Zillion

Zillion

15.6. 13:40
HBO 2
135 minut
2022
Drama

Čilý obchodník Frank Verstraeten měl peníze a chtěl žít disko. Tak si otevřel největší klub ve Antverpách, s působivým programem a nejlepším zvukem ve městě. Příběh dle skutečných událostí ukazuje, že devadesátá léta nebyla divoká jen v Čechách, ale i v Belgii. (Dny evropského filmu)

Více informací

Podobné tituly

John Oliver: Co týden dal a vzal
Zaměřeno na
Sektor
Zoom In
Vlajka smrti
Julia
Dobrý člověk

O pořadu

česky, anglicky
2022
Drama

Čilý obchodník Frank Verstraeten měl peníze a chtěl žít disko. Tak si otevřel největší klub ve Antverpách, s působivým programem a nejlepším zvukem ve městě. Příběh dle skutečných událostí ukazuje, že devadesátá léta nebyla divoká jen v Čechách, ale i v Belgii.


(Dny evropského filmu)

Tvůrci

Robin Pront, Kevin Meul

Hrají

Dirk Roofthooft, Barbara Sarafianová, Luk Wyns, François Beukelaers, Poal Cairo, Bobbi Eden, Milorad Kapor, Jonas Vermeulen, David Dermez, Matteo Simoni, Charlotte Timmers, Stilian Keli, Ward Kerremans, Frank Vercruyssen, Bob Stoop, Jan Eelen, Stefan Perceval, Kristof Coenen, Patricia Goemaere, Koen De Sutter, Ilse de Vis, Ella Leyers, Simon Van Buyten, Jennifer Heylen, Geert Van Rampelberg, Lukas Bulteel, Viv Van Dingenen, Rafika Bouazza, Tim Tubbax, Elyne Notebaert, Marijke Van Der Kelen, Michel Bauwens, Sam Bogaerts, Elodie Barthels, Wouter Bruneel, Patrycja Pulit, Andrew Van Ostade, Frank Verstraeten