Komisař Rex

Komisař Rex

S04E09 - Ukradené štěstí

11.6. 02:59
Prima Krimi
62 minut
1998
Německo / Rakousko / Itálie Akční / Krimi / Mysteriózní

V městském parku byla nalezena smrtelně zraněná dívka. Než vydechla naposledy, stačila ještě prozradit, že na ni zaútočila jakási neznámá žena. Policejní vyšetřovatelé zjišťují, že dívka toho dne hlídala tříměsíční holčičku, po které jako by se slehla zem. Kromě vraždy tedy mají co dělat i s únosem dítěte…(TV Prima)

Více informací
S06E01

Na plný plyn

16.7. 02:52, Prima Krimi, 59 minut

Na plný plyn

Na motokárové dráze ve vídeňském Pratru pečuje o stroje mechanik Martin, sám nadšený závodník. Náročný sport ho ale stojí spoustu peněz, a tak se mladík zadlužil u kreditní kanceláře. Její vymahač po něm nyní nekompromisně žádá splacení, dokonce uhodí Martinovu přítelkyni. Mladík za to přísahá pomstu a jeho slova se téměř vzápětí vyplní – v noci někdo majitele oné firmy zastřelí. Policie předpokládá, že pachatelem je některý z dlužníků, a začne je prověřovat. Mezi podezřelé patří i Martin…(TV Prima)

S06E08

Vraždy za úplňku

17.7. 02:52, Prima Krimi, 59 minut

Vraždy za úplňku

Nad Vídní vychází úplněk a idylické město na Dunaji se mění v hororovou kulisu. Masový vrah si vyhlédl další oběť. Na hřbitově je nalezeno tělo mladé ženy, jíž šílenec ostříhal vlasy. Vrah se městem plíží výhradně za úplňku a komisař Brandtner se pokouší obsadit všechny hřbitovy hlídkami. Také on s Rexem nastupují noční stráž nad hroby. Vše je ale marné – vrah si tentokrát vybírá odlehlé místo ve Vídeňském lese…(TV Prima)

S06E09

Mrtvý se vrací

18.7. 02:49, Prima Krimi, 59 minut

Mrtvý se vrací

Uprostřed noci se do kostela vloupal záhadný cizinec a pronikl až do katakomb. Nevšiml si, že jej přitom zpozoroval policista v civilu. Muž zákona se však rozhodl k nebezpečnému kroku a muže oslovil. Zločinec se dal na útěk, a aby se zbavil nepohodlného svědka, střelil policistu do zad. Kalibr smrtící pistole přivádí Brandtnera na stopu ilegálních obchodníků se zbraněmi. Rexův čich ho zavede na místo činu, kde objeví indicie upomínající na muže, který zmizel a údajně zemřel v Brazílii. Brandtner se ale nenechá zmýlit. Muž rozhodně mrtvý není – ale proč se vrátil do Vídně?(TV Prima)

S06E10

Smrt přes internet

19.7. 02:52, Prima Krimi, 58 minut

Smrt přes internet

Zoznamovanie cez internet je módna záležitosť. Pomocou chatu môžete nájsť životného partnera, ale tiež si zaistiť najrôznejšie sexuálne hry. Pán Bachmann zatúžil po skupinovom sexe a kontaktoval Klausa a Tinu Keinsovcov. Namiesto sľúbenej rozkoše si však objednal do domu smrť. Jeho telo našla polícia až za niekoľko mesiacov pod jedným z viedenských mostov. V Bachmannovom byte objaví Alex Brandtner počítač s množstvom adries. Rozhodne sa ísť po tejto stope a nadviazať kontakt s bývalými Bachmannovými dopisovateľmi. Inšpektorom Kunzovi a Beckovi sa táto metóda nepozdáva, pretože ich dostáva do pikantných situácií, Alex je ale presvedčený, že zvolený smer pátrania povedie k cieľu...(TV Markíza)

S06E11

Honba za věčným životem

20.7. 02:55, Prima Krimi, 58 minut

Honba za věčným životem

V rakúskej Národnej knižnici upozorňuje sprievodkyňa Alexandra návštevníkov na zvláštne exponáty zbierky - údajne má medzi nimi byť aj recept na liek, ktorý predlžuje ľudský život. Medzi návštevníkmi je aj Felix Nordick, vzdialený príbuzný grófa Egona von Reichenberga, ktorému v 19. storočí zbierka patrila. V noci vnikne tajným vchodom do knižnice, snaží sa čosi nájsť, ale nenachádza. Ráno Alexandra zistí, že sa v zbierkach ktosi prehrabával, zdá sa však, že nič nezmizlo. Zatiaľ ešte nevie, že v noci došlo v knižnici ku kriminálnemu činu: Felix je mŕtvy a jeho telo niekto odtiahol. To je nájdené po nejakej dobe v úschovni nákladnej stanice v debne s kávou. Alex Brandtner sa ujíma vyšetrovanie zvláštneho prípadu...(TV Markíza)

S06E12

Kůň za milióny

22.7. 07:13, Prima Krimi, 60 minut

Kůň za milióny

Jezdecký sport je krásný, spojení koně a jezdce působí velice ušlechtile. Kolem zvířecích šampionů se však točí také neuvěřitelné množství peněz. Nadějný kůň je dobře prodejný na aukci, ale také je to vděčná oběť pojišťovacích podvodů. Případ, který zavádí komisaře Brandtnera a jeho věrného průvodce s ostrým čichem Rexe na farmu paní Lazkiové, je od začátku cítit právě snadno vydělanými penězi. Na touhu po nich doplatil krásný kůň, ale také podkoní. Dopátrat se toho, co se na farmě v nepřítomnosti majitelky a její dcery odehrálo, nebude nijak snadné. Ještě že Rex dokáže vyčenichat stopy i tam, kde by je už žádný člověk nehledal…(TV Prima)

Podobné tituly

Případ pro dva
Policie Hamburk

O pořadu

česky česky
1998
Německo / Rakousko / Itálie Akční / Krimi / Mysteriózní

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní.(ČSFD.cz)

Tvůrci

Bodo Fürneisen

Hrají

Heinz Weixelbraun, pes Reginald von Ravenhorst, Gedeon Burkhard, Gerhard Zemann, Ingrid Burkhard, Ursula Andermatt, Petra Morzé, Johannes Thanheiser, Marlon Rosenthal, Ina Halmagyi, Wolf Bachofner