Šakalí léta

Šakalí léta

7.6. 12:10
FilmBox
150 minut
1993
Česko Komedie / Muzikál

Úspěšná muzikálové komedie o svobodě, nezávislosti, rudé hvězdě a rokenrolu. Odehrává se v Praze roku 1959 v okolí dejvického hotelu Internacional. Do poklidného maloměstského života nečekaně zasáhne "muž odnikud" mladý chuligán Bejby, který svým výstředním oblečením, kytarou a vášní pro rokenrol rozbouří stojaté vody nejen klukovského světa, ale také do světa dospělých snažících se nemyslet na lehkou dobu v níž musejí žít. Bejby svým nečekaným příchodem zasáhne do života číšnického pomocníka Edy Drábka, okrskáře Prokopa a jeho syna přezdívaného Kšanda, a svým způsobem i do života barové zpěvačky Milady a jejího manžela, arogantního estébáka Přemka.(oficiální text distributora)

Více informací

O pořadu

česky
1993
Česko Komedie / Muzikál

Úspěšná muzikálové komedie o svobodě, nezávislosti, rudé hvězdě a rokenrolu.
Odehrává se v Praze roku 1959 v okolí dejvického hotelu Internacional. Do poklidného maloměstského života nečekaně zasáhne "muž odnikud" mladý chuligán Bejby, který svým výstředním oblečením, kytarou a vášní pro rokenrol rozbouří stojaté vody nejen klukovského světa, ale také do světa dospělých snažících se nemyslet na lehkou dobu v níž musejí žít. Bejby svým nečekaným příchodem zasáhne do života číšnického pomocníka Edy Drábka, okrskáře Prokopa a jeho syna přezdívaného Kšanda, a svým způsobem i do života barové zpěvačky Milady a jejího manžela, arogantního estébáka Přemka.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Ivan Hlas, Jan Hřebejk, Petr Jarchovský, J. Malíř, Jan Hřebejk

Hrají

Václav Koubek, Jiří Ornest, L. Machálková, Lenka Krobotová, Jitka Asterová, Ivan Hlas, Petr Jarchovský, Raoul Schránil, Radek Holub, Václav Chalupa, Aňa Geislerová, Jiří Škorpík, Zdeněk Vencl, Jan Potměšil, Linda Rybová, Gabriela Osvaldová, Petra Špalková, Jan Kalousek, Jan Antonín Pacák, Saša Rašilov nejml., Jakub Špalek, Václav Jakoubek, Anna Kreuzmannová, Zuzana Michnová, Milan Tomsa, Radek Balaš, Jan Semotán, Sylva Tománková, Petr Franc, Lída Nopová, Josef Prouza, Jan Kačani, Pavel Janoušek, Martina Dirgová, M. Dejdar, Jan Hřebejk, J. Abrhám, Jan Tobola, Jiří Zelenka, J. Oplt