Válka zítřka

Válka zítřka

17.5. 17:40
HBO
140 minut
Akční / Sci-Fi

Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Více informací

Podobné tituly

John Oliver: Co týden dal a vzal
Totalcar
Zaměřeno na
Boj o moc
Euforie
Zoom In

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
Akční / Sci-Fi

Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety.


(Prime Video)

Tvůrci

Zach Dean, Chris McKay

Hrají

Chris Pratt, J.K. Simmons, Seychelle Gabrielová, Mike Mitchell, Edwin Hodge, Clark Sarullo, Jim Palmer, Gary Weeks, Keith Powers, Yvonne Strahovski, Sam Richardson, Betty Gilpin, Keith Brooks, Rose Bianco, Kenneth Israel, David Maldonado, Angel Giuffria, Gissette Valentin, Felisha Terrell, Tommy O'Brien, Christina Bach, Jasmine Mathews, Alan Trong, Ryan Kiera Armstrong, Eric Graise, Mary Lynn Rajskub, Robert Tinsley, Melissa Saint-Amand, Alexis Louder, Gabrielle Byndloss, Chibuikem Uche, Andrea Andrade, Mary Ashlyn Moore, D. James Jones, Roger Barton, Piper Collins, Nikki Mejia, Patrick Y. Malone