Fantastická zvířata 3

Fantastická zvířata 3

7.6. 06:00
HBO 3
140 minut
2022
Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem. Protože není schopen ho zastavit sám, pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků, čarodějek a jednoho chrabrého mudlovského pekaře na nebezpečné misi, kde potkají stará i nová fantastická zvířata a střetnou se s rostoucí armádou Grindelwaldových následovníků. Ale jak dlouho bude moci Brumbál zůstat stranou, když jsou sázky tak vysoko? (Vertical Ent.)

Více informací

Podobné tituly

John Oliver: Co týden dal a vzal
Zaměřeno na

O pořadu

česky, anglicky
2022
Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem. Protože není schopen ho zastavit sám, pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků, čarodějek a jednoho chrabrého mudlovského pekaře na nebezpečné misi, kde potkají stará i nová fantastická zvířata a střetnou se s rostoucí armádou Grindelwaldových následovníků. Ale jak dlouho bude moci Brumbál zůstat stranou, když jsou sázky tak vysoko?


(Vertical Ent.)

Tvůrci

David Yates, Steve Kloves, J. K. Rowling

Hrají

Mads Mikkelsen, Jude Law, Katherine Waterston, Dan Fogler, Eddie Redmayne, Fiona Glascottová, Jessica Williams, Ezra Miller, Richard Coyle, Jan Pohl, Matthias Brenner, Alexandr Kuzněcov, William Nadylam, Callum Turner, Poppy Corby-Tuech, Alison Sudol, Oliver Masucci, Nick Davison, Kevin Guthrie, Peter Simonischek, Dave Wong, David Bertrand, Noor Dillan-Night, Simon Meacock, Aleksandr Kuznetsov, Sean Talo, Paul Low-Hang, Bart Soroczynski, Hebe Beardsall, Valerie Pachner, Wilf Scolding, Jacqueline Boatswain, Maja Bloom, Jeremy Azis, Lucas Englander, Manuel Klein, Ramona Kunze-Libnow, Maria Fernanda Cândido, Ingvar Sigurðsson, Victoria Yeates, Cara Mahoney, Kazeem Tosin Amore, Stefan Race, Jessica Cartledge, Rahda Sthanakiya, Isabelle Coverdale, Dónal Finn, Emilia Karlsson