Griffinovi

Griffinovi

S03E11 - Špatný den pro spermie

17.5. 22:45
Nova Fun
60 minut
2001

Když se Peter a Lois rozhodnou pro další dítě, snaží se Stewie všemožně zabránit početí. (TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 5
S05E07

Ženský svět podle Petera

18.6. 03:20, Nova Fun, 45 minut

Ženský svět podle Petera

Stewie se ožení se svojí dávnou osudovou ženou Olivii, ale její problémy s pitím džusu a špatný přístup pošlou jejich manželství k ledu. První romantický film, který Peter v životě vidí, ho okouzlí natolik, že se rozhodne natočit film pro ženy. (TV Prima)

S05E09

Ruperte, kde jsi?

19.6. 03:30, Nova Fun, 40 minut

Ruperte, kde jsi?

Při výprodeji domácího haraburdí u Griffinů Brian omylem prodá Ruperta a vydá se se Stewiem na dlouhou cestu, aby ho zachránil. Peter přijde o řidičák a Meg mu musí dělat řidiče. Vznikne tak překvapivé pouto mezi otcem a dcerou. (TV Prima)

S05E11

Život snědého playboye

20.6. 03:15, Nova Fun, 40 minut

Život snědého playboye

Peter najde zalíbení v šikanování sousedů, ale málem kvůli tomu přijde o rodinu i přátele. Stewie je závislý na opalování, ale jeho život v roli bronzového Adonise by mohlo zkrátit životu nebezpečné spálení. (TV Prima)

Dostupné za 8 hodin
S05E13

Peter, Bill, Lois a ti druzí

20.6. 22:40, Nova Fun, 50 minut

Peter, Bill, Lois a ti druzí

Lois trvá na tom, aby se Brian naučil používat záchod a Brian požádá Stewieho o příslušné instrukce. Peter má pocit, že je příliš starý na to, aby si užíval života, dokud mu bývalý prezident Clinton neukáže, že člověk je jen tak starý, jak chce sám být. (TV Prima)

Dostupné za 1 den
S05E15

Kluci pláčou

21.6. 22:35, Nova Fun, 55 minut

Kluci pláčou

Rodina je nucena uprchnout do Texasu, protože ostatní věřící jsou přesvědčeni, že Stewieho posedl ďábel. Stewie se účastní Malé Miss Texas a Chris a Meg se vplíží do domu prezidenta Bushe, aby mu ukradli trenýrky. (TV Prima)

Dostupné za 2 dny
S05E17

Ať žije korupce

22.6. 22:35, Nova Fun, 50 minut

Ať žije korupce

Když místní ropná rafinérie vypustí do jezera Quahog toxický odpad, rozhodne se Lois kandidovat na starostku a zjistí, že absolutní moc absolutně korumpuje. Peter si užívá roli „První dámy“ Quahogu. (TV Prima)

Dostupné za 3 dny
S05E18

Mladí a divocí

23.6. 22:40, Nova Fun, 25 minut

Mladí a divocí

Peter cestuje zpět v čase a navštíví dobu, kdy byl svobodný. Zruší své rande s Lois a vyrazí na party s Molly Ringwaldovou, ale když se vrátí do přítomnosti, s hrůzou zjistí, že Molly Ringwaldová je jeho žena a Lois je paní Quagmirovou. (TV Prima)

Podobné tituly

Americký táta

O pořadu

česky česky
2001

Příběh je o rodince Griffinových, která reprezentuje americkou rodinku. Hlavou rodiny je Peter Griffin, který je tlustý, ne zrovna moc chytrý, ale přitom vtipný. Za ženu má Lois, která udržuje domácnost ve vyjetých kolejích. Bydlí s nimi i jejich děti a to je Meg, které je už 16 let a na škole patří i přes veškerou svou snahu mezi největší outsidery. 13ti letý Chris je zmenšená verze svého tatínka. Takže taky tlustý a přihlouplý. Nejmladší Stewie je naopak nesmírně inteligentní a už od svého 1. roku mluví a spřádá plány na to jak ovládnout svět. Další výraznou postavou je mluvící pes Brian, který trousí moudra kudy chodí, protože vystudoval Brown University. V seriálu se objeví i spousta dalších osobností, ze kterých si tvůrci utahují, ale najdeme tu i postavičky z konkurenčních seriálů, které se stali obětmi parodie.

Tvůrci

Peter Shin, Pete Michels