Lest

Lest

S01E04 - Epizoda 4

26.5. 11:50
Cinemax 1
50 minut

Strhující čtyřdílné drama zachycuje ostře sledované vyšetřování vraždy Rachel Nickellové, k níž došlo v Londýně roku 1992. Ani pět měsíců po tomto brutálním činu se policii nedaří dopadnout pachatele. Důkazy ukazují na muže jménem Colin Stagg. Případ drží celý národ v osidlech strachu a média informují o každém nepodstatném detailu. Policie musí dopadnout hlavního podezřelého dřív, než začne znovu zabíjet. Vyšetřování vede detektiv Keith Pedder, který v zoufalství požádá o spolupráci nejslavnějšího soudního psychologa v zemi, Paula Brittona. Chce, aby mu pomohl zosnovat odvážnou tajnou operaci, v rámci níž atraktivní mladá policistka naváže pomocí kontroverzní lsti milostný poměr s nevinným Colinem Staggem. EPIZODA 4: Colin Stagg je ve vyšetřovací vazbě a dojde k další hrůzné vraždě, která má několik zjevných podobností. Je Stagg ve skutečnosti nevinný?

Více informací

Podobné tituly

Totalcar
Prezident v pořadí
Euforie
Backpack
STARS! (- Jodie Foster)
K popukání
Off The Grid

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky

Strhující čtyřdílné drama zachycuje ostře sledované vyšetřování vraždy Rachel Nickellové, k níž došlo v Londýně roku 1992. Ani pět měsíců po tomto brutálním činu se policii nedaří dopadnout pachatele. Důkazy ukazují na muže jménem Colin Stagg. Případ drží celý národ v osidlech strachu a média informují o každém nepodstatném detailu. Policie musí dopadnout hlavního podezřelého dřív, než začne znovu zabíjet. Vyšetřování vede detektiv Keith Pedder, který v zoufalství požádá o spolupráci nejslavnějšího soudního psychologa v zemi, Paula Brittona. Chce, aby mu pomohl zosnovat odvážnou tajnou operaci, v rámci níž atraktivní mladá policistka naváže pomocí kontroverzní lsti milostný poměr s nevinným Colinem Staggem.
EPIZODA 4:
Colin Stagg je ve vyšetřovací vazbě a dojde k další hrůzné vraždě, která má několik zjevných podobností. Je Stagg ve skutečnosti nevinný?