M*A*S*H

M*A*S*H

S01E16 - Rekordman

17.5. 08:42
Prima
32 minut
1973
USA Komedie / Drama / Válečný

Hawkeye ošetřuje lehké zranění plukovníkovi (Leslie Nielsen), o kterém se dozví, že je rekordman v počtu padlých vojáků pod jeho velením. Frank a Margaret jej obdivují. Hawkeye, Trapper a Radar opijí Henryho a pak zajistí, aby byl plukovník poslán domů, než zase někoho zabije.(TV Nova)

Více informací
Dostupné za 1 den
S04E07

Autobus

25.7. 04:55, Cartoon Network HD, 10 minut

Autobus

Radar přiváží autobusem Hawkeyho a ostatní z lékařského kongresu, ale ztratí se a navíc se poláme autobus. Nakonec jsou zachráněni zraněným Korejcem. Pozn.: V této epizodě se neobjevují ani Margaret ani Klinger.(TV Nova)

Podobné tituly

2 $ocky

O pořadu

česky česky
1973
USA Komedie / Drama / Válečný

Legendární seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnout do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.

Tvůrci

Jackie Cooper

Hrají

Gary Burghoff, Loretta Swit, Alan Alda, Wayne Rogers, Leslie Nielsen, Todd Susman, McLean Stevenson, Larry Linville, Linda Meiklejohn