Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 13:45 Putování po Blažených ostrovech
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:00 Konec války v barvě (4)
- 00:45 Poklady ve stínu pyramid
- 01:35 Na hranici tradic (Valach z Ostravy)
- 02:05 Za vydrou, bobrem a kormoránem
- 02:20 V zajetí železné opony (Loutkové představení)
- 03:00 Slezská beseda
- 03:25 Lesy bez budoucnosti?
- 03:55 Tajemný Zderaz
- 10:40 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:15 Krásné země z výšky (Severní Německo)
- 12:10 Babylon
- 12:40 Půvab rakouských hor (3)
- 13:25 Na titulní straně
- 20:15 Pochoduj nebo zemři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Hlavačkovo a Grebeníčkovo Uherské Hradiště
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:30 Panorama
- 08:05 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 08:45 Sokolský zpravodaj
- 09:10 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 09:20 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 09:40 Rally ČR 2024 (19. Agrotec Petronas Rally Hustopeče)
- 01:00 Policie v akci
- 04:02 Closer: Nové případy II (Vražedná soutěž)
- 05:08 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky
- 06:09 M.A.S.H (90)
- 06:33 M.A.S.H (91)
- 06:57 M.A.S.H (92)
- 07:28 M.A.S.H (93)
- 08:00 Fotr na tripu
- 08:45 Autosalon.tv
- 09:56 Máme rádi Česko
- 11:48 Máme rádi Česko
- 13:40 Polda (Probuzení)
- 14:53 Sestra v akci
- 17:01 Čekání na Patrika
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda (Kurz přežití)
- 21:35 Polda (Noční služba)
- 22:50 Touha po vraždě
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Partička
- 06:40 Top Gear speciál: Nejlepší závody (7)
- 07:39 Top Gear speciál: Nejlepší závody (2)
- 11:03 Top Gear XXII (1)
- 12:21 Re-play
- 12:57 Jmenuju se Earl (Brok v zadku)
- 13:24 Jmenuju se Earl (První ze seznamu)
- 13:53 Simpsonovi XXIX (Pískaná)
- 20:16 G. I. Joe 2: Odveta
- 22:29 Vřískot 5
- 04:00 Vera Cruz
- 06:07 M.A.S.H
- 06:31 Námořní vyšetřovací služba X (Bouře)
- 07:12 Námořní vyšetřovací služba X (Honba za duchy)
- 10:19 Pod toskánským sluncem
- 12:34 Bláznivá runway
- 15:08 Dvanáct do tuctu
- 17:20 Účastníci zájezdu
- 20:08 Toy Story 2: Příběh hraček
- 21:56 Proroctví zkázy
- 23:40 Vřískot 5
- 10:09 Receptář prima nápadů
- 10:56 Libovky Pepy Libického
- 11:29 Zahradník po ruce
- 20:04 Nebezpečná závislost
- 21:50 Sestřičky (Pohroma)
- 23:03 Inkognito
- 23:58 Rodina doktora Kleista VIII (Otázka důvěry)
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Pařez)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 7T (20)
- 06:45 Nejhezčí malba pošťáka Pata
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Pinocchiova dobrodružství
- 12:05 Kiwi a Strit II
- 12:10 Zvířecí televize
- 12:50 Štaflík a Špagetka
- 13:00 Leo da Vinci: Mise Mona Lisa
- 14:50 Kiwi a Strit II
- 14:55 Hubert a Takako
- 15:05 Friends: Příběhy z Heartlake City
- 15:25 Dračí záchranáři
- 15:50 Dračí záchranáři
- 16:10 Kde je Valda? II
- 16:35 Tlapková patrola VI
- 17:00 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:20 Ovečka Shaun
- 17:30 MasterChef Junior VIII (2)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:55 7T (23)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (29)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství s delfínem)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:35 Hudební cestopis slavných skladatelů (6)
- 02:30 Chaplin jako nápadník
- 02:40 Tečka páteční noci
- 04:40 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Freddie: poslední show
- 21:45 Labyrint
- 06:06 S Italem v kuchyni
- 06:41 Nikdo není dokonalý
- 07:47 Columbo (Sladká, leč smrtící)
- 16:51 Nikdo není dokonalý
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Nikdo není dokonalý
- 23:25 Jak se staví sen - extra
- 00:59 360⁰
- 02:09 Prima Svět
- 02:41 Prima Česko
- 03:13 Prima Svět
- 03:45 7 pádů Honzy Dědka
- 04:56 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:23 Pozvánka: Spáleniště
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:26 Prima Česko
- 08:52 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Zprávy
- 09:23 Pozvánka: Spáleniště
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:48 Pozvánka: Spáleniště
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:53 Pozvánka: Spáleniště
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:32 Pozvánka: Spáleniště
- 22:55 Partie Terezie Tománkové
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (15)
- 02:35 Sousedství V (9)
- 03:20 Výleťák (144)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (106)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (107)
- 08:55 Zahradní proměny VII (20)
- 09:55 Táta, nebo máma
- 11:45 Kde alibi nestačí
- 13:45 Cukrárna (3)
- 23:10 Serenity
- 02:45 Koření
- 03:10 Ulice (4725)
- 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2 (Fair-play)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (26)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (13)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:15 Den s Novou
- 10:20 Šaman
- 12:40 Den s Novou
- 12:45 Město andělů
- 15:05 Den s Novou
- 15:15 Koření života
- 17:30 Muži v černém
- 20:20 Superlov II
- 21:50 60 sekund
- 00:45 Matrix Revolutions
- 03:05 24 hodin života
- 08:55 O zpívajícím stromku
- 10:10 Puberťačka
- 12:10 Frajeři ve Vegas
- 16:05 Happy Feet 2
- 18:00 Daredevil
- 22:55 Protiúder
- 01:55 Pomozte autům VIII (5)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (7)
- 08:35 Pomozte autům VIII (5)
- 09:35 Kobra 11 XXII (2)
- 12:35 Válka skladů VIII (9)
- 13:35 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:30 Souboj Titánů II (6)
- 16:30 Kobra 11 XXII (4)
- 18:35 Válka skladů VIII (13)
- 19:30 Mistři zastavárny XXIII (1)
- 20:30 Anděl smrti
- 22:55 Walker, Texas Ranger VI (8)
- 23:55 Kobra 11 XXII (4)
- 00:40 Teorie velkého třesku VI (23)
- 02:20 Malý Sheldon V (6)
- 03:40 Mužketýři II (3)
- 04:05 První dobrá (4)
- 04:30 TELE TELE
- 05:00 Noční soud II (6)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (13)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (18)
- 06:50 Přátelé V (9)
- 11:10 Noční soud II (8)
- 12:00 Dva a půl chlapa II (12)
- 12:55 Přátelé V (9)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (23)
- 15:30 2 $ocky IV (21)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (14)
- 19:05 Malý Sheldon V (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku VII (3)
- 21:45 Přátelé V (11)
- 22:45 Mužketýři II (4)
- 23:15 První dobrá (5)
- 03:55 Na lovu
- 04:35 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko VI (16)
- 08:20 Koření
- 08:45 Víkend
- 09:20 Dobrodružství Sherlocka Holmese (Tančící figurky)
- 10:30 Médium II (Smrtící zásah)
- 11:25 Specialisté (Janova láska)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (5)
- 01:30 Vyměněné osudy (66)
- 03:00 Čarodějky II (11)
- 04:40 Ulice (4293)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří III (12)
- 08:05 Čarodějky II (15)
- 10:00 Vítejte doma III
- 16:20 Pan Selfridge IV (1)
- 17:15 Pan Selfridge IV (2)
- 18:15 Doktorka Quinnová (8)
- 20:15 Šaman
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 19:00 NHL News
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 NHL News
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 06:00 Príbeh rieky Poprad (7)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 07:00 Bluey
- 07:10 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:20 Údolie Muminovcov II (Mrnka odchádza)
- 10:00 Nebíčko v papuľke
- 10:45 Inaugurácia Prezidenta SR 2024
- 16:25 Columbo (Skús ma chytiť)
- 17:45 Cestou necestou (Cusco)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 14:20 Vysoké Tatry
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Pľúcnik lekársky)
- 15:40 Halali
- 16:20 Naši synovia (Martin)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:20 Na príjme (1)
- 23:15 Na príjme (2)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 Až já budu královna
- 15:50 Příkopy (1)
- 19:00 Události
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Mimoriadne správy
- 15:30 Mimoriadne správy
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Interview :24
- 21:30 Cez lupu
- 00:10 Pařba v Pattayi
- 01:45 Past na rodinu
- 05:15 Šance na lásku
- 07:05 Božská Florence
- 09:05 Dej si pohov, mladej!
- 10:55 Upír junior
- 12:30 Palma
- 14:30 Julie, co by bylo kdyby…
- 16:40 U mě dobrý
- 18:35 Příšerky z vesmíru
- 20:15 Falešný kníže
- 21:50 Velká láska
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Krimi
- 03:35 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 04:15 Soudní síň (Na konci čekala smrt)
- 05:05 Soudní síň (Prostitutka ze ZŠ)
- 05:55 Krimi
- 06:20 Noviny
- 06:50 Krimi
- 07:20 Noviny
- 10:10 Záchranáři v akci
- 11:05 Záchranáři v akci
- 11:55 Nemocnice
- 13:10 Posedlost rudou
- 15:05 Boží pole s r.o. (2)
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Poslední večer)
- 17:55 Nové bydlení
- 00:30 Aj múdry schybí
- 01:20 Partička
- 01:50 Adela show
- 02:40 Utajený šéf
- 03:40 Susedské prípady
- 04:30 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:45 Modré z neba
- 09:35 Aj múdry schybí
- 14:25 Dunaj, k vašim službám (1)
- 15:20 Dunaj, k vašim službám (2)
- 16:15 Horná Dolná (Kúpalisko)
- 17:00 Horná Dolná II (1)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:20 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 01:00 Nový život ve starých zdech (4)
- 01:50 Úžasné prostory George Clarka IV (2)
- 02:40 Zahradníkův svět IX (5)
- 03:40 Dům snů II (10)
- 06:00 Dům snů (23)
- 06:50 Dům snů - souboj III (3)
- 07:45 Jak se žije na vysoké noze II (1)
- 08:40 Váš dokonalý domov (1)
- 09:45 Luxusní domy III (9)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (5)
- 13:15 Markéta na trhu (5)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (11)
- 14:30 Luxusní domy III (11)
- 15:00 Luxusní domy III (12)
- 15:25 Dům snů (23)
- 16:10 Zahrady snů (5)
- 16:35 Váš dokonalý domov (2)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (2)
- 22:40 Výjimečné manželky (3)
- 23:40 Bohatí a chudí III (5)
- 01:10 Insidious: Červené dveře
- 02:55 Ovce mezi vlky
- 04:35 Ramona
- 06:00 Pán prstenů: Dvě věže
- 09:00 Creed III
- 12:35 Kdo věří na lásku
- 14:10 Počátek
- 16:40 House party
- 18:25 Král Charles III.
- 20:00 Premiantka
- 21:40 Creed III
- 23:35 Šifra mistra Leonarda
- 01:15 Zkrocená hora
- 08:10 Purpurová barva
- 10:30 Lorax
- 11:55 Vánoční pohádka
- 13:40 Zillion
- 15:55 Taxikáři
- 17:30 Teorie všeho
- 19:30 Wanted
- 21:20 Klub nájemných vrahů
- 00:40 Euforie (5)
- 01:30 Euforie (6)
- 02:20 Euforie (7)
- 03:15 Euforie (8)
- 04:20 V zemi Jane Austenové
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:50 Zkus mě rozesmát
- 09:45 Po zániku Země
- 20:00 Sympatizant (1)
- 20:55 Sympatizant (2)
- 21:55 Sympatizant (3)
- 00:15 Robocop 2
- 02:25 Lucky Girl
- 06:00 Věčná dcera
- 12:35 Napola: Hitlerova elita
- 14:30 Robocop 2
- 20:00 Hannibal
- 10:20 O Schmidtovi
- 12:45 Smallville (Spící agent)
- 13:35 Smallville (Apokalypsa)
- 14:30 Hranice nemožného (6955 kHz)
- 15:25 Hranice nemožného (Únos)
- 20:00 Hairspray
- 22:15 Noční můra v Elm Street
- 00:30 Antarktida II (5)
- 02:05 Oldboy
- 03:45 Poslední polda III (3)
- 04:55 Syn draka (1)
- 06:30 Mazel a tajemství lesa
- 08:05 Král Vánoc
- 14:00 Pád
- 15:55 Jezerní královna
- 17:50 Teorie tygra
- 20:00 Zabiják
- 22:15 POETIC JUSTICE
- 08:15 Doslova
- 08:55 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 18:20 Rekonštrukcia leteckých nešťastí (5)
- 19:15 Doslova
- 19:55 Večné divy Zeme (2)
- 21:40 Zázračné materiály (2)
- 22:40 Ríše vikingov (2)
- 23:40 Storočnica Sovietskeho zväzu (3)
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Bára Basiková
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:35 Vítejte ve světě Andrého Rieu (9)
- 16:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 21:25 Profesionálové (10)
- 22:15 El Chapo II (6)
- 23:05 Intim s Heidi Janků
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 06:05 Totalcar (8)
- 07:50 Harrow (4)
- 12:05 Macgyver III (15)
- 13:00 Macgyver III (16)
- 13:55 Macgyver III (17)
- 14:45 Macgyver III (18)
- 03:25 Kdo si myslíš, že jsem
- 08:25 Francie
- 19:30 Krotká
- 22:00 Krvavé pomeranče
- 23:50 Láska to nebyla
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (11)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:50 Staré pověsti české (Smutná místa)
- 07:00 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (13)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 12:00 Čarodějky z předměstí
- 14:00 Dědeček automobil
- 15:35 Kinosál
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Město nic neví
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Rychlík do Ostravy
- 19:20 Kinosál
- 22:00 Ta chvíle, ten okamžik
- 00:05 Zastav a nepřežiješ
- 01:20 Neprofesionálové
- 02:50 Poslední mise
- 07:25 King Kong
- 09:55 Krycí jméno: Čistič
- 11:25 Hibernatus
- 12:55 Iluzionista
- 14:45 Pěsti ve tmě
- 18:10 Černý rytíř
- 19:45 Noe
- 01:30 Muž v ohni
- 03:45 Motel smrti
- 09:40 Matky
- 11:20 K-19: Stroj na smrt
- 15:20 Hoří, má panenko
- 16:40 Suprhrdina
- 20:05 Twilight sága: Zatmění
- 22:00 Od soumraku do úsvitu
- 23:45 Mercenary: Absolution
- 00:20 Červený trpaslík (1)
- 00:55 Star Trek 5: Nejzazší hranice
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas (17)
- 13:25 Přiznej se, Fletchi
- 15:30 Vyfič!
- 20:00 Tajná centrála
- 10:00 Nevlídná planeta (Polární oblasti)
- 11:00 Zachraňte Alpy
- 14:00 Továrna na jídlo (9)
- 14:30 Továrna na jídlo (10)
- 15:00 Továrna na jídlo VI (Halloween)
- 15:30 Továrna na jídlo VI (Velká hra)
- 00:25 Zvláštní a záhadné II (11)
- 03:40 Pobřežní stráž USA (9)
- 11:15 Zvláštní a záhadné (9)
- 12:10 Zvláštní a záhadné (10)
- 15:00 Válečné lodě IV (5)
- 22:00 Americká mafie (1)
- 23:55 Války ve znamení drog V (8)
- 04:00 Rození obchodníci XIII (1988 Ford Mustang GT)
- 05:00 Lovci odpadu XIII (3)
- 06:30 Jak se to dělá VI (Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu)
- 07:00 Jak se to dělá VI (Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky)
- 07:30 Jak se to dělá VII (Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla)
- 22:00 Lovci odpadu XIV (3)
- 23:00 Záchrana statku II (Na suchu)
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Vytrvalostní závody
- 04:30 Vytrvalostní závody
- 06:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 11:45 Vytrvalostní závody
- 12:30 Vytrvalostní závody
- 13:45 Motorky
- 15:00 Vytrvalostní závody
- 00:00 Motokros
- 00:45 Motokros
- 01:30 Motokros
- 02:15 Motokros
- 03:00 Cyklistika
- 04:30 Cyklistika
- 08:00 Cyklistika
- 09:00 Vytrvalostní závody
- 10:45 Cyklistika
- 13:00 Cyklistika
- 15:00 Cyklistika
- 15:15 Cyklistika
- 17:15 Horská kola
- 18:15 Horská kola
- 20:00 Lezení
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Horská kola
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Amazonka Truck
- 16:15 Autožurnál
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:05 Óčko hity
- 13:30 O unlocked
- 17:00 Hitrádio desítka
- 08:20 Kassandra (150)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (103)
- 16:55 Doktor z hor (71)
- 17:55 Doktor z hor (72)
- 18:55 Nespoutaný anděl (1)
- 19:55 Nespoutaný anděl (2)
- 20:55 Wolffův revír (45)
- 22:55 Teleshopping
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 02:42 Various Artists
- 03:23 Foo Fighters
- 09:44 Various Artists
- 10:00 Duran Duran
- 15:44 Various Artists
- 16:00 Foo Fighters
- 16:23 Foo Fighters
- 20:01 AC/DC
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 09:45 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 15:45 Premium kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:45 TELESHOPPING
- 20:30 Premium country
- 21:00 PREMIUM KLUB
- 15:25 Mladí Titáni do toho! II
- 15:35 Mladí Titáni do toho! II
- 15:50 Mladí Titáni do toho! II
- 16:00 Mladí Titáni do toho! II
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 04:35 Změna hry II (Reklamní lavička)
- 04:55 44 koček II (Návrat do obráceného světa)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dívka na skatu / Vymydleno)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:00 Šmoulové II (Koumákovo strašení / Zamilovaný Gargamel)
- 06:30 Šmoulové II (Šmoulí závodníci / Kdo je v kapele?)
- 07:25 Show Patricka Hvězdice (Slintající trouba / Patrikovi utekla zoo)
- 07:55 Spongebob v kalhotách XIII (Pod pidi-kupolí / Sépiákův den maroda)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sir Plamínek a jednorožec)
- 04:55 Tlapková patrola (Tlapky a Majákové Boogie / Tlapky Zachraňují Rydera)
- 05:15 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sir Plamínek a jednorožec)
- 06:25 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Závod Starostů / Tlapky Zachraňují up)
- 00:05 Kluk, holka atd. (2)
- 00:25 Ghostforce (9)
- 00:50 Ghostforce (10)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (27)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (28)
- 03:25 Ghostforce (25)
- 03:45 Ghostforce (26)
- 04:05 Pyžamasky (26)
- 04:30 Pyžamasky (1)
- 05:35 Kluk, holka atd. (23)
- 05:45 Kluk, holka atd. (24)
- 06:00 Blue (86)
- 06:05 Blue (87)
- 06:10 Blue (88)
- 06:25 Blue (89)
- 06:30 Blue (90)
- 06:40 Blue (91)
- 06:50 Blue (92)
- 07:00 Blue (93)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (33)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (34)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (8)
- 12:50 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (1)
- 12:55 Křečík a Gréta (1)
- 13:25 Křečík a Gréta (2)
- 13:50 Křečík a Gréta (3)
- 14:50 Hailey jde na to! (1)
- 15:15 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 15:45 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 16:15 Greenovi ve velkoměstě (63)
- 16:40 Blue (36)
- 16:50 Blue (37)
- 16:55 Blue (38)
- 17:00 Blue (39)
- 17:15 Blue (40)
- 17:20 Blue (41)
- 17:30 Blue (42)
- 17:35 Blue (43)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (101)
- 20:10 Kluk, holka atd. (5)
- 20:20 Kluk, holka atd. (6)
- 20:40 Zombies
- 22:35 Kouzelná beruška a černý kocour (72)
- 23:00 Molly a Duch (20)
- 23:25 Duch a Molly (21)
- 23:55 Ghostforce (11)
- 10:00 SuperKitties (8)
- 10:30 Bluey (151)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (29)
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (32)
- 19:30 Bluey (2)
- 19:40 Bluey (3)
- 19:50 Bluey (4)
- 20:00 Bluey (5)
- 20:10 Bluey (6)
- 20:20 Bluey (7)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 00:13 Bořek stavitel (5)
- 00:23 Bořek stavitel (6)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (33)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (35)
- 01:20 Hurá za hádankou (13)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 02:55 Chuck a přátelé (35)
- 03:07 Chuggington (8)
- 03:17 Chuggington (9)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (23)
- 04:38 Bořek stavitel (12)
- 04:48 Bořek stavitel (13)
- 05:01 Hurá za hádankou (19)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (13)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (14)
- 06:25 Bing (49)
- 06:32 Bing (50)
- 06:39 Bing (51)
- 06:46 Bing (52)
- 07:08 Pettson a Fiškus (2)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (13)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (50)
- 07:47 Berry a Dolly (16)
- 07:52 Berry a Dolly (17)
- 07:59 Ruff Ruff, Tweet a Dave (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (21)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (22)
- 08:35 Doodleboo (5)
- 08:40 Doodleboo (6)
- 08:45 Doodleboo (7)
- 08:50 Doodleboo (8)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (31)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (32)
- 09:30 Hurá za hádankou (17)
- 09:54 Daisy a Ollie (17)
- 12:05 Bořek stavitel (21)
- 12:16 Bořek stavitel (22)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 13:08 Bing (76)
- 13:20 Trojčata (15)
- 13:27 Trojčata (16)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 14:26 Hádej, hádej s kocourkem (23)
- 14:36 Hádej, hádej s kocourkem (24)
- 15:19 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 15:38 Simon (24)
- 15:43 Taina a strážci Amazonie (5)
- 15:55 Taina a strážci Amazonie (6)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (49)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (50)
- 16:32 Ruff Ruff, Tweet a Dave (47)
- 16:43 Ruff Ruff, Tweet a Dave (48)
- 16:56 Moje kamarádka Conni (2)
- 17:12 Doodleboo (43)
- 17:17 Doodleboo (44)
- 17:22 Doodleboo (45)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 20:00 Simon (40)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (38)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (39)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (1)
- 20:56 Hrdinové velkoměsta (22)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (22)
- 21:45 Chuggington (5)
- 21:55 Chuggington (6)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (6)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (7)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (7)
- 23:05 Bing (13)
- 23:12 Bing (14)
- 23:20 Bing (15)
- 23:27 Bing (16)
- 23:35 Bing (17)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (4)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (15)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (42)
- 01:10 Esá z pralesa (17)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (1)
- 03:20 Monchhichi II (33)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 04:20 Malý medvedík (37)
- 04:45 Ruby z dúhy (1)
- 05:10 Bob staviteľ II (38)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada (18)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (36)
- 05:55 Máša a medveď (2)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (16)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Zábavné zvieratká (20)
- 06:45 Bob staviteľ II (39)
- 06:55 Ovečka Shaun II (3)
- 07:00 Maličké príšerky II (16)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (2)
- 08:30 Panda a Krash (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (20)
- 09:35 Veselé zajačiky (19)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 10:20 Bob staviteľ II (40)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:55 Zvedavkovci (17)
- 11:10 Monchhichi II (33)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (2)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (15)
- 12:15 Ovečka Shaun II (4)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (17)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy (2)
- 13:45 Veselé zajačiky (20)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:45 Máša a medveď (2)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (19)
- 15:20 Esá z pralesa (18)
- 15:35 Požiarnik Sam: Norman Price (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:35 Ruby z dúhy (3)
- 18:00 Volám sa Caillou V (6)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Ovečka Shaun II (5)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (16)
- 19:15 Zvedavkovci (18)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (3)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 20:05 Esá z pralesa (19)
- 20:15 Bob staviteľ II (41)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (21)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (34)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (25)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (1)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (18)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 15:00 Správy
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 21:30 Showbiz
- 22:30 Šport+
- 08:40 Strýček Emu
- 08:55 Bratr oheň: Konečně v Palestině!
- 09:30 Poutníkova cesta
- 13:20 Pod lampou
- 15:20 V pohorách po horách
- 18:20 V souvislostech
- 19:00 Koncert který pomáhá
- 20:45 The Chosen (3)
- 21:25 Vroucí srdce
- 23:00 S chutí přes práh
- 00:50 Quo vadis
- 08:45 Brat František
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Tomáš Morus
- 19:00 Ruženec
- 20:30 Listy otcovi Jakubovi
- 01:30 Dolce Vita (2)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Skořicové šneky s rumem)
- 03:30 Holky v kuchyni (13)
- 04:00 Nebesky dobré (10)
- 04:30 Láďův Orient Express (17)
- 05:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Letní závitky)
- 07:30 Dolce Vita (2)
- 15:30 Holky v kuchyni (13)
- 16:00 Nebesky dobré (10)
- 16:30 Láďův Orient Express (17)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Letní závitky)
- 17:30 Dolce Vita (3)