Jeho temné esence

Jeho temné esence

S03E01 - Epizoda 1

7.6. 21:00
HBO 3
55 minut
Dobrodružný / Fantasy

Ve třetí části této epické fantasy ságy, natočené podle "Jantarového kukátka", závěrečného románu oceňované trilogie Philipa Pullmana, musí Will (Amir Wilson) nejprve najít Lyru (Dafne Keen), kterou její matka, krásná paní Coulterová, drží omámenou v odlehlé jeskyni. Jejich společná cesta je pak vede do říše mrtvých, kde se oba setkávají se svými blízkými. Bitva na nebesích vrcholí a Lyra bezděky naplňuje úlohu, k níž byla předurčena. Pak ale ji i Willa čeká nejtěžší rozhodnutí ze všech. EPIZODA 1: Will hledá Lyru napříč světy, paní Coulterová prověřuje nového spojence a velká válka lorda Asriela proti Autoritě se blíží.

Více informací

Podobné tituly

Film roku
Láska, láska, láska
Duna

O pořadu

česky, anglicky
Dobrodružný / Fantasy

Ve třetí části této epické fantasy ságy, natočené podle "Jantarového kukátka", závěrečného románu oceňované trilogie Philipa Pullmana, musí Will (Amir Wilson) nejprve najít Lyru (Dafne Keen), kterou její matka, krásná paní Coulterová, drží omámenou v odlehlé jeskyni. Jejich společná cesta je pak vede do říše mrtvých, kde se oba setkávají se svými blízkými. Bitva na nebesích vrcholí a Lyra bezděky naplňuje úlohu, k níž byla předurčena. Pak ale ji i Willa čeká nejtěžší rozhodnutí ze všech.
EPIZODA 1:
Will hledá Lyru napříč světy, paní Coulterová prověřuje nového spojence a velká válka lorda Asriela proti Autoritě se blíží.

Tvůrci

Jack Thorne, Amit Gupta

Hrají

Adewale Akinnuoye-Agbaje, James McAvoy, Ruth Wilsonová, Ruta Gedmintas, Jonathan Aris, Will Keen, Dafne Keen, Sian Clifford