Ulice

Ulice

S01E4720 - Episode 4720

7.6. 18:30
Nova
60 minut

Co všechno se ještě může přihodit, když do svatby zbývají už jen dva týdny? Gábina a Jirka Herman jsou rozhodnutí nenechat si svůj den nikým a ničím pokazit. Jenže na Gábinu to stejně začne doléhat. Jaký ten jejich velký den nakonec bude? Kdo ho s nimi bude sdílet? Nebyl by to ale Jirka Herman, aby její chmury nerozehnal nádherným překvapením… Čím Jirka dojme Gábinu? A co naopak hodně zamrzí Milenu Pumrovou?

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E4326

Episode 4326

18.7. 05:35, Nova Lady, 95 minut

Episode 4326

Vztahy mezi rodiči a dětmi bývají občas na ostří nože, zvláště když rodiče mají pocit, že jejich potomci jdou otevřeně proti nim a vyhlásili jim válku. Čím déle to trvá, tím jsou rodiče zatvrzelejší, přesně jako Tonda Hložánek. Nikdo mu nevymluví, že mu syn nevrazil kudlu do zad, když se stal lídrem konkurenční strany ve volbách. Bohužel i samotný Jirka je na tátovu tvrdohlavost krátký, byť se snaží o usmíření. Jenže Tonda Hložánek vidí rudě už při pouhé zmínce Jirkova jména. Dokonce chce syna vydědit, protože u něj prostě skončil. A nejen to... Kam až je Tonda Hložánek schopen zajít ve své averzi vůči Jirkovi, který by se s ním rád udobřil? Skončí jejich vzájemné vztahy opět na bodu mrazu jako v minulosti?

S01E4327

Episode 4327

19.7. 05:35, Nova Lady, 95 minut

Episode 4327

Seriál ČR (2022). Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy

S01E4328

Episode 4328

20.7. 05:25, Nova Lady, 95 minut

Episode 4328

Seriál ČR (2022). Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy

S01E4329

Episode 4329

21.7. 04:50, Nova Lady, 95 minut

Episode 4329

Mít v rodině zdatné manipulátory je pro každého hodně náročné. Jakmile člověk prozře, je rád, když je vidí co nejméně. V případě Blanky to bohužel není tak úplně možné, protože exmanžel Luděk i nevlastní sestra Vanda o sobě dávají pravidelně vědět. Nevynechají jedinou příležitost, aby se mohli navézt do ní nebo do Evžena. To však neznamená, že by to nezkoušeli i na sebe navzájem. Hlavně Vanda si jde cíleně za svým a Luďka si šikovně omotává kolem prstu, aniž by tušil, na jak tenkém ledě se s ní ocitá... Co se Luďkovi pořádně vymstí? Jak to s ním Vanda umí skoulet?

S01E4330

Episode 4330

22.7. 05:00, Nova Lady, 90 minut

Episode 4330

Jak dlouho se dá čelit permanentnímu tlaku kvůli tajemství, jehož prozrazení hrozí každým dnem? Karla žije v neustálém napětí kvůli Jakubovi už několik měsíců. Přestože se s ním rozešla, stále se obává následků jejich románku. Byla by ráda, kdyby se o něm nedozvěděli její nejbližší, jenže jak Věrka, tak Mára se zajímají čím dál víc, co se mezi ní a Jakubem vlastně stalo, proč to došlo tak daleko. Aby toho nebylo málo, Karla se dozví zprávu, která s ní natolik zamává, že se odhodlá k riskantnímu kroku... Co Karla udělá? Proč to u ní doma ještě více zhoustne? Co Věrka provede za jejími zády?

S01E4331

Episode 4331

23.7. 05:40, Nova Lady, 95 minut

Episode 4331

Dávat studentům plnou důvěru a nechávat je ve škole, byť jen na chvíli, bez dozoru se občas nevyplácí. Tuhle zkušenost má snad každý pedagog. Nyní se o tom znovu přesvědčí také Magda. Spolu s Tomášem se ráno, hned po příchodu do školy, nestačí divit, co se jim to urodilo v jejich malém třídním skleníku. Mezi ostatními sazeničkami totiž objeví i cannabis, a to ve chvíli, kdy si Prokop přijde vyfotit výsledky úsilí pěstitelského kroužku. Přestože se Magda s Tomášem budou hodně snažit, aby Prokop rostlinku neobjevil, nakonec to přeci jen praskne... Jak se vše provalí? Kdo a jak to odnese? A co to udělá se vztahem Magdy a Prokopa?

S01E4332

Episode 4332

24.7. 05:30, Nova Lady, 95 minut

Episode 4332

Najít zlatou střední cestu mezi vztahy se současnou a bývalou partnerkou je občas hodně náročné, zvláště pokud v tom figuruje i dítě s expartnerkou, na kterém člověku záleží. O tom už ví své také František Hrubý, jenž se chtě nechtě ocitá mezi Skyler, matkou svého syna Chrise, a Bárou, současnou partnerkou, kterou nechce v žádném případě zatěžovat problémy spojenými s Chrisem. Podle něj by si je měli se Skyler vyřešit sami. Jenže Bára se tím pádem opět cítí jako na vedlejší koleji, nyní více než kdy jindy. Proto se rozhodne do toho říznout a na rovinu Františkovi říct, jak to vidí dál...

Dostupné za 10 hodin
S01E4333

Episode 4333

25.7. 05:45, Nova Lady, 95 minut

Episode 4333

Jak překonat bolest po rozchodu a najít opět sám sebe, když toho, kdo vás opustil, stále milujete, a navíc ho i nadále potkáváte? Kristýně se po kopačkách od Denise zhroutil svět. Pořád na něj musí myslet, ustavičně u sebe hledá chyby, neboť si myslí, že ji Denis nechal, protože je jiná než dřív. Když se s ním náhodou setká, je to pro ni jako sypání soli do otevřených ran. Najednou neví, co dělat dál, vše, na čem jí dosud záleželo, pro ni ztrácí smysl. A to je poslední kapka pro jejího tátu. Když Luděk vidí, jak se dcera trápí, znovu vezme její život do svých rukou a došlápne si na Denise...

Dostupné za 1 den
S01E4334

Episode 4334

26.7. 05:30, Nova Lady, 95 minut

Episode 4334

Objevovat dosud neobjevené světy a zkoušet dosud nevyzkoušené věci bývá docela dobrodružné a zábavné, zvláště když na to člověk není sám. Anežka, Svatka a Žofka v poslední době docela vystrkují růžky. Tentokrát si holky udělají u Klímových neplánovaný mejdan, do kterého se zapojí i Michal, jenž je zakoukaný do Žofky a snaží se na ni zapůsobit. Společně to rozjedou takovým způsobem, že z toho kouká kromě dalšího pořádného průšvihu i hodně krušné ráno... Jak Michal zaboduje právě u Žofky? A jaký trapas se mu stane s nic netušící mámou?

Dostupné za 2 dny
S01E4335

Episode 4335

27.7. 05:35, Nova Lady, 90 minut

Episode 4335

Co všechno si člověk občas nechá líbit, aby měl klid, a kdy si řekne, že stačilo, a začne se bránit stejnými zbraněmi? Každý to má trochu jinak. U Šimona dojde ke zlomu tento týden, kdy toho všeho už bude mít plné zuby. Starší kluci ze školy si totiž pořád nedají pokoj. Neustále se do něj navážejí, navíc den ode dne přitvrzují. Podle Michala se už jedná o šikanu, kterou by měl Šimon začít řešit. Ten to má i v plánu, ovšem trochu jinak, než jak si Michal představoval. Namachrovaným klukům se vzepře. Vymyslí si na ně vtípek, který se jim nebude ani trochu líbit... Co Šimon klukům provede? A co to rozpoutá?

Dostupné za 3 dny
S01E4336

Episode 4336

28.7. 05:00, Nova Lady, 95 minut

Episode 4336

Postavit se starším spolužákům, kteří se po vás vozí, chce notnou dávku odvahy, ovšem málokdy to přinese kýžený výsledek. Spíše se stane pravý opak. To nyní na vlastní kůži pocítí i Šimon, na kterého si Roman s Viktorem počíhají hned ráno. Kluci si jsou vědomi své převahy a už si neberou servítky. Šimona dokonce napadnou i fyzicky, aby mu dali za vyučenou. Tím to pro ně ale nekončí. Začnou Šimona otevřeně šikanovat, aby mu ukázali, kdo tu je pánem... Co kluci Šimonovi provedou? A jaká bude jeho reakce? Co pak zarazí Šimonovu mámu Gábinu?

Dostupné za 4 dny
S01E4337

Episode 4337

29.7. 05:05, Nova Lady, 95 minut

Episode 4337

Člověk občas zažije nepříjemné prozření, když se z velké zamilovanosti stane obrovská noční můra poté, co jeden z partnerů nechce přijmout rozchod. To se stalo i Karle, jež by ráda udělala tlustou čáru za románkem s Jakubem, kvůli kterému ztratila na jaře hlavu. Jenže Jakub ji nehodlá nechat jen tak jít. Chce být za každou cenu s ní, neakceptuje ani to, že Karla má manžela a rodinu. Právě o to se ji nyní pokusí připravit. Znovu stalkuje ji i její blízké, aby mohl zasadit úder, po kterém by se její rodinné štěstí sesypalo jako domeček z karet... Co Jakub provede tentokrát? A s jakými následky?

Dostupné za 5 dnů
S01E4338

Episode 4338

30.7. 05:40, Nova Lady, 95 minut

Episode 4338

Pokušení a hecování jdou občas ruku v ruce, zvláště když je člověk v pubertě a nechce se shodit před svou partou. Anežka, Svatka a Žofka v poslední době docela vystrkují růžky, ovšem Anežka se spíš veze, aby ji holky neměly za sraba. Na rozdíl od Žofky a Svatky sama nic neiniciuje, spíše holky koriguje. Jenže ty si prostě nedají pokoj. Tentokrát se znovu předvede Žofka, která má potřebu neustále sbírat body mezi holkami i ve třídě. Před holkami se nyní vytasí s jointem od bratránka a přemluví je, aby společně vyzkoušely, co to s nimi udělá. Bohužel ve chvíli, kdy holky čeká ještě pěstitelský kroužek ve škole... Jak to dopadne? Kdo a jak to odnese?

O pořadu

česky česky

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.