Simpsonovi

Simpsonovi

S29E15 - Čtení pro mne není

11.6. 18:22
Prima COOL
27 minut
2018
USA Animovaný / Komedie

Marge je nespokojená s tím, že pořád jen koukají na televizi. Zakáže proto veškerou elektroniku a všichni musí začít číst. Vybrat vhodně čtení však není nic jednoduchého...(TV Prima)

Více informací
S29E07

Pimprlata

16.6. 13:23, Prima COOL, 27 minut

Pimprlata

Homer dá znovu dohromady kuželkářský tým starých kamarádů. V turnaji se jim začne tolik dařit, že se nakonec musí postavit partě arogantních milionářů. Marge a Líza jsou v šoku, když zjistí, jak strašně moc je Bart chamtivý. Rozhodnou se spojit síly, pokusit se změnit jeho chování a vysvětlit mu jednou provždy, že peníze nejsou všechno.(TV Prima)

S29E08

Opus slečny Lisy

16.6. 13:51, Prima COOL, 28 minut

Opus slečny Lisy

V blízké budoucnosti si Líza uvědomí, že je opravdu hodně chytrá. Rozhodne se, že udělá přesně to, co vždycky chtěla: po maturitě půjde studovat na vysokou školu. Vybere si prestižní univerzitu Harvard. V eseji s žádostí o přijetí popisuje všechny minulé oslavy narozenin, které ji tragicky zklamaly, ale zároveň se díky nim stala tím, čím dnes je. Mezitím se Ned Flanders snaží zbavit Homera jeho problémů s nadměrným pitím alkoholu.(TV Prima)

S29E09

Zmizelý

16.6. 14:19, Prima COOL, 27 minut

Zmizelý

Bart se najednou záhadně ztratí. Obyvatelé Springfieldu dají dohromady pátrací četu, aby ho našli. Bartův úhlavní nepřítel, proradný zloduch Křivák Bob, chce využít situaci a snaží se dostat z vystrašeného Millhouse, kam se jeho nejlepší kamarád schoval. Mladý Simpson si mezitím zalezl na zvlášť nečekané místo.(TV Prima)

S29E10

Ha Ha Land

16.6. 14:47, Prima COOL, 20 minut

Ha Ha Land

Zatímco z Barta se stává nadaný vědec, o Lízu svedou dva kluci lítý jazzový souboj...(TV Prima)

S29E11

Burnsova archa

17.6. 13:37, Prima COOL, 27 minut

Burnsova archa

Když se pan Burns rozhodne, že na svou archu vezme jen ty nejlepší, vymyslí profesor Frink speciální test, jehož výsledky překvapí celou rodinu Simpsonových...(TV Prima)

S29E12

Umění mi není ukradený

17.6. 14:05, Prima COOL, 28 minut

Umění mi není ukradený

Ve Springfieldu byl ukraden obraz nedozírné hodnoty. Existují hned tři podezřelí. Pan Burns, záhadná velkopodnikatelka a Homer Simpson...(TV Prima)

S29E13

Scénky z manželského života

17.6. 14:34, Prima COOL, 27 minut

Scénky z manželského života

Homer a Marge odvypráví příběh o tom, jak se jejich pohodový život bez dětí změnil s nástupem rodičovských povinností...(TV Prima)

S29E14

Šášovy strachy

17.6. 15:02, Prima COOL, 19 minut

Šášovy strachy

Kvůli poslední rošťárně Barta Simpsona se lidé ve Springfieldu začnou bát klaunů. A tak se Šáša Krusty musí pokusit o vážnou roli ve vážné divadelní hře. Mezitím Bart chystá velkolepou omluvu za všechny svoje vylomeniny...(TV Prima)

S29E15

Čtení pro mne není

18.6. 13:36, Prima COOL, 27 minut

Čtení pro mne není

Marge je nespokojená s tím, že pořád jen koukají na televizi. Zakáže proto veškerou elektroniku a všichni musí začít číst. Vybrat vhodně čtení však není nic jednoduchého...(TV Prima)

S29E16

Království za matraci

18.6. 14:03, Prima COOL, 27 minut

Království za matraci

Homer a Marge se stanou po zavíračce tichými svědky Vočkovy hádky s otcem. Když zjistí, že se Vočka jeho rodina před lety zřekla, pokusí se mu pomoct...(TV Prima)

S29E17

Lisa a její smutné blues

18.6. 14:31, Prima COOL, 27 minut

Lisa a její smutné blues

Lisa zapomněla, jak hrát na saxofon, a trpí depresemi. Celá rodina se proto vydá na výlet, který ji má rozveselit. Řízením osudu skončí v New Orleans, ve městě jazzu a blues...(TV Prima)

S29E18

Přiznej se a lituj

18.6. 14:58, Prima COOL, 19 minut

Přiznej se a lituj

Děda Simpson se na smrtelné posteli přizná, že vyhodil manželčiny recepty na jídla, která vařila Homerovi, když byl malý. To způsobí mezi otcem a synem nečekané rozpory...(TV Prima)

S29E19

Opuštěn

19.6. 13:42, Prima COOL, 27 minut

Opuštěn

Ned Flanders přišel o svůj krámek s potřebami pro leváky a hledá si nové zaměstnání. Poté, co neuspěje v jaderné elektrárně, se pokusí uchytit jako suplující kantor...(TV Prima)

S29E20

Vzhůru do Dánska

19.6. 14:10, Prima COOL, 28 minut

Vzhůru do Dánska

Děda Simpson potřebuje podstoupit choulostivou operaci. Rodina na ni však nemá peníze. Vypraví se proto do Dánska, kde je zdravotní péče bezplatná...(TV Prima)

S29E21

Flandersův žebřík

19.6. 14:38, Prima COOL, 27 minut

Flandersův žebřík

Bart je zasažen bleskem a upadne do kómatu. Začnou ho navštěvovat duchové toužící po vykoupení...(TV Prima)

O pořadu

česky česky
2018
USA Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Chris Edgerly