Malý Sheldon

Malý Sheldon

S02E17 - Albert Einstein and the Story of Another Mary

18.5. 19:05
Nova Fun
55 minut
2019
USA Komedie

Sheldon se inspiruje Albertem Einsteinem a snaží se hrát na housle. Mezitím si Mary koupí těhotenský test, protože si myslí, že je těhotná. (G....)

Více informací
S04E14

Mitch's Son and the Unconditional Approval of a Government Agency

10.6. 02:15, Nova Fun, 35 minut

Mitch's Son and the Unconditional Approval of a Government Agency

Když finanční úřad obviní Sheldona, že udělal chybu, rozhodne se mu Sheldon za každou cenu ukázat, že se mýlí. Dale musí jít na kolonoskopii a snaží se přinutit babču, aby šla s ním. (HBO Europe)

S04E16

A Second Prodigy and the Hottest Tips for Pouty Lips

11.6. 02:30, Nova Fun, 35 minut

A Second Prodigy and the Hottest Tips for Pouty Lips

Sheldon se opět setkává s Paige, která zvažuje, že se přihlásí na East Texas Tech. Mary hledá radu u June, když chce učinit změnu. (HBO Europe)

S04E18

The Wild and Woolly World of Nonlinear Dynamics

12.6. 02:35, Nova Fun, 35 minut

The Wild and Woolly World of Nonlinear Dynamics

V závěrečné epizodě čtvrté řady spustí Missyino zlomené srdce sérii událostí, které přivedou rodinu Cooperových na pokraj sil. (HBO Europe)

Podobné tituly

Teorie velkého třesku
Will a Grace
Zlatá sedmdesátá
Dva a půl chlapa
Přátelé
2 $ocky

O pořadu

česky česky
2019
USA Komedie

Seriál Young Sheldon je spin-off a prequel show pro The Big Bang Theory, zaměřující se na dětství otravného teoretického fyzika Dr. Sheldona Coopera. Máme tak možnost sledovat Sheldona v době, kdy jako devítiletý chlapec navštěvuje střední školu ve východním Texasu, a vedle něj také jeho rodinu a spolužáky snažící se s ním vyrovnat. Ne vždy je to pro ně ovšem lehké, a my tak jsme svědky mnoha komických situací...(vandr)

Tvůrci

Beth McCarthy-Miller

Hrají

Melissa Peterman, Lance Barber, Melissa Tang, Jim Parsons, Zoe Perry, Rex Linn, Billy Gardell, John Rubinstein, Raegan Revord, Iain Armitage, Montana Jordan, Wyatt McClure, Matt Hobby