Hvězdná brána

Hvězdná brána

S09E14 - Síla vůle

11.6. 16:21
Prima COOL
65 minut
2006
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Všichni členové jaffské rady po návštěvě Ka'al začnou měnit názor na svá předchozí rozhodnutí. Teal'c se rozhodne se členy, kteří změnili názor, promluvit. Ještě toho večera zmizí. Bra'tac dorazí na SGC, společně musí najít Teal'ca. Cam se staví za majorem Brycem Fergusonem. Bryce Camovi zachrání život, ale také to schytá. Cama sžírá fakt, že mu ani na smrtelné posteli nemůže říct, co dělá v SGC. (Varan)

Více informací
S09E19

Křížová výprava

17.6. 10:39, Prima COOL, 55 minut

Křížová výprava

Vala se skrz antické zařízení spojí s Danielem. Přesvědčí ostatní členy SG-1, že je to skutečně Vala (kdo se spojil s Danielem). Řekne jim, co se stalo od té doby, co se neviděli. Hlavně to, že Oriové budují armádu a staví lodě, aby přemohli všechny nevěřící. (Varan)

S09E20

Kamelot

17.6. 11:35, Prima COOL, 66 minut

Kamelot

SG-1 dorazí na planetu, kde se nachází Kamelot (z pověstí o Merlinovi a Artušovi). Skutečně tam najdou meč zabodnutý v kameni. Od místního historika se dozví, že Merlin zdě měl svojí laboratoř. Od jeho odchodu je zamčena a je na ní uvržena kletba. SG-1 se jen tak nějaké kletby nezalekne a rozhodne se laboratoř prohledat. V tajné místnosti najdou antické ovládací zařízení. Poté, co se zařízení dotknou, v domě místního historika se objeví černý rytíř (jak jest praví kletba). (Varan)

Podobné tituly

Hvězdná brána: Atlantida

O pořadu

česky česky
2006
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Peter DeLuise

Hrají

Christopher Judge, Beau Bridges, Don Thompson, Cliff Simon, Amanda Tapping, Dakin Matthews, Reed Diamond, Veena Sood, Michael Shanks, Tony Amendola, Ken Kirzinger, Ben Browder, Simone Bailly, Gardiner Millar