kamarádky)
- 10:50 Neuvěřitelné dorty (3)
- 11:10 Neuvěřitelné dorty (4)
- 11:35 Prostřeno!
- 16:15 Neuvěřitelné dorty (7)
- 16:40 Neuvěřitelné dorty (8)
- 17:00 Farmář hledá ženu: Austrálie X (5)
- 00:06 Případ pro dva VII (Bezmoc)
- 01:09 Zoo (Samá překvapení)
- 02:17 Ve hře je láska (Nečekané setkání)
- 03:07 Ve hře je láska (Pravda)
- 03:54 Hrdina kuchyně
- 04:23 Ohnivý kuře II (Kohoutova máma)
- 05:23 Na zámku
- 06:00 Božské dorty od Markéty
- 06:25 Nikdo není dokonalý
- 07:15 Křižovatky života (Matka v pubertě dělá potíže)
- 14:45 Modrý kód (Konzultanti)
- 15:50 Zoo (Jak získat důvěru?)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 00:49 360⁰
- 01:16 Pozvánka: Superdebata Brusel (do 3. 4.)
- 01:18 Prima Česko
- 01:46 Prima Svět
- 02:14 Prima Česko
- 02:39 Hlasy zločinu
- 03:23 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Prima Česko
- 14:45 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 04:23 Říční monstra VIII (Rudý ďábel)
- 05:11 Hausbót Petra Horkého (Miroslav Zikmund)
- 05:32 Ptačí říše
- 06:00 Prima Svět
- 06:25 Itálie z výšky (Severní Itálie)
- 07:15 Úžasné domy (Dům v pralese)
- 08:15 Prima Česko
- 08:50 Prima Svět
- 09:20 Divočina z výšky
- 00:10 Grantchester VII (3)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:30 Z metropole
- 01:55 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola (Nové časy)
- 09:40 Kotník
- 10:05 Léta s Jaromírem Hanzlíkem
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola (Hodina pravdy)
- 16:40 Na cestě po australské Noose
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Teroristka
- 21:40 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:10 Grantchester VII (3)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:30 Z metropole
- 01:55 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola (Nové časy)
- 09:40 Kotník
- 10:05 Léta s Jaromírem Hanzlíkem
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola (Hodina pravdy)
- 16:40 Na cestě po australské Noose
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Teroristka
- 21:40 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:25 Znovu a jinak
- 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (20)
- 03:05 Vražedná čísla II (18)
- 03:55 U stánku (10)
- 04:10 Z ruiny dům snů II (5)
- 05:05 Zahradní proměny V (4)
- 06:00 Dobré místo III (11)
- 06:25 Moje místa (Kateřina Macháčková)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha III (4)
- 08:10 Z ruiny dům snů II (6)
- 09:10 Zahradní proměny V (5)
- 20:10 Černá punčocha
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4661)
- 09:35 Zlatá labuť (44)
- 14:35 Kriminálka Miami II (Pověst nadevše)
- 15:35 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:55 Rozpolcený
- 03:05 Čas na lásku
- 08:25 Shazam!
- 13:50 Charlieho andílci
- 16:15 Deník Bridget Jonesové
- 20:00 Godzilla vs. Kong
- 22:25 Pianista