Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Kila hrajou
- 01:35 Přes nový práh
- 01:55 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Dva chrámy Josefa Kemra
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (29)
- 13:20 Horákovi (30)
- 14:15 Sbírka
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Högera
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Benátkách
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (15)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (7)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:05 Miri fajta
- 01:25 Kruk (2)
- 02:15 Ta naša kapela
- 02:40 Na moll
- 03:10 Notes
- 03:50 Historie.cs
- 04:40 Báječná brněnská botanická
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:35 Tajemství skrytá v písku (2)
- 15:20 Výborná SHOW
- 18:20 Perimetr
- 18:45 Ve stínu lebek
- 19:15 Žiješ jenom 2x (9)
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Šéf je mrtvý
- 22:00 Hodina pravdy
- 23:45 Apokalypsa: Hitler míří na západ (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 04:15 Moderní gymnastika 2024 (Grand Prix Brno a TRL Space Cup)
- 04:55 RunCzech 2024 (Mattoni 1/2Maraton Olomouc)
- 05:15 Triatlon ČR 2024 (MČR Příbram)
- 05:30 Cyklistika ČR 2024 (ŠKODA CUP - Kyjovské Slovácko)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Španělsko - Itálie)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 08:25 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:30 Golf Time
- 08:45 EURO 2024 Německo (Dánsko - Anglie)
- 00:09 Ano, šéfe!
- 01:17 Policie v akci
- 02:18 Policie Hamburk XI (Anděl)
- 03:18 Policie Hamburk XI (Žhář)
- 04:27 Closer: Nové případy II (Faleš)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (107)
- 07:25 M.A.S.H (108)
- 07:56 M.A.S.H (109)
- 08:27 M.A.S.H (110)
- 08:59 M.A.S.H (111)
- 09:30 Linka (2)
- 14:40 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Kdo se ptá?
- 21:25 Máme rádi Česko
- 23:19 Ano, šéfe!
- 00:22 Simpsonovi XXXI (Děsuplné díkůvzdání)
- 00:54 Simpsonovi XXXI (Todde, Todde, proč jsi mě opustil?)
- 01:22 Simpsonovi XXXI (Šťastné a ukradené)
- 01:51 Jmenuju se Earl II (Svatba po mexicku)
- 02:20 Jmenuju se Earl II (Hráli jsme v seriálu)
- 02:48 Nezvěstná II (7)
- 03:52 Spartakus: Krev a písek (Znamení bratrství)
- 05:30 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Těžká dřina
- 06:35 Autosalon.tv
- 07:34 Těžká dřina
- 08:01 Top Gear speciál: Od A do Z (1)
- 09:07 Top Gear XXII (8)
- 20:16 Solomon Kane
- 22:24 Válka dronů
- 23:55 Simpsonovi XXXI (Rovnátka)
- 00:30 Zběsilý únos
- 02:29 Lék
- 08:53 Navždy spolu
- 11:02 Bláznivá runway
- 13:37 Hodina pušek
- 17:39 Bezpečný přístav
- 04:33 Lásce navzdory (Rodinná válka)
- 05:31 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:22 Sestřičky (U zpovědi)
- 10:12 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 23:11 Linka (2)
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Oříšky od Černé skály)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:15 Sovička Ollie
- 06:20 Dodohando
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VII
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (4)
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Čau Bambini
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hopsasa (Ztraceni v podzemí)
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:20 Bob a Bobek na cestách (V zemi vycházejícího slunce)
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Putování za švestkovou vůní (Setkání s panem Srdcem)
- 12:45 Zbojnické pohádky (Obešlík a drak)
- 12:55 O raráši Mlíkovi (Oříšky od Černé skály)
- 13:05 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Power Players
- 13:35 Power Players
- 13:50 Pan Tau (4)
- 14:20 Hubert a Takako
- 14:30 Příšerka Molly
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (4)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:35 DVA3 (Divné děti)
- 16:50 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Hopsasa (Vzhůru!)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Pitrýsek hraje divadlo)
- 18:55 7T II (5)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (35)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Zbojnické pohádky (Obešlík a drak)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:30 ArtZóna
- 01:25 Kanadská soda IX (9)
- 01:45 Příběhy rockových písní (Judas Priest)
- 02:35 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:50 Notes
- 03:30 Terra musica
- 04:00 Český interiér – hotely
- 04:20 Uchem jehly
- 04:50 Mistři starých řemesel
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:15 Patti Smith: Rocková básnířka
- 23:10 Kanadská soda IX (10)
- 23:35 Freddie: poslední show
- 00:57 Amerika hledá topmodelku XV (Emoce)
- 01:56 Ráj podle Bryana IV (Pomocník)
- 02:53 The Voice UK XI (12)
- 03:44 The Voice UK XI (13)
- 05:00 Prostřeno v Británii XVII (29)
- 05:22 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Jak se staví sen
- 06:52 Megadorty III (Střední škola pro Zombíky)
- 07:35 Amerika hledá topmodelku XV (Milán)
- 05:01 Šéfem za pár minut
- 05:35 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Božské dorty od Markéty
- 06:33 Nikdo není dokonalý
- 07:31 Columbo (Za úsvitu)
- 14:42 Sestřičky (Pohroma)
- 15:56 Ošklivka Katka (Milenec)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 Pípšoubazar
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 08:52 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: Spáleniště
- 11:00 Zprávy
- 11:36 Zprávy Plus
- 11:47 Pozvánka: Spáleniště
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Speciál: Korespondenční volba
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Interview PLUS (Tibor Kolejak)
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:23 Prima Svět
- 15:49 Prima CUP
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:25 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Co na to vaše zdraví
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Spáleniště
- 21:55 360⁰
- 00:10 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Kila hrajou
- 01:35 Přes nový práh
- 01:55 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Dva chrámy Josefa Kemra
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (29)
- 13:20 Horákovi (30)
- 14:15 Sbírka
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Högera
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Benátkách
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (15)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (7)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:10 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Kila hrajou
- 01:35 Přes nový práh
- 01:55 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Dva chrámy Josefa Kemra
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (29)
- 13:20 Horákovi (30)
- 14:15 Sbírka
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Högera
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Benátkách
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (15)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (7)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 01:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (19)
- 02:10 Vražedná čísla V (18)
- 02:55 Sousedství V (12)
- 03:20 Ze dvora II (7)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (118)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (119)
- 04:20 Proměny víkendových domů III (14)
- 05:10 Zahradní proměny VII (25)
- 06:00 Sousedství II (16)
- 06:25 Moje místa (Pavel Šporcl)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha IX (7)
- 12:20 Moje místa (Aneta Krejčíková)
- 13:20 Jukebox (11)
- 20:10 Síla lásky
- 22:20 Svatba podle Margot
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4729)
- 09:40 Specialisté (Staří přátelé)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu II
- 23:00 Zrozená pro pomstu
- 00:15 Atomic Blonde: Bez lítosti
- 02:25 Pavouk v síti
- 10:40 Jak stvořit dívku
- 12:45 Život podle Dana
- 14:45 Zachraňte Willyho 3
- 16:20 Zpátky do lavice
- 18:30 UglyDolls
- 22:25 Bez věcí nad věcí
- 01:15 Svět motorů (50)
- 01:55 Pomozte autům VIII (9)
- 02:40 Strážci hranic: Kanada III (25)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (13)
- 04:20 Off-road Maraton (3)
- 04:45 Rychlá kola (6)
- 04:55 Radek Dvořák - česká legenda v NHL
- 05:10 Jari Kurri a Uwe Krupp - hokejové legendy
- 05:15 Walker, Texas Ranger VI (12)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada III (26)
- 06:20 Strážci hranic: Austrálie (1)
- 06:40 Mistři zastavárny XXIII (5)
- 07:35 Svět motorů (50)
- 08:35 Pomozte autům VIII (9)
- 09:35 Kobra 11 XXIII (3)
- 12:35 Válka skladů VIII (20)
- 13:05 Válka skladů IX (3)
- 16:35 Kobra 11 XXIII (5)
- 18:40 Válka skladů IX (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (7)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (5)
- 21:25 Kachní dynastie (4)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (14)
- 23:20 Kobra 11 XXIII (5)
- 00:20 Teorie velkého třesku VII (23)
- 02:00 Malý Sheldon V (18)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá V (17)
- 03:20 Griffinovi V (13)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky V (12)
- 04:50 Ženatý se závazky (5)
- 05:40 Oggy a škodíci: Nová generace (37)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (24)
- 06:45 Přátelé V (21)
- 07:40 2 $ocky V (19)
- 09:25 Malý Sheldon V (22)
- 11:05 Ženatý se závazky (7)
- 12:05 Dva a půl chlapa II (24)
- 12:55 Přátelé V (21)
- 13:50 Teorie velkého třesku VII (23)
- 15:30 2 $ocky V (22)
- 16:50 2 $ocky VI (1)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá V (19)
- 18:10 Dva a půl chlapa III (2)
- 19:05 Malý Sheldon VI (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku VIII (3)
- 21:40 Přátelé V (23)
- 22:35 Griffinovi V (15)
- 23:30 Dva a půl chlapa III (2)
- 00:55 To je vražda, napsala (Má láska je za velkou louží)
- 01:40 To je vražda, napsala (Namaluj mi vraždu)
- 02:25 Beze stopy VI (Déja vu)
- 03:05 Médium II (13)
- 03:45 Na lovu
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu
- 07:15 MasterChef Česko VI (22)
- 10:30 Médium II (12)
- 11:30 Beze stopy VI (Déja vu)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (11)
- 01:30 Vyměněné osudy (74)
- 03:00 Čarodějky II (19)
- 04:40 Ulice (4299)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří IV (7)
- 08:10 Čarodějky II (22)
- 09:05 Čarodějky III (1)
- 10:00 Oteckovia II (21)
- 11:55 Nekonečná láska II (60)
- 16:25 Vyměněné osudy (80)
- 18:25 Čarodějky III (2)
- 19:20 Čarodějky III (3)
- 20:15 Nekonečná láska II (63)
- 21:10 Nekonečná láska II (64)
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 16:00 Golden Roof Challenge
- 16:30 Ragby: Skotsko - Anglie
- 18:15 NHL News
- 18:30 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 1:1 Sport Show (72)
- 21:40 If it’s easy it’s not fun
- 22:05 Darts 2024 - Fenomén Luke Littler
- 23:05 NHL News
- 23:15 NHL: Florida Panthers - Edmonton Oilers
- 07:00 Ragby: Itálie - Skotsko
- 15:00 PFL Europe 1
- 22:00 Spade poker show 2024 (15)
- 22:30 Běhej lesy - Železná Ruda
- 22:45 Kolo pro život - Hluboká
- 23:00 PFL 5
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 01:55 Počasie
- 02:05 Vraždy vo Vercors
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:05 Občan za dverami
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Slzy v daždi 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Mlieko)
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Bezpečná vzdialenosť)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - kmeň Dorze)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Záchranca)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Slovenka roka
- 22:45 Studniarova dcéra
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 09:00 Regina
- 09:55 Spomíname na Jara Filipa (Albert)
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlicannelloni)
- 14:15 Storočnica SND (6)
- 15:05 Storočnica SND (7)
- 18:00 Zaži to!
- 18:15 Superveda
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:10 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Kila hrajou
- 01:35 Přes nový práh
- 01:55 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Dva chrámy Josefa Kemra
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (29)
- 13:20 Horákovi (30)
- 14:15 Sbírka
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Högera
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Benátkách
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (15)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (7)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:10 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Kila hrajou
- 01:35 Přes nový práh
- 01:55 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Dva chrámy Josefa Kemra
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (29)
- 13:20 Horákovi (30)
- 14:15 Sbírka
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Högera
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Benátkách
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (15)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (7)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:15 Fakjů pane učiteli
- 03:10 Ostrov delfínů
- 05:45 Příšerky z vesmíru
- 07:20 Když láska klepe na dveře
- 09:05 Poslední odkaz
- 10:50 Martin a Venuše
- 12:45 Vánoce na cestách
- 14:20 Bod zlomu
- 16:20 U mě dobrý
- 18:15 Modelář
- 20:15 Noční směna
- 22:10 Poslední cesta
- 00:10 Habovřesky
- 01:10 Policisté v akci
- 01:50 Noviny
- 02:25 Rodinné záležitosti (Těhotná v šestnácti, Jeden muž nestačí)
- 03:20 Soudní síň (Drazí pozůstalí)
- 04:05 Krimi
- 04:30 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:25 Noviny
- 06:00 Habovřesky
- 07:00 Soudní síň (Drazí pozůstalí)
- 10:25 První oddělení
- 11:30 Soudní síň (Dej mi svatý pokoj)
- 12:25 Soudní síň (Už je ženatý)
- 13:25 Policisté v akci
- 20:20 Všechno, co mám rád
- 22:05 Svatba upírů
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:25 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:45 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 13:00 Búrlivé víno (38)
- 13:45 V mene zákona
- 14:45 Rodinné prípady
- 15:25 Rodinné prípady
- 16:10 Rodinné prípady
- 16:50 Rodinné prípady
- 17:30 Prvé Televízne noviny
- 17:50 Prvé Športové noviny
- 18:00 Búrlivé víno (39)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Piknik)
- 21:10 Susedia (Halloween)
- 21:50 Susedia (Kríza stredného veku)
- 22:30 Susedia (Žiguli)
- 23:10 Farma
- 00:30 Oživlé historické budovy (2)
- 00:55 Nový život ve starých zdech (8)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka IV (6)
- 02:35 Zahradníkův svět IX (9)
- 03:35 Dům snů II (14)
- 10:45 Oživlé historické budovy (2)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? II (2)
- 14:20 Dům snů II (14)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka IV (7)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! IV (10)
- 21:15 Dům snů VIII (9)
- 22:05 Dům snů II (15)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? II (3)
- 23:50 Vaše dokonalá zahrada II (2)
- 00:20 Kill room
- 02:00 Ozbrojení a nebezpeční
- 03:30 Lion
- 05:25 Před kamerou XXI (24)
- 06:00 Lauřina hvězdička
- 07:20 Rytíř pohárů
- 09:15 Září
- 11:00 Sépie a velryba
- 12:20 Ukradené údolí
- 14:05 Junioři
- 15:40 Malý Sheldon VII (5)
- 16:00 Muži v černém
- 17:40 Před kamerou XXI (25)
- 18:10 Dunkerk
- 20:00 Halloween
- 21:45 Čtyři dobré dny
- 23:25 Přízrak
- 00:00 Karanténa smrti
- 01:25 Zlé sémě se vrací
- 02:55 Delirium
- 04:30 Pojď se mnou
- 06:00 Muži v černém 2
- 07:35 Poslední hra o zlato
- 09:25 Hop
- 11:00 Bude líp III (11)
- 11:25 Bude líp III (12)
- 11:55 Bláznův ráj
- 13:35 Dvě letenky do Řecka
- 17:45 Znovu se zamilovat
- 19:30 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 21:15 Rachel se vdává
- 01:35 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (12)
- 02:15 Veliká II (7)
- 03:15 Barry IV (6)
- 03:45 Moonage Daydream
- 10:10 Teorie velkého třesku VI (Záhada čísla 43)
- 10:35 Mikádo
- 12:10 Mandle a mořský koník
- 13:45 Meg 2: Příkop
- 16:20 Bojovník III (5)
- 17:15 Sektor II (1)
- 18:15 Fantasmas (1)
- 18:50 Geniální přítelkyně II (7)
- 19:50 Geniální přítelkyně II (8)
- 21:00 Euforie II (1)
- 22:00 Euforie II (2)
- 22:55 Euforie II (3)
- 23:50 Euforie II (4)
- 01:30 Jen jednou
- 02:50 Stále jsme tady
- 04:20 Ramses a jeho synové
- 06:00 Monika
- 07:50 Moje stará škola
- 09:40 Exodus
- 11:20 Obzor
- 15:05 Brutální vedro
- 16:20 Moje stará škola
- 18:05 Mrzout hledá Escort
- 20:00 Čuník
- 21:40 Na návštěvě
- 23:15 Robocop 3
- 00:30 Lore
- 02:20 Vlastní pokoj
- 04:10 Nástupkyně
- 06:00 Tinnitus
- 07:50 Doznání
- 09:35 Vlastní pokoj
- 11:25 Street Kings
- 13:15 Drak
- 15:20 Princezna
- 17:15 Doznání
- 19:00 Utama
- 20:30 Dalva
- 22:00 Za kupkou sena
- 04:15 Mrazivé zlato (Smrt z výšin)
- 05:00 Hranice nemožného (Únos)
- 06:05 Smallville (Kořist)
- 07:00 Smallville (Totožnost)
- 07:50 Smallville (Vlastní krev)
- 10:40 Vítězství je naše
- 12:40 Smallville (Propast)
- 13:35 Smallville (Nevěsta)
- 20:00 Křižovatka osudu
- 21:30 Roswell: Nové Mexiko (Díl 10)
- 22:25 Roswell: Nové Mexiko (Díl 11)
- 23:20 Podezření
- 01:40 Crash
- 03:30 Stopa do minulosti
- 05:05 Poslední polda III (7)
- 05:50 Výjimeční
- 08:05 Dešťová víla
- 10:10 Rezistence
- 12:45 Pád
- 14:40 Poslední polda III (8)
- 15:35 Sněženky a machři po 25 letech
- 17:55 Erik Kamenné srdce
- 20:05 Muppeti z vesmíru
- 22:00 Kontraband
- 23:55 Svět pod hlavou (1)
- 00:25 Vánek osudu
- 02:05 Sólista
- 03:45 Spy kids: Stroj času
- 09:00 Asterix a Olympijské hry
- 12:30 Coco Chanel
- 14:20 Bernie
- 16:00 Vysněný život
- 17:40 Křehkost
- 19:25 Císař - občanská válka
- 21:00 Panama
- 22:35 Syčák Hesher
- 00:05 V pasti zrady
- 01:50 Osudový verdikt
- 03:25 Svatební radosti
- 05:15 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 07:10 Ranvej
- 08:40 Princ a já 2
- 12:15 Nestanu se tvojí ženou
- 13:50 Trattoria
- 16:40 Café society
- 18:15 Země naděje
- 20:00 Za borovicovým hájem
- 22:15 Bolest a sláva
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 05:35 Bonanza (Bankovní loupež)
- 06:25 Návrat
- 08:05 Strojvůdce
- 09:40 Chlapec z džungle
- 11:10 Církevní basketbal
- 12:45 Čekání na Anyu
- 14:30 Hospodu vám nedáme
- 16:05 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 17:40 Večerní slunce
- 19:30 Armáda jednoho
- 22:30 New Yorská serenáda
- 01:25 Julie
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 05:20 Leonie
- 07:10 Miluji tě modře
- 09:10 Disco
- 11:15 Mandie a poklad Čerokíů
- 19:55 STARS! (- Kate Winslet)
- 20:00 Bůh masakru
- 21:45 Celebrity s.r.o.
- 23:50 Legendy zločinu
- 00:45 Guerrero
- 02:35 Tokyo Twilight
- 04:50 The Phantom Of 42nd Street
- 05:45 End of Program
- 06:00 Life With Father
- 07:55 Beneath The 12-Mile Reef
- 11:00 A Christmas Wish
- 12:25 I Could Be Your Grandmother
- 12:45 The Phantom Father
- 14:15 The Drowning Goat
- 14:45 30 Years And An Ocean In Between
- 15:10 Brides
- 16:45 True Smile
- 18:10 Only Water In The Sea
- 18:55 The Lady Refuses
- 20:05 Champagne Safari
- 21:00 The Southerner
- 22:30 Fabiu
- 23:00 The Amazing Adventure
- 04:00 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 05:00 IN THE SEA
- 06:00 SECRETS OF THE THRACIAN KING
- 07:00 VERSAILLES FURNITURE
- 08:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 08:25 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 09:00 ZENITH (EP. 7)
- 09:30 ZENITH (EP. 8)
- 18:00 MIND IN MOTION
- 18:55 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 19:35 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 20:00 THE SOLOMON TREASURES
- 21:00 SURROUNDED BY WAVES
- 00:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 01:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 02:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 02:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 CITIES (1)
- 10:00 FEMME III (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 12:00 LOOK (1)
- 13:00 CITIES (1)
- 16:00 FEMME III (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 LEGEND OF LAGERFELD (4)
- 18:20 LEGEND OF LAGERFELD (5)
- 18:40 LEGEND OF LAGERFELD (6)
- 19:00 CITY CHIC LONDON
- 20:00 LUXURY LIFE
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (17)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (18)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (29)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (30)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 00:05 Hip Show S5 EP6
- 00:30 Hip Show S5 EP5
- 00:50 Hip Show S5 EP4
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 03:05 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 16.12.2019
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Superkombat Fighting Championship, WGP, 07.04.2017
- 18:00 NEW Extreme IV
- 00:00 KITE MASTERS 2019 (2020 7)
- 00:30 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 01:00 GEARING UP 2019/2021_09
- 01:30 GEARING UP 2019/2021_10
- 02:00 BOAT SHOW 4K 06013
- 02:30 BOAT SHOW 4K 06014
- 03:00 SPORTS MAX 37
- 03:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS 22
- 05:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 07:00 GEARING UP 2019/2021_09
- 07:30 GEARING UP 2019/2021_10
- 08:00 BOAT SHOW 4K 06013
- 08:30 BOAT SHOW 4K 06014
- 09:00 SPORTS MAX 37
- 09:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 10:00 GP RACING 2022 37
- 10:30 GP RACING 2022 38
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 7)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 13:00 ELECTRIC FUTURE, THE
- 14:00 BOARD STORIES
- 14:30 BOARD STORIES
- 15:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 4)
- 15:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 2
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 3
- 18:00 CAPE EPIC 2022
- 18:30 CAPE EPIC 2022
- 19:00 AUTOSPEED (2019) 10
- 19:30 AUTOSPEED (2019) 11
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 3
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 21:00 KITE MASTERS 2019 (2020 7)
- 21:30 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 22:00 RACING THE WORLD 2021_04
- 22:30 RACING THE WORLD 2021_05
- 23:00 WILD SURF 17011
- 23:30 WILD SURF 17012
- 00:10 FOOD UNKNOWN (PHILIPPINES)
- 01:05 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 01:50 THE LAST DESCENT
- 02:35 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:30 MAX FOODIE: THAILAND
- 03:55 VISITING (AUSTRALIA)
- 04:45 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 06:00 DRONE WARS (8)
- 06:55 MAX FOODIE: BANGKOK
- 07:30 BEHIND THE WINGS (1)
- 08:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 08:45 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:40 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:30 PHOTO NUMBER 6 (5)
- 11:15 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 16:20 BONDI BOARDRIDERS
- 16:50 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:40 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:00 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 1)
- 20:30 MAX FOODIE: INDIA PART 2
- 21:00 INK THERAPY (9)
- 21:45 INK THERAPY (10)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:00 Svet z vtáčej perspektívy (7)
- 00:30 Deti z ISIS (1)
- 01:25 Hovorme o nás (23)
- 02:05 Ježiš a islam (3)
- 03:00 Veľký nápad (1)
- 03:50 Príbehy z Hollywodu (2)
- 04:20 Jedinečné letisko v Dubaji (6)
- 05:10 Veľkolepé veľkomestá (1)
- 06:05 Osudy Letcov WWII (1)
- 06:55 Téma (145)
- 07:35 Storočie v obrazoch (4)
- 08:35 Doslova
- 09:15 Dejiny červenej armády (2)
- 10:20 Ľudia sú aj politici
- 10:55 Mapy vrážd (1)
- 11:45 Ako sa to stalo (2)
- 12:40 Travelistan
- 13:00 Tajomné Mestá (3)
- 14:00 Život vo vesmíre (1)
- 14:55 Téma (149)
- 15:35 Život vo vesmíre (2)
- 18:30 Hindenburg (1)
- 19:30 Doslova
- 20:10 Zákulisie Turkish Airlines (1)
- 21:00 K-FUN (28)
- 21:50 Travelistan
- 22:05 Vyrobené na Slovensku
- 22:15 Hovorme o nás (23)
- 22:55 Tlačová beseda | Vraždy v raji (3)
- 23:45 Megatovárne (2)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 Příběh velké lásky - Královna Alžběta II. a princ Filip
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Šťastná 7
- 14:35 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Miro a Kateřina Žbirkovi
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Vítejte ve světě Andrého Rieu (9)
- 21:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu (10)
- 21:55 Nečekaná úmrtí - Elvis Presley
- 22:30 Kurňa, co to je?
- 23:35 Babica vs. Sapík
- 04:30 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Vraždy v Pregau (2)
- 22:05 El Chapo II (8)
- 23:00 El Chapo II (9)
- 10:25 Profil zločinu IX (5)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida V (10)
- 12:25 A-Team (1)
- 13:30 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (7)
- 16:10 Profil zločinu IX (7)
- 17:25 A-Team (2)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (10)
- 21:00 Špatný krok
- 22:50 Gentleman s pistolí
- 00:45 Ztracený svět (12)
- 01:45 K poctě zbraň (48)
- 02:35 K poctě zbraň (49)
- 03:20 Totalcar VII (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:05 Společnost Adventure (6)
- 10:00 Společnost Adventure (7)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (6)
- 13:55 A-Team (6)
- 16:55 Společnost Adventure (8)
- 17:50 Ztracený svět (13)
- 18:50 Xena (13)
- 19:50 A-Team (7)
- 20:55 Macgyver III (7)
- 21:50 Hvězdná brána: Atlantida V (9)
- 22:50 Hvězdná brána: Atlantida V (10)
- 23:45 Xena (13)