Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Kratochvíle
- 05:05 Chalupa je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Když se čerti rojili
- 09:05 Úsměvy Vlastimila Harapese
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Kola hněvu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zlatém pokladu
- 14:20 Princezna Kazi
- 14:45 Poslední mohykán
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:50 Stezka Českem (10)
- 09:15 Počesku (Štramberk)
- 09:25 Zázraky techniky V (Mrakodrap Independent)
- 10:15 Letecké katastrofy (Postrach na palubě)
- 11:00 Auto moto svět
- 11:20 Auto moto test
- 11:40 Babylon
- 12:10 Centrum periferie
- 12:35 S kuchařem kolem světa (Bali)
- 13:30 Ohrožená Amazonie (1)
- 14:25 Skryté skvosty II. (10)
- 14:55 Poslední ráje na Zemi - Galapágy
- 15:55 Okavango - řeka snů (4)
- 20:00 Příliš vzdálený most
- 22:55 Stíny Manhattanu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Životický masakr)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:45 Cyklistika 2024 (ORLEN Nations Grand Prix)
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 06:50 Archiv D: Sport 1976
- 07:40 Panorama
- 08:10 Sokolský zpravodaj
- 08:20 Po trailech přes hory
- 08:40 ČP v triatlonu 2024 (ČP Zlín)
- 08:55 Dohráno
- 09:50 Magazín EURO 2024
- 10:20 ME ve vodním slalomu 2024 (ME Slovinsko)
- 11:45 51. Rally Český Krumlov
- 11:55 #ProHokejJakyJe
- 01:04 Policie v akci
- 02:06 Policie Hamburk IX (Pomoc)
- 04:16 Closer: Nové případy (Nový začátek)
- 06:09 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H (15)
- 06:42 M.A.S.H (16)
- 07:13 M.A.S.H (17)
- 07:44 M.A.S.H (18)
- 08:15 Fotr na tripu
- 09:00 Autosalon.tv
- 10:09 Máme rádi Česko
- 12:10 Česko na grilu
- 13:33 Temný Kraj (Pekelníci 2/2)
- 17:19 Fantom Morrisvillu
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Logistika vraždy)
- 21:35 České chaty snů
- 22:35 Dnes zemřeš
- 04:15 Ženy ve wrestlingu VIII (Nevyhnutelná srážka)
- 05:16 Těžká dřina
- 06:00 Top Gear: Patagonský speciál (2)
- 07:05 Top Gear XIX (7)
- 10:31 To nejlepší z Top Gearu (1)
- 11:45 Re-play
- 14:15 Simpsonovi XXIV (Dětí jako smetí)
- 14:44 Simpsonovi XXIV (Děda na útěku)
- 15:04 Bez dechu
- 20:15 Shrek: Zvonec a konec
- 02:04 Rodičovský instinkt
- 04:00 Námořní vyšetřovací služba IX (Tajnosti)
- 04:57 M.A.S.H
- 05:37 Bolek a Lolek si hrají
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky (Černé zlato)
- 06:28 Příhody Bolka a Lolka
- 06:37 M.A.S.H
- 07:01 M.A.S.H
- 07:24 Námořní vyšetřovací služba IX (Tajnosti)
- 11:01 Tři muži a mladá dáma
- 13:17 Správná volba
- 15:50 Holky z kalendáře
- 18:13 Řekni to psem
- 20:09 Dech života
- 22:54 Návrat megažraloků
- 04:44 Lásce navzdory (Věno)
- 05:46 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 10:06 Receptář prima nápadů
- 10:52 Libovky Pepy Libického
- 11:25 Zahradník po ruce
- 11:59 Inga Lindström (Hvězdy nad Ölandem)
- 20:05 Smrtící milostný dopis
- 21:56 Sestřičky (Naďa klade past)
- 23:10 Inkognito
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den čtvrtý ...)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 Mira, královský detektiv II (21)
- 06:40 Pošťák Pat a fotbalová horečka
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Super třída na škole v přírodě
- 10:40 Bob a Bobek na cestách (Bermudský trojúhelník)
- 10:50 Lvíčata
- 11:20 Špačkovi v síti času (9)
- 11:50 Kiwi a Strit II
- 11:55 Bludiště
- 14:20 Ve vodě to žije!
- 14:35 Cesta na Měsíc
- 14:45 Kiwi a Strit II
- 14:50 Příšerka Molly
- 14:55 Zeleňák Norman
- 15:15 Dračí záchranáři
- 15:40 Dračí záchranáři
- 16:00 Kde je Valda? II
- 16:25 Tlapková patrola V
- 16:50 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak dostali nápad)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (24)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (1)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Bermudský trojúhelník)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:00 Nezávislý maestro Andrea Camilleri
- 00:55 Opera II (7)
- 02:45 Tečka páteční noci
- 04:50 Trakijec z Vítkova
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Kudykam
- 22:45 Hvězdy stříbrného plátna (Harrison Ford)
- 23:35 Nesmělí lidé
- 05:00 Karolína, domácí kuchařka
- 05:35 Na zámku
- 06:25 Křižovatky života (Líná matka zanedbává své děti)
- 07:22 Columbo (Vrabec v hrsti)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen
- 01:01 360⁰
- 01:34 Prima Česko
- 02:07 Prima Svět
- 02:39 Prima Česko
- 03:11 Prima Svět
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:48 Malý velký svět (Kouzelná Mallorca)
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:29 Prima MĚSTO
- 10:42 Prima HISTORIE
- 11:01 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:52 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Partie Terezie Tománkové
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Bydlení je hra
- 04:45 Kratochvíle
- 05:05 Chalupa je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Když se čerti rojili
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zlatém pokladu
- 14:20 Princezna Kazi
- 14:45 Poslední mohykán
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Kratochvíle
- 05:05 Chalupa je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Když se čerti rojili
- 10:15 Otec Brown X (Kola hněvu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O zlatém pokladu
- 14:45 Poslední mohykán
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 08:30 Zahradní proměny VI (27)
- 09:30 Miluji tě k sežrání
- 11:35 Vrah skrývá tvář
- 13:40 Druhý dech (12)
- 20:10 Půl domu bez ženicha
- 21:55 Za trnkovým keřem
- 23:30 Nouzový východ
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (To si nikdy neodpustím)
- 05:00 Novashopping
- 06:05 Bernieho dobrodružství
- 06:10 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (10)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (23)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:10 Rady ptáka Loskutáka
- 11:20 Alvin a Chipmunkové 3
- 13:05 Šéfe, jsem v tom!
- 17:15 Jumanji
- 20:20 Superlov
- 21:45 Sherlock Holmes
- 01:45 Vyšehrad: Fylm
- 03:20 Na divoké vlně
- 05:10 Zpátky ve hře
- 07:20 Kriminálka Miami VI (Řetězová reakce)
- 10:35 Případ mrtvého nebožtíka
- 12:35 Hook
- 17:25 Návrat na vrchol
- 20:00 Mimi šéf
- 21:55 Lítám v tom
- 08:20 Pomozte autům VI (7)
- 09:20 Kobra 11 XVIII (12)
- 12:25 Válka skladů VI (5)
- 13:25 Survivor Česko & Slovensko III
- 16:25 Kobra 11 XVIII (14)
- 18:30 Válka skladů VI (9)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (13)
- 20:30 Vítězové a poražení
- 02:25 Malý Sheldon II (11)
- 03:45 Griffinovi III (11)
- 04:25 TELE TELE
- 05:00 Karate ovce (15)
- 05:50 Bakugan (16)
- 06:55 2 $ocky V (21)
- 08:40 Malý Sheldon II (15)
- 10:20 Susedia IX (11)
- 15:20 2 $ocky V (22)
- 15:45 2 $ocky VI (3)
- 17:10 Zlatá sedmdesátá III (3)
- 18:10 Dva a půl chlapa XI (20)
- 19:05 Malý Sheldon II (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (9)
- 21:50 Přátelé III (4)
- 22:50 Griffinovi III (13)
- 23:45 Dva a půl chlapa XI (20)
- 00:45 Slečna Marplová II (Cukání v palci)
- 03:40 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (14)
- 08:45 Koření
- 09:15 Víkend
- 09:55 Grantchester (5)
- 12:55 MasterChef Česko V (15)
- 14:10 Grantchester (6)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med IV (19)
- 01:35 Vyměněné osudy (26)
- 03:00 Gilmorova děvčata VII (15)
- 04:45 Ulice (4265)
- 06:25 Život na jachtě VIII (16)
- 10:00 Vítejte doma III
- 11:50 Nekonečná láska II (12)
- 16:20 Pan Selfridge II (5)
- 17:20 Pan Selfridge II (6)
- 20:15 Láska nebo právo
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:20 Na krok od neba (Deti Devy 2/2)
- 03:25 Svet v obrazoch
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 05:10 Websterovci
- 05:20 Príbeh rieky Poprad (3)
- 05:40 Zázračný ateliér
- 06:45 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:05 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Ella Fitzgeraldová)
- 07:15 Údolie Muminovcov
- 10:45 Nebíčko v papuľke
- 11:20 Toskánska vášeň II (7)
- 13:05 Záhady tela
- 14:10 Milujem Slovensko
- 15:40 Columbo (Posledná pocta komodorovi)
- 17:10 Neposlušní
- 17:40 Cestou necestou (Severovýchodná India)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:35 Hit roka
- 23:50 Mŕtvy muž prichádza
- 01:05 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Mlynky)
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 VAT
- 10:45 Autosalón
- 14:05 Ikony (Pavol Merjavý)
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Medvedí cesnak)
- 15:40 Halali
- 04:45 Kratochvíle
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Když se čerti rojili
- 09:05 Úsměvy Vlastimila Harapese
- 09:45 Gejzír
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O zlatém pokladu
- 14:20 Princezna Kazi
- 14:45 Poslední mohykán
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 04:45 Kratochvíle
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 10:15 Otec Brown X (Kola hněvu)
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O zlatém pokladu
- 14:45 Poslední mohykán
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:30 Cez lupu
- 04:20 Dávám tomu rok
- 11:10 Lež má krátké nohy
- 18:40 Upír junior
- 20:15 Plán pomsty
- 21:50 Jak okrást zloděje
- 23:30 Úniková místnost
- 00:30 Ochránci (Musíme se ho zbavit!)
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Krimi
- 03:45 Soudní síň (Sobec)
- 04:35 Soudní síň (Málem mě zabila učitelka)
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 Krimi
- 06:40 Noviny
- 07:20 Dokonalé neviňátko
- 10:20 Profesionálové (Kalamita)
- 11:15 Den na zkoušku
- 13:05 Tři cesty k domovu 2
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Prázdné srdce)
- 17:55 Nové bydlení
- 22:05 Dr. Dokonalý (Privát)
- 23:05 Dr. Dokonalý (Spáč)
- 00:45 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:20 Adela show
- 04:55 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 10:50 Ruža pre nevestu II
- 13:40 Susedia (Ruja)
- 17:10 Horná Dolná (Márovačka)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 22:45 Rodinné prípady
- 23:30 Rodinné prípady
- 14:30 Luxusní domy IV (5)
- 15:00 Luxusní domy IV (6)
- 15:25 Dům snů (15)
- 20:00 Okřídlené bytosti
- 21:35 Věrná kopie
- 23:25 O smyslu života
- 01:05 Superbad
- 04:35 Napečeno s láskou
- 09:45 Třináct životů
- 12:10 Útok na Bílý dům
- 14:25 Aftersun
- 18:00 Birdman
- 20:00 Lady Bird
- 21:35 Třináct životů
- 06:00 Lorax
- 07:25 Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru
- 10:55 Hotel Transylvánie
- 12:25 Wonka
- 16:15 Stylová romance
- 21:50 Syn
- 00:10 Rod draka (9)
- 01:05 Rod draka (10)
- 02:05 Tenkrát v Mexiku
- 03:50 Emily
- 08:00 Kašlu na lásku
- 09:40 Downeyho auta snů (6)
- 12:00 Muži v černém
- 13:40 Zillion
- 16:00 Creed
- 02:15 Lesní duch
- 06:00 Hellboy
- 09:55 Street Kings
- 14:05 Četa
- 16:05 Neviňátka
- 18:00 Hellboy
- 21:30 Elle
- 00:15 Beowulf
- 03:20 Restaurant: Impossible (Zauzený Steakhouse)
- 10:10 Jmenuji se Sam
- 12:40 Smallville (Žízeň)
- 13:30 Smallville (Odhalení)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 8)
- 19:05 Hranice nemožného (Díl 9)
- 20:00 Štěstí ve hře
- 22:30 23
- 00:35 Antarktida (3)
- 01:30 Antarktida (4)
- 02:20 Kosti a skalp
- 04:50 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Jak jsme hráli čáru
- 08:15 Šakalí léta
- 10:45 Jezerní královna
- 12:40 Kouzelný měšec
- 14:20 U mě dobrý
- 18:10 Kluci z hor
- 20:05 V mysli vraha
- 11:00 Asterix a Olympijské hry
- 12:55 Muž ve stínu
- 21:00 Císař - občanská válka
- 22:40 Londýnský gangster
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Ivana Gottová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 13:00 Babica vs. Sapík
- 13:50 Vítejte ve světě Andrého Rieu (1)
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 22:30 Nikdo není perfektní
- 03:25 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:15 Profesionálové (2)
- 22:05 El Chapo (7)
- 22:55 Intim s Heidi Janků
- 23:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Ostříháno
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 07:05 Profil zločinu IV (2)
- 14:40 Macgyver III (2)
- 15:35 Unesená v Instanbulu
- 20:00 Pravidla pomsty
- 21:50 Tísňová linka
- 23:45 BloodRayne 2: Vykoupení
- 10:00 Ultrafialoví II (12)
- 13:00 Lovci pokladů III (21)
- 14:00 Lovci pokladů III (22)
- 15:55 MacGyver (2)
- 22:25 Ztracený svět II (11)
- 23:25 Ztracený svět II (12)
- 00:20 Vejdi do prázdna
- 03:05 Takové to léto
- 05:30 Vejdi do prázdna
- 16:25 Ptáci a lidé
- 22:00 Všechny mé dopisy spal
- 06:25 Sníček (9)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:50 Staré pověsti české (O Jánošíkovi)
- 07:05 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:30 Mach a Šebestová (Vzorné chování)
- 07:45 O Mikešovi (Dobrodružství kouzelné hole)
- 09:00 Teleshopping
- 12:00 Touha Sherlocka Holmese
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Rychlík do Ostravy
- 15:20 Až opadá listí z dubu
- 16:00 Černý vlk
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Aféry mé ženy
- 19:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Nahá pastýřka
- 23:35 Teleshopping
- 03:20 Prci, prci, prcičky
- 05:50 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 07:05 Princezna Nevěsta
- 09:05 Království prstenu (1)
- 10:45 Království prstenu (2)
- 12:20 Rok jedna
- 14:05 Malá mořská víla
- 19:00 Černá hodina
- 20:35 Taxi
- 22:00 Žoldáci spravedlnosti
- 23:40 Highlander
- 02:05 Underworld: Evolution
- 03:40 24 hodin: Vykoupení
- 06:30 Kohout na víně 2
- 13:10 Stážisti
- 15:10 Bezpečný přístav
- 20:30 Nepolapitelní
- 22:00 Underworld: Vzpoura Lycanů
- 23:30 Saw: Hra o přežití
- 00:25 Červený trpaslík IX (3)
- 00:55 Yellowstone (4)
- 01:55 Yellowstone (5)
- 02:55 Comedy Club VI (4)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (20)
- 10:25 Spongebob v kalhotách VIII (162)
- 10:55 Horší už to nebude
- 13:10 Agent z Hong Kongu
- 15:05 Star Trek 7: Generace
- 17:50 Ježek Sonic
- 20:00 Až na krev
- 23:20 Běžící muž
- 16:45 Evoluce Země (Ostrovy)
- 17:40 Evoluce Země (Žár)
- 19:30 Evoluce Země (Pastviny)
- 23:10 Evoluce Země (Ostrovy)
- 00:00 Zvláštní a záhadné (1)
- 01:40 Záhady světových válek II (6)
- 02:25 Vzdušní bojovníci VIII (2)
- 03:10 Pohledy do historie (18)
- 11:20 Zvláštní a záhadné (1)
- 12:15 Zvláštní a záhadné (2)
- 13:10 Technické katastrofy II (5)
- 15:05 Válečné lodě III (5)
- 15:00 Královna čokolády III (3)
- 15:30 Královna čokolády III (4)
- 22:00 Masná mise III (Filipínský)
- 22:30 Masná mise III (Italsky)