Malý Sheldon

Malý Sheldon

S02E13 - A Nuclear Reactor and a Boy Called Lovey

17.5. 08:45
Nova Fun
95 minut
2019
USA Komedie

Sheldon se pokouší postavit jaderný reaktor. Profesor Sturgis pozve Babičku do své pracovny na univerzitě. Georgie mladší je psychicky na dně, protože zjistil, že Veronica má přítele. Mezitím se Georgie mladší pohádá s Mary. (G....)

Více informací
S04E14

Mitch's Son and the Unconditional Approval of a Government Agency

10.6. 02:15, Nova Fun, 35 minut

Mitch's Son and the Unconditional Approval of a Government Agency

Když finanční úřad obviní Sheldona, že udělal chybu, rozhodne se mu Sheldon za každou cenu ukázat, že se mýlí. Dale musí jít na kolonoskopii a snaží se přinutit babču, aby šla s ním. (HBO Europe)

S04E16

A Second Prodigy and the Hottest Tips for Pouty Lips

11.6. 02:30, Nova Fun, 35 minut

A Second Prodigy and the Hottest Tips for Pouty Lips

Sheldon se opět setkává s Paige, která zvažuje, že se přihlásí na East Texas Tech. Mary hledá radu u June, když chce učinit změnu. (HBO Europe)

S04E18

The Wild and Woolly World of Nonlinear Dynamics

12.6. 02:35, Nova Fun, 35 minut

The Wild and Woolly World of Nonlinear Dynamics

V závěrečné epizodě čtvrté řady spustí Missyino zlomené srdce sérii událostí, které přivedou rodinu Cooperových na pokraj sil. (HBO Europe)

Podobné tituly

Teorie velkého třesku
Will a Grace
Zlatá sedmdesátá
Dva a půl chlapa
Přátelé
2 $ocky

O pořadu

česky česky
2019
USA Komedie

Seriál Young Sheldon je spin-off a prequel show pro The Big Bang Theory, zaměřující se na dětství otravného teoretického fyzika Dr. Sheldona Coopera. Máme tak možnost sledovat Sheldona v době, kdy jako devítiletý chlapec navštěvuje střední školu ve východním Texasu, a vedle něj také jeho rodinu a spolužáky snažící se s ním vyrovnat. Ne vždy je to pro ně ovšem lehké, a my tak jsme svědky mnoha komických situací...(vandr)

Tvůrci

Chris Koch

Hrají

Annie Potts, Ed Begley Jr., Wallace Shawn, Brian Stepanek, Lance Barber, Jim Parsons, Zoe Perry, Franco Vega, Raegan Revord, Iain Armitage, Montana Jordan, Ryan Phuong, Wyatt McClure, Isabel May, Kirt Kishita