Beze stopy

Beze stopy

S06E15 - Déja vu

21.6. 11:30
Nova Gold
55 minut
2008
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Podnikatel Jay McCann se po třech letech od autonehody probírá z kómatu. Zotavuje se poměrně rychle, ale krátce před propuštěním z nemocnice se nevrátí z procházky. Prověřuje se verze, že jeho zmizení může souviset s jeho předchozím životem, případně i s onou autonehodou. Podle jeho ženy se Jay skutečně ten večer choval podivně a v jeho kufříku našla šek vystavený na sto tisíc dolarů, neví však, komu byl určen. Náhodný záznam pořízený na ulici zachytí Jaye, jak mu vyhrožuje muž se zbraní...(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 7
S07E13

Ztracená

15.7. 12:10, Nova Gold, 55 minut

Ztracená

Tentokrát policisté hledají policistku Bianku, bývalou kolegyni a především přítelkyni Eleny, která se ztratila po nepovedeném zatýkání. Okolnosti naznačují, že se jí kolegové chtěli pomstít. Stopy vedou k několik let starému případu, na němž Bianca pracovala s členkou vyšetřovacího týmu Elenou. Nález videozáznamu z výslechu s drogovým dealerem otevře Eleninu starou ránu. Bianca totiž prozradila při výslechu jméno svědkyně, která byla o pár dní později nalezena zavražděná. Malý vnuk, který u ní žil, se musel vrátit k drogově závislé matce. A právě k němu vede stopa.(TV Nova)

S07E14

Přátelé a sousedé

16.7. 12:00, Nova Gold, 50 minut

Přátelé a sousedé

Zmizí Julie a její sousedka Cate. Svědkové viděli šedou dodávku, ale nikdo se k únosu nepřihlásil. Vyšetřování probíhá podle zaběhlých stereotypů, ale ukáže se, že ani jeden z manželů nepřichází jako pachatel v úvahu. Po pár hodinách je na lesní cestě nalezena postřelená Julie. Její manžel našel v opuštěném domě peníze a nechal si je. Patřily však mafii a ta je chce zpátky. Proto potřebuje rukojmí k vyjednávání.(TV Nova)

S07E15

Chameleon

17.7. 11:45, Nova Gold, 50 minut

Chameleon

Policisté pátrají po studentu Jackovi, který zmizel ze své party. Byl velmi oblíbený a jeho spolubydlící Tim tvrdí, že mu pomohl zbavit se depresí. Jenže policisté zjistí, že Jack není tím, za koho se vydává. Navíc se zapletl se zločinci, kteří ho nutí, aby je ošetřoval. Následně zadrží bratra mrtvého upáleného zločince, který vyhledal tohoto podvodníka, aby mu ošetřil střelnou ránu na břiše. Policisté zjistí, že podvodník žije a že vlastně žádný zločin nespáchal, a tak může začít nový život pod vlastním jménem.(TV Nova)

S07E16

Kostlivec ve skříni

18.7. 11:50, Nova Gold, 55 minut

Kostlivec ve skříni

Z tělocvičny klubu, kde se učí ženy sebeobraně, zmizí matka s tříměsíčním synem. Zprvu vše vypadá, že jejich únos zorganizoval manžel Jonah. Pod tíhou okolností se přizná k dávné loupeži, za kterou si jeho tehdejší kumpán Brody odseděl pět let. Teď se vrátil a začal Jonaha vydírat. Aby se ho zbavil, zorganizoval Jonah fingovaný únos a ženu se synem skryl v malém hotýlku na předměstí. Jenže miminko kdosi odložil do nemocnice a po Kaře není ani stopa.(TV Nova)

S07E17

Výběr poroty

19.7. 12:05, Nova Gold, 50 minut

Výběr poroty

Policisté vyšetřují zmizení pracovníka advokátní kanceláře Zacka Portera, který pracoval na případu velké chemické firmy. Kolegyně viděla jen chvíli před jeho zmizením, jak mu jakási mladá žena předala obálku. Obálka se najde, obsahuje nábojnici. Při vyšetřování vyjde najevo, že se Zackovi nedávno zabila přítelkyně při autonehodě a její bratr Zackovi vyhrožoval. Když ho policisté najdou, je v šoku a celý od krve. Tvrdí, že byl Zack před jeho očima zastřelen. I když mu policisté nevěří, jeho verzi začíná potvrzovat svědectví Zackovy šéfové.(TV Nova)

S07E18

Světlo na konci tunelu

20.7. 02:10, Nova Gold, 40 minut

Světlo na konci tunelu

Policisté vyšetřují zmizení mladého psychologa Justina. Brzy zjistí, že má bratra Matthewa, který si odpykává trest za znásilnění několika žen. Zdá se, že se Justin snažil dokázat bratrovu nevinu, a zaplatil to rozchodem s přítelkyní Monikou. Jenže policisté dojdou ke zjištění, že Matthew nebyl útočníkem a sedí ve vězení neprávem. Byl snad násilníkem Justin?(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S07E19

Srdce na dlani

22.7. 21:50, Nova Gold, 55 minut

Srdce na dlani

Policisté jsou přivoláni k případu zmizení majitelky seznamovací kanceláře Lany. Zjistí, že pocházela z ruské vesnice a hledala údajného bratra Dimitrije, který zůstal v Rusku, a byla rozhodnuta propašovat ho za každou cenu do USA. Požádala tedy o pomoc místního mafiána Jurije, který skutečně muže do USA dostal. Jenže ten tvrdí, že Dimitrij byl spjat s čečenskou mafií. Brzy vyjde najevo, že nebyl ženin bratr, ale první láska, a že Jurij podmiňoval svou pomoc tím, že si ho žena vezme.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S07E20

Tvrdé přistání

23.7. 22:15, Nova Gold, 50 minut

Tvrdé přistání

Syn známého milionáře se ztratí po letecké nehodě. FBI zjistí, že se svým otcem příliš nevycházel a podnikal sám. Přesto se otec neustále snažil ovlivňovat zpovzdálí jeho život a likvidoval jeho konkurenci. Zdá se, že za mladíkovým zmizením by mohl být jeho otec. Obrat však nastane, když se zjistí, že zoufalý konkurent, kterému milionář pomohl ke krachu, manipuloval s mladíkovým letadlem.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S07E21

Labyrinty

24.7. 21:50, Nova Gold, 55 minut

Labyrinty

Už téměř čtyři dny je pohřešována investigativní reportérka Molly. Hlavním podezřelým je člen Státního shromáždění Walsh, o němž napsala článek, popisující jeho zneužívání veřejných financí na hazardní hry, drogy a prostitutky. Molly mezitím předstírá, že má sebevražedné sklony. Nastoupí do psychiatrické léčebny, aby se dostala k pacientce Isabelle, Walshově bývalé milence. Nakonec Molly souhlasí, že zveřejní opravu svého článku. Ani to však Walshově manželce nestačí a rozhodne se zbavit problému s pistolí v ruce.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S07E22

Oddanost

25.7. 21:50, Nova Gold, 55 minut

Oddanost

Pohřešuje se čínská studentka umělecké školy Stacy, které se po smrti přítele Frankieho zhroutil celý svět. Ukáže se, že Frankieho matka přinutila dívku a jejího nevlastního otce podstoupit starobylý čínský rituál sňatku duší. Během obřadu mají být sezdáni snoubenci, kteří zemřeli ještě před svatbou, a jejich duše proto podle tradice nemohou dojít pokoje. Potíž je v tom, že z obou milenců zemřel pouze jeden. A tak nevlastní otec, kterého Stacy chtěla udat za obchod s lidskými orgány, dává dívce na vybranou: buď ji při obřadu zabije, nebo si vezme život sama.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S07E23

Pravda

26.7. 21:50, Nova Gold, 55 minut

Pravda

Pohřešuje se Shay, osmnáctiletý přítel Jackovy dcery Hannah. Pár hodin poté, co se za Hannah bez ohlášení vydal z rodného Chicaga do New Yorku, se po něm slehla zem. Hannah po něm okamžitě začíná horečně pátrat a Jack nasadí na případ svůj tým, aby ji přiměl vrátit se do školy. Během vyšetřování se zjistí, že Shay neopustil Chicago, protože už nesnesl násilnického otce, ale protože má s přítelem Macem na svědomí nehodu kamaráda Charlieho.(TV Nova)

Podobné tituly

Hunger Games: Vražedná pomsta
Aquaman

O pořadu

česky česky
2008
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...(oficiální text distributora)

Hrají

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Eric Close, Enrique Murciano, Marianne Jean-Baptiste