Grantchester

Grantchester

S01E06 - Epizoda 6

18.5. 23:35
Nova Gold
60 minut
2014
Krimi / Drama / Mysteriózní

Můžeme žít v minulosti, nebo se dívat dopředu. Anebo můžeme žít teď, protože to, co se už stalo, změnit nemůžeme. Sidney navštěvuje arcijáhna a svěřuje se mu se svými pochybami o sobě. Kromě nadcházející Amandiny svatby ho trápí i nevěra, které se dopustil v Londýně. Pak ale neznámý střelec zabije policistu Paula Jonese a Geordie se Sidneym se naplno vrhají do vyšetřování. Jedna ze stop je zavede do továrny Merlin, střelec je ale rychlejší a kromě další vraždy stihne také těžce zranit Geordieho. Inspektor Benson dává Sidneymu jasně najevo, že by se měl vrátit do kostela a nestrkat nos tam, kam nemá. To však Sidney za daných okolností udělat nemůže.(Česká televize)

Více informací

Podobné tituly

Otec Brown
Odložené případy
To je vražda, napsala
Myšlenky zločince
Kriminálka Las Vegas
Slečna Scarletová a Vévoda
Inspektor George Gently

O pořadu

česky česky
2014
Krimi / Drama / Mysteriózní

Grantchester je detektivní drama odehrávající se v 50. letech v obci Grantchester poblíž Cambridge, kde místní anglikánský vikář Sidney Chambers v podání Jamese Nortona pomáhá řešit kriminální zločiny inspektoru Geordiemu Keatingovi (Robson Green). Tento nový britský seriál je založen na sérii knih Grantchester Mysteries napsaných Jamesem Runciem.(geklon)

Tvůrci

Tim Fywell

Hrají

Pip Torrens, Morven Christie, Joe Claflin, David Troughton, Al Weaver, Natasha O'Keeffe, Tom Austen, Gregg Lowe, Robson Green, James Norton, Chris Bearne, Pheline Roggan, Geoffrey McGivern, Tessa Peake-Jones, Kacey Ainsworth, Mike Noble, Skye Lucia Degruttola