Simpsonovi

Simpsonovi

S25E09 - Piráti ze Springfieldu

18.5. 19:18
Prima COOL
28 minut
2014
USA Animovaný / Komedie

Homer už nemůže vystát vysoké ceny za lístky do kina na hollywoodské trháky, a tak začne na dvoře provozovat pirátské kino. Na stopu se mu ale dostane FBI...(TV Prima)

Více informací
S28E17

Baskeťák Bart

13.6. 13:38, Prima COOL, 28 minut

Baskeťák Bart

Kvůli dalšímu ze svých vtípků si Bart vyslouží nepředstavitelně dlouhý trest po škole. Z nudy se trefuje do koše na odpadky a postupně piluje své schopnosti. Následně se projeví jako basketbalová hvězda. Jeho kariéra jde strmě nahoru a rychle mu to taky stoupá do hlavy. Hádky s trenérem, kterým se stal jeho otec Homer, jsou na denním pořádku. Na Barta zabírá snad už jen škrcení. Zvlášť poté, co se nebezpečně zaplete s mafiánem Tlustým Tonym. Ale díky Líze a jejím investigativním schopnostem vychází najevo, že mafie už má Barta dost, tajně kuje pikle a chce ho odstranit navždy.(TV Prima)

S28E18

Hodinky po tátovi

13.6. 14:06, Prima COOL, 28 minut

Hodinky po tátovi

Jak to dopadne, když Bart dostane od dědy rodinný poklad, na který si brousil zuby Homer...?(TV Prima)

S28E19

Burnsova univerzita

13.6. 14:34, Prima COOL, 28 minut

Burnsova univerzita

Když vidí, jak to jde se vzděláním s kopce, pan Burns se rozhodne, že založí vlastní univerzitu...(TV Prima)

S28E20

Dokonalý vnuk

13.6. 15:03, Prima COOL, 19 minut

Dokonalý vnuk

Zatímco celý Springfield loví pokémony, Bart se chytí příležitosti a začne podnikat v oboru „profesionální vnouček"...(TV Prima)

S28E21

Noční klub u Vočka

14.6. 13:36, Prima COOL, 28 minut

Noční klub u Vočka

Jak daleko bude schopný zajít pan Burns a jeho starý britský přítel, když se vsadí o lásku Homera a Marge...?(TV Prima)

S28E22

Město psů

14.6. 14:05, Prima COOL, 27 minut

Město psů

Jak to může dopadnout, když se ze Springfieldu stane ráj hafíků, kterému velí Milhousova čivava...?(TV Prima)

O pořadu

česky česky
2014
USA Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Tvůrci

Matthew Nastuk

Hrají

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Seth Rogen, Channing Tatum, Rob Halford, Kevin Michael Richardson, Leslie Mann, Judd Apatow, Will Arnett, Paul Rudd, Pamela Hayden, Chris Edgerly