Euforie

Euforie

S01E05 - '03 Bonnie and Clyde

15.6. 00:40
HBO 3
50 minut
2019
USA Drama

Po karnevalu se Maddy a Nate musí potýkat s vyšetřováním policie. Jules se začne cítit pod tlakem kvůli tomu, jakou roli sehrává v Rueině úsilí zůstat čistá. Kat ignoruje zmateného Ethana a vrhá se vstříc novému životnímu stylu. Cassie se snaží držet dál od Daniela a soustředí se na svůj vztah s McKayem. Cal se obává, že jeho činy mohly ovlivnit jeho syny. (HBO Europe)

Více informací

Podobné tituly

Duna
Zabijákova žena a bodyguard

O pořadu

česky, anglicky
2019
USA Drama

Euforie, dramatický seriál o dospívání, vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří se snaží vyznat v lásce a přátelství ve světě drog, sexu, traumat a sociálních sítí. V čele hereckého obsazení stojí herečka a zpěvačka Zendaya.(HBO Europe)

Tvůrci

Jennifer Morrison

Hrají

Sydney Sweeney, Paula Marshall, Zendaya, Colman Domingo, Elpidia Carrillo, John Ales, Eric Dane, Mercedes Colon, Jeremiah Birkett, Larry Joe Campbell, Will Peltz, Courtney Taylor Burness, Austin Abrams, Vito D'Ambrosio, Storm Reid, Keean Johnson, Alexa Demie, Algee Smith, Jacob Elordi, Nika King, Hunter Schafer, Barbie Ferreira, Javon 'Wanna' Walton, Johanna Colón, Aliyah Conley, Andy Sandoval, Jeff Pope, Jean Kinsella, Shiloh Fernandez, Ruben Dario, Aileen Burdock, Sophia Rose Wilson