Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 03:15 Banánové rybičky
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:15 Kuchařský duel
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 10:36 Kořeny lesa (4)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 17:55 Kořeny lesa (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Ve víně je vražda (4)
- 01:15 Žijeme s vírou
- 02:20 Na moll
- 03:05 Ta naša kapela
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Notes
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 S rodinou pumy
- 09:15 Nádherná Jižní Korea (1)
- 14:30 Sláva vítězům (Jan Kodeš)
- 14:45 Cirkus v přírodě
- 15:40 Výborná SHOW
- 16:25 Cyklodálky (5)
- 16:50 Perimetr
- 17:20 Česko - Malta
- 19:35 Václav Mašek
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Bez motivu
- 21:45 Proti slunci
- 23:25 Vzpomínky na Den D (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Superdebata o vztahu národní a evropské politiky
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Golf Time
- 00:25 Branky, body, vteřiny
- 00:40 Fotbal Extra: Soustředění české reprezentace na EURO
- 02:45 Branky, body, vteřiny
- 04:05 Moderní gymnastika 2024 (MČR Jihlava)
- 04:40 V šachu
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:20 Panorama
- 07:50 Cyklistika ČR 2024 (MTB Malevil Cup 2024)
- 01:05 Policie v akci
- 05:10 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:33 M.A.S.H (66)
- 07:21 M.A.S.H (68)
- 07:53 M.A.S.H (69)
- 08:25 M.A.S.H (70)
- 08:56 M.A.S.H (71)
- 09:29 Zoo (Opilá pravda)
- 14:39 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:48 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:53 Ano, šéfe!
- 04:11 Ženy ve wrestlingu VIII (Promarněná šance)
- 05:11 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Těžká dřina
- 06:29 Partička
- 07:00 Autosalon.tv
- 07:57 Těžká dřina
- 20:13 Žhavé výstřely
- 21:55 Ničivé tornádo
- 00:25 Po stopách zabijáka
- 02:26 Muži, kteří nenávidí ženy
- 06:09 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi loupežníky)
- 06:20 M.A.S.H
- 06:27 Příhody Bolka a Lolka
- 06:36 M.A.S.H
- 07:24 M.A.S.H
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba X (Šabat Šalom)
- 11:50 Fenomén
- 14:24 Podporujte svého šerifa
- 18:15 Divoká dvojka
- 20:09 Pánský klub
- 22:00 Cliffhanger
- 04:31 Lásce navzdory (Velkoměsto)
- 05:31 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 23:09 Zoo (Opilá pravda)
- 06:00 Bambulka a Bazilínek (Čertítko)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (14)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Strýček Tonton (Kdo je to?)
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:20 Zvířecí televize
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Sportující zvířata
- 11:00 Cvičíme se Sportíkem
- 11:10 Draci v hrnci
- 11:30 Bob a Bobek na cestách (Nasca)
- 11:40 Když Bitz a Bob kutí
- 11:50 Bruno
- 12:15 Bing
- 12:20 Sovík zvaný Otík
- 12:30 Bo & To
- 12:35 Stateční zajíčci
- 12:45 Strašidla na Kulíkově (Bílá paní je první)
- 13:10 Tyjo! To je paráda!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 14:00 Pan Tau (2)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (14)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Nejlepší výukové hry)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:55 7T (15)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (21)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (Škoda, že toho svatého Petra zbili)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Hvězdy stříbrného plátna (Orson Welles)
- 01:10 ArtZóna
- 02:00 Kanadská soda IX (7)
- 02:25 Příběhy rockových písní (Poison)
- 03:30 Chaplin kapesním zlodějem
- 04:20 Plakáty ve městě a lidé v designu
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:40 Blízká setkání Václava Neckáře
- 21:35 Příběhy rockových písní (Bon Jovi)
- 22:25 Kombo (Slza)
- 23:25 Kanadská soda IX (8)
- 23:50 Jimi Hendrix: Voodoo Child
- 05:08 Hrdina kuchyně
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:55 Columbo (Requiem za padající hvězdu)
- 17:11 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:02 Jak se staví sen
- 22:10 Pípšoubazar
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:13 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 03:01 Prima ČESKO
- 04:32 360⁰
- 05:25 360⁰
- 05:44 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 České zájmy v Evropě: Volební servis
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 12:00 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Evropské volby 2024
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 K věci
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:34 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 00:00 AZ-kvíz
- 03:15 Banánové rybičky
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:15 Kuchařský duel
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (9)
- 02:05 Moje místa (Pavel Nedvěd)
- 03:00 Ze dvora II (5)
- 03:10 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (79)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (80)
- 12:10 Moje místa (Jiří Prskavec)
- 13:15 Jukebox Honzy Dědka (9)
- 15:15 Vražedná čísla V (9)
- 20:10 Supercela
- 22:20 Starsky & Hutch
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:55 Ulice (4719)
- 09:55 Specialisté (Dívky)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Aquaman
- 23:15 Bod zlomu
- 00:40 Ninja Assassin
- 02:30 Zodiac
- 05:05 Co s láskou
- 07:15 Kriminálka Miami VII (Kouřová clona)
- 10:45 Pes baskervillský
- 12:40 Sexmise
- 15:10 Zachraňte Willyho
- 17:30 Hugo a jeho velký objev
- 20:00 Mimoni
- 21:40 Tlumočnice
- 01:25 Svět motorů (48)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada III (7)
- 06:35 Mistři zastavárny XXII (11)
- 07:30 Svět motorů (48)
- 12:35 Válka skladů VII (20)
- 16:35 Kobra 11 XXI (6)
- 18:40 Válka skladů VII (27)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (13)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (26)
- 21:25 Pomozte autům VIII (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (27)
- 23:15 Kobra 11 XXI (6)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (15)
- 02:10 Malý Sheldon IV (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky III (3)
- 05:10 Film o filmu: Vyšehrad: Fylm
- 06:15 Bernieho dobrodružství (11)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (10)
- 07:45 2 $ocky III (9)
- 09:35 Malý Sheldon IV (12)
- 11:10 Noční soud (8)
- 12:55 Přátelé IV (17)
- 13:50 Teorie velkého třesku V (15)
- 15:30 2 $ocky III (13)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (18)
- 18:15 Dva a půl chlapa (22)
- 19:10 Malý Sheldon IV (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (19)
- 21:45 Přátelé IV (19)
- 22:40 Griffinovi IV (30)
- 23:10 Griffinovi V (1)
- 23:35 Dva a půl chlapa (22)
- 00:50 Slečna Marplová VI (Karibské tajemství)
- 03:35 Na lovu
- 04:15 Co na to Češi
- 04:55 Grantchester IV (6)
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko VI (8)
- 10:50 Médium (Drsná škola)
- 12:45 MasterChef Česko VI (9)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester V (1)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (17)
- 01:30 Vyměněné osudy (54)
- 03:00 Čarodějky (21)
- 04:40 Ulice (4285)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří II (11)
- 08:05 Čarodějky II (3)
- 09:55 Oteckovia (179)
- 11:00 Oteckovia II (1)
- 16:25 Vyměněné osudy (60)
- 18:25 Čarodějky II (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (43)
- 21:05 Nekonečná láska II (44)
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:45 Góly - body - sekundy
- 02:00 Počasie
- 02:10 Vraždy v Olérone
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Strieborná levica 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Ryby z riek)
- 15:00 Don Matteo (Môj syn)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - kmene, geografia, náboženstvo)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Vojna ruží)
- 17:45 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Uruguaj)
- 22:25 Zabijaci
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 SK dejiny (Slováci a Maďari: Trianon)
- 13:15 Memorandum národa slovenského
- 13:55 Radosť zo života (Dodo Dubán)
- 17:40 Zázračný ateliér
- 00:00 AZ-kvíz
- 03:15 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 10:36 Kořeny lesa (4)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:30 Interview :24
- 01:20 Noční recepční
- 02:50 Poslední družička
- 06:05 Moře kouzel
- 07:40 Uuups! Noe zdrhnul…
- 12:50 Pes ro(c)ku
- 14:30 I pro lásku se zabíjí
- 18:35 Náhodná láska
- 20:15 Assassin
- 21:50 Rodiče na tahu
- 00:10 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:45 Soudní síň (Patří do polepšovny)
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Patří do polepšovny)
- 08:50 Soudní síň (Křik a bitka)
- 09:55 Ochránci (Kdo tady krade?)
- 10:55 První oddělení
- 11:50 Soudní síň (Týraná dcera)
- 12:50 Soudní síň (Špionka)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 01:55 Partička
- 03:10 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:05 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:45 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Na dovolenke)
- 21:05 Susedia (Návrat)
- 21:45 Susedia (Dôkaz lásky)
- 22:20 Susedia (Tetovanie)
- 23:00 Farma
- 11:15 Velkolepé plány XX (9)
- 13:10 Zahradníkův svět X (27)
- 14:20 Dům snů II (4)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (4)
- 16:05 Romantické skrýše (1)
- 16:35 Velkolepé plány XX (10)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (20)
- 19:20 Dům snů VI (18)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (26)
- 21:10 Dům snů VII (25)
- 22:00 Dům snů II (5)
- 22:50 Velkolepé plány XX (10)
- 00:35 Přízrak
- 06:00 Peníze těch tupců
- 07:45 García a García
- 09:20 Zelený sršeň
- 14:45 Malý Sheldon VII (2)
- 15:05 Malý Sheldon VII (3)
- 15:25 Jerry Maguire
- 18:15 Peníze těch tupců
- 20:00 Creed
- 00:45 Likvidátor: Znovuzrození
- 12:25 Teorie všeho
- 19:05 Banshee IV (7)
- 19:55 Banshee IV (8)
- 21:00 Jeho temné esence III (1)
- 21:55 Jeho temné esence III (2)
- 22:50 Jeho temné esence III (3)
- 23:50 Jeho temné esence III (4)
- 10:35 Vojín Benjaminová
- 12:40 Smallville (Bizzaro)
- 13:35 Smallville (Kara)
- 20:00 Pan Church
- 22:05 Uklízečka (Díl 9)
- 23:00 Uklízečka (Díl 10)
- 23:55 Odvlečen
- 01:55 Nelegální obchod
- 03:20 Poslední polda II (10)
- 05:20 Ohněm a mečem
- 08:55 Zločin v šantánu
- 10:15 Atentát na střední
- 12:10 Šakalí léta
- 14:40 Poslední polda II (11)
- 15:30 Temný úsvit
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Last Cop: The Movie
- 05:45 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 07:20 Hrdinové
- 09:05 Láska v Indii
- 17:30 Poslední závod
- 21:00 97 minut
- 01:00 Krvavá volba
- 06:30 Kung fu Yoga
- 13:45 Dárce
- 15:20 Chlupáčci
- 16:45 Hrátky s ohněm
- 20:00 Ticho před bouří
- 23:30 Šibenice
- 04:40 USA a Čína - stret titanov
- 06:10 Nová hodvábna cesta do Ruska
- 07:00 Hitler a Nemecko
- 08:50 Doslova
- 12:00 Zlato
- 12:55 Robert F. Kenedy - Stratený americký prezident (1)
- 13:50 Dejiny červenej armády
- 14:55 Doslova
- 18:00 Čína: zrodenie veľmoci
- 20:20 Doslova
- 21:50 Michail Gorbačov (1)
- 23:40 Havária letu JK5022
- 00:30 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Česká tajenka
- 14:50 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:25 Doktorka Kellerová (10)
- 23:50 Cyranův poloostrov (22)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:10 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:10 Ostříháno
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Co bude dnes k večeři? (Zelené kari)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:45 Nebezpečné vztahy
- 10:15 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (10)
- 22:10 El Chapo II (4)
- 23:05 El Chapo II (5)
- 06:20 Totalcar (5)
- 14:50 Profil zločinu VII (6)
- 16:00 Profil zločinu VII (7)
- 17:05 Tým SEAL (2)
- 22:40 Smrtelná alliance
- 13:00 MacGyver II (14)
- 13:55 MacGyver II (15)
- 16:45 Společnost Adventure (20)
- 17:45 Ztracený svět (3)
- 18:45 Xena (3)
- 19:45 MacGyver II (16)
- 20:40 MacGyver II (17)
- 22:25 Hvězdná brána: Atlantida IV (10)
- 23:25 Xena (3)
- 08:20 O Mikešovi (5)
- 10:15 Požáry a spáleniště
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Stříbrný vítr
- 17:40 Proč moskyt bzučí do lidských uší
- 20:00 Dovolená s Andělem
- 21:25 Až opadá listí z dubu
- 22:00 Žebrácká opera
- 23:40 Filmové minuty
- 00:50 Road Trip
- 02:15 Torrente V: Misión Eurovegas
- 03:50 Resident Evil
- 06:30 Mrchožrouti
- 10:15 Vesmírná exploze (2)
- 11:55 To zvládnem, Amigo
- 13:45 Strážci pokladu
- 18:55 Neprůstřelný plán
- 20:35 Dřív než půjdu spát
- 22:00 Země krvavého slunce
- 23:35 Nelítostný souboj
- 01:00 Mezi náhrobními kameny
- 02:45 Lovec bouřek
- 04:15 Válečná banda
- 08:15 Frankenstein (1)
- 09:50 Frankenstein (2)
- 13:15 Mythica: Hledání hrdinů
- 14:50 Schůzka naslepo
- 16:30 Let’s Dance 2
- 18:10 Stmívání
- 20:10 Kingpin
- 22:00 Rudý škorpion
- 23:45 Hlubinná hvězda šest
- 00:20 Červený trpaslík XII (1)
- 00:55 Beavis a Butt-Head dobývají Ameriku
- 02:50 Comedy Club VII (24)
- 12:00 Policejní stíhači XV (10)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (1)
- 20:00 Nekecej a pádluj!
- 22:05 Monstrum
- 23:30 Červený trpaslík XII (1)
- 05:17 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:42 Skvělá farma doktora Pola (Kdo je březí?)
- 07:03 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:24 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 13:32 Hroch versus krokodýl
- 18:00 Hroch versus krokodýl
- 19:29 Krokapokalypsa
- 23:11 Hroch versus krokodýl
- 23:57 Puma versus vlk
- 12:50 Vzdušní bojovníci XI (3)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (5)
- 14:05 Dunaj - proti proudu (2)
- 20:05 Zvláštní a záhadné II (6)
- 21:30 Nacisté na útěku (4)
- 22:30 Adolf Hitler (4)
- 23:30 Pobřežní stráž USA (4)
- 00:40 Prokletí ranče Skinwalker IV (Klobouk)
- 01:25 Válka skladů IV (Jen moje kobka)
- 01:45 Válka skladů V (Zůstat v obraze)
- 02:10 Válka skladů V (Konec dobrý, všechno dobré)
- 02:35 Mistři aukcí V (Nákup v Louisianě)
- 03:00 Mistři aukcí V (Missouri miluje společnost)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Slibná zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Znovuobjevení Archy úmluvy)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Tenis
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Plochá dráha
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Tenis
- 11:30 Jachting
- 13:00 Tenis
- 20:30 Tenis
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Judo
- 01:00 Olympijské hry
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Cyklistika
- 07:30 Tenis
- 09:30 Cyklistika
- 13:00 Cyklistika
- 14:00 Cyklistika
- 15:30 Cyklistika
- 17:30 Motorky
- 19:00 Golf
- 06:00 Televizní nákupy
- 10:00 Televizní nákupy
- 15:45 Poker
- 16:45 Poker
- 20:30 Fotbal: Anglie - Island
- 22:45 Zlaté okamžiky
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Belgie - Černá Hora
- 11:30 Televizní nákupy
- 15:30 Fotbal: Dánsko - Švédsko
- 02:15 Blochovy rozbory (53)
- 11:15 Blochovy rozbory (16)
- 18:45 Poklady v garáži (36)
- 21:45 Blochovy rozbory (42)
- 23:20 Blochovy rozbory (45)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 16:05 Óčko hity
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 16:05 Óčko hity
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 22:00 Virtuální svět TV
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (95)
- 16:55 Doktor z hor (55)
- 17:55 Doktor z hor (56)
- 19:55 Kassandra (136)
- 20:55 Wolffův revír (38)
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 02:40 Various Artists
- 05:46 Various Artists
- 06:04 Linkin Park - Linkin Park
- 07:29 Rod Stewart
- 09:08 Placebo
- 11:39 Various Artists
- 14:46 Various Artists
- 16:56 Lady Gaga
- 18:08 Elton John
- 19:52 Iggy Pop
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 02:50 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 03:15 Batwheels (Rev and Let Rev)
- 03:25 Batwheels (Grass is Greener)
- 03:35 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 04:50 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 04:10 Změna hry (Otrávený koláč)
- 04:35 Změna hry (Drsný kozy)
- 04:50 44 koček II (Páchnoucí mise)
- 06:00 Šmoulové (Dva Taťkové / Falešné zprávy)
- 06:30 Šmoulové (Šmoulí hasiči / Zrcadlová skříň)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Domácí fujpráce / Doučování zábavy)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XIII (Food Pbfft! Truck / Holky jménem chaos)
- 07:55 Spongebob v kalhotách XI (Návrat Spota / Zdravotní prohlídka)
- 01:45 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Hrochy / Tlapky Zachraňují Apolla)
- 02:05 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují Smělého Dannyho X / Tlapky Napravují)
- 02:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Polární Derby)
- 02:50 Plamínek a čtyřkoláci III (Dinodráha)
- 03:10 Plamínek a čtyřkoláci III (Rytířští Rytíři)
- 03:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Mega Blátivý Robot)
- 03:50 Plamínek a čtyřkoláci III (Světelní Jezdci)
- 04:10 Plamínek a čtyřkoláci III (Závodní dráha Skákající býk)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Tým Tahačů)
- 04:55 Tlapková patrola X (Libertina horská záchrana / Tlapky zachraňují létající farmářku Yumi)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Dobrodružství s mimozemšťanem)
- 06:25 Tlapková patrola II (Tlapky Nechávají Marshalla Doma / Tlapky Zachraňují Jelínka)
- 12:45 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Zbloudilého Francoise / Tlapky Zachraňují Horké Tučňáky)
- 13:10 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují tučňáky z džungle / Tlapky zachraňují nákladní loď)
- 13:40 Tlapková patrola X (Tlapky zastavují stroj na hledání zlata / Tlapky pomáhají starostu Humdingerovi z džemu)
- 00:05 Kluk, holka atd. (88)
- 00:25 Ghostforce (17)
- 00:50 Ghostforce (18)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (2)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (3)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (4)
- 03:25 Ghostforce (9)
- 03:45 Ghostforce (10)
- 04:05 Pyžamasky (14)
- 04:30 Pyžamasky (15)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (11)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (12)
- 05:35 Kluk, holka atd. (9)
- 05:45 Kluk, holka atd. (10)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (9)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (10)
- 06:55 Blue (11)
- 07:05 Blue (12)
- 07:10 Blue (13)
- 07:25 Blue (14)
- 07:30 Blue (15)
- 07:35 Blue (16)
- 07:50 Spidey a jeho úžasní přátelé (26)
- 08:20 Spidey a jeho úžasní přátelé (27)
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (21)
- 09:15 Mickeyho klubík (91)
- 09:45 Blue (55)
- 09:55 Blue (56)
- 14:20 Příšerky v rachotě (14)
- 14:50 Blue (93)
- 14:55 Blue (94)
- 15:05 Blue (95)
- 15:15 Blue (96)
- 15:25 Blue (97)
- 15:30 Blue (98)
- 15:45 Blue (99)
- 15:50 Blue (100)
- 16:00 Blue (101)
- 17:05 Kiff (9)
- 17:35 Kiff (10)
- 18:00 Příšerky v rachotě (8)
- 18:25 Příšerky v rachotě (9)
- 18:55 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 19:25 Kouzelná beruška a černý kocour (123)
- 19:55 Blue (147)
- 20:00 Blue (148)
- 20:05 Blue (1)
- 20:15 Blue (2)
- 20:25 Blue (3)
- 20:35 Blue (4)
- 20:40 Blue (5)
- 21:20 Hailey jde na to! (4)
- 21:50 Jessie (36)
- 22:20 Jessie (42)
- 22:45 U Raven Doma (107)
- 23:15 U Raven Doma (108)
- 23:45 Kluk, holka atd. (89)
- 23:55 Kluk, holka atd. (90)
- 08:00 Bluey (7)
- 08:10 Bluey (8)
- 08:20 Bluey (9)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (57)
- 09:00 The Wizard of Dizz
- 19:30 Bluey (109)
- 19:40 Bluey (110)
- 00:13 Bořek stavitel (41)
- 00:23 Bořek stavitel (42)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 01:20 Hurá za hádankou (5)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (37)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (38)
- 02:55 Chuck a přátelé (27)
- 03:07 Chuggington (12)
- 03:17 Chuggington (13)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (15)
- 04:38 Bořek stavitel (48)
- 04:48 Bořek stavitel (49)
- 05:01 Hurá za hádankou (11)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (57)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (58)
- 06:00 Trojčata (63)
- 06:07 Trojčata (64)
- 06:14 Trojčata (65)
- 06:25 Bing (17)
- 06:32 Bing (18)
- 06:39 Bing (19)
- 06:46 Bing (20)
- 07:08 Pettson a Fiškus (7)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 07:47 Berry a Dolly (13)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (5)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (6)
- 08:35 Doodleboo (25)
- 08:40 Doodleboo (26)
- 08:45 Doodleboo (27)
- 08:50 Doodleboo (28)
- 09:30 Hurá za hádankou (9)
- 09:54 Daisy a Ollie (9)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 11:16 Lokomotiva Tomáš (5)
- 11:40 Grisu (25)
- 11:50 Grisu (26)
- 12:05 Bořek stavitel (5)
- 12:16 Bořek stavitel (6)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 12:52 Bing (50)
- 13:00 Bing (51)
- 13:08 Bing (52)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 14:26 Hádej, hádej s kocourkem (7)
- 14:36 Hádej, hádej s kocourkem (8)
- 15:09 Kipper (9)
- 15:19 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 15:43 Taina a strážci Amazonie (15)
- 15:55 Taina a strážci Amazonie (16)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (33)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (34)
- 16:32 Ruff Ruff, Tweet a Dave (31)
- 16:43 Ruff Ruff, Tweet a Dave (32)
- 17:59 Požárník Sam (9)
- 18:10 Požárník Sam (10)
- 18:34 Berry a Dolly
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 19:55 Simon (23)
- 20:00 Simon (24)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (22)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (23)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 21:45 Chuggington (15)
- 21:55 Chuggington (16)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (17)
- 23:20 Bing (53)
- 23:27 Bing (54)
- 23:35 Bing (55)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (22)
- 00:00 Ostrov Hajaju (25)
- 00:35 Šmolkovia (5)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (34)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop II (12)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (19)
- 02:55 Myšiak Anatole (1)
- 03:20 Monchhichi II (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 04:20 Malý medvedík (29)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ II (12)
- 05:30 Duda a Dada (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (22)
- 05:55 Máša a medveď (58)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (42)
- 06:30 Ocko hrdina (9)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (9)
- 06:45 Ovečka Shaun (19)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (4)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (20)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (10)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (7)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (24)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (11)
- 10:20 Bob staviteľ II (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:55 Zvedavkovci II (43)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (7)
- 11:55 Ovečka Shaun (20)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (1)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (28)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (12)
- 16:25 Bob staviteľ II (14)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (25)
- 16:45 Monchhichi II (12)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (23)
- 17:05 Mucha Why (8)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:40 Ovečka Shaun (21)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (44)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (60)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 22:05 Monchhichi II (13)
- 22:15 Myšiak Anatole (2)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 23:35 Mášine rozprávky (19)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (13)
- 23:50 Malý silák Bheem (29)
- 01:00 Šport+
- 09:30 Téma
- 14:30 Zdravie na TA3
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:00 Pozrime sa na to
- 22:30 Šport+
- 10:00 Holky v kuchyni (11)
- 10:30 Nebesky dobré (8)
- 11:00 Láďův Orient Express (16)
- 18:00 Blázen na cestách (Benátky)
- 19:00 Jóga – Energie života (4)
- 00:20 Akusztik (Bébia)
- 02:50 A38 Archív (Mikhail Alperin)
- 09:45 Bing (Piknik)
- 09:50 Bing (Lufi)
- 10:00 Bing (Öltözködés)
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN