Horná Dolná

Horná Dolná

S11E11 - Križiacka vojna

26.5. 17:50
Markíza International
70 minut
2020
Komedie

Vianoce sú za dverami, chlapi chľastajú prvú ligu. V dedine sa zahniezdil hriech. Ženy sa rozhodnú, že chlapov prinútia, aby išli na spoveď. A použijú na to lásku.(TV Markíza)

Více informací
Dostupné za 1 den
S11E01

Služobka

23.6. 16:30, Markíza International, 80 minut

Služobka

Ďuro kamsi zmizne, Erika dostane infekčnú chorobu a Lacko so Sojkom chodia potajomky robiť do kulturáku zakázané veci... (TV Markíza)

S11E13

Únos

17.6. 20:55, Markíza International, 60 minut

Únos

Starosta veľmi ťažko zvláda oslavu svojho životného jubilea. Ďuro s doktorom a chlpáčmi sa mu pokúsia pomôcť. A zvolia si veľmi zvláštnu taktiku.(TV Markíza)

S11E14

Tiket

17.6. 21:55, Markíza International, 60 minut

Tiket

Ďuro vyhrá v lotérii. A Lacko vyhrá ešte viac. Dedina oslavuje. Lenže potom sa jeden žreb stratí… A začnú sa diať veci…(TV Markíza)

O pořadu

slovensky
2020
Komedie

Smiech je nejlepší liek! Aj proto Televize Markíza přináší na televizní obrazovce nový seriál s velvravným názvem Horná Dolná. Vtipné příběhy svéráznych dedinských postaviček si určitě zamilujete na první pohled. Obyvatelmi Horné Dolné jsou například ambiciózní starosta, který je volnem čase vášnivím rybářem, kňazem, který bojovně bojuje s pokušeniami, které přinášejí život, či policajt, který se zabývá také závažnou kriminalitou jako ztracená jízdní kola. Uvidíte, kdo je největší frajer vě vesnici a posmějete se i na soupeření dvou energických žen o přání mužů v obci.

Hrají

Zuzana Kubovčíková-Šebová, Roman Slanina, Štefan Kožka, Matej Landl, Peter Brajerčík, M. Sládečková, Marek Majeský, Juraj Šoko Tabaček, P. Polnišová, M. Kubovčík, Peter Sklár, Dano Heriban