Vražedné záhady slečny Fisherové

Vražedné záhady slečny Fisherové

S02E08 - Krev Juany, nazývané Bláznivé

18.5. 06:48
Prima Krimi
65 minut
2013
Australia Krimi / Drama / Mysteriózní

Když se místo mrtvoly určené k výuce anatomie objeví na stole čerstvá mrtvola profesora Katze, obrátí se dr. Macová s prosbou o pomoc na Phryne a Jacka, kteří spolu ovšem nejsou zrovna zadobře.(Viasat)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E03

Vražda a mozzarella

16.6. 03:09, Prima Krimi, 81 minut

Vražda a mozzarella

Vražda italské babičky v kuchyni její restaurace vyústí v napětí mezi dvěma soupeřícími rodinami přistěhovalců, které se snaží zvládnout restauratérské požadavky i italskou zločineckou organizaci.(Viasat)

S03E04

Krvavé peníze

17.6. 03:16, Prima Krimi, 76 minut

Krvavé peníze

Kluk z ulice si najme Phryne, aby vypátrala jeho zmizelého bratra. Ona tak narazí na hrůznou sérii mrtvých chlapců. Hugh bojuje s profesní kariérou i s problémy se zásnubami(Viasat)

Dostupné za 1 den
S03E05

Smrt v šíleném duchu

22.6. 06:50, Prima Krimi, 75 minut

Smrt v šíleném duchu

Phryneina teta Prudence poskytne svůj dům psychiatrovi a přírodnímu léčiteli Haydenu Samuelsovi, aby v něm založil sanatorium pro hysterické ženy. Na Phryne tak čeká víc, než čekala.(Viasat)

Dostupné za 2 dny
S03E06

Smrt v hotelu Grand

23.6. 07:30, Prima Krimi, 70 minut

Smrt v hotelu Grand

Hotelový recepční zemře po pádu s ukradenou Phryneinou taškou. Vodítka vedou k baronovi Henrymu Fisherovi, jejímu excentrickému otci.(Viasat)

Podobné tituly

Vraždy v Kitzbühelu
Námořní vyšetřovací služba
Castle na zabití
To je vražda, napsala
Případy detektiva Murdocha

O pořadu

česky česky
2013
Australia Krimi / Drama / Mysteriózní

Phryne je atraktivní a skrz na skrz moderní žena dvacátých let dvacátého století, která se po letech strávených v zahraničí vrací do rodného Melbourne. Nejenom se ujistit, že se Murdoch Foyle, muž zodpovědný za záhadné zmizení její mladší sestry, už nikdy nedostane na svobodu, ale také tu začít nový život. Jenomže než ji její upjatá tetička Prudence stačí zavléci na její první soaré, ocitne se Phryne zapletená do vraždy a odhodlá se za pomoci svého důvtipu a perletí vykládaného revolveru bojovat proti bezpráví.(Brasi)

Hrají

Hugo Johnstone-Burt, Essie Davis, Ashleigh Cummings, Nathan Page