2 $ocky

2 $ocky

S06E01 - A dvojí zahájení: Část první

21.6. 16:50
Nova Fun
25 minut
2016
USA Komedie

Max a Caroline se rozhodly, že odloží staré uniformy a udělají v bistru i další vylepšení - mohou si to dovolit, protože se staly jeho novými majitelkami. Koupily ho, aby pomohly zadluženému Hanovi. Ten má teď několik zaměstnání, aby splatil dluhy. Oleg a Sophie se připravují na příchod dítěte, Max a Caroline otvírají svůj Dessert Bar. Max se snaží překonat bolest z rozchodu s Randym.(TV Nova)

Více informací
S03E06

A kus povlečení

12.7. 04:20, Nova Fun, 65 minut

A kus povlečení

Caroline s Max zarobia peniaze navyše. Caroline si kúpi nové pyžamo a pre Max nové obliečky. Lenže Max sa nahnevá, pretože je na staré zvyknutá a bez nich nezaspí. Lenže Caroline ich už stihla vyhodiť. Max chce od Sophie prášky na spanie, ale Caroline jej ich nechce dovoliť. Max už toho má dosť a kúpi Caroline hroznú parochňu, aby dokázala, že na vlasoch nezáleží.(TV Doma)

S03E07

A zkušenost se snoubenkou

11.7. 08:05, Nova Fun, 100 minut

A zkušenost se snoubenkou

Caroline s Max pomohou Hanovi, kterého přijede navštívit maminka, aby se seznámila se snoubenkou. Pochopitelně žádnou nemá, a tak děvčata zajdou do vykřičeného domu a najmou June, aby Hanovi snoubenku sehrála. Maminka je skutečně zpočátku nadšená, ale pak přece jen vyjde najevo, že June není klavírní virtuoska. Han se kaje, ale matka ho zaskočí přiznáním, že se s jeho otcem rozešli. A všichni se spokojeně zhulí trávou. Po návratu ke stolu v restauraci nevěří svým očím a uším. June sedí za klavírem a skutečně hraje jako virtuos...(TV Nova)

S03E11

A život po smrti

13.7. 04:25, Nova Fun, 85 minut

A život po smrti

Caroline a Max se vypraví na pohřeb Carolininy chůvy. Jenže po příjezdu Caroline nikdo nepoznává. Naštěstí se objeví Meg, chůvina lesbická družka, a vypráví jí, jak ji chůva milovala. Když odcházejí, jeden z hostů dá Max omylem obálku s penězi pro pozůstalé. Děvčata si mohou za nečekanou prémii dopřát i skvělé cheese steaky.(TV Nova)

S03E12

A francouzský polibek

14.7. 05:05, Nova Fun, 25 minut

A francouzský polibek

Caroline s Max si v cukrářské škole vedou dobře, Caroline stále víc přitahuje šéfkuchař Nicolas a ona zase jeho. Vzápětí se děvčata dozvědí, že je Nicolas ženatý. Když mu to Caroline vyčte, setká se s jeho nepochopením. O co prý jde, jeho žena je ve Francii a oni berou své nevěry sportovně. Nicméně pro puritánskou Caroline to není a vztah hned ukončí.(TV Nova)

S03E15

A poleva na dortu

13.7. 08:00, Nova Fun, 100 minut

A poleva na dortu

Max s Dekeom si užívajú svoju lásku a pozvú ostatných na párty do kontajnera. Caroline pri rozhovore s ním narazí na nezrovnalosti, a keď sa v škole pozrie na jeho kartu, zistí, že je z miliardárskej rodiny. Max takáto správa nepoteší a chce sa s Dekeom hneď rozísť. Ten sa však svojej lásky nemieni vzdať. Nicolas sa ďalej pokúša zbaliť Caroline, ona je neoblomná, pretože so ženáčom chodiť nebude.(TV Doma)

S03E17

A noc u ženáče

15.7. 04:45, Nova Fun, 50 minut

A noc u ženáče

Max s Dekeom stále rieši, kde zohnať kondómy. Caroline jej radí, aby prešla na pilulky. To je ale pre ľahkomyseľnú Max tvrdý oriešok. Nicolas pozve Caroline k sebe na večeru. Caroline si tam vezme Max a Dekea ako garde. Potom jej z Francúzska zavolá Nicolasova manželka, že nemá nič proti ich sexu.(TV Doma)

S03E19

A irský den

14.7. 08:05, Nova Fun, 105 minut

A irský den

Všichni vyrážejí do ulic slavit Den svatého Patricka. Caroline z nostalgie vezme Max do hotelu Plaza, kde si vždy užívala, když byla ještě bohatá. Jenže už to nějak není ono. A tak se s úlevou vracejí zpět do irské hospody.(TV Nova)

S03E22

A druhá míza

16.7. 04:30, Nova Fun, 65 minut

A druhá míza

Do bytu děvčat má přijít majitel kvůli prodloužení smlouvy. Max prozradí Caroline, že v něm bydlí načerno. Původní nájemce je v domově důchodců. Děvčata se tam vypraví a přivezou si ho domů, aby předstíral, že tam dál bydlí. Muž se po podpisu nájemní smlouvy ve svém bytě k jejich zděšení usadí. Svůj odchod podmíní sexem se Sophií. Ta nechce, takže nemilý úkol zbyde na Max s Caroline. Když se schyluje k nejhoršímu, přece jen se objeví Sophie a situaci zachrání.(TV Nova)

S03E23

A peníze navíc

15.7. 08:10, Nova Fun, 100 minut

A peníze navíc

Holky vydělají peníze navíc. Využijí nabídky Sophiina přítele Nickyho, dostihového bookmakera, a jdou se podívat na koníčky. Když Caroline vyhraje peníze, propadne sázení a udělá dluh 3 tisíce dolarů. Bookmaker chce na protiúčet jejího koně Kaštánka. Naštěstí v poslední chvíli zasáhne Earl, sám bývalý gambler, a peníze vyhraje zpět. Příště si už holky dají pozor.(TV Nova)

S03E24

A maturita

17.7. 04:15, Nova Fun, 20 minut

A maturita

Caroline zjistí, že Max nemá dokončenou střední školu, protože jí chybí zkouška z dějepisu. Zařídí jí, aby si na své bývalé škole mohla maturitu dodělat. Max se nejdřív brání, ale nakonec se do svého rodiště vydá a zkoušku úspěšně složí. Druhý den je slavnostní předávání maturitních vysvědčení. Max pod Carolininým nátlakem pozve svou matku. Ona nedorazí, ale přijdou všichni její přátelé z bistra.(TV Nova)

Podobné tituly

Dva a půl chlapa
Přátelé
Teorie velkého třesku

O pořadu

česky česky
2016
USA Komedie

Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.(lost815)

Tvůrci

Fred Savage

Hrají

Jennifer Coolidge, Kat Dennings, Matthew Moy, Beth Behrs, Jonathan Kite, Garrett Morris, Elizabeth Chambers, Oliver Muirhead, Victoria Park, Brian Borello, A.J. Rivera