Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:35 Život je pes (1)
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (5)
- 09:55 Olympic
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 04:00 Babylon
- 04:25 Počesku (Svatý Tomáš a Vítkův kámen)
- 04:35 Slunce v Galerijní ulici
- 05:30 Cyklodálky (6)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Zvířecí špioni pod hladinou (1)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:00 Nedej se (Lanovka z ptačí perspektivy)
- 12:20 Občanské noviny (Ostrůvky života)
- 12:30 Krajinou Madagaskaru
- 13:10 Makak medvědí, Thajsko
- 13:35 S rodinou pumy
- 14:20 Vzpomínky na Den D (2)
- 15:05 Chico
- 15:35 Hlubiny Středozemního moře
- 18:10 Nádherná Amerika II (Arizona)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:10 Egypt (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:30 Magazín UEFA
- 02:20 Branky, body, vteřiny
- 02:30 EURO 2020 (Skotsko - Česko)
- 08:00 Panorama
- 08:45 Po trailech přes hory
- 09:05 Sokolský zpravodaj
- 09:20 ME v atletice 2024 (ME Itálie 2024)
- 00:42 Policie v akci
- 01:42 Policie Hamburk X (Zástěrka)
- 02:42 Policie Hamburk X (Trik s vnoučaty)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (78)
- 07:26 M.A.S.H (79)
- 07:56 M.A.S.H (80)
- 08:28 M.A.S.H (81)
- 08:58 M.A.S.H (82)
- 09:31 Hořký svět (Dej Bůh štěstí)
- 14:40 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Zasloužený odpočinek)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 00:20 Simpsonovi XXIX (13)
- 00:49 Simpsonovi XXIX (14)
- 01:17 Jmenuju se Earl (Mít pro co žít)
- 01:46 Jmenuju se Earl (Profesorka)
- 03:29 Ženy ve wrestlingu VIII (49)
- 04:30 Ženy ve wrestlingu VIII (50)
- 05:31 Těžká dřina
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Autosalon.tv
- 07:10 Partička
- 07:50 Fotr na tripu VII
- 18:22 Simpsonovi XXIX (15)
- 18:50 Simpsonovi XXIX (16)
- 19:18 Simpsonovi XXIX (17)
- 19:46 Simpsonovi XXIX (Přiznej se a lituj)
- 20:15 Partička L
- 21:36 Moto cestou necestou
- 22:33 Nezvěstná II (4)
- 23:17 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 23:58 Simpsonovi XXIX (15)
- 00:24 Terminátor 2: Den zúčtování
- 03:26 Osudný víkend
- 05:20 M.A.S.H (58)
- 06:15 Příhody Bolka a Lolka
- 06:25 Námořní vyšetřovací služba X (Poté)
- 07:04 Námořní vyšetřovací služba X (Objížďka)
- 07:59 Velký útěk
- 11:48 Případ Pelikán
- 14:41 Marťan
- 17:41 Hodiny
- 20:07 Notre-Dame v plamenech
- 22:23 Nebezpečný cíl
- 04:48 Lásce navzdory (Záhadný muž)
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:28 Sestřičky (Vakcína lží)
- 10:09 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (16)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Ryby)
- 09:25 Strýček Tonton (Hledám vchod a východ)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Sovička Ollie
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hopsasa (Karneval)
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:30 Michalova doprava
- 12:40 Strašidla na Kulíkově (Nepodařený únos)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Kouzelný vesmír
- 13:40 Power Players
- 13:50 Power Players
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:18 Superhrdinové
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Ty Brďo! (Hasiči)
- 17:10 Hopsasa (Zvířecí uprchlík)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Plivníci)
- 18:55 7T (19)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (25)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:35 Emoce v umění (24)
- 01:30 Odvrácená strana Hollywoodu (3)
- 03:40 Ladí neladí
- 04:55 Bulhaři ve Slezském divadle
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (4)
- 22:00 11 barev ptáčete
- 05:05 Hrdina kuchyně
- 06:30 Nikdo není dokonalý
- 07:29 Columbo (To je vražda, řeklo portské)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 Show Jana Krause
- 23:15 Jak se staví sen
- 00:59 360⁰
- 01:32 Prima Česko
- 02:04 Prima Svět
- 02:36 Prima Česko
- 03:07 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Spáleniště
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:47 Pozvánka: Spáleniště
- 11:54 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Spáleniště
- 14:00 Zprávy
- 14:16 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:18 Generace deprese
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Spáleniště
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:21 Pozvánka: Spáleniště
- 21:29 360⁰
- 22:26 360⁰
- 22:59 Zprávy
- 23:34 Pozvánka: Spáleniště
- 23:59 360⁰
- 08:05 Prima Svět
- 08:38 Thajsko: Svátek barev (Sever)
- 09:38 Zvířecí sociální sítě (Rodinná tajemství)
- 16:05 Kdo zabil Johna Lennona
- 18:02 Planeta sopek
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:55 Olympic
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (5)
- 09:55 Olympic
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 03:40 Sousedství V (1)
- 04:10 Výleťák (144)
- 04:15 U stánku II (4)
- 04:25 Proměny víkendových domů III (4)
- 05:10 Zahradní proměny VII (15)
- 06:00 Výleťák (168)
- 06:15 Moje místa (Saša Rašilov)
- 10:10 Vražedná čísla V (10)
- 20:10 Kde alibi nestačí
- 00:15 Kriminálka Miami VII (Poslední let)
- 03:05 Ulice (4721)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4721)
- 09:30 Zlatá labuť (56)
- 14:35 Kriminálka Miami VII (Napadrť)
- 15:30 Výměna manželek XI
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:25 Temné stíny
- 02:35 Assassin’s Creed
- 05:05 Zachraňte Willyho
- 07:05 Kriminálka Miami VII (Poslední let)
- 08:00 Kriminálka Miami VII (Tým v ohrožení)
- 08:55 Mimoni
- 10:30 Vesmírní kovbojové
- 13:05 Zapomenutý ostrov
- 15:00 Válka nevěst
- 18:05 Machři 2
- 20:00 Aquaman
- 22:50 Tajný agent Jack T.