Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:50 Pod pokličkou
- 01:15 Chalupa je hra
- 01:35 Bydlení je hra
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:25 Reportéři ČT
- 15:15 Chvíle pro písničku
- 15:25 Úsměvy Libuše Havelkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 Ve víně je vražda (1)
- 01:05 Hranice po našimu
- 02:05 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 02:30 Stopy, fakta, tajemství (Jean Marais nebo Jan Mareš)
- 03:00 Dějiny neposlušnosti (3)
- 03:25 Sabotáž
- 04:35 Království za marmeládu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Divoká tvář Thajska (1)
- 09:15 Rozmnožování v divočině
- 14:15 Tajemná Saúdská Arábie
- 15:10 Výborná SHOW
- 15:55 Krásný ztráty
- 16:25 Sousedé
- 16:50 Kouzlo Velké Británie (Duchovní dědictví)
- 17:45 V karavanu po Polsku (5)
- 20:00 100 000 dolarů na slunci
- 22:10 Rudá pláž
- 23:55 Apokalypsa: Hitler míří na východ (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:38 Zprávy
- 13:42 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 51. Rally Český Krumlov
- 13:05 TCL V Repre
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:11 Policie v akci
- 02:10 Policie Hamburk IX (Neobvyklí podezřelí)
- 04:20 04:20 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (13)
- 07:38 M.A.S.H (14)
- 08:10 M.A.S.H (15)
- 08:42 M.A.S.H (16)
- 09:15 Zoo (Tajné zbraně)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:10 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 00:00 Simpsonovi XXIV (Sága o Carlovi)
- 00:29 Simpsonovi XXIV (Výročí ve vlaku)
- 00:58 Simpsonovi XXV (Homerland)
- 01:27 Simpsonovi XXV (Speciální čarodějnický díl XXIV)
- 01:56 Futurama VIII (Fryority Report)
- 02:26 Futurama VIII (Mlčení cvakátek)
- 02:55 Nezvěstná (2)
- 03:53 Ženy ve wrestlingu VIII (Nečekané týmy)
- 04:54 Ženy ve wrestlingu VIII (25)
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky (Zelená hromada)
- 06:09 Těžká dřina
- 06:33 Autosalon.tv
- 07:31 Těžká dřina
- 08:07 Top Gear XIX (4)
- 09:14 Top Gear: Patagonský speciál (2)
- 20:16 Bez dechu
- 22:28 Návrat megažraloků
- 00:00 Mistr Pip
- 02:28 Šprtky to chtěj taky
- 08:24 Casanova
- 12:30 Proč kočka není pes?
- 14:33 Vyhlídka na smrt
- 17:27 Správná volba
- 20:08 Řekni to psem
- 21:56 Univerzální voják
- 23:51 Krvavá nevěsta
- 04:36 Lásce navzdory (Jak zalévat lásku)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 08:44 Slunečná (Lídin pád)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 22:00 Sestřičky (Kdo se bojí na ples)
- 23:16 Zoo (Tajné zbraně)
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den třetí ...)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Pýchavkův dokonalý piknik)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (7)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Barvy)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Dobré vibrace)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Medvědi)
- 11:05 Draci v hrnci
- 11:30 Bob a Bobek na cestách (Amazonka)
- 11:35 Když Bitz a Bob kutí
- 11:50 Včelka Mája
- 12:00 Divočina
- 12:15 Bing
- 12:20 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:35 Stateční zajíčci
- 12:45 Čtyři uši na mezi (Jak si krásně hráli)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:10 Tyjo! To je paráda!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Krtek a medicína
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Tajný život kluků V (7)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Mýtické bytosti v popkultuře)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:05 Hýbánky s písmenky (Kosáci)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se potrápili)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (23)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (26)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 ArtZóna
- 01:25 Kanadská soda IX (4)
- 02:25 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:40 Blues o mrtvém vrabci
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Priessnitzovy lázně
- 04:50 Trakijec z Vítkova
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Helmutova stříkačka
- 21:50 Kombo (Vltava v Paláci Akropolis)
- 04:01 Ve hře je láska (Bar)
- 05:08 Karolína, domácí kuchařka
- 05:42 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Matka má 5 dětí s 5 otci)
- 07:40 Columbo (Není čas na umírání)
- 14:44 Sestřičky (Velká sláva)
- 16:01 Ošklivka Katka (Jízda)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen
- 22:12 Pípšoubazar
- 23:18 Jak se staví sen
- 08:00 Nový den
- 08:51 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:18 Svět financí s Trinity Bank (Magdalena Klimešová, Lukáš Kovanda)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:57 360⁰
- 00:50 Pod pokličkou
- 01:15 Chalupa je hra
- 01:35 Bydlení je hra
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:25 Reportéři ČT
- 15:15 Chvíle pro písničku
- 15:25 Úsměvy Libuše Havelkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:50 Pod pokličkou
- 01:15 Chalupa je hra
- 01:35 Bydlení je hra
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:25 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Libuše Havelkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 01:35 Vražedná čísla IV (11)
- 02:25 Dva z Queensu VI (20)
- 02:50 Ušák Jaromíra Bosáka (197)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (205)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (206)
- 04:25 Proměny víkendových domů (2)
- 05:10 Zahradní proměny VI (25)
- 06:00 Sousedství (20)
- 06:20 Moje místa (Petr Jablonský)
- 08:10 Proměny víkendových domů (3)
- 09:10 Zahradní proměny VI (26)
- 12:05 Ve dvou se to lépe vaří (13)
- 12:30 Moje místa (Lukáš Příkazký)
- 13:15 Jukebox Honzy Dědka (6)
- 15:10 Vražedná čísla IV (12)
- 20:10 Malý unavený Joe
- 22:30 Nouzový východ
- 01:50 Kriminálka Anděl II (Lidská skládačka)
- 03:10 Ulice (4704)
- 04:15 Babicovy dobroty
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:50 Ulice (4704)
- 09:50 Specialisté (Burzovní horečka)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Tomb Raider
- 22:45 Padesát odstínů svobody
- 04:45 Jesse Stone: Nový začátek
- 06:10 Hvězdné tolary
- 07:10 Waylonova výchova
- 13:30 Beethoven 4
- 15:25 Alvin a Chipmunkové 2
- 17:15 Hook
- 20:00 Aladin
- 21:55 V hledáčku střelce
- 23:50 300: Vzestup říše