Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 13:45 Putování po Blažených ostrovech
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:00 Konec války v barvě (4)
- 00:45 Poklady ve stínu pyramid
- 01:35 Na hranici tradic (Valach z Ostravy)
- 02:05 Za vydrou, bobrem a kormoránem
- 02:20 V zajetí železné opony (Loutkové představení)
- 02:35 Před půlnocí
- 03:00 Slezská beseda
- 03:25 Lesy bez budoucnosti?
- 03:55 Tajemný Zderaz
- 10:40 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:15 Krásné země z výšky (Severní Německo)
- 12:10 Babylon
- 12:40 Půvab rakouských hor (3)
- 13:25 Na titulní straně
- 20:15 Pochoduj nebo zemři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 16:30 Týden v politice
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Hlavačkovo a Grebeníčkovo Uherské Hradiště
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:35 Touchdown
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:00 Cyklistika ČR 2024 (ČP Benátky nad Jizerou)
- 07:20 Touchdown
- 07:30 Panorama
- 08:05 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 08:35 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 08:45 Sokolský zpravodaj
- 09:00 BBV po 25 letech
- 09:10 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 09:20 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 09:40 Rally ČR 2024 (19. Agrotec Petronas Rally Hustopeče)
- 01:00 Policie v akci
- 02:01 Policie Hamburk XI (Miluješ mě)
- 03:02 Policie Hamburk XI (Kávový král)
- 04:02 Closer: Nové případy II (Vražedná soutěž)
- 05:08 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky
- 06:09 M.A.S.H (90)
- 06:33 M.A.S.H (91)
- 06:57 M.A.S.H (92)
- 07:28 M.A.S.H (93)
- 08:00 Fotr na tripu
- 08:45 Autosalon.tv
- 09:56 Máme rádi Česko
- 11:48 Máme rádi Česko
- 13:40 Polda (Probuzení)
- 14:53 Sestra v akci
- 17:01 Čekání na Patrika
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda (Kurz přežití)
- 21:35 Polda (Noční služba)
- 22:50 Touha po vraždě
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Partička
- 06:40 Top Gear speciál: Nejlepší závody (7)
- 07:39 Top Gear speciál: Nejlepší závody (2)
- 11:03 Top Gear XXII (1)
- 12:21 Re-play
- 12:57 Jmenuju se Earl (Brok v zadku)
- 13:24 Jmenuju se Earl (První ze seznamu)
- 13:53 Simpsonovi XXIX (Pískaná)
- 20:16 G. I. Joe 2: Odveta
- 22:29 Vřískot 5
- 04:00 Vera Cruz
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:07 M.A.S.H
- 06:31 Námořní vyšetřovací služba X (Bouře)
- 07:12 Námořní vyšetřovací služba X (Honba za duchy)
- 10:19 Pod toskánským sluncem
- 12:34 Bláznivá runway
- 15:08 Dvanáct do tuctu
- 17:20 Účastníci zájezdu
- 20:08 Toy Story 2: Příběh hraček
- 21:56 Proroctví zkázy
- 23:40 Vřískot 5
- 04:41 Lásce navzdory (Jablko sváru)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Libovky Pepy Libického
- 06:21 Zoo (Zasloužený odpočinek)
- 07:30 Sestřičky (Faul na domácím hřišti)
- 10:09 Receptář prima nápadů
- 10:56 Libovky Pepy Libického
- 11:29 Zahradník po ruce
- 20:04 Nebezpečná závislost
- 21:50 Sestřičky (Pohroma)
- 23:03 Inkognito
- 23:58 Rodina doktora Kleista VIII (Otázka důvěry)
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Pařez)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 7T (20)
- 06:45 Nejhezčí malba pošťáka Pata
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Pinocchiova dobrodružství
- 12:05 Kiwi a Strit II
- 12:10 Zvířecí televize
- 12:20 Bludiště
- 12:50 Štaflík a Špagetka
- 13:00 Leo da Vinci: Mise Mona Lisa
- 14:20 Šikulové - Velká výzva
- 14:50 Kiwi a Strit II
- 14:55 Hubert a Takako
- 15:05 Friends: Příběhy z Heartlake City
- 15:25 Dračí záchranáři
- 15:50 Dračí záchranáři
- 16:10 Kde je Valda? II
- 16:35 Tlapková patrola VI
- 17:00 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:20 Ovečka Shaun
- 17:30 MasterChef Junior VIII (2)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Kokeš hejtmánkem)
- 18:55 7T (23)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (29)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství s delfínem)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Freddie: poslední show
- 21:45 Labyrint
- 05:03 Hrdina kuchyně
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 S Italem v kuchyni
- 06:41 Nikdo není dokonalý
- 07:47 Columbo (Sladká, leč smrtící)
- 16:51 Nikdo není dokonalý
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Nikdo není dokonalý
- 23:25 Jak se staví sen - extra
- 00:59 360⁰
- 01:30 Svět financí s Trinity Bank (Jiří Rusnok, Miroslav Singer, Lukáš Kovanda)
- 02:09 Prima Svět
- 02:41 Prima Česko
- 03:13 Prima Svět
- 03:45 7 pádů Honzy Dědka
- 04:56 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:23 Pozvánka: Spáleniště
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:26 Prima Česko
- 08:52 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Zprávy
- 09:23 Pozvánka: Spáleniště
- 09:30 Lékaři v éteru
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Prima mazlíček
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:48 Pozvánka: Spáleniště
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:51 Malý velký svět (Zamlžený Hongkong)
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:53 Pozvánka: Spáleniště
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:32 Pozvánka: Spáleniště
- 22:40 Enter
- 22:55 Partie Terezie Tománkové
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 13:45 Putování po Blažených ostrovech
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 13:45 Putování po Blažených ostrovech
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (15)
- 01:50 Vražedná čísla V (14)
- 02:35 Sousedství V (9)
- 03:20 Výleťák (144)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (106)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (107)
- 08:55 Zahradní proměny VII (20)
- 09:55 Táta, nebo máma
- 11:45 Kde alibi nestačí
- 13:45 Cukrárna (3)
- 23:10 Serenity
- 01:45 Kriminálka Miami VIII (Zpátky v čase)
- 02:45 Koření
- 03:10 Ulice (4725)
- 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2 (Fair-play)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (26)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (13)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:15 Den s Novou
- 10:20 Šaman
- 12:40 Den s Novou
- 12:45 Město andělů
- 15:05 Den s Novou
- 15:15 Koření života
- 17:30 Muži v černém
- 20:20 Superlov II
- 21:50 60 sekund
- 00:45 Matrix Revolutions
- 03:05 24 hodin života
- 08:55 O zpívajícím stromku
- 10:10 Puberťačka
- 12:10 Frajeři ve Vegas
- 16:05 Happy Feet 2
- 18:00 Daredevil
- 22:55 Protiúder
- 04:20 Skoda Titan Desert Series
- 04:50 Pasko - The Magic Move
- 05:15 Walker, Texas Ranger VI (6)
- 06:00 Strážci hranic: Kanada III (19)
- 06:40 Mistři zastavárny XXII (19)
- 07:35 Američtí sběratelé XVIII (29)
- 08:35 Pomozte autům VIII (5)
- 09:35 Kobra 11 XXII (2)
- 12:35 Válka skladů VIII (9)
- 13:35 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:30 Souboj Titánů II (6)
- 16:30 Kobra 11 XXII (4)
- 18:35 Válka skladů VIII (13)
- 19:30 Mistři zastavárny XXIII (1)
- 20:30 Anděl smrti
- 22:55 Walker, Texas Ranger VI (8)
- 23:55 Kobra 11 XXII (4)
- 00:40 Teorie velkého třesku VI (23)
- 02:20 Malý Sheldon V (6)
- 02:55 Zlatá sedmdesátá V (5)
- 03:40 Mužketýři II (3)
- 04:05 První dobrá (4)
- 04:30 TELE TELE
- 05:00 Noční soud II (6)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (13)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (18)
- 06:50 Přátelé V (9)
- 07:45 2 $ocky IV (17)
- 09:30 Malý Sheldon V (10)
- 11:10 Noční soud II (8)
- 12:00 Dva a půl chlapa II (12)
- 12:55 Přátelé V (9)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (23)
- 15:30 2 $ocky IV (21)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (14)
- 19:05 Malý Sheldon V (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku VII (3)
- 21:45 Přátelé V (11)
- 22:45 Mužketýři II (4)
- 23:15 První dobrá (5)
- 23:45 Dva a půl chlapa II (14)
- 04:35 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko VI (16)
- 08:20 Koření
- 08:45 Víkend
- 09:20 Dobrodružství Sherlocka Holmese (Tančící figurky)
- 10:30 Médium II (Smrtící zásah)
- 11:25 Specialisté (Janova láska)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (5)
- 01:30 Vyměněné osudy (66)
- 03:00 Čarodějky II (11)
- 04:40 Ulice (4293)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří III (12)
- 08:05 Čarodějky II (15)
- 10:00 Vítejte doma III
- 11:50 Nekonečná láska II (52)
- 16:20 Pan Selfridge IV (1)
- 17:15 Pan Selfridge IV (2)
- 18:15 Doktorka Quinnová (8)
- 20:15 Šaman
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Letní mistrovství ČR 2024 Open
- 16:00 Běhej lesy - Brdy
- 16:15 Absa Cape Epic Best of MEN
- 17:00 Letní mistrovství ČR 2024 Open
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 NHL News
- 23:35 NHL: Edmonton Oilers - Florida Panthers
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Poland Darts Masters 2024
- 17:30 Pasko - The Magic Move
- 17:55 1:1 Sport Show (71)
- 00:25 Ordinácia s výhľadom na more (V kempe)
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:05 Počasie
- 03:10 Don Matteo (Staré spomienky)
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 05:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom kúpili kukučku)
- 05:55 Jakub a Flip
- 06:00 Príbeh rieky Poprad (7)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 06:45 Odo
- 07:00 Bluey
- 07:05 Zberateľ zvukov (Detektor zvukov)
- 07:10 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:20 Údolie Muminovcov II (Mrnka odchádza)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Filmárka Izzy)
- 07:55 Čudná príroda
- 08:00 Zaži to!
- 08:15 Superveda
- 08:30 Duel Junior
- 08:50 NAJpátrači
- 09:05 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:20 Hoodie II
- 09:35 Hoodie II
- 16:25 Columbo (Skús ma chytiť)
- 17:45 Cestou necestou (Cusco)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Hírek
- 02:40 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Fričovce)
- 09:10 Cyklopotulky (Gemer v Košickom kraji)
- 09:20 History
- 09:25 Monument(k)y (Sobášna sieň v Bánovciach nad Bebravou)
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 11:25 Generácia
- 11:50 Televízny klub nepočujúcich
- 14:20 Vysoké Tatry
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Pľúcnik lekársky)
- 15:40 Halali
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:20 Naši synovia (Martin)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:20 Na príjme (1)
- 23:15 Na príjme (2)
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 13:45 Putování po Blažených ostrovech
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 13:45 Putování po Blažených ostrovech
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Mimoriadne správy
- 15:30 Mimoriadne správy
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Interview :24
- 20:50 Téma :24
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Experiment: Prečo trpíme fóbiami?
- 23:00 Správy :24
- 23:30 Cez lupu
- 00:10 Pařba v Pattayi
- 01:45 Past na rodinu
- 03:05 Detektiv z kuchyně (Jíst, pít a zemřít)
- 05:15 Šance na lásku
- 07:05 Božská Florence
- 09:05 Dej si pohov, mladej!
- 10:55 Upír junior
- 12:30 Palma
- 14:30 Julie, co by bylo kdyby…
- 16:40 U mě dobrý
- 18:35 Příšerky z vesmíru
- 20:15 Falešný kníže
- 21:50 Velká láska
- 04:15 Soudní síň (Na konci čekala smrt)
- 05:05 Soudní síň (Prostitutka ze ZŠ)
- 05:55 Krimi
- 06:20 Noviny
- 06:50 Krimi
- 07:20 Noviny
- 10:10 Záchranáři v akci
- 11:05 Záchranáři v akci
- 11:55 Nemocnice
- 13:10 Posedlost rudou
- 15:05 Boží pole s r.o. (2)
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Poslední večer)
- 17:55 Nové bydlení
- 00:30 Aj múdry schybí
- 01:20 Partička
- 01:50 Adela show
- 02:40 Utajený šéf
- 03:40 Susedské prípady
- 04:30 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:45 Modré z neba
- 09:35 Aj múdry schybí
- 14:25 Dunaj, k vašim službám (1)
- 15:20 Dunaj, k vašim službám (2)
- 16:15 Horná Dolná (Kúpalisko)
- 17:00 Horná Dolná II (1)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:05 Gól mesiaca
- 20:20 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 00:35 Romantické skrýše (6)
- 01:00 Nový život ve starých zdech (4)
- 01:50 Úžasné prostory George Clarka IV (2)
- 02:40 Zahradníkův svět IX (5)
- 03:40 Dům snů II (10)
- 04:30 Až je koupím, budou mý! IV (5)
- 05:15 Dům snů VI (23)
- 06:00 Dům snů (23)
- 06:50 Dům snů - souboj III (3)
- 07:45 Jak se žije na vysoké noze II (1)
- 08:40 Váš dokonalý domov (1)
- 09:45 Luxusní domy III (9)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (5)
- 13:15 Markéta na trhu (5)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (11)
- 14:30 Luxusní domy III (11)
- 15:00 Luxusní domy III (12)
- 15:25 Dům snů (23)
- 16:10 Zahrady snů (5)
- 16:35 Váš dokonalý domov (2)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (2)
- 22:40 Výjimečné manželky (3)
- 23:40 Bohatí a chudí III (5)
- 01:10 Insidious: Červené dveře
- 02:55 Ovce mezi vlky
- 04:35 Ramona
- 06:00 Pán prstenů: Dvě věže
- 09:00 Creed III
- 10:55 Junioři
- 12:35 Kdo věří na lásku
- 14:10 Počátek
- 16:40 House party
- 18:25 Král Charles III.
- 20:00 Premiantka
- 21:40 Creed III
- 23:35 Šifra mistra Leonarda
- 00:20 STAX: Soulsville, U.S.A (2)
- 01:15 Zkrocená hora
- 03:30 Tichý zahradník
- 08:10 Purpurová barva
- 10:30 Lorax
- 11:55 Vánoční pohádka
- 13:40 Zillion
- 15:55 Taxikáři
- 17:30 Teorie všeho
- 19:30 Wanted
- 21:20 Klub nájemných vrahů
- 23:10 Spy/Master (4)
- 00:40 Euforie (5)
- 01:30 Euforie (6)
- 02:20 Euforie (7)
- 03:15 Euforie (8)
- 04:20 V zemi Jane Austenové
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:50 Zkus mě rozesmát
- 09:45 Po zániku Země
- 11:25 Uzavřený kruh (6)
- 12:15 Jerrod Carmichael Reality Show (3)
- 12:45 Jsme tu IV (3)
- 13:40 Protest
- 19:30 V moci hvězd III (2)
- 20:00 Sympatizant (1)
- 20:55 Sympatizant (2)
- 21:55 Sympatizant (3)
- 00:15 Robocop 2
- 02:10 Velký třesk
- 02:25 Lucky Girl
- 04:05 Moje stará škola
- 06:00 Věčná dcera
- 07:35 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 10:15 Zvířata
- 12:35 Napola: Hitlerova elita
- 14:30 Robocop 2
- 16:30 Věčná dcera
- 20:00 Hannibal
- 22:10 Poslední Vermeer
- 02:00 Má jediná touha
- 04:00 Klíčovou dírkou
- 05:45 První rande
- 06:00 Kde život začíná
- 07:45 První láska
- 09:25 Když Harry potkal Sally
- 11:00 Nedokonalosti
- 12:35 Palčivé dny
- 14:45 Mamma Roma
- 16:35 První láska
- 18:15 Kde život začíná
- 20:00 Oslík
- 20:30 Za kupkou sena
- 22:30 Kaple
- 10:20 O Schmidtovi
- 12:45 Smallville (Spící agent)
- 13:35 Smallville (Apokalypsa)
- 14:30 Hranice nemožného (6955 kHz)
- 15:25 Hranice nemožného (Únos)
- 20:00 Hairspray
- 22:15 Noční můra v Elm Street
- 00:30 Antarktida II (5)
- 01:10 Antarktida II (6)
- 02:05 Oldboy
- 03:45 Poslední polda III (3)
- 04:55 Syn draka (1)
- 06:30 Mazel a tajemství lesa
- 08:05 Král Vánoc
- 14:00 Pád
- 15:55 Jezerní královna
- 17:50 Teorie tygra
- 20:00 Zabiják
- 22:15 POETIC JUSTICE
- 00:40 Irská stopa
- 02:10 Ve skrytu své kůže
- 04:45 Bernie
- 06:25 Heidi, děvčátko z hor
- 08:15 Spy kids: Stroj času
- 09:40 Ranvej
- 11:10 Tunel do Číny
- 12:45 Někdy na tom záleží
- 14:15 Bradův život
- 15:55 Krádež legendy
- 17:20 Nestanu se tvojí ženou
- 18:55 Síla slova
- 21:00 Barneyho ženy
- 23:10 Rozhovory s Tedem
- 01:45 Síla života
- 03:45 Výtažek
- 06:00 Asterix a Olympijské hry
- 07:55 Tygři železnice
- 09:55 Bůh masakru
- 11:15 Hořko-sladko
- 13:00 Gentleman s pistolí
- 14:30 Čarodějovy hodiny
- 18:15 Problémissky
- 20:00 Bolest a sláva
- 21:50 Rocketman
- 23:50 Plážový povaleč
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Tmavý kůň
- 09:50 Děti bez hranic
- 11:20 Šťastný drak
- 12:55 Strážce majáku
- 16:05 Když byla Dolly Parton má matka
- 17:40 Leonie
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Armáda jednoho
- 22:30 Syčák Hesher
- 00:00 Vražda v zámku
- 01:30 Julie
- 03:50 Prohlášen za mrtvého
- 05:25 Zamilovaní sousedé
- 07:00 Fotbalová chůva
- 16:05 Nebezpečné líbánky
- 18:00 Iluze lásky
- 20:00 Coco Chanel
- 22:15 Nine
- 00:40 The Last Day of August
- 01:55 Bisho
- 02:20 Only Water In The Sea
- 03:05 The Harvest
- 04:20 Carnival of Souls
- 05:35 End of Program
- 06:00 The Little Shop of Horrors
- 07:10 The War is Over
- 08:55 Charade
- 10:45 Shoulder Arms
- 11:25 A Christmas Wish
- 12:50 I Could Be Your Grandmother
- 13:10 Captain Kidd
- 14:35 John Wayne Stagecoach Run
- 15:30 Stuck
- 16:45 Sherlock – Woman In Green
- 17:50 Bending the Rules
- 19:25 Father
- 21:00 Ginza Cosmetics
- 22:25 Bonnie And Lionnie
- 22:45 Africa Screams
- 04:00 VERSAILLES FURNITURE
- 05:00 SURROUNDED BY WAVES
- 06:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 07:00 CHEETAH: THE PRICE OF SPEED
- 20:00 CROC LABYRINTH
- 21:00 GALICIA'S DEATH COST
- 22:00 ROLL ON CINEMA
- 23:00 THE SUBVERSIVES
- 00:00 WORLD OF LUXURY (39)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (40)
- 01:00 READY TO WEAR
- 01:30 READY TO WEAR
- 02:00 MIAMI FALL 2021 XXII (2)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 HOMME (1)
- 08:00 FEMME III (1)
- 09:00 CITIES (1)
- 10:00 LOOK (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 14:00 FEMME III (1)
- 15:00 CITIES (1)
- 16:00 LOOK (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 19:00 HERE COMES THE BRIDE
- 19:20 HERE COMES THE BRIDE
- 19:40 HERE COMES THE BRIDE
- 20:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 20:30 WORLD OF FASHION II (32)
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (5)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (6)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (31)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (32)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 02:10 Hip Show S5 EP5
- 02:35 Hip Show S5 EP4
- 02:55 Hip Show S5 EP3
- 03:15 Fighting Rookies 2014
- 04:05 Fighting Rookies 2014
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Fightbox King of Kings MMA BUSHIDO ’88, Sofia, Bulgaria 22.04.2023
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 01:00 AUTOSPEED 2019 09
- 01:30 AUTOSPEED (2019) 10
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 1
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 2
- 03:00 CAPE EPIC 2022
- 03:30 CAPE EPIC 2022
- 04:00 GEARING UP 2019/2021_08
- 04:30 GEARING UP 2019/2021_09
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 2
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 3
- 06:00 KITE MASTERS 2019 (2020 6)
- 06:30 KITE MASTERS 2019 (2020 7)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 09
- 07:30 AUTOSPEED (2019) 10
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 1
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 2
- 09:00 CAPE EPIC 2022
- 09:30 CAPE EPIC 2022
- 10:00 RACING THE WORLD 2021_03
- 10:30 RACING THE WORLD 2021_04
- 11:00 BOAT SHOW 4K 06012
- 11:30 BOAT SHOW 4K 06013
- 12:00 SPORTS MAX 36
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS 10
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS 21
- 14:45 ANDALUCIA BIKE RACE_2019
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 07
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 16:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 16:30 HELLAS RALLY RAID 2019
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 7)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 18:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 3
- 18:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 19:00 GP RACING 2022 37
- 19:30 GP RACING 2022 38
- 20:00 WILD SURF 17010
- 20:30 WILD SURF 17011
- 21:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 21:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 22:00 GEARING UP 2019/2021_08
- 22:30 GEARING UP 2019/2021_09
- 23:00 BOARD STORIES
- 23:30 BOARD STORIES
- 04:10 AT HOME WITH DIDIAYER (THE BEST OF CUISINE)
- 04:35 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 05:10 THE RED LIST (RHINOS)
- 06:00 DRONE WARS (2)
- 06:55 ROAD LESS TRAVELED (HONG KONG)
- 07:50 DREAM JOURNEY (5)
- 10:15 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 11:10 BLUE WORLD (GIANT PACIFIC OCTOPUS)
- 11:35 HORSES
- 14:20 SOCIAL FABRIC (COWBOY BOOTS)
- 14:50 THE RED LIST (RHINOS)
- 15:35 BONDI BOARDRIDERS
- 21:00 ISLAND HUNTER (CALIFORNIA)
- 21:50 INK THERAPY (3)
- 22:35 INK THERAPY (4)
- 23:20 FOR FUN ONLY (4)
- 23:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:15 Potrestať zlo (1)
- 01:45 Téma (147)
- 02:25 Napriek všetkému (3)
- 02:55 Ježiš a islam (1)
- 03:55 Príbehy z Hollywodu (2)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 09:55 Téma (147)
- 10:35 Travelistan
- 11:05 Digitálni giganti vo svete zdravia (1)
- 15:20 Vyrobené na Slovensku (6)
- 15:35 Travelistan
- 15:50 Oceány Afriky (2)
- 16:50 Tajomné Mestá (3)
- 17:50 Mapovanie sveta (1)
- 18:05 Vyrobené na Slovensku (4)
- 18:20 Rekonštrukcia leteckých nešťastí (5)
- 19:15 Doslova
- 19:55 Večné divy Zeme (2)
- 21:00 Téma (148)
- 21:40 Zázračné materiály (2)
- 22:40 Ríše vikingov (2)
- 23:40 Storočnica Sovietskeho zväzu (3)
- 00:05 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Bára Basiková
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:35 Vítejte ve světě Andrého Rieu (9)
- 16:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (10)
- 22:15 El Chapo II (6)
- 23:05 Intim s Heidi Janků
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 04:45 Mladý Svět: Richard Tesařík
- 05:40 Polibte si preference
- 05:50 A11 rozhovor: Michael Viktořík muzikant, moderátor
- 06:20 Moje medicína: doc. MUDr. Petra Tesařová CSc.
- 06:45 Žijí mezi námi: Sergiy Gayevsky
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:15 Valašský zpravodaj
- 07:20 Týden z jihu Čech
- 07:40 Olomoucký magazín
- 07:55 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Psycho na psychiatrii
- 08:25 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 09:05 Polibte si preference: 13.6.2024
- 09:15 Příroda kolem nás: Lev a Roháč
- 09:30 Teleshopping
- 18:00 O letadlech a létání: Libor Babák, předseda Aeroklubu břeclav
- 18:25 Ufouni: Království dun
- 18:45 Ufouni: Africké Německo
- 19:00 Na slovíčko s doktorem: Klouby - Doc.MUDr. Milan Handl, Ph.D.
- 19:35 Sdílejte než to smažou...: Prodávají nám KONTAMINOVANOU MOUKU
- 19:55 Predator Race: Alpine Master Weekend 2024
- 01:15 Revenant
- 03:35 Ultrafialoví II (2)
- 04:20 Námořní vyšetřovací služba XVI (5)
- 05:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (6)
- 06:05 Totalcar (8)
- 06:40 Profil zločinu VII (6)
- 07:50 Harrow (4)
- 08:55 Harrow (5)
- 10:00 Harrow (6)
- 11:05 Harrow (7)
- 12:05 Macgyver III (15)
- 13:00 Macgyver III (16)
- 13:55 Macgyver III (17)
- 14:45 Macgyver III (18)
- 15:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
- 18:15 Macgyver III (17)
- 19:05 Macgyver III (18)
- 20:00 Gentleman s pistolí
- 21:50 Revenant
- 00:50 Ztracený svět (8)
- 01:45 K poctě zbraň (44)
- 02:35 K poctě zbraň (45)
- 03:20 Totalcar VII (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (4)
- 10:00 Xena (5)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 MacGyver II (18)
- 13:55 MacGyver II (19)
- 14:50 MacGyver II (20)
- 15:45 MacGyver II (21)
- 16:40 MacGyver II (22)
- 17:40 Hvězdná brána: Atlantida V
- 22:15 Ztracený svět (4)
- 23:10 Ztracený svět (5)