Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba

S10E16 - Objížďka

11.6. 07:04
Prima Max
55 minut
2013
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým NCIS se snaží vystopovat Dr. Mallarda a Jimmyho poté, co zmizí při transportu těla z místa činu.(TV Prima)

Více informací
Nahrát
Nahrávat seriál
S10E10

Radši se měj na pozoru

6.6. 06:33, Prima Max, 40 minut

Radši se měj na pozoru

Blíží se vánoční svátky. NCIS musí vyšetřit vraždu manžela námořní důstojnice. Mrtvý byl podezřelý ze spoluúčasti na krádeži 1 miliardy dolarů odcizených z Ministerstva financí. Mezitím se Tonymu ozve jeho otec s tím, že by se svým synem konečně rád strávil svátky jako rodina. Neobejde se to však bez problémů.(TV Prima)

S10E11

Šabat Šalom

8.6. 05:00, Prima Max, 59 minut

Šabat Šalom

NCIS vyšetřuje záhadnou smrt novináře převlečeného do námořní uniformy. Není jasný motiv. Mezitím Zivu překvapí její otec ředitel Mossadu Eli David, jehož dva roky neviděla s tím, že přijel inkognito do USA. Ziva je přesvědčená, že přijel pracovně, ale on tvrdí, že přijel pouze kvůli ní. Jeho přítomnost Ziva samozřejmě před Gibbsem zatají. Jak postupně tým přichází k motivu vraždy novináře, tím víc má Ziva neblahé tušení, že ve vraždě je namočen její otec. Musí tedy říci Vanceovi pravdu. Pravý důvod návštěvy je záhy odhalen. Eli David, ředitel Mossadu se domluvil na tajné schůzce s nejvyšším zástupcem Palestinské samosprávy. Všem je jasné, že pokud by tato schůzka byla zveřejněna, jsou oba mrtví.(TV Prima)

S10E12

Šiva

9.6. 03:54, Prima Max, 58 minut

Šiva

Události předchozích dílů poznačili všechny členy týmu NCIS. NCIS a Mossad musí společně najít vraha Zivina otce Eliho Davida a nevinné oběti vražedného útoku - Vanceho manželky Jackie. (TV Prima)

S10E13

Autonehoda

9.6. 06:24, Prima Max, 41 minut

Autonehoda

NCIS vyšetřuje autonehodu, při níž zahynuli dva lidé z nichž jeden byl mariňák. Při vyšetřování se Abby vybaví vzpomínky z dětství, když amatérsky vyšetřovala svůj první případ.(TV Prima)

S10E14

Kanárek

10.6. 07:48, Prima Max, 58 minut

Kanárek

Gibbsovu týmu se podaří husarský kousek. Chytí může číslo 2 ze seznamu internetových zločinců. Obávaný hacker jim však nestačí, potřebují se přes něj dostat k jeho šéfovi, celosvětově nejhledanějšímu kyber-teroristovi.(TV Prima)

S10E15

Poté

11.6. 06:25, Prima Max, 38 minut

Poté

Gibbsův tým vyšetřuje smrt mariňáka. Jeho tělo je poseto mnoha ranami, ale většina vznikla již dříve před smrtí. V těle měl mnoho zhojených zlomenin. Vyšetřováním se dostanou na stopu ilegálních extrémních soubojů mezi mariňáky. Ředitel Vance zjistí, že jeho žena před smrtí před ním zatajovala některé skutečnosti.(TV Prima)

S10E16

Objížďka

12.6. 07:11, Prima Max, 54 minut

Objížďka

Tým NCIS se snaží vystopovat Dr. Mallarda a Jimmyho poté, co zmizí při transportu těla z místa činu.(TV Prima)

S10E17

Hlavní podezřelý

13.6. 04:51, Prima Max, 57 minut

Hlavní podezřelý

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty…(TV Prima)

Dostupné za 1 hodinu
S10E18

Hledej!

13.6. 07:36, Prima Max, 58 minut

Hledej!

Žena námořníka, který pracoval ve speciální jednotce K-9, požádá NCIS, aby prošetřilo smrt jejího muže v Afganistánu. Mezitím ředitel Vance požádá svůj tým, aby mu pomohl vybrat opatrovatelku pro jeho děti.(TV Prima)

Dostupné za 1 den
S10E19

Bouře

14.6. 08:05, Prima Max, 60 minut

Bouře

Tým NCIS se vydává na moře, aby na lodi U.S. Navy mohli vyřešit vraždu, ale všichni jsou nepříjemně překvapeni tím, že McGeeho otec se stane jejich hlavním podezřelým.(TV Prima)

Dostupné za 2 dny
S10E20

Honba za duchy

15.6. 07:05, Prima Max, 55 minut

Honba za duchy

Tým NCIS vyšetřuje zmizení ženy námořního záložáka. V průběhu vyšetřování Tony začne podezřívat Zivu, že se plánuje pomstít lidem, kteří mají na svědomí smrt jejího otce.(TV Prima)

Dostupné za 3 dny
S10E21

Berlín

16.6. 07:40, Prima Max, 60 minut

Berlín

Mezitím co tým NCIS vyšetřuje vraždu důstojníka Mossadu ve Virgínii, Tonu a Ziva cestují do Berlína, kde chtějí vypátrat vraha Zivina otce.(TV Prima)

Dostupné za 4 dny
S10E22

Pomsta

17.6. 07:25, Prima Max, 55 minut

Pomsta

Ve snaze pomstít smrt Eliho Davida a Jackie Vanceové se tým NCIS pouští do horečnatého pátrání po Bodnarovi, i přes opačné rozkazy, které dostali z vnitřní bezpečnosti.(TV Prima)

Dostupné za 5 dnů
S10E23

Dvojité zaslepení

18.6. 07:35, Prima Max, 55 minut

Dvojité zaslepení

Vyšetřovatel ministerstva obrany zkoumá zapojení NCIS v případu Bodnara, který je zodpovědný za smrt Zivina otce a Vanceovy ženy. Mezitím tým zkoumá, zda poddůstojník trpí paranoiou, anebo je skutečně pronásledovaný agenty, kvůli údajnému porušení národní bezpečnosti.(TV Prima)

Dostupné za 6 dnů
S10E24

Ať uděláš cokoli

19.6. 09:05, Prima Max, 55 minut

Ať uděláš cokoli

Mezinárodní pátrání po vrahovi Eliho Davida se změní na federální hon na čarodějnice proti Gibbsovu týmu a kvůli jejich nekonvenčním metodám je dokonce nejistá jejich budoucnost v NCIS.(TV Prima)

Podobné tituly

Beze stopy
Případ pro dva
Kriminálka Miami
Zločiny z vřesovišť: Porušený slib (Porušený slib)
Sběratelé kostí

O pořadu

česky česky
2013
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty...(TV Prima)

Tvůrci

Mario Van Peebles

Hrají

Robert Gant, David McCallum, Valerie Wildman, Peter Breitmayer, Ricky Whittle, Pauley Perrette, Sean Murray, JoNell Kennedy, Mark Harmon, Valerie Cruz, Michael Weatherly, Joe Reegan, Cote de Pablo, Brian Dietzen