Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

S24E15 - King of the Moon

17.5. 10:50
Nova Gold
55 minut
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Bensonová se na žádost státního zástupce vrací k případu starce, který tvrdí, že znásilnil a zavraždil svou manželku. Manželství bylo bez jakýchkoliv problémů a u muže se projevuje demence. Velmi brzy se zjistí, že muž, napojený na lékařský monitor vraždit nemohl. Bensonová se svými lidmi projde videozáznamy z budovy a zjistí, že se v budově podezřele dlouho pohyboval jakýsi poslíček... (TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 5
S05E15

Rodiny

20.6. 23:25, Televize Seznam, 105 minut

Rodiny

Detektivové pronásledují pachatele znásilnění ulicemi New Yorku. Pomáhá jim v tom také psovod. Po dopadení zločince pes upozorní policisty na tělo dívky v přilehlé uličce. Pitva prokázala, že dívka měla před smrtí sex, který byl dobrovolný, a pak utrpěla ránu do hlavy. Také se ukázalo, že byla těhotná.(KikiPoka)

Dostupné za 16 hodin
S05E17

Zlo

24.6. 20:10, Televize Seznam, 105 minut

Zlo

Odtahová služba nalezla tělo dívky nacpané v kufru odtahovaného auta. Měla na sobě spoustu řezných ran a popálenin od cigaret. Dívčiny rodiče nahlásili její zmizení poté, co nepřišla do školy. Přes noc měla být u kamarádky. Stopy vedou do školy, kde oběť patřila k populárním dívkám a měla tam i spoustu sporů.(KikiPoka)

Podobné tituly

Právo a pořádek
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
Beze stopy
Myšlenky zločince
Kriminálka Las Vegas
Don Matteo
Odložené případy
Válka skladů

O pořadu

česky česky
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Spin-off jednoho z nejdelších a nejúspěšnějších krimiseriálů nejen společnosti NBC - Law & Order. Myšlenka původního seriálu, tedy rovnocenné rozdělení dílu na "část detektivní" a "část soudní", se posouvá ve prospěch práce vyšetřovatelů, i když divák si užije i charizmatických státních zástupců. Special Victims Unit neboli Útvar pro zvláštní oběti je zvláštní oddělení NYPD, které se zabývá řešením případů násilných trestných činů se sexuálním motivem. V Law & Order: SVU ale nejsou hlavní zločiny ani jejich pachatelé. Jsou to muži a ženy s odznakem, kteří se snaží žít své normální životy a chránit svoje blízké před zvěrstvy, která vidí při své práci dnes a denně.Právě práce s postavami a kvalitní scénáře vynesly tomuto seriálu řadu ocenění, z nichž nejprestižnější jsou Zlatý Glóbus a Emmy pro představitelku detektiva Olivie Bensonové, herečku Marisku Hargitay, která nezůstává nic dlužna proslulosti své matky, Jayne Mansfieldové.(Gemini)

Hrají

Ice-T, Mariska Hargitay