Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:50 Pod pokličkou
- 01:15 Chalupa je hra
- 01:35 Bydlení je hra
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:25 Reportéři ČT
- 15:15 Chvíle pro písničku
- 15:25 Úsměvy Libuše Havelkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 Ve víně je vražda (1)
- 01:05 Hranice po našimu
- 02:05 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 02:30 Stopy, fakta, tajemství (Jean Marais nebo Jan Mareš)
- 03:00 Dějiny neposlušnosti (3)
- 03:25 Sabotáž
- 04:35 Království za marmeládu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Divoká tvář Thajska (1)
- 09:15 Rozmnožování v divočině
- 14:15 Tajemná Saúdská Arábie
- 15:10 Výborná SHOW
- 15:55 Krásný ztráty
- 16:25 Sousedé
- 16:50 Kouzlo Velké Británie (Duchovní dědictví)
- 17:45 V karavanu po Polsku (5)
- 20:00 100 000 dolarů na slunci
- 22:10 Rudá pláž
- 23:55 Apokalypsa: Hitler míří na východ (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:38 Zprávy
- 13:42 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 51. Rally Český Krumlov
- 13:05 TCL V Repre
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:11 Policie v akci
- 02:10 Policie Hamburk IX (Neobvyklí podezřelí)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (13)
- 07:38 M.A.S.H (14)
- 08:10 M.A.S.H (15)
- 08:42 M.A.S.H (16)
- 09:15 Zoo (Tajné zbraně)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:10 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 00:00 Simpsonovi XXIV (Sága o Carlovi)
- 00:29 Simpsonovi XXIV (Výročí ve vlaku)
- 00:58 Simpsonovi XXV (Homerland)
- 01:27 Simpsonovi XXV (Speciální čarodějnický díl XXIV)
- 01:56 Futurama VIII (Fryority Report)
- 02:26 Futurama VIII (Mlčení cvakátek)
- 02:55 Nezvěstná (2)
- 03:53 Ženy ve wrestlingu VIII (Nečekané týmy)
- 04:54 Ženy ve wrestlingu VIII (25)
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky (Zelená hromada)
- 06:09 Těžká dřina
- 06:33 Autosalon.tv
- 07:31 Těžká dřina
- 08:07 Top Gear XIX (4)
- 09:14 Top Gear: Patagonský speciál (2)
- 20:16 Bez dechu
- 22:28 Návrat megažraloků
- 00:00 Mistr Pip
- 02:28 Šprtky to chtěj taky
- 08:24 Casanova
- 12:30 Proč kočka není pes?
- 14:33 Vyhlídka na smrt
- 17:27 Správná volba
- 20:08 Řekni to psem
- 21:56 Univerzální voják
- 23:51 Krvavá nevěsta
- 04:36 Lásce navzdory (Jak zalévat lásku)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 08:44 Slunečná (Lídin pád)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 22:00 Sestřičky (Kdo se bojí na ples)
- 23:16 Zoo (Tajné zbraně)
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den třetí ...)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Pýchavkův dokonalý piknik)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (7)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Barvy)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Dobré vibrace)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Medvědi)
- 11:05 Draci v hrnci
- 11:30 Bob a Bobek na cestách (Amazonka)
- 11:35 Když Bitz a Bob kutí
- 11:50 Včelka Mája
- 12:15 Bing
- 12:20 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:35 Stateční zajíčci
- 12:45 Čtyři uši na mezi (Jak si krásně hráli)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:10 Tyjo! To je paráda!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Krtek a medicína
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Tajný život kluků V (7)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Mýtické bytosti v popkultuře)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:05 Hýbánky s písmenky (Kosáci)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se potrápili)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (23)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (26)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 ArtZóna
- 01:25 Kanadská soda IX (4)
- 02:25 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:40 Blues o mrtvém vrabci
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Priessnitzovy lázně
- 04:50 Trakijec z Vítkova
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Helmutova stříkačka
- 21:50 Kombo (Vltava v Paláci Akropolis)
- 04:01 Ve hře je láska (Bar)
- 05:08 Karolína, domácí kuchařka
- 05:42 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Matka má 5 dětí s 5 otci)
- 07:40 Columbo (Není čas na umírání)
- 14:44 Sestřičky (Velká sláva)
- 16:01 Ošklivka Katka (Jízda)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen
- 22:12 Pípšoubazar
- 23:18 Jak se staví sen
- 08:00 Nový den
- 08:51 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:18 Svět financí s Trinity Bank (Magdalena Klimešová, Lukáš Kovanda)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:57 360⁰
- 00:50 Pod pokličkou
- 01:15 Chalupa je hra
- 01:35 Bydlení je hra
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:25 Reportéři ČT
- 15:15 Chvíle pro písničku
- 15:25 Úsměvy Libuše Havelkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:50 Pod pokličkou
- 01:15 Chalupa je hra
- 01:35 Bydlení je hra
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:25 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Libuše Havelkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 01:35 Vražedná čísla IV (11)
- 02:25 Dva z Queensu VI (20)
- 02:50 Ušák Jaromíra Bosáka (197)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (205)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (206)
- 04:25 Proměny víkendových domů (2)
- 05:10 Zahradní proměny VI (25)
- 06:00 Sousedství (20)
- 06:20 Moje místa (Petr Jablonský)
- 08:10 Proměny víkendových domů (3)
- 09:10 Zahradní proměny VI (26)
- 12:05 Ve dvou se to lépe vaří (13)
- 12:30 Moje místa (Lukáš Příkazký)
- 13:15 Jukebox Honzy Dědka (6)
- 15:10 Vražedná čísla IV (12)
- 20:10 Malý unavený Joe
- 22:30 Nouzový východ
- 01:50 Kriminálka Anděl II (Lidská skládačka)
- 03:10 Ulice (4704)
- 04:15 Babicovy dobroty
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:50 Ulice (4704)
- 09:50 Specialisté (Burzovní horečka)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Tomb Raider
- 22:45 Padesát odstínů svobody
- 04:45 Jesse Stone: Nový začátek
- 06:10 Hvězdné tolary
- 07:10 Waylonova výchova
- 13:30 Beethoven 4
- 15:25 Alvin a Chipmunkové 2
- 17:15 Hook
- 20:00 Aladin
- 21:55 V hledáčku střelce
- 23:50 300: Vzestup říše
- 01:20 Svět motorů (45)
- 05:10 Walker, Texas Ranger V (4)
- 05:50 Strážci hranic: Kanada II (3)
- 06:35 Mistři zastavárny XXI (10)
- 07:30 Svět motorů (45)
- 08:25 Pomozte autům VI (6)
- 09:25 Kobra 11 XVIII (10)
- 16:30 Kobra 11 XVIII (12)
- 18:35 Válka skladů VI (7)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (12)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (13)
- 21:25 Pomozte autům VI (8)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (6)
- 23:20 Kobra 11 XVIII (11)
- 00:40 Teorie velkého třesku (17)
- 02:00 Teorie velkého třesku II (1)
- 02:25 Malý Sheldon II (9)
- 03:05 Zlatá sedmdesátá II (25)
- 03:45 Griffinovi III (9)
- 04:30 TELE TELE
- 05:00 Karate ovce (11)
- 05:50 Bakugan (15)
- 06:00 Přátelé II (24)
- 07:00 2 $ocky V (17)
- 08:45 Malý Sheldon II (13)
- 10:20 Susedia IX (9)
- 11:45 Dva a půl chlapa XI (16)
- 14:55 Teorie velkého třesku II (1)
- 15:20 2 $ocky V (21)
- 17:10 Zlatá sedmdesátá II (26)
- 17:40 Zlatá sedmdesátá III (1)
- 18:10 Dva a půl chlapa XI (18)
- 19:05 Malý Sheldon II (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (5)
- 21:45 Přátelé III (2)
- 22:45 Griffinovi III (11)
- 04:25 Co na to Češi
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko V (13)
- 12:45 MasterChef Česko V (14)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med IV (18)
- 01:35 Vyměněné osudy (24)
- 03:05 Gilmorova děvčata VII (13)
- 04:40 Ulice (4264)
- 06:15 Život na jachtě VIII (14)
- 08:05 Gilmorova děvčata VII (17)
- 09:55 Oteckovia (150)
- 11:55 Nekonečná láska II (10)
- 16:25 Vyměněné osudy (30)
- 20:15 Nekonečná láska II (13)
- 21:15 Nekonečná láska II (14)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:30 KSW 94: Wrzosek vs Szpilka
- 17:45 NHL News
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:00 Góly - body - sekundy
- 05:15 Občan za dverami
- 05:40 Slovensko v obrazoch
- 06:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 06:45 Destinácie (Fez - a kniha Leon Afričan)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:25 Neposlušní
- 09:55 Na krok od neba (Deti Devy 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Medvedí cesnak)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Kambodža - Phnom Pen)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Na plný plyn)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Mimoriadne správy
- 22:10 Citrónshow
- 23:00 Mŕtvy muž prichádza
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Zdena Studenková)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Vojna a mier v 19. storočí)
- 14:10 Prípad Pinochet
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:25 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Libuše Havelkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 14:00 Na stopě
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:25 Svet :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 01:10 Úniková místnost
- 02:40 Ostrov delfínů
- 06:45 Bohové Egypta
- 09:05 Lassie se vrací
- 13:05 Uuups! Noe zdrhnul…
- 14:45 Svátky jako z obrázku
- 16:25 Jsem božská
- 18:25 Dej si pohov, mladej!
- 20:15 Whitney
- 22:20 Jak splatit dluh
- 23:55 Legenda jménem Lamborghini
- 00:05 V sedmém nebi
- 01:40 Policisté v akci
- 02:25 Krimi
- 02:45 Noviny
- 03:20 Soudní síň (Smradlavý plot)
- 04:10 Krimi
- 04:30 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:25 Noviny
- 06:00 V sedmém nebi
- 07:55 Soudní síň (Smradlavý plot)
- 10:05 Ochránci (Letuška)
- 11:00 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň - cz (Stydím se za syna)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Musíme se ho zbavit!)
- 16:50 Soudní síň (Tepláková kultura)
- 17:55 Soudní síň (Sobec)
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Stávka I.)
- 09:05 Susedia (Stávka II.)
- 09:45 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:25 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:55 Farma
- 11:15 Velkolepé plány XIX (2)
- 13:10 Zahradníkův svět X (12)
- 16:10 Domy snů u jezera (6)
- 16:35 Velkolepé plány XIX (3)
- 17:30 A byt září novotou... (6)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (5)
- 19:20 Dům snů VI (3)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (11)
- 21:10 Dům snů VII (10)
- 23:35 Zlatokopka (2)
- 00:05 Černý jestřáb sestřelen
- 02:25 Tři Kristové
- 06:00 Šoumen krokodýl
- 07:50 Země
- 14:05 Cable Guy
- 16:10 Země
- 17:40 Válka zítřka
- 20:00 Motel smrti
- 21:30 Prci, prci, prcičky - svatba
- 23:10 Úkryt
- 04:20 Létání pro začátečníky
- 06:00 Manžel na zkoušku
- 07:50 Nic ve zlým
- 11:30 Průměrňákovi IX (5)
- 11:50 Průměrňákovi IX (6)
- 14:30 Lorax
- 15:55 Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru
- 19:30 Hotel Transylvánie
- 21:00 V zemi Jane Austenové
- 22:35 Zázračný aparát
- 00:10 Král zabijáků
- 10:10 Fantastický pan Lišák
- 11:40 Spirála lží
- 13:20 Emily
- 15:30 Šifra mistra Leonarda
- 19:15 Banshee (9)
- 20:00 Banshee (10)
- 21:00 Rod draka (6)
- 22:05 Rod draka (7)
- 23:05 Rod draka (8)