Červený trpaslík

Červený trpaslík

S12E01 - Vyléčení

7.6. 23:30
Paramount Network
50 minut
2017
Velká Británie Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

Posádka trpaslíka objeví na odlehlé planetě vesmírnou stanici bez života. Ale na stanici najdou vědce, kterému se povedlo oživit známé osobnosti jako Josif Stalin, Vlad III. či dokonce Adolf Hitler. Ale je tu problém - doktor nechce posádku pustit ze stanice.(Varan)

Více informací
S03E04

Výměna těl

8.7. 23:30, Paramount Network, 50 minut

Výměna těl

Na palubě Červeného trpaslíka je zase jednou vyhlášen poplach: jeden z Robíků se totiž pomátl a zpřeházel všechny dráty a Lister – pochopitelně omylem – spustil autodestrukční program, který by mohl zastavit pouze někdo z bývalého velícího sboru. Jenže Kryton ví, jak z té šlamastiky ven: existuje totiž možnost vymazat na chvíli Listerovu osobnost a vložit do jeho těla program jednoho z dávno mrtvých důstojníků. Rimmera ovšem tato záležitost inspiruje ke skvělému nápadu...(Česká televize)

S03E05

Fotostroj času

9.7. 23:30, Paramount Network, 50 minut

Fotostroj času

I na kosmické lodi může vládnout nuda. A tentokrát si zasedla na Listera. Dave má chandru, jaká nemá obdoby. Proto s takovým nadšením přijme Krytonovu zprávu, že se mu použitím nějaké zvláštní vývojky podařilo oživit staré fotky, které vyvolával. A ty fotky nejen žijí, dokonce je možno do nich vstoupit. Zkrátka a dobře, na Červeném trpaslíku najednou mají jakýsi fotostroj času, který jim zřejmě skýtá netušené možnosti. A Lister se okamžitě rozhodne, že se vrátí zpátky a změní svou minulost tak, aby nikdy v budoucnosti nemohlo dojít k tomu, že vstoupí na palubu Červeného trpaslíka a bude sžírán nudou...(Česká televize)

S03E06

Poslední den

10.7. 23:30, Paramount Network, 50 minut

Poslední den

Každý den přináší posádce Červeného trpaslíka nové zážitky. Ten, který je čeká teď, však má být nad jiné smutný. Neboť poštovní modul přináší zprávu, že Kryton, který se mezitím stal neodmyslitelnou součástí lodi, dosloužil a bude nahrazen jiným, výkonnějším modelem. Kryton je jako správný android se svým osudem smířen, neboť věří, že přijde do křemíkového nebe. Lister ovšem horečnatě přemýšlí, jak Krytonově autodestrukci zabránit – nebo jak mu alespoň jeho konec zpříjemnit. A rozhodne se uspořádat parádní mejdan...(Česká televize)

Podobné tituly

Comedy Club
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
Tučňáci z Madagaskaru
Spongebob v kalhotách

O pořadu

česky česky
2017
Velká Británie Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Doug Naylor

Hrají

Craig Charles, Robert Llewellyn, Chris Barrie, Danny John-Jules, Adrian Lukis, Ryan Gage, Philippe Spall