Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:45 Katar, země bohatství a bídy
- 01:30 Žiješ jenom 2x (13)
- 01:55 Žijeme s vírou
- 02:55 Jenom kosti?
- 03:25 Divnopis (Poděbaby)
- 03:30 Sen barokního kavalíra
- 03:55 Designtrend
- 04:10 Legendy záchranářství (Vlaková neštěstí)
- 04:40 Čaj pro třetího
- 05:10 Vzkaz Jaromíra Hniličky
- 05:25 Brno
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Hledám Dunaj
- 06:55 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 07:45 Magický Omán (V Sindibádových stopách)
- 08:40 Paříž: hlavní město gastronomie
- 09:35 Střípky z Paříže
- 10:00 Maledivy ve vodě
- 10:20 Bedekr (Berchtesgaden)
- 10:50 Námluvy ve světě zvířat (1)
- 11:40 Lemuři kata, Madagaskar
- 16:20 České tajemno (2)
- 17:00 Člověk a sobi karibu
- 17:55 Čína na jazyku II (3)
- 23:05 Návrat velkého blondýna
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Turnaj morašických čtvrtí
- 13:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 04:02 Jak se staví sen
- 05:05 Libovky Pepy Libického
- 05:21 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (181)
- 07:37 M.A.S.H (182)
- 08:06 M.A.S.H (183)
- 08:36 M.A.S.H (184)
- 09:05 M.A.S.H (185)
- 09:36 Vinaři (Zápisník)
- 14:36 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda III (Ve jménu otce)
- 21:30 Ve službě: Za mřížemi
- 22:29 Show Jana Krause
- 23:34 Ano, šéfe!
- 00:08 Simpsonovi (Bart generálem aneb Kdopak by se Nelsona bál)
- 00:36 Simpsonovi (Smutná Líza)
- 01:04 Simpsonovi (Volání přírody)
- 01:32 Simpsonovi (Mluvící hlava)
- 02:00 Jmenuju se Earl IV (Karma guru)
- 02:28 Jmenuju se Earl IV (Krycí jméno "Otec")
- 02:48 Top Gear II (4)
- 03:52 Spartakus: Válka zatracených (Pokrevní bratři)
- 08:36 Top Gear XXVII (1)
- 09:41 Top Gear II (5)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:23 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:01 Moto cestou necestou
- 23:56 Simpsonovi (Ve víru vášně)
- 00:46 Tři muži v negližé
- 02:55 V zajetí mysli
- 04:55 Námořní vyšetřovací služba XII (Tak to chodí)
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:06 Bolek a Lolek si hrají
- 06:15 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 M.A.S.H
- 07:44 Námořní vyšetřovací služba XII (Tak to chodí)
- 08:38 Námořní vyšetřovací služba XII (Sevření)
- 09:33 Dárce
- 11:20 Madla z cihelny
- 13:34 Čarodějovy hodiny
- 15:39 Já, Simon
- 17:49 Mise na Mars
- 20:08 Muž ve stínu
- 22:46 Na tahu
- 04:46 Jak se staví sen - extra
- 05:38 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:27 Prostřeno!
- 07:37 1. MISE (Štvanice)
- 10:16 Prostřeno!
- 11:06 Ano, šéfe!
- 23:07 Tudorovci (8)
- 06:00 Panáček Paneláček (Jak Barborka letěla jako pták)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (10)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (6)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé II
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (13)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a lízátko)
- 18:55 Kámoši hafíci (11)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:25 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 00:45 Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
- 02:20 Tučná linka Wintera Neprakty
- 03:15 Čich
- 03:35 Dub nad Moravou
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Jiná architektura
- 04:40 Barevný klapot podkov
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Lolita, nepochopená fantazie
- 21:10 Cirque du Soleil: Quidam
- 04:32 Prostřeno v Británii XVIII (12)
- 04:55 Ráj podle Bryana (Povolejte posily)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:00 Slow TV (Noční Praha)
- 06:12 Karolína, domácí kuchařka (Návraty do dětsví)
- 06:45 Neuvěřitelné dorty (3)
- 07:15 Neuvěřitelné dorty (4)
- 07:37 Amerika hledá topmodelku XVII (Olympijské sporty)
- 12:08 Ráj podle Bryana (Téměř ráj)
- 13:11 Neuvěřitelné dorty (3)
- 13:41 Neuvěřitelné dorty (4)
- 14:03 Farmář hledá ženu SK
- 15:10 Prostřeno v Británii XVIII (13)
- 15:39 Neuvěřitelné dorty (5)
- 04:30 Rodinná pouta (Pochybnosti)
- 05:36 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:00 Léto s Italem
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:53 Columbo (Smrtící korunka)
- 14:50 Rodinná pouta (Neteř)
- 15:54 1. MISE (Králík od Olgy)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:14 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:35 Lékaři v éteru
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 08:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (dnes)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (dnes)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (dnes)
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Speciál: České zájmy v Evropě
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:26 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:08 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:15 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:55 360⁰
- 04:08 Život v divočině (2)
- 05:11 Prima Česko
- 05:36 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:14 Hausbót Petra Horkého (Freya Hoffmeisterová)
- 06:46 Prima Česko
- 07:19 Prima Svět
- 07:51 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Itálie)
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (16)
- 01:20 Vražedná čísla VI (13)
- 02:15 Sousedství III (13)
- 03:20 Výleťák (149)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (166)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (167)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (25)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (26)
- 06:00 Výleťák (196)
- 06:05 Pravidla zasnoubení II (1)
- 06:30 Moje místa (Kateřina Neumannová)
- 07:30 Případy detektiva Murdocha X (15)
- 08:25 Zahradní proměny VIII (27)
- 09:25 Zahradní proměny VIII (28)
- 20:10 Cukrárna (8)
- 21:30 Když Burian prášil
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:35 Kriminálka Miami X (Nebožtík)
- 15:30 Výměna manželek XII
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:35 Malé lásky III
- 00:30 Doktor Spánek
- 03:00 Osudová přitažlivost
- 08:15 Kriminálka Miami IX (Mayday)
- 09:05 Princezna a námořník
- 10:45 Karate Kid
- 13:25 Teleshopping
- 13:45 Válka vynálezců
- 15:45 Dannyho parťáci 2
- 18:10 Vánoční prázdniny
- 20:00 Venom
- 22:00 Obhájce nevinných
- 00:10 Kobra 11 XXVI (1)
- 01:05 Mistři renovací (3)
- 01:45 Kachní dynastie III (4)
- 02:30 Spartan: Týmová výzva (2)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (14)
- 03:55 Promitheas Patras - AEK Betsson BC
- 08:20 Mistři renovací (3)
- 09:10 Kachní dynastie III (4)
- 10:05 Kobra 11 XXV (16)
- 11:05 Kobra 11 XXVI (1)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (14)
- 13:15 Válka skladů X (25)
- 16:45 Kobra 11 XXVI (3)
- 18:40 Válka skladů X (27)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (8)
- 20:30 Mistři renovací (7)
- 21:20 Kachní dynastie III (8)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (15)
- 23:10 Kobra 11 XXVI (3)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (7)
- 01:45 Malý Sheldon II (4)
- 02:25 Zlatá sedmdesátá VII (19)
- 03:05 Americký táta IV (5)
- 03:45 TELE TELE
- 04:15 2 $ocky III (24)
- 04:35 2 $ocky IV (3)
- 05:40 Ženatý se závazky (57)
- 06:30 Zig a Sharko IV (63)
- 07:10 Bakugan: Vzestup Geoganů (50)
- 07:20 Přátelé VII (24)
- 08:10 2 $ocky IV (7)
- 09:55 Malý Sheldon II (8)
- 11:25 Ženatý se závazky (59)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (4)
- 13:15 Přátelé VII (24)
- 14:10 Teorie velkého třesku XII (7)
- 15:40 2 $ocky IV (11)
- 18:15 Dva a půl chlapa V (6)
- 19:10 Malý Sheldon II (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (11)
- 21:40 Přátelé VIII (2)
- 22:30 Americký táta IV (7)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (6)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu
- 07:40 MasterChef Česko VII (16)
- 12:35 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (17)
- 04:35 Oteckovia II (53)
- 05:25 Ulice (4325)
- 06:55 Život na jachtě: Středomoří VI (18)
- 07:50 Život na jachtě: Středomoří VII (1)
- 08:50 Čarodějky III (22)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (57)
- 12:20 Nekonečná láska II (96)
- 16:30 Vyměněné osudy II (33)
- 20:15 Nekonečná láska II (99)
- 21:05 Nekonečná láska II (100)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Švédsko - Anglie
- 10:30 Reconnecting TWO
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (12)
- 11:30 1:1 Sport Show (64)
- 15:00 PFL Mena 1
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Absa Cape Epic Best of MEN
- 19:30 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 20:00 1:1 Sport Show (65)
- 20:30 Spade poker show 2024 (13)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - VfB Stuttgart
- 00:10 Cesta domů
- 01:45 Don Matteo (Podvod)
- 02:45 Candice Renoirová II (Najkrajšie dievča môže dať len to, čo má)
- 03:35 Správy „N“
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Počasie
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri (11)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová II (Niet ruže bez tŕnia)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri (12)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - Budhizmus 1. časť)
- 16:45 Destinácie (Kongo a Joseph Conrad)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Hlboký pád)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:40 Správy „N“
- 01:30 Hírek
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Ako kúzlom)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Profily - Arcélek
- 09:25 Koktejl
- 10:25 Dýchni
- 11:00 Spadla z oblakov (Strelnica)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:35 Herbárium (Bylinky a mydlo)
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:35 Família (Família - Cesta zvukom)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Nezabudni na mňa, Rita!)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Symbióza v prírode (Mokrade)
- 21:00 Voda života
- 21:55 Zulejka otvára oči (2)
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Víno
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Grilovanie
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Ako veda hasí požiare
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:50 Ve jménu krve
- 03:15 Detektiv z kuchyně (Otrávené menu)
- 04:35 Miloš Forman: Co tě nezabije…
- 06:35 Saljut-7
- 08:40 Náhodná láska
- 10:15 Rodinka
- 15:25 Tanec s láskou
- 17:05 Doma je tady
- 22:20 Krásky z Dubaje
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Kriminálka Kraj (Nemilovaná)
- 02:40 Soudní síň (Neposedný syn)
- 03:25 Soudní síň (To dítě umírá)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:55 Pod povrchem (13)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Šípky)
- 12:45 Soudní síň (Šikana v práci)
- 13:45 Soudní síň (Cirkus)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Krvavá noc)
- 17:55 Soudní síň (Umělec)
- 20:20 Náhodná láska
- 22:05 Hotel (Láska nad jezerem)
- 23:05 Hotel (Leopold Mašlička)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (56)
- 13:00 V mene zákona
- 14:05 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (57)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:40 Farma
- 00:35 Lovci plážových domů (10)
- 01:00 Grandiózní domovy (2)
- 01:45 Mistři dřeva (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (12)
- 03:35 Dům snů II (12)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (14)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (1)
- 06:00 Dům snů (2)
- 06:55 Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (9)
- 07:50 Mistři dřeva (6)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (12)
- 09:55 Grandiózní domovy (2)
- 10:45 Lovci plážových domů (10)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (4)
- 14:20 Dům snů II (12)
- 15:10 Mistři dřeva (7)
- 16:05 Najděte mi dům na pláži (1)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (5)
- 17:30 Grandiózní domovy (3)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (15)
- 21:15 Dům snů (3)
- 02:00 Smrtelné zlo: Probuzení
- 03:35 Nic není náhoda
- 05:10 Valentýnský Madagaskar
- 05:30 Kung Fu Panda: Tajemství svitku
- 06:00 Roboti
- 07:35 Láska kvete v každém věku
- 09:00 Zapadnout bolí
- 10:45 2012
- 16:00 To jsem já, Margaret!
- 17:45 Gran Turismo
- 20:00 Zóna zájmu
- 21:45 Rod Draka II (5)
- 22:45 Temné chvíle
- 01:10 Šifra mistra Leonarda
- 03:35 Čtyřicítka na krku
- 06:00 Panna, nebo orel
- 07:30 Ukradené údolí
- 09:15 A do kuchyně!
- 10:50 Přátelé (15)
- 11:10 Přátelé (16)
- 11:30 Přátelé (17)
- 11:55 Stačí trocha Vánoc
- 13:20 Úžasný Mauric
- 14:50 Štěstí chodí po šálcích
- 16:20 Věrný až za hrob
- 17:55 Kdo věří na lásku
- 19:30 Režim (Vy všichni věrní)
- 20:20 Režim (Zatím se neradujte)
- 21:20 Omamná láska
- 23:00 Sektor II (5)
- 00:45 Superbad
- 02:35 Mělas to vědět (1)
- 03:30 Turista II (5)
- 04:30 Cannes bez obalu
- 06:00 Nedoručené Vánoce
- 07:25 Můj týden s Marilyn
- 12:00 Hollarovi
- 13:25 Opilí láskou
- 15:00 Sépie a velryba
- 16:20 Purpurová barva
- 18:40 Julia II (Canard á la presse)
- 19:30 Girls III (Jedináček)
- 20:00 Girls III (Svačina zdarma)
- 20:30 Můžu tě zničit (10)
- 21:00 Malý Sheldon VII (8)
- 21:20 Malý Sheldon VII (9)
- 21:40 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 00:00 Vzpoura ve věznici Carandiru
- 02:25 Jsi jako já
- 04:00 Hra
- 06:00 Kde život začíná
- 07:40 Animalia
- 09:10 List praseti
- 09:30 Levhart anatolský
- 11:20 Velký George Foreman
- 13:25 Ráj sušenek
- 15:15 Křehký
- 16:55 Animalia
- 18:25 Dcera vzteku
- 20:00 Láska
- 22:10 Elle
- 00:25 Modrý samet
- 02:25 Stažená z kůže
- 02:45 Hostel III
- 04:15 Vasil
- 06:00 Růžový měsíc
- 07:35 Porodní asistentky
- 09:20 Věž (1)
- 10:05 Věž (2)
- 10:50 Věž (3)
- 11:45 Výjimeční přátelé
- 13:35 Vasil
- 15:10 Princezna
- 17:05 Porodní asistentky
- 18:50 Finlandia
- 20:30 Jen ať je to chlapec
- 22:25 Navrátilka
- 08:00 Prolhané krásky (Hra stínů)
- 08:55 Prolhané krásky (Volný pád)
- 09:50 Selena
- 12:25 Smallville (Kent)
- 13:20 Smallville (Booster)
- 20:00 Velká středa
- 22:30 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 23:20 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 00:20 Clean
- 01:50 96 hodin
- 03:20 Ztracená sestra
- 04:50 Poslední polda IV (12)
- 06:00 Sniff, válečný hrdina
- 08:05 Dešťová víla
- 10:10 Výjimeční
- 12:25 Kluci z hor
- 14:35 Páni Edisoni
- 16:00 Chobotnice z II. patra
- 18:00 Fanfán Tulipán
- 20:00 Ženská pomsta
- 21:50 Film na přání
- 00:50 Muž s šedivými vlasy
- 02:25 Legenda o Pekelné bráně
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Hospodu vám nedáme
- 07:35 Gentleman s pistolí
- 09:05 Strážce majáku
- 10:40 Coco Chanel
- 12:30 Vysněný život
- 14:10 Vítejte v Holly Springs
- 16:05 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 17:40 Bernie
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Nenápadná slečna
- 22:30 Dort
- 01:45 Nepoučitelní
- 03:25 Stíny války
- 05:50 Fame – Cesta za slávou
- 07:35 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 09:05 Asterix a Olympijské hry
- 11:00 Iluze lásky
- 12:35 Nestanu se tvojí ženou
- 14:10 Muž ve stínu
- 16:15 Frajeři ve Vegas
- 18:00 Trumbo
- 20:00 Waldo
- 21:50 Španělská královna
- 23:55 Bitva o Hill 60
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:25 Církevní basketbal
- 07:00 Strojvůdce
- 08:35 Dobrodružní skauti
- 10:00 Princ a já 2
- 11:35 Tmavý kůň
- 13:25 Někdy na tom záleží
- 14:55 Supermafián Quido
- 16:20 Sladké letní víno
- 17:50 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 21:00 Armáda jednoho
- 22:30 Bůh masakru
- 23:50 Přestávka ve vysílání
- 01:20 Tři generace
- 02:50 Nezvaná
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Láska v Indii
- 07:30 Nine
- 10:05 Věčně tvá nevěrná
- 19:55 STARS! (- Hugh Grant)
- 20:00 Pro dítě zemřu
- 21:55 Vražedné právo
- 23:45 Snídaně po sexu
- 00:15 Who Killed Teddy Bear
- 01:45 Tangible
- 01:55 A Bucket of Blood
- 03:00 A Dog's Life
- 03:35 Love Is Not Enough
- 04:55 Shoulder Arms
- 05:30 End of Program
- 06:00 Delightfully Dangerous
- 07:30 Edith
- 07:45 Doll Face
- 09:05 Bella Vista
- 10:25 Drifting
- 10:40 The monopoly of stupidity
- 11:00 Velo Mysterium
- 11:10 Parlor, Bedroom and Bath
- 12:20 Cleaner
- 12:35 Day
- 13:55 Moulin Rouge
- 16:00 Mother
- 17:35 Quality Time
- 19:05 The Harvest
- 20:20 The Water
- 20:35 Titus And Mirabella
- 21:00 The Bag of Flour
- 22:30 Doctor Blood's Coffin
- 04:00 FINE COCOA FROM ESMERALDA
- 05:00 BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
- 06:00 LOOKING FOR SULTAN
- 07:00 BLACK MAMBA: KISS OF DEATH
- 20:00 ZENITH (EP. 7)
- 20:30 ZENITH (EP. 8)
- 21:00 GALLA WALLAH: THE SEARCH FOR THE BEST
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (8)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE III (1)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (32)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (33)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (43)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:05 Hip Show S5 EP10
- 04:25 Hip Show S5 EP9
- 04:45 Hip Show S5 EP8
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part II
- 00:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 00:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 01:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (36)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (37)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (9)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (15)
- 05:30 WILD SURF 2019 (16)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 07:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 07:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 10:00 GEARING UP 2020 (5)
- 10:30 GEARING UP 2020 (6)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 12:00 SPORTS MAX (40)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 16:00 GP RACING 2022 (41)
- 16:30 GP RACING 2022 (42)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 17:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 21:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 21:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 04:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 04:55 MAX FOODIE: MALDIVES SPECIAL (CHAPTER 1)
- 05:25 MAX FOODIE: PHILIPPINES (1)
- 06:00 DRONE WARS (6)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 MAX FOODIE: PHILIPPINES PART 2
- 18:35 VISITING (CIVILIZATION)
- 19:20 VISITING (AUSTRALIA)
- 20:10 FOR FUN ONLY (3)
- 20:35 FOR FUN ONLY (4)
- 21:00 ISLAND HUNTER (PUERTO RICO)
- 21:50 INK THERAPY (7)
- 22:35 INK THERAPY (8)
- 23:20 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:05 Ázijské storočie (1)
- 00:55 Téma (158)
- 01:35 Priestory ktoré treba chrániť (1)
- 02:35 Uhlík: Neautorizovaný životopis (1)
- 04:10 Princ Harry, vojak (1)
- 05:00 Havária letu JK5022 (3)
- 05:55 Veľkolepé veľkomestá (1)
- 06:55 Vynálezy budúcnosti (4)
- 07:25 Storočie v obrazoch (1)
- 08:25 Doslova
- 09:05 Ako sme budovali moskovské metro (1)
- 10:05 Len peniaze nestačia (20)
- 10:45 Svetová lodná doprava (4)
- 11:40 Tvárou v tvár (2)
- 12:10 Ničívá sila prírody (5)
- 13:05 Telenákupné pásmo (3)
- 13:20 Titanic, v srdci vraku (1)
- 16:50 Život vo vesmíre (3)
- 17:40 Udržateľná budúcnosť (1)
- 18:40 Vraždy na výletnej lodi (11)
- 19:30 Doslova
- 20:15 Sadnite si, prosím (26)
- 20:55 Vyrobené na Slovensku (2)
- 21:10 K-FUN
- 22:00 Nosoroží sirotinec (1)
- 22:50 Tlačová beseda | Legenda o Mustangu (1)
- 23:50 Coco Artely (1)
- 00:15 Cyranův ostrov (12)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (13)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Cecelia Ahern: Mezi nebem a zemí
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův ostrov (13)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Vražda Katji Weissové
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:20 Nebezpečné vztahy
- 04:05 Talkshow Tomáše Magnuska: J. Balvín, J. Jirka, B. Matuš, P. Hejzlar
- 05:15 Narcos
- 06:05 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Viktor Jankovský, trenér taekwonda
- 06:30 Magazín ze Strakonicka
- 06:45 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:10 Autobusem na výlet: Pálava
- 07:25 Petrovický zpravodaj
- 07:35 Rozhovor S...
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Majkl V. Show
- 23:55 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:35 Zelenáč VI (5)
- 01:20 Bosch VI (7)
- 02:00 Bosch VI (8)
- 02:45 Bosch VI (9)
- 03:30 Macgyver IV (12)
- 04:10 Macgyver IV (13)
- 04:50 Tým SEAL V (4)
- 05:30 Totalcar (4)
- 06:15 Totalcar II (8)
- 06:55 Profil zločinu III (3)
- 07:50 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (19)
- 10:45 Profil zločinu III (3)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida (7)
- 16:20 Profil zločinu III (5)
- 17:20 A-Team II (5)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (22)
- 21:00 Ztracený svět (5)
- 21:55 Ztracený svět (6)
- 22:50 Společnost Adventure (1)
- 23:45 Společnost Adventure (2)
- 00:50 Ztracený svět II (8)
- 01:45 Zločin II (3)
- 02:30 Ztracený svět II (8)
- 03:10 Totalcar II (10)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (6)
- 10:00 Ztracený svět II (7)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (2)
- 13:55 A-Team II (10)
- 15:00 Lovci pokladů (1)
- 16:00 Lovci pokladů (2)
- 17:00 Ztracený svět II (8)
- 18:00 Ztracený svět II (9)
- 19:00 Xena II (7)
- 20:00 A-Team II (11)
- 21:05 Společnost Adventure (3)
- 22:05 Lovci pokladů (1)
- 23:05 Lovci pokladů (2)
- 00:20 Dcery duchem (15)
- 01:45 Brousko III (76)
- 02:35 Brousko III (77)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (15)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:45 Domek na prérii V (12)
- 13:45 Grand Hotel (13)
- 14:40 Grand Hotel (14)
- 15:40 Brousko III (78)
- 16:50 Dcery duchem (16)
- 18:00 Domek na prérii V (13)
- 19:05 Grand Hotel (15)
- 20:05 Grand Hotel (16)
- 21:05 Domek na prérii V (13)
- 22:05 Grand Hotel (15)
- 23:05 Grand Hotel (16)
- 00:15 Zimní spánek
- 03:35 Příslib úsvitu
- 05:50 Zimní spánek
- 10:20 Spavá nemoc
- 12:00 Tramontane
- 13:50 Zeď
- 15:45 Můj král
- 17:55 Štvanice
- 19:40 Hledání
- 22:00 Druhá šance
- 23:45 Příslib úsvitu
- 02:00 Sparta
- 03:45 Dokonalý pacient
- 09:40 Sůl Země
- 11:40 Klam
- 13:25 Více
- 15:30 Seveřané
- 17:20 Milenka
- 19:20 Ach, ty holky
- 20:45 Křížová výprava
- 22:00 Sibyl
- 23:45 Poznámky k Hitlerovi
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (21)
- 06:55 Bílý tesák (Štěstí)
- 07:00 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:10 O Mikešovi (Babička vypráví pohádku)
- 07:20 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 10:05 O modrém autíčku (Notování)
- 10:15 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 10:20 O Mikešovi (Dobrodružství kouzelné hole)
- 10:35 Broučci (S Broučkem je zle)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 11:15 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 11:20 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 11:25 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 12:00 Hra o jablko
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Dva ohně
- 15:30 Hranice (10)
- 16:00 Duše jako kaviár
- 20:00 Dařbuján a Pandrhola
- 21:25 Franta Nebojsa
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Smyk
- 23:45 Filmové minuty
- 10:20 Rozzuřená planeta III (Kostarika)
- 10:50 Řeky a lidé (Ganga)
- 22:00 Lovci zázraků (3)
- 23:20 Jonestown: Ztracený ráj
- 04:05 Senzace 20. století II (3)
- 04:45 Za oponou médií (Politika)
- 06:00 Za oponou médií (Zločin)
- 07:00 Palestina - Jít domů
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Zlatý věk hradů
- 20:00 Michael X
- 21:00 Po stopách války (Milovice - rozkradené město)
- 21:30 8:15 Hirošima
- 00:55 Jeskyně
- 02:25 Přepadení 2: Temné území
- 03:55 Legions
- 10:10 Police Story
- 11:40 Monty Python a svatý grál
- 13:15 Tristan a Isolda
- 15:15 Korsický případ
- 16:50 Tlusťoch z Beverly Hills
- 18:20 Ip Man 3
- 20:10 Proroctví z temnot
- 22:00 Nebezpečné hry
- 23:45 Podezření
- 01:15 Scary Movie 2
- 02:30 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 04:05 Lovec démonů
- 05:25 Close Up III (1)
- 05:50 Zoom In (82)
- 06:00 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?
- 07:25 Odysseus (1)
- 09:05 Odysseus (2)
- 10:55 Snídaně u Tiffanyho
- 12:55 Milý Johne
- 14:45 Mé jméno je Nikdo
- 16:45 Fantomas
- 18:35 Kongo
- 20:25 Nikdy to nevzdávej 3
- 22:00 Řežba v Tombstone
- 23:40 Až do smrti
- 00:20 Červený trpaslík IV (5)
- 00:55 Rytmická sekce
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (16)
- 12:00 Vánoce jako malované
- 20:00 Road Trip
- 22:00 Comedy Club V (13)
- 22:30 Comedy Club V (14)
- 23:00 Comedy Club V (15)
- 23:30 Červený trpaslík IV (5)
- 04:00 Quest (Mumbai 2, India)
- 04:30 XP Guide (Tel Aviv)
- 05:00 World Spas (Kumarakom, Kerala)
- 05:30 Quest (Lucknow 1, India)
- 06:00 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 06:30 Food Stories (Malay)
- 07:00 Quest (Lucknow 1, India)
- 07:30 XP Guide (Copenhagen)
- 10:00 Quest (Lucknow 2, India)
- 10:30 City Breaks (Brussels)
- 11:00 Backpack (Dubrovnik, Croatia)
- 11:30 Quest (Kolkata 1, India)
- 20:00 Food Stories (Chinese)
- 20:30 Backpack (Zadar, Croatia)
- 21:00 Kissed By The Sea (Valletta, Malta)
- 21:30 Quest (Mumbai 1, India)
- 22:00 Off The Grid (Minicoy, Lakshadweep)
- 22:30 Xplore Austria (Innsbruck)
- 23:00 Food Stories (Chinese)
- 23:30 Backpack (Zadar, Croatia)
- 00:01 Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)
- 00:47 Královny říše zvířat (Královny deštného pralesa)
- 01:29 Královny říše zvířat (Maličké královny džungle)
- 02:17 Královny říše zvířat (Královny savany)
- 03:04 Nejnebezpečnější hadi světa (Severní a Jižní Amerika)
- 03:48 Královny říše zvířat (Královny deštného pralesa)
- 04:29 Královny říše zvířat (Maličké královny džungle)
- 05:16 Nejnebezpečnější hadi světa (Severní a Jižní Amerika)
- 06:00 Americká divočina II (Národní park Canyonlands)
- 06:21 Americká divočina II (Havajské ostrovy)
- 06:44 Zvířata v pohybu (Invaze na Falklandách)
- 07:05 Zvířata v pohybu (Úžasná cesta motýlů)
- 07:28 Království opů (Bratr proti bratrovi)
- 00:30 Zvláštní a záhadné IV (12)
- 01:15 Vojenská akta X (7)
- 02:00 Diktátoři (1)
- 02:50 Život na válečné lodi (4)
- 03:35 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (3)
- 04:20 Pěšky napříč Himalájemi (2)
- 05:10 Kronika Bugatky
- 06:00 Drama v oblacích (2)
- 07:00 Technické katastrofy II (6)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (5)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (6)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (6)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (17)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (3)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (6)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (7)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (1)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (8)
- 21:25 Diktátoři (2)
- 10:10 Dynastie II (6)
- 11:30 V továrně VI (6)
- 14:35 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (3)
- 15:35 Serengeti (1)
- 16:50 V továrně VI (7)