Specialisté

Specialisté

S01E07 - Burzovní horečka

17.5. 09:50
Nova
65 minut
2017
Krimi / Thriller

Profesor a ekonomický poradce Berger je zavražděn na půdě univerzity. Chvíli před vraždou se u něj v kanceláři pohybovala studentka Denisa, která se dvěma spolužáky kradla data z Bergrova počítače a společně je zneužívali k machinacím na burze. Stojí za vraždou studenti? Nebo byla motivem žárlivost?(TV Nova)

Více informací
S02E03

Janova láska

14.6. 09:45, Nova, 70 minut

Janova láska

Pavla Bínová, mladá žena a matka sedmileté Adélky je nalezena ve svém bytě zavražděná. Specialisté se sešli na místě činu a provádějí první úkony, které by měly vést k odhalení vraha.(TV Nova)

S02E04

Staří přátelé

20.6. 01:45, Nova, 80 minut

Staří přátelé

Majitel ruské restaurace Berjozka, Viktor Olejnikov, je zastřelen při potyčce s vymahači výpalného. Lužkov, jeden z vymahačů, byl zraněn a nechal na místě činu krevní stopy. Vymahačům šéfuje Turobin, bývalý armádní důstojník ze Sevastopolu. Nikdo z vydíraných restauratérů však vůči Turobinovi nechce ani vypovídat, ani svědčit. Mají strach. Pouze syn jednoho majitele je ochoten s kriminalisty spolupracovat.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S02E05

Dvojí život

24.6. 20:20, Nova, 65 minut

Dvojí život

Zuzana čeká v baru na svého přítele, Tomáše Ulrycha a náhodně se seznámí se sympatickým mladíkem, Markem Borským. Mladý muž ji pozve na drink. Když ji pak ospalou vyprovází k autu, pokusí se ji zatáhnout do temného průjezdu, ale Zuzana se mu ubrání. Druhý den najdou v jednom temném dvoře mrtvolu mladé dívky v Zuzanině věku. Zjišťují, že oběť byla sexuálně zneužita, ale beze stop zápasu. Jedinou stopou po vrahovi je manžetový knoflíček a stejný zahlédla Zuzana na Markově košili.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S02E06

Na scestí

24.6. 21:25, Nova, 65 minut

Na scestí

Pavla Vondráčka nečekaně dožene jeho vlastní minulost. Jeho bývalý kolega policista Rýdl zavraždil svou manželku a uprchl z vězení. Když jej Vondráček tenkrát zatýkal, kolega mu přísahal pomstu. Ale za co? Že by za tím byly fámy, že tenkrát měl něco s jeho manželkou? Vondráček se snaží vcítit do mysli uprchlíka. Chce se pomstít pouze jemu, nebo je Rýdlova švagrová a její malá dcerka v nebezpečí? Zdá se, že uprchlík má všechny trumfy v ruce. Odláká Vondráčka na špatné místo, vezme švagrovou jako rukojmí a jede za její dcerou. Pro tým vyšetřovatelů začíná závod s časem.(TV Nova)

O pořadu

česky česky
2017
Krimi / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Tvůrci

Dan Wlodarczyk

Hrají

Tereza Hofová, Daniel Tůma, Igor Bareš, Lukáš Melník, Kristýna Badinková Nováková, Jakub Štáfek, David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jan Bidlas, Kristýna Podzimková, Marek Adamczyk, Alena Doláková, Jiří Šimek, Erika Stárková, Anna Peřinová