Komisař Rex

Komisař Rex

S03E07 - Vražda v hypnóze

17.5. 13:33
Prima
61 minut
1996
Německo / Rakousko / Itálie Akční / Krimi / Mysteriózní

Karin měla hrůzný zážitek: když se po noci lásky ráno probudila vedle svého milence, zjistila, že je mrtvý a z hrudi mu trčí nůž. Ačkoli byla v osudnou chvíli přímo na místě vraždy, nedokáže si na nic vzpomenout. Policisté si tedy přizvou psychiatrickou konzultaci. Závěr lékaře zní: dívku někdo uvedl do hypnotického stavu a uložil jí do podvědomí příkaz, který jí brání vybavit si osudné chvíle. Podaří se tu blokádu zlomit?(TV Prima)

Více informací
S04E10

Pomsta

12.6. 02:52, Prima Krimi, 61 minut

Pomsta

Komisár viedenskej kriminálky Alex Brandtner dostal pred piatimi rokmi za mreže bankového lupiča Rognera, ktorý tam po celú dobu vymýšľal, ako by sa komisárovi pomstil. Teraz zločinec znovu chodí ulicami Viedne a okamžite sa púšťa do realizácie svojho plánu. Neváha dokonca využiť psích milostných citov - obstará si hárajúcu suku vlčiaka a s jej pomocou odláka Rexa od pána...(TV Markíza)

S04E11

Šmírák

13.6. 02:59, Prima Krimi, 63 minut

Šmírák

Noční hlídač Mahler zbožňoval krásnou sousedku Melittu a teleobjektivem si tajně pořizoval fotografie z jejího soukromí. Jednoho dne zachytil aparátem šokující scénu: dívčinu smrt i tvář vraha. Policejní vyšetřovatelé vyrazili po falešné stopě, Mahler tak zůstává jediný, kdo zná pravdu. Rozhodl se mlčet a zneužít snímku k vydírání. Netušil, jak naivně svého protivníka podceňuje…(TV Prima)

S04E12

Poslední zápas

11.6. 13:38, Prima, 61 minut

Poslední zápas

„Bílý sport“ se honosí aureolou prestižní záležitosti, ve volném čase mu holdují hlavně bohatí a úspěšní lidé. Veškerá noblesa jde však rázem stranou, když na kurt vstoupí krutý spoluhráč jménem vražda, jak se to stalo v jednom vídeňském tenisovém klubu. V šatně tam objevili mrtvolu mladého hráče s nožem v zádech. Krátce nato umírá stejným způsobem vedoucí provozu haly a další člen klubu unikne smrti o pouhý vlásek. Co oběti vražedných útoků spojuje?(TV Prima)

S04E13

Nebezpečný úkol

12.6. 13:36, Prima, 62 minut

Nebezpečný úkol

Pokud pachatel tvrdě zapírá a důkazů se nedostává, nezbývá nic jiného než na něj nalíčit past. Když je nutno usvědčit pumového atentátníka drženého ve vazbě, vydává se komisař Brandtner za zatčeného a během přesunu do jiné věznice pomůže sledovanému uprchnout – ten mu ovšem příliš nedůvěřuje. Do akce se tajně zapojí i další policisté – Böck a Hellerer, nebezpečný zločinec však pracuje zásadně jako sólista a záhy se nežádoucích průvodců chytře zbaví. Dopadnou ho kriminalisté dřív, než začne znovu vyhazovat do vzduchu objekty plné nevinných lidí?(TV Prima)

Podobné tituly

Případ pro dva
Vraždy v Kitzbühelu
Policie Hamburk

O pořadu

česky česky
1996
Německo / Rakousko / Itálie Akční / Krimi / Mysteriózní

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní.(ČSFD.cz)

Tvůrci

Wolfgang Dickmann

Hrají

W. Bachofner, Tobias Moretti, Fritz Muliar, Heinz Weixelbraun, pes Reginald von Ravenhorst, Gerhard Zemann, Hans-Michael Rehberg, Gisela Uhlen, Sona MacDonald, Christiane Brammer, Oona Solomon, Dagmar Schwarz