Simpsonovi

Simpsonovi

S28E12 - Velký Phatsby - část 1.: Zrada

11.6. 14:35
Prima COOL
28 minut
2017
USA Animovaný / Komedie

Pan Burns vzpomíná, jak kdysi dávno pořádal velkolepé večírky, které byly vyhlášené široko daleko. Smithers navrhne, aby uspořádal další a zažil to znovu. Pan Burns souhlasí, ale protože se z něj stal zestárlý škrt a snaží co nejvíce ušetřit, večírek je naprostou společenskou katastrofou. Zoufalý Burns vtrhne na cizí party, kterou pořádá slavný hiphoper Jay G. Když si Jay G uvědomí, s kým má co do činění, prozradí panu Burnsovi, že za všechno bohatství a slávu vděčí jeho radám. Ti dva se rychle sblíží, ale pro pana Burnse to končí špatně...(TV Prima)

Více informací
Nahrát
Nahrávat seriál
S28E01

Monty Burnsův létající cirkus

9.6. 13:16, Prima COOL, 27 minut

Monty Burnsův létající cirkus

Po instalaci nové obří sochy kluka s koblihou je Springfield zcela zničen. Jediný, kdo může zaplatit opravu, je miliardář Burns. Ten chce ale na oplátku uspořádat varietní představení...(TV Prima)

S28E02

Virtuální rodina

9.6. 13:44, Prima COOL, 27 minut

Virtuální rodina

Miliardář Burns objeví slasti virtuální reality a najme si Marge, Lisu, Maggie a Barta, aby mu ve virtuálním světě hráli rodinu...(TV Prima)

S28E03

Nesnášíme Boston

9.6. 14:11, Prima COOL, 28 minut

Nesnášíme Boston

Homer nesnáší město Boston a rozhodne se tam vzít celou rodinu, aby jim ukázal, jak příšerné místo to je...(TV Prima)

S28E04

Speciální čarodějnický díl XXVII

9.6. 14:40, Prima COOL, 20 minut

Speciální čarodějnický díl XXVII

Ve speciálním čarodějnickém díle dojde tentokrát na Planetu opic, Hunger Games i Jamese Bonda...(TV Prima)

S28E05

Důvěřuj, ale prověřuj

10.6. 13:42, Prima COOL, 28 minut

Důvěřuj, ale prověřuj

Kent Brockman je usvědčen ze lži a vyhozen z televize. Liza se snaží najít způsob, jak mu pomoct se vrátit...(TV Prima)

S28E06

Kouč "K"

10.6. 14:10, Prima COOL, 28 minut

Kouč "K"

Homer musí proti své vůli asistovat Kirkovi Van Houtenovi při trénování springfieldského lakrosového týmu mládeže...(TV Prima)

S28E07

Divoký víkend v Havaně

10.6. 14:38, Prima COOL, 27 minut

Divoký víkend v Havaně

Děda Simpson má problém. V noci se počůral do postele. Co hůř, když se mu Homer, Marge a spol. snaží sehnat lékařskou pomoc, zjišťují, že domov důchodců i nemocnice jsou na dědovy zdravotní potíže krátcí. Chce to lacinou lékařskou péči. Celá rodina proto vyrazí na socialistickou Kubu. Místní doktor sice tvrdí, že už pro dědu nemůže nic udělat, ale divoký víkend na Havaně dělá s nemocným divy. Díky autům a muzice z 50. let se zase cítí skoro jako zamlada. Dokonce tady narazí na dávno ztraceného kamaráda a jistou atraktivní dámu. Že by už Simpsonovi zůstali na Kubě navždy?(TV Prima)

S28E08

Hříchy našich otců

10.6. 15:06, Prima COOL, 19 minut

Hříchy našich otců

Homer objeví aplikaci, díky které se mu značně zjednoduší život. Může si za sebe sehnat náhradu na všechno, do čeho se mu vůbec nechce. A jako obvykle se mu nechce do ničeho. Dokonce zařídí Bartovi náhradního otce. Jenže když dorazí oblíbený hráč amerického fotbalu Matt Leinart a Bart nešetří nadšením, Homer se začne cítit odstrčený na vedlejší kolej a žárlí. Pomůže mu Millhouse, který má trable s vlastním tátou? Děda Simpson se mezitím dozvídá, že bude znovu otcem, a je z toho patřičně zděšený.(TV Prima)

S28E09

Poslední trakční hrdina

11.6. 13:39, Prima COOL, 28 minut

Poslední trakční hrdina

Když Homer zjistí, že pan Burns není v práci, rozhodne se trochu přičichnout k jeho miliardářskému životnímu stylu. Brzy se mu to však vymstí. V Burnsově kanceláři zavadí o padací dveře a spadne do míchačky na beton. Kvůli následným zraněním dostává na několik měsíců trakci a pan Burns se obává, že bude muset Homerovi vyplatit odškodné. Marge se neúspěšně snaží přivést Homera na jiné myšlenky. Nečekaně se sbližuje se Smithersem, který je vůči ní citlivější než její vlastní manžel. Homerovi to nevadí, protože víc než o nějaké city má zájem o „to druhé". Líza mezitím dostane za úkol hlídat klid a pořádek ve školním autobusu. Má úspěch, ale ostatní děti čím dál tím víc štve.(TV Prima)

S28E10

Ukradené Vánoce šáši Krustyho

11.6. 14:07, Prima COOL, 27 minut

Ukradené Vánoce šáši Krustyho

Reverenda Loveyjoye trápí mizerná návštěvnost kostela na čtvrtou adventní neděli a rozhodne se s tím něco udělat. Šáša Krusty tráví svátky se svou dcerou, která chce oslavit Vánoce se vším všudy. Jenže Krusty je židovského původu, Vánoce nikdy neslavil, a ani neví, jak na to. Proto se rozhodne požádat o pomoc Simpsonovy a být na svátky u nich. Maggie mezitím sužuje noční můra, která ji tak vyděsí, že se jí zdá o severním pólu, kde potkává Santu Clause, Yettiho a Wayna Gretzkyho.(TV Prima)

S28E11

Vepř a Burns

12.6. 13:43, Prima COOL, 28 minut

Vepř a Burns

Marge si koupí novou knihu o japonském minimalismu a najednou se cítí inspirovaná. Rozhodne se, že se celá rodina musí zbavit všeho, co už jim doma nedělá radost. Líza vyhodí ze svého pokoje úplně všechno kromě saxofonu a pak si uvědomí, že nesnáší jazz stejně jako ostatní. Ale skutečné potíže nastanou, když musí Homer najít nový domov pro rodinného vepře. Marge už má plné zuby toho, že se stará o čuníka sama. Jenže to není tak jednoduché! A tak si Homer sežene potvrzení, že jde o terapeutického čuníka. Pak si vepře přivlastní pan Burns a začínají skutečné potíže.(TV Prima)

S28E12

Velký Phatsby - část 1.: Zrada

11.6. 14:35, Prima COOL, 28 minut

Velký Phatsby - část 1.: Zrada

Pan Burns vzpomíná, jak kdysi dávno pořádal velkolepé večírky, které byly vyhlášené široko daleko. Smithers navrhne, aby uspořádal další a zažil to znovu. Pan Burns souhlasí, ale protože se z něj stal zestárlý škrt a snaží co nejvíce ušetřit, večírek je naprostou společenskou katastrofou. Zoufalý Burns vtrhne na cizí party, kterou pořádá slavný hiphoper Jay G. Když si Jay G uvědomí, s kým má co do činění, prozradí panu Burnsovi, že za všechno bohatství a slávu vděčí jeho radám. Ti dva se rychle sblíží, ale pro pana Burnse to končí špatně...(TV Prima)

S28E13

Velký Phatsby - část 2.: Pomsta

11.6. 15:03, Prima COOL, 19 minut

Velký Phatsby - část 2.: Pomsta

Pan Burns o všechno přišel. Hiphoper Jay G ho podvedl a připravil o veškerý majetek. Smithers je v zahraničí, a tak jediným, kdo ještě zůstává Burnsovi věrný, je Homer Simpson. Jenže Homer potřebuje uživit rodinu, a tak se vrací k práci ve springfieldské jaderné elektrárně. Jay G ho dokonce přinutí odstranit padací dveře, poslední pozůstatek po panu Burnsovi v jeho bývalé kanceláři. Homer to nemůže překousnout, spřáhne se s panem Burnsem a přísahá, že mu pomůže se pomstít. Plánem je nahrát nový rapový hit namířený proti Jay G. Zpočátku to vychází, dokonce se k nim připojí i slavní rappeři Snoop Dogg, RZA a Common, ale pak se jim to vymkne z rukou.(TV Prima)

S28E14

Hotdogy mého mládí

12.6. 14:12, Prima COOL, 27 minut

Hotdogy mého mládí

Homer se naštve a potřebuje se uklidnit nějakým pořádně nezdravým jídlem. Ale když dorazí do Krusty Burgera, zjišťuje, že z menu zmizelo cokoli s masem a zůstala jedině veganská jídla. Co je ještě horší, ostatní fast foody ve městě jsou na tom úplně stejně! Homer zoufale jezdí po městě, až narazí na starý zrezivělý přívěs, kde prodávají hotdogy. Je to tady mastné, špinavé a nechutné. Přesně, jak to má Homer rád. Následně se dozvídá, že to jsou hotdogy jeho mládí, které stály na samém začátku jeho nezdravého stravování. Líza se mezitím snaží zachránit školní rádio, kde se všichni kromě ní začali chovat nějak podivně.(TV Prima)

S28E15

Klobouk plný viny

12.6. 14:39, Prima COOL, 28 minut

Klobouk plný viny

Líza to nemá s Bartem jednoduché. Brácha ji pořád štve. Poslední kapkou je, když jí sebere a vyhodí klobouk proti slunci, který na ní každý obdivoval. V noci začne Barta navštěvovat nechutná příšerka pokrytá slizem a připomíná mu, co všechno provedl. Bart se z toho snaží vykroutit a popírá vinu. A monstrum je čím dál nechutnější. Nakonec už to Bart nemůže vydržet a rozhodne se raději přiznat. Jenže je to ještě horší, protože Líza mu tentokrát nechce odpustit. Bart má jedinou šanci... Ve Springfieldu se mezitím zrodí nečekaný šampión. Když mu Marge zakáže očumovat volejbalistky, Homer začne hrát šachy. A kupodivu mu to jde!(TV Prima)

S28E16

Vzhůru z prázdnin

12.6. 15:08, Prima COOL, 19 minut

Vzhůru z prázdnin

Prázdninový pobyt na táboře Šáši Krustyho není ani zdaleka idylický. Bart a pár dalších velkých kluků vytrvale šikanují všechny ostatní děti, a tak se domů vrací autobus plný vyklepaných trosek. Bart a Líza navštíví terapeuta, který varuje rodiče, aby na ně dávali pozor. Bart předstírá, že má trauma, ale ošklivě se mu to vymstí. Zdá se mu noční můra o tom, jak společně s Lízou prchali na kánoi po divoké řece. Homer se mezitím naštve, že kvůli tomu všemu povyku si nemůže užívat s Marge. Proto vyrazí do práce dřív a zjistí, co se děje v elektrárně, když tam ještě nikdo není. Díky tomu se z něj stává tak produktivní zaměstnanec, že dokonce dostává přidáno.(TV Prima)

S28E17

Baskeťák Bart

7.6. 00:12, Prima COOL, 28 minut

Baskeťák Bart

Kvůli dalšímu ze svých vtípků si Bart vyslouží nepředstavitelně dlouhý trest po škole. Z nudy se trefuje do koše na odpadky a postupně piluje své schopnosti. Následně se projeví jako basketbalová hvězda. Jeho kariéra jde strmě nahoru a rychle mu to taky stoupá do hlavy. Hádky s trenérem, kterým se stal jeho otec Homer, jsou na denním pořádku. Na Barta zabírá snad už jen škrcení. Zvlášť poté, co se nebezpečně zaplete s mafiánem Tlustým Tonym. Ale díky Líze a jejím investigativním schopnostem vychází najevo, že mafie už má Barta dost, tajně kuje pikle a chce ho odstranit navždy.(TV Prima)

S28E18

Hodinky po tátovi

7.6. 00:40, Prima COOL, 28 minut

Hodinky po tátovi

Jak to dopadne, když Bart dostane od dědy rodinný poklad, na který si brousil zuby Homer...?(TV Prima)

S28E19

Burnsova univerzita

7.6. 01:09, Prima COOL, 28 minut

Burnsova univerzita

Když vidí, jak to jde se vzděláním s kopce, pan Burns se rozhodne, že založí vlastní univerzitu...(TV Prima)

S28E20

Dokonalý vnuk

7.6. 01:37, Prima COOL, 28 minut

Dokonalý vnuk

Zatímco celý Springfield loví pokémony, Bart se chytí příležitosti a začne podnikat v oboru „profesionální vnouček"...(TV Prima)

S28E21

Noční klub u Vočka

7.6. 23:41, Prima COOL, 29 minut

Noční klub u Vočka

Jak daleko bude schopný zajít pan Burns a jeho starý britský přítel, když se vsadí o lásku Homera a Marge...?(TV Prima)

S28E22

Město psů

8.6. 00:10, Prima COOL, 28 minut

Město psů

Jak to může dopadnout, když se ze Springfieldu stane ráj hafíků, kterému velí Milhousova čivava...?(TV Prima)

O pořadu

česky česky
2017
USA Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Kevin Michael Richardson, Common, Taraji P. Henson, Keegan-Michael Key, Snoop Dogg, RZA, Chris Edgerly