Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 03:15 Banánové rybičky
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:15 Kuchařský duel
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 10:36 Kořeny lesa (4)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 17:55 Kořeny lesa (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Ve víně je vražda (4)
- 01:15 Žijeme s vírou
- 02:20 Na moll
- 03:05 Ta naša kapela
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Notes
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 S rodinou pumy
- 09:15 Nádherná Jižní Korea (1)
- 14:30 Sláva vítězům (Jan Kodeš)
- 14:45 Cirkus v přírodě
- 15:40 Výborná SHOW
- 16:25 Cyklodálky (5)
- 16:50 Perimetr
- 17:20 Česko - Malta
- 19:35 Václav Mašek
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Bez motivu
- 21:45 Proti slunci
- 23:25 Vzpomínky na Den D (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Superdebata o vztahu národní a evropské politiky
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Golf Time
- 00:25 Branky, body, vteřiny
- 00:40 Fotbal Extra: Soustředění české reprezentace na EURO
- 02:45 Branky, body, vteřiny
- 04:05 Moderní gymnastika 2024 (MČR Jihlava)
- 04:40 V šachu
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:20 Panorama
- 07:50 Cyklistika ČR 2024 (MTB Malevil Cup 2024)
- 01:05 Policie v akci
- 05:10 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:33 M.A.S.H (66)
- 07:21 M.A.S.H (68)
- 07:53 M.A.S.H (69)
- 08:25 M.A.S.H (70)
- 08:56 M.A.S.H (71)
- 09:29 Zoo (Opilá pravda)
- 14:39 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:48 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:53 Ano, šéfe!
- 04:11 Ženy ve wrestlingu VIII (Promarněná šance)
- 05:11 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Těžká dřina
- 06:29 Partička
- 07:00 Autosalon.tv
- 07:57 Těžká dřina
- 20:13 Žhavé výstřely
- 21:55 Ničivé tornádo
- 00:25 Po stopách zabijáka
- 02:26 Muži, kteří nenávidí ženy
- 06:09 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi loupežníky)
- 06:20 M.A.S.H
- 06:27 Příhody Bolka a Lolka
- 06:36 M.A.S.H
- 07:24 M.A.S.H
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba X (Šabat Šalom)
- 11:50 Fenomén
- 14:24 Podporujte svého šerifa
- 18:15 Divoká dvojka
- 20:09 Pánský klub
- 22:00 Cliffhanger
- 04:31 Lásce navzdory (Velkoměsto)
- 05:31 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 23:09 Zoo (Opilá pravda)
- 06:00 Bambulka a Bazilínek (Čertítko)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (14)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Strýček Tonton (Kdo je to?)
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:20 Zvířecí televize
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Sportující zvířata
- 11:00 Cvičíme se Sportíkem
- 11:10 Draci v hrnci
- 11:30 Bob a Bobek na cestách (Nasca)
- 11:40 Když Bitz a Bob kutí
- 11:50 Bruno
- 12:15 Bing
- 12:20 Sovík zvaný Otík
- 12:30 Bo & To
- 12:35 Stateční zajíčci
- 12:45 Strašidla na Kulíkově (Bílá paní je první)
- 13:10 Tyjo! To je paráda!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 14:00 Pan Tau (2)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (14)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Nejlepší výukové hry)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:55 7T (15)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (21)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (Škoda, že toho svatého Petra zbili)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Hvězdy stříbrného plátna (Orson Welles)
- 01:10 ArtZóna
- 02:00 Kanadská soda IX (7)
- 02:25 Příběhy rockových písní (Poison)
- 03:30 Chaplin kapesním zlodějem
- 04:20 Plakáty ve městě a lidé v designu
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:40 Blízká setkání Václava Neckáře
- 21:35 Příběhy rockových písní (Bon Jovi)
- 22:25 Kombo (Slza)
- 23:25 Kanadská soda IX (8)
- 23:50 Jimi Hendrix: Voodoo Child
- 05:08 Hrdina kuchyně
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:55 Columbo (Requiem za padající hvězdu)
- 17:11 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:02 Jak se staví sen
- 22:10 Pípšoubazar
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:13 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 03:01 Prima ČESKO
- 04:32 360⁰
- 05:25 360⁰
- 05:44 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 České zájmy v Evropě: Volební servis
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 12:00 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Evropské volby 2024
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 K věci
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:34 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 00:00 AZ-kvíz
- 03:15 Banánové rybičky
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:15 Kuchařský duel
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (9)
- 02:05 Moje místa (Pavel Nedvěd)
- 03:00 Ze dvora II (5)
- 03:10 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (79)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (80)
- 12:10 Moje místa (Jiří Prskavec)
- 13:15 Jukebox Honzy Dědka (9)
- 15:15 Vražedná čísla V (9)
- 20:10 Supercela
- 22:20 Starsky & Hutch
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:55 Ulice (4719)
- 09:55 Specialisté (Dívky)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Aquaman
- 23:15 Bod zlomu
- 00:40 Ninja Assassin
- 02:30 Zodiac
- 05:05 Co s láskou
- 07:15 Kriminálka Miami VII (Kouřová clona)
- 10:45 Pes baskervillský
- 12:40 Sexmise
- 15:10 Zachraňte Willyho
- 17:30 Hugo a jeho velký objev
- 20:00 Mimoni
- 21:40 Tlumočnice
- 01:25 Svět motorů (48)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada III (7)
- 06:35 Mistři zastavárny XXII (11)
- 07:30 Svět motorů (48)
- 12:35 Válka skladů VII (20)
- 16:35 Kobra 11 XXI (6)
- 18:40 Válka skladů VII (27)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (13)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (26)
- 21:25 Pomozte autům VIII (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger V (27)
- 23:15 Kobra 11 XXI (6)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (15)
- 02:10 Malý Sheldon IV (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky III (3)
- 05:10 Film o filmu: Vyšehrad: Fylm
- 06:15 Bernieho dobrodružství (11)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (10)
- 07:45 2 $ocky III (9)
- 09:35 Malý Sheldon IV (12)
- 11:10 Noční soud (8)
- 12:55 Přátelé IV (17)
- 13:50 Teorie velkého třesku V (15)
- 15:30 2 $ocky III (13)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (18)
- 18:15 Dva a půl chlapa (22)
- 19:10 Malý Sheldon IV (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (19)
- 21:45 Přátelé IV (19)
- 22:40 Griffinovi IV (30)
- 23:10 Griffinovi V (1)
- 23:35 Dva a půl chlapa (22)
- 00:50 Slečna Marplová VI (Karibské tajemství)
- 03:35 Na lovu
- 04:15 Co na to Češi
- 04:55 Grantchester IV (6)
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko VI (8)
- 10:50 Médium (Drsná škola)
- 12:45 MasterChef Česko VI (9)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester V (1)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (17)
- 01:30 Vyměněné osudy (54)
- 03:00 Čarodějky (21)
- 04:40 Ulice (4285)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří II (11)
- 08:05 Čarodějky II (3)
- 09:55 Oteckovia (179)
- 11:00 Oteckovia II (1)
- 16:25 Vyměněné osudy (60)
- 18:25 Čarodějky II (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (43)
- 21:05 Nekonečná láska II (44)
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:45 Góly - body - sekundy
- 02:00 Počasie
- 02:10 Vraždy v Olérone
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Strieborná levica 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Ryby z riek)
- 15:00 Don Matteo (Môj syn)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - kmene, geografia, náboženstvo)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Vojna ruží)
- 17:45 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Uruguaj)
- 22:25 Zabijaci
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 SK dejiny (Slováci a Maďari: Trianon)
- 13:15 Memorandum národa slovenského
- 13:55 Radosť zo života (Dodo Dubán)
- 17:40 Zázračný ateliér
- 00:00 AZ-kvíz
- 03:15 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 10:36 Kořeny lesa (4)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:30 Interview :24
- 01:20 Noční recepční
- 02:50 Poslední družička
- 06:05 Moře kouzel
- 07:40 Uuups! Noe zdrhnul…
- 12:50 Pes ro(c)ku
- 14:30 I pro lásku se zabíjí
- 18:35 Náhodná láska
- 20:15 Assassin
- 21:50 Rodiče na tahu
- 00:10 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:45 Soudní síň (Patří do polepšovny)
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Patří do polepšovny)
- 08:50 Soudní síň (Křik a bitka)
- 09:55 Ochránci (Kdo tady krade?)
- 10:55 První oddělení
- 11:50 Soudní síň (Týraná dcera)
- 12:50 Soudní síň (Špionka)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 01:55 Partička
- 03:10 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:05 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:45 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Na dovolenke)
- 21:05 Susedia (Návrat)
- 21:45 Susedia (Dôkaz lásky)
- 22:20 Susedia (Tetovanie)
- 23:00 Farma
- 11:15 Velkolepé plány XX (9)
- 13:10 Zahradníkův svět X (27)
- 14:20 Dům snů II (4)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (4)
- 16:05 Romantické skrýše (1)
- 16:35 Velkolepé plány XX (10)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (20)
- 19:20 Dům snů VI (18)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (26)
- 21:10 Dům snů VII (25)
- 22:00 Dům snů II (5)
- 22:50 Velkolepé plány XX (10)
- 00:35 Přízrak
- 06:00 Peníze těch tupců
- 07:45 García a García
- 09:20 Zelený sršeň
- 14:45 Malý Sheldon VII (2)
- 15:05 Malý Sheldon VII (3)
- 15:25 Jerry Maguire
- 18:15 Peníze těch tupců
- 20:00 Creed
- 00:45 Likvidátor: Znovuzrození
- 12:25 Teorie všeho
- 19:05 Banshee IV (7)
- 19:55 Banshee IV (8)
- 21:00 Jeho temné esence III (1)
- 21:55 Jeho temné esence III (2)
- 22:50 Jeho temné esence III (3)
- 23:50 Jeho temné esence III (4)
- 10:35 Vojín Benjaminová
- 12:40 Smallville (Bizzaro)
- 13:35 Smallville (Kara)
- 20:00 Pan Church
- 22:05 Uklízečka (Díl 9)
- 23:00 Uklízečka (Díl 10)
- 23:55 Odvlečen
- 01:55 Nelegální obchod
- 03:20 Poslední polda II (10)
- 05:20 Ohněm a mečem
- 08:55 Zločin v šantánu
- 10:15 Atentát na střední
- 12:10 Šakalí léta
- 14:40 Poslední polda II (11)
- 15:30 Temný úsvit
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Last Cop: The Movie
- 05:45 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 07:20 Hrdinové
- 09:05 Láska v Indii
- 17:30 Poslední závod
- 21:00 97 minut
- 01:00 Krvavá volba
- 06:30 Kung fu Yoga
- 13:45 Dárce
- 15:20 Chlupáčci
- 16:45 Hrátky s ohněm
- 20:00 Ticho před bouří
- 23:30 Šibenice
- 04:40 USA a Čína - stret titanov
- 06:10 Nová hodvábna cesta do Ruska
- 07:00 Hitler a Nemecko
- 08:50 Doslova
- 12:00 Zlato
- 12:55 Robert F. Kenedy - Stratený americký prezident (1)
- 13:50 Dejiny červenej armády
- 14:55 Doslova
- 18:00 Čína: zrodenie veľmoci
- 20:20 Doslova
- 21:50 Michail Gorbačov (1)
- 23:40 Havária letu JK5022
- 00:30 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Česká tajenka
- 14:50 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:25 Doktorka Kellerová (10)
- 23:50 Cyranův poloostrov (22)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:10 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:10 Ostříháno
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Co bude dnes k večeři? (Zelené kari)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:45 Nebezpečné vztahy
- 10:15 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (10)
- 22:10 El Chapo II (4)
- 23:05 El Chapo II (5)
- 06:20 Totalcar (5)
- 14:50 Profil zločinu VII (6)
- 16:00 Profil zločinu VII (7)
- 17:05 Tým SEAL (2)
- 22:40 Smrtelná alliance
- 13:00 MacGyver II (14)
- 13:55 MacGyver II (15)
- 16:45 Společnost Adventure (20)
- 17:45 Ztracený svět (3)
- 18:45 Xena (3)
- 19:45 MacGyver II (16)
- 20:40 MacGyver II (17)
- 22:25 Hvězdná brána: Atlantida IV (10)
- 23:25 Xena (3)
- 08:20 O Mikešovi (5)
- 10:15 Požáry a spáleniště
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Stříbrný vítr
- 17:40 Proč moskyt bzučí do lidských uší
- 20:00 Dovolená s Andělem
- 21:25 Až opadá listí z dubu
- 22:00 Žebrácká opera
- 23:40 Filmové minuty
- 00:50 Road Trip
- 02:15 Torrente V: Misión Eurovegas
- 03:50 Resident Evil
- 06:30 Mrchožrouti
- 10:15 Vesmírná exploze (2)
- 11:55 To zvládnem, Amigo
- 13:45 Strážci pokladu
- 18:55 Neprůstřelný plán
- 20:35 Dřív než půjdu spát
- 22:00 Země krvavého slunce
- 23:35 Nelítostný souboj
- 01:00 Mezi náhrobními kameny
- 02:45 Lovec bouřek
- 04:15 Válečná banda
- 08:15 Frankenstein (1)
- 09:50 Frankenstein (2)
- 13:15 Mythica: Hledání hrdinů
- 14:50 Schůzka naslepo
- 16:30 Let’s Dance 2
- 18:10 Stmívání
- 20:10 Kingpin
- 22:00 Rudý škorpion
- 23:45 Hlubinná hvězda šest
- 00:20 Červený trpaslík XII (1)
- 00:55 Beavis a Butt-Head dobývají Ameriku
- 02:50 Comedy Club VII (24)
- 12:00 Policejní stíhači XV (10)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (1)
- 20:00 Nekecej a pádluj!
- 22:05 Monstrum
- 23:30 Červený trpaslík XII (1)
- 05:17 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:42 Skvělá farma doktora Pola (Kdo je březí?)
- 07:03 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:24 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 13:32 Hroch versus krokodýl
- 18:00 Hroch versus krokodýl
- 19:29 Krokapokalypsa
- 23:11 Hroch versus krokodýl
- 23:57 Puma versus vlk
- 12:50 Vzdušní bojovníci XI (3)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (5)
- 14:05 Dunaj - proti proudu (2)
- 20:05 Zvláštní a záhadné II (6)
- 21:30 Nacisté na útěku (4)
- 22:30 Adolf Hitler (4)
- 23:30 Pobřežní stráž USA (4)
- 00:40 Prokletí ranče Skinwalker IV (Klobouk)
- 01:25 Válka skladů IV (Jen moje kobka)
- 01:45 Válka skladů V (Zůstat v obraze)
- 02:10 Válka skladů V (Konec dobrý, všechno dobré)
- 02:35 Mistři aukcí V (Nákup v Louisianě)
- 03:00 Mistři aukcí V (Missouri miluje společnost)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Slibná zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Znovuobjevení Archy úmluvy)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Tenis
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Plochá dráha
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Tenis
- 11:30 Jachting
- 13:00 Tenis
- 20:30 Tenis
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Judo
- 01:00 Olympijské hry
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Cyklistika
- 07:30 Tenis
- 09:30 Cyklistika
- 13:00 Cyklistika
- 14:00 Cyklistika
- 15:30 Cyklistika
- 17:30 Motorky
- 19:00 Golf
- 06:00 Televizní nákupy
- 10:00 Televizní nákupy
- 15:45 Poker
- 16:45 Poker
- 20:30 Fotbal: Anglie - Island
- 22:45 Zlaté okamžiky
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Belgie - Černá Hora
- 11:30 Televizní nákupy
- 15:30 Fotbal: Dánsko - Švédsko
- 02:15 Blochovy rozbory (53)
- 11:15 Blochovy rozbory (16)
- 18:45 Poklady v garáži (36)
- 21:45 Blochovy rozbory (42)
- 23:20 Blochovy rozbory (45)