Útěk

Útěk

11.6. 21:50
JOJ Cinema
115 minut
2018
Drama / Psychologický

Alicja si nepamatuje vlastní minulost, ale dokázala si vybudovat nový život s novou identitou. Když ji její původní rodina najde, svůj starý život zpátky nechce až do té doby, než se jí začnou vynořovat střípky vzpomínek. Postupně její nová a původní identita splynou do jedné a na povrch se tak dostává znepokojivé zjištění o ní samotné. (Pilot Film)

Více informací

Podobné tituly

Zaměřeno na

O pořadu

česky slo
2018
Drama / Psychologický

Alicja si nepamatuje vlastní minulost, ale dokázala si vybudovat nový život s novou identitou. Když ji její původní rodina najde, svůj starý život zpátky nechce až do té doby, než se jí začnou vynořovat střípky vzpomínek. Postupně její nová a původní identita splynou do jedné a na povrch se tak dostává znepokojivé zjištění o ní samotné.


(Pilot Film)

Tvůrci

Gabriela Muskała, Agnieszka Smoczyńska, Agnieszka Smoczynska

Hrají

Małgorzata Buczkowska, Zbigniew Waleryś, Gabriela Muskała, Ewa Błaszczyk, Grzegorz Stelmaszewski, Dariusz Chojnacki, Halina Rasiakówna, Joanna Niemirska, Daniel Namiotko, Klara Bielawka, Iwo Rajski, Paulina Walendziak, Łukasz Simlat, Piotr Skiba, Łucja Burzyńska, Zuzanna Wrońska, Bartłomiej Szewczykowski, Rafał Kwietniewski, Klara Williams, Klara Williams