Banshee

Banshee

S01E09 - Mizerný šachista

17.5. 19:15
HBO 3
45 minut
2013
Akční / Krimi / Drama

Rabbit začíná mít Carrie a Lucase v hrsti, a tak Carrie utíká z nemocnice v zoufalé snaze sebrat rodinu a odjet z města. Kai seznámí Rebeccu se světem byznysu a pošle Lucasovi zprávu o tom, že si užívá s jeho neteří. Alex Longshadow najme gaunera od Proctora, který je závislý na hazardních hrách a vyřeší tak stávku v kasinu.(HBO Europe)

Více informací

O pořadu

česky, anglicky
2013
Akční / Krimi / Drama

Banshee je malé mesto v Pennsylvánii, v blízkosti ktorého žijú Amiši. Hlavným hrdinom seriálu je práve prepustený tajomný zločinec a expert bojových umení Lucas Hood (Antony Starr), ktorý sa vydáva za zavraždeného šerifa. Do role muža zákona vkladá svojský prístup k spravodlivosti a zároveň sa snaží o to, aby mu výklad zákonov pomohol dosiahnuť jeho vlastné záujmy.(nessbeal)

Tvůrci

Miguel Sapochnik

Hrají

Odette Annable, Ivana Milicevic, Gabriel Suttle, Ray Stoney, Ulrich Thomsen, Matt Servitto, Ben Cross, Lili Simmons, Demetrius Grosse, Frankie Faison, Hoon Lee, Edward A. Duran, Derek Cecil, Anthony Ruivivar, Trieste Kelly Dunn, Rus Blackwell, Antony Starr, Christos Vasilopoulos, Scott Clackum, Anthony Molinari, Alexis Raben