Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Neodvratný konec)
- 01:35 Sama doma
- 03:05 Bolkoviny
- 04:00 Banánové rybičky
- 04:35 Malý švédský stůl
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Když kvete šeřík)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 O statečném Petrovi
- 07:10 Úsměvy Jana Kačera
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kouzelnice
- 14:15 Černokněžník
- 15:10 Jak se točí Rozmarýny
- 16:40 Nemocnice na kraji města (1)
- 17:30 Náves (8)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 00:40 Proč ztroskotala Costa Concordia? (2)
- 01:30 Vigil (6)
- 02:20 Za zbrašovským aragonitem
- 03:10 Mistři obuvníci
- 03:30 400 let na gruntě
- 03:50 Mahájánový buddhismus
- 12:10 Nedej se (Krajina v obchvatu)
- 12:28 Občanské noviny (Arnika v Arménii)
- 12:35 Křesťanský magazín
- 13:05 Na plovárně s Pavlem Koutským
- 13:30 Počesku (Baťův kanál)
- 13:45 SP horských kol 2024 (SP Česko)
- 16:05 Svět za času obrů
- 17:00 Česká mise (NATO Response Forces)
- 17:30 Cyklodálky (4)
- 17:55 Kouzlo Velké Británie (Doprava a průmysl)
- 20:00 Přestřelka v Dodge City
- 21:25 Sugarlandský expres
- 23:15 Nesmrtelný
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Politické spektrum Speciál
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Švédsko - Česko)
- 07:55 Panorama
- 08:30 BBV po 25 letech
- 08:40 Po trailech přes hory
- 09:00 Dohráno MOL Cup
- 09:25 SP horských kol 2024 (SP Česko)
- 12:25 Panorama
- 13:00 SP ve veslování 2024 (SP Švýcarsko)
- 23:00 Hokej v 10 minutách
- 23:15 Dohráno
- 00:19 Dlouhý polibek na dobrou noc
- 02:56 Labyrint lží
- 05:44 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka (Bolavý zub)
- 06:18 M.A.S.H (36)
- 06:43 M.A.S.H (37)
- 07:15 M.A.S.H (38)
- 07:47 České chaty snů
- 08:45 Prima Česko
- 09:18 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:58 Receptář prima nápadů
- 12:56 Libovky Pepy Libického
- 13:30 Zahradník po ruce
- 14:05 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:44 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:31 Polda V (Tajemství jógy)
- 16:43 Zakleté pírko
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:15 Rituál
- 04:59 Autosalon.tv
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Největší průšvihy v Top Gearu (2)
- 07:11 Top Gear: Nejhorší auto všech dob (1)
- 11:03 Autosalon.tv
- 20:17 Statečné srdce
- 23:53 Vybíjená
- 00:45 Cesta bojovníka
- 02:52 Ali Baba a čtyřicet loupežníků (2)
- 08:46 Falešná kočička
- 11:14 Utopenec na útěku
- 12:56 Přístav naděje
- 15:16 Copak je to za vojáka...
- 17:15 Povolení zabíjet
- 20:09 Duch
- 22:48 Žába k zulíbání
- 04:22 Lásce navzdory (Jin a Jang)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 05:46 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 07:38 Sestřičky (V rámci možností)
- 10:26 Receptář prima nápadů
- 11:13 České chaty snů
- 20:06 Ústav strachu
- 21:56 Sestřičky (Kdo je tady hvězda?)
- 23:09 Polda V (Tajemství jógy)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Vepřové nožky se zeleninou)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:15 Mira, královský detektiv II (29)
- 06:40 Pošťák Pat a výměna práce
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Panda a malá panda
- 10:35 Bob a Bobek na cestách (Šaman)
- 10:45 Soví příběh
- 11:10 Operace Jauu!
- 11:40 Zeleňák Norman
- 12:00 AZ kvíz junior
- 12:25 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:50 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 13:40 Už tam budem?
- 14:10 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Zmizík)
- 14:20 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Kyberbrouk)
- 14:35 Grace a úžasné stroje II
- 14:50 Art Ninja
- 15:20 Dračí záchranáři
- 15:40 Dračí záchranáři
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:25 7T (1)
- 16:50 Tlapková patrola VI
- 17:15 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:35 Ovečka Shaun
- 17:45 Pan Tau (1)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byli na výletě)
- 18:55 7T (3)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (9)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Šaman)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:30 Hoteliér
- 01:40 Jim Carrey, Amerika bez příkras
- 02:35 Ikony Kamila Střihavky
- 03:10 Neratov
- 03:25 Uchem jehly
- 04:40 A bylo světlo
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Grandsupertingltangl (14)
- 20:45 Jan Kačer
- 21:40 Rozhovory
- 22:30 Naděje
- 04:55 Karolína, domácí kuchařka
- 05:28 Na zámku
- 06:24 Křižovatky života (Dětská práce)
- 07:23 Columbo (Columbo má rád noční život)
- 14:30 Sestřičky (Krtek)
- 15:42 Ošklivka Katka (Dvojčata)
- 16:53 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 01:40 Hlasy zločinu
- 02:36 Prima Svět
- 03:08 Hlavní zprávy
- 04:04 Showtime
- 04:23 Prima Česko
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:31 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:00 Zprávy
- 07:25 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:24 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:50 Partie Terezie Tománkové
- 12:51 Pozvánka: České zájmy v Evropě (29. 5.)
- 12:59 Partie PLUS
- 14:01 Partie Terezie Tománkové
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Co Čech, to trenér!
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:12 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 20:17 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:29 Krimi zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Generace deprese
- 23:13 Partie Terezie Tománkové
- 04:00 Banánové rybičky
- 04:35 Malý švédský stůl
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Když kvete šeřík)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 07:10 Úsměvy Jana Kačera
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kouzelnice
- 15:10 Jak se točí Rozmarýny
- 16:40 Nemocnice na kraji města (1)
- 17:30 Náves (8)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:05 Kouzelnice
- 14:15 Černokněžník
- 15:10 Jak se točí Rozmarýny
- 16:40 Nemocnice na kraji města (1)
- 17:30 Náves (8)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 01:50 Lajna III (6)
- 02:45 Sousedství IV (9)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (206)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (57)
- 11:35 Vrchní, prchni!
- 22:10 Továrna na sny
- 00:15 Tajemství jejich očí
- 02:35 Zlatá labuť (54)
- 03:55 Malá mořská víla
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (16)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (3)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 16:25 Prázdniny pro psa
- 22:50 Střepiny
- 23:25 Ava: Bez soucitu
- 01:05 Cellular
- 02:55 Tohle je ráj
- 04:35 Beethoven 5
- 06:25 Taxi 5
- 08:25 Loganovi parťáci
- 10:50 Já, padouch
- 15:25 Divoká řeka
- 17:45 Otcové a dcery
- 20:00 Croodsovi: Nový věk
- 22:00 Smrtihlav
- 02:00 Pomozte autům VII (1)
- 04:15 Běhej lesy - Karlštejn
- 05:05 Walker, Texas Ranger V (13)
- 06:30 Mistři zastavárny XXI (19)
- 09:25 Kobra 11 XIX (12)
- 12:35 Válka skladů VI (21)
- 13:35 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:30 Souboj Titánů II (1)
- 16:30 Kobra 11 XIX (14)
- 18:35 Válka skladů VI (24)
- 19:00 Válka skladů VII (1)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (1)
- 20:30 RED 2
- 22:35 Walker, Texas Ranger V (15)
- 23:35 Kobra 11 XIX (14)
- 00:30 Teorie velkého třesku III (14)
- 02:10 Malý Sheldon III (5)
- 03:30 TELE TELE
- 04:00 Stahovák
- 05:15 Karate ovce (47)
- 06:00 Bakugan (24)
- 06:05 Přátelé III (18)
- 07:00 2 $ocky (9)
- 08:50 Malý Sheldon III (9)
- 10:30 Susedia IX (27)
- 11:55 Dva a půl chlapa XII (12)
- 12:50 Přátelé III (18)
- 15:25 2 $ocky (13)
- 18:15 Dva a půl chlapa XII (14)
- 19:05 Malý Sheldon III (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (18)
- 21:50 Přátelé III (20)
- 22:50 Griffinovi IV (7)
- 02:55 Médium (Možnost volby)
- 03:40 Riskuj!
- 05:15 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:00 Na lovu
- 06:55 MasterChef Česko V (22)
- 12:55 MasterChef Česko V (23)
- 14:10 Grantchester III (1)
- 15:15 Médium (Možnost volby)
- 22:45 Médium (Noc vlků)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med V (5)
- 01:20 Vyměněné osudy (38)
- 02:50 Čarodějky (5)
- 04:15 U Haliny v kuchyni (Zdravá hubená)
- 04:55 Ulice (4273)
- 06:35 Život na jachtě IX (14)
- 07:30 Život na jachtě: Středomoří (1)
- 10:00 Vítejte doma III
- 10:55 Zlatá labuť (54)
- 12:10 Nekonečná láska II (24)
- 16:35 Pan Selfridge III (1)
- 17:35 Pan Selfridge III (2)
- 18:30 Doktorka Quinnová
- 20:15 Holky hrají taky
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:15 Neskoro večer
- 08:30 Dokážeš to! (Alice – Prekonať všetky prekážky)
- 08:45 Zázračný ateliér
- 09:10 Príbeh rieky Poprad (5)
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Pohľady zhora II (Wales zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:05 Občan za dverami
- 17:20 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Káva)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (1)
- 23:05 Hra s tromi kartami
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Susedia)
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:50 Hubačka
- 10:05 Na rybách - Petrov zdar
- 14:35 Z najlepších
- 15:50 Fashion Ballet’23
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 19:20 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:35 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Úplní cudzinci
- 21:45 Riaditeľky zemegule
- 22:45 Sova
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Neodvratný konec)
- 01:35 Sama doma
- 03:05 Bolkoviny
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (1)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 01:35 Sama doma
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kouzelnice
- 14:15 Černokněžník
- 15:10 Jak se točí Rozmarýny
- 16:40 Nemocnice na kraji města (1)
- 17:30 Náves (8)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro rybáře
- 21:30 168 hodin
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 11:15 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 16:25 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 01:40 Ve jménu krve
- 03:10 Sestřina posedlost
- 04:35 Dávám tomu rok
- 06:25 Příšerákovi 2
- 08:20 Jednoduše svatba!
- 10:05 Vrásky z lásky
- 15:15 Super-Blb
- 16:50 Ledová sezóna
- 18:30 Zamilovaná smolařka
- 20:15 Všechno, všude, najednou
- 02:35 Delukse (Volební noc)
- 04:40 Nové bydlení
- 05:30 Noviny
- 06:05 Noviny
- 06:40 DELUKSE (Noc duchů)
- 07:35 Profesionálové II (Raper)
- 12:55 Dr. Dokonalý (Iluze)
- 14:50 Muž z Londýna
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Smrtící hora
- 22:10 DELUKSE (Noc duchů)
- 23:25 1890 (Hrobka)
- 00:20 Rodinné prípady
- 01:45 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 13:00 Na telo
- 13:45 Susedia (Marta)
- 14:20 Susedia (Mikuláš)
- 14:50 Susedia (Darčeky)
- 15:25 Susedia (Vianoce)
- 16:00 Susedia (Sekretárka)
- 16:30 Horná Dolná XI (Vlasy)
- 17:50 Horná Dolná XI (Križiacka vojna)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:45 Rodinné prípady
- 23:30 Rodinné prípady
- 05:15 Dům snů - Domov, sladký domov (3)
- 06:00 Dům snů (18)
- 06:45 Dům snů - souboj II (4)
- 07:55 Dům snů - Domov, sladký domov (4)
- 09:45 Luxusní domy IV (9)
- 14:30 Luxusní domy III (1)
- 15:00 Luxusní domy III (2)
- 15:25 Dům snů (18)
- 20:00 Zpověď zabijáka
- 21:35 Informátorka
- 23:30 Svědkem zločinu
- 03:15 Patriot
- 06:00 Kovboj Bebop
- 07:55 Kočky
- 11:15 Black Adam
- 13:20 Kong: Ostrov lebek
- 15:20 Válka zítřka
- 20:00 Duna
- 22:35 Tichý zahradník
- 00:55 Spy/Master (1)
- 02:45 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 07:25 Po zániku Země
- 09:05 Hop
- 10:40 Maškaráda
- 14:20 Capote
- 17:45 Dunkerk
- 20:10 Potomci lidí
- 21:55 Bratři z donucení
- 23:30 Tenet
- 00:40 Trojúhelník smutku
- 08:05 Princ Egyptský
- 13:25 Emily
- 15:35 Gran Turismo
- 17:50 Rod draka (3)
- 18:50 Rod draka (4)
- 21:00 Spy/Master (2)
- 21:50 Bojovník III (2)
- 22:50 Papežův vymítač
- 10:25 Max a maxipříšerky
- 12:20 Smallville (Médium)
- 13:20 Smallville (Schránka)
- 20:00 Superman IV: Mise pro mír
- 21:50 Volte mě!
- 23:25 Pod rouškou noci
- 00:05 Nelegální obchod
- 01:30 Nebojte se tmy
- 03:05 Vzkříšení démona
- 09:50 Freonový duch
- 11:50 Erik Kamenné srdce
- 18:05 2Bobule
- 20:05 Antarktida II (1)
- 21:10 Antarktida (2)
- 22:20 Out Of Death
- 02:15 Pes na celý život (5)
- 02:50 Tajomstvá veľkosti (1)
- 03:50 Storočie v obrazoch (2)
- 08:35 Doslova
- 09:15 Ruská revolúcia (1)
- 10:55 Veľkolepé veľkomestá (3)
- 14:10 Doslova
- 15:30 Sadnite si, prosím (20)
- 18:30 Dlhá cesta k vojne (1)
- 19:35 Doslova
- 21:10 Sadnite si, prosím (20)
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Jan Révai
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Marlona Branda
- 20:50 Tajemství Audrey Hepburn
- 21:20 Cyranův poloostrov (21)
- 21:55 Kurňa, co to je?
- 23:05 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:40 Exploziv
- 02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:15 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (5)
- 22:15 El Chapo II (1)
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live