Tenet

Tenet

26.5. 23:30
HBO 2
145 minut
2020
USA / Velká Británie Akční / Drama / Sci-Fi

John David Washington je novým představitelem hlavní role v akčním sci-fi snímku filmového vizionáře Christophera Nolana Tenet. Nejmocnější zbraní našeho hrdiny je jediné slovo - TENET. V temném podsvětí mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, která se bude odehrávat mimo reálný čas. Nejde o cestování v čase, ale o inverzi. (HBO Europe)

Více informací

Podobné tituly

John Oliver: Co týden dal a vzal
Zaměřeno na
Náctileté maminky

O pořadu

česky, anglicky
2020
USA / Velká Británie Akční / Drama / Sci-Fi

John David Washington je novým představitelem hlavní role v akčním sci-fi snímku filmového vizionáře Christophera Nolana Tenet. Nejmocnější zbraní našeho hrdiny je jediné slovo - TENET. V temném podsvětí mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, která se bude odehrávat mimo reálný čas. Nejde o cestování v čase, ale o inverzi.


(HBO Europe)

Tvůrci

Christopher Nolan

Hrají

Jack Cutmore-Scott, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Aaron Taylor-Johnson, Andrew Howard, Martin Donovan, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Fiona Dourif, Jurij Kolokolnikov, Wes Chatham, Denzil Smith, Marcel Sabat, John David Washington, Dimple Kapadia, Anthony Molinari, Rich Ceraulo, Himesh Patel, Laurie Shepherd, Jonathan Camp, Jimmy Star, Michael Caine, Kenneth Wolf Andersen Haugen, Jess Weber, Marek Angelstok, Viktoria Jelizarova