Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:45 Katar, země bohatství a bídy
- 01:30 Žiješ jenom 2x (13)
- 01:55 Žijeme s vírou
- 02:55 Jenom kosti?
- 03:25 Divnopis (Poděbaby)
- 03:30 Sen barokního kavalíra
- 03:55 Designtrend
- 04:10 Legendy záchranářství (Vlaková neštěstí)
- 04:40 Čaj pro třetího
- 05:10 Vzkaz Jaromíra Hniličky
- 05:25 Brno
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Hledám Dunaj
- 06:55 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 07:45 Magický Omán (V Sindibádových stopách)
- 08:40 Paříž: hlavní město gastronomie
- 09:35 Střípky z Paříže
- 10:00 Maledivy ve vodě
- 10:20 Bedekr (Berchtesgaden)
- 10:50 Námluvy ve světě zvířat (1)
- 11:40 Lemuři kata, Madagaskar
- 16:20 České tajemno (2)
- 17:00 Člověk a sobi karibu
- 17:55 Čína na jazyku II (3)
- 23:05 Návrat velkého blondýna
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Turnaj morašických čtvrtí
- 13:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 04:02 Jak se staví sen
- 05:05 Libovky Pepy Libického
- 05:21 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (181)
- 07:37 M.A.S.H (182)
- 08:06 M.A.S.H (183)
- 08:36 M.A.S.H (184)
- 09:05 M.A.S.H (185)
- 09:35 Vinaři (Zápisník)
- 14:36 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda III (Ve jménu otce)
- 21:30 Ve službě: Za mřížemi
- 22:29 Show Jana Krause
- 23:34 Ano, šéfe!
- 00:08 Simpsonovi (Bart generálem aneb Kdopak by se Nelsona bál)
- 00:36 Simpsonovi (Smutná Líza)
- 01:04 Simpsonovi (Volání přírody)
- 01:32 Simpsonovi (Mluvící hlava)
- 02:00 Jmenuju se Earl IV (Karma guru)
- 02:28 Jmenuju se Earl IV (Krycí jméno "Otec")
- 02:48 Top Gear II (4)
- 03:52 Spartakus: Válka zatracených (Pokrevní bratři)
- 08:36 Top Gear XXVII (1)
- 09:41 Top Gear II (5)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:23 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:01 Moto cestou necestou
- 23:56 Simpsonovi (Ve víru vášně)
- 00:46 Tři muži v negližé
- 02:55 V zajetí mysli
- 04:55 Námořní vyšetřovací služba XII (Tak to chodí)
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:06 Bolek a Lolek si hrají
- 06:15 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 M.A.S.H
- 07:44 Námořní vyšetřovací služba XII (Tak to chodí)
- 08:38 Námořní vyšetřovací služba XII (Sevření)
- 09:33 Dárce
- 11:20 Madla z cihelny
- 13:34 Čarodějovy hodiny
- 15:39 Já, Simon
- 17:49 Mise na Mars
- 20:08 Muž ve stínu
- 22:46 Na tahu
- 04:46 Jak se staví sen - extra
- 05:38 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:27 Prostřeno!
- 07:37 1. MISE (Štvanice)
- 10:16 Prostřeno!
- 11:06 Ano, šéfe!
- 23:07 Tudorovci (8)
- 06:00 Panáček Paneláček (Jak Barborka letěla jako pták)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (10)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (6)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé II
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (13)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a lízátko)
- 18:55 Kámoši hafíci (11)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:25 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 00:45 Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
- 02:20 Tučná linka Wintera Neprakty
- 03:15 Čich
- 03:35 Dub nad Moravou
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Jiná architektura
- 04:40 Barevný klapot podkov
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Lolita, nepochopená fantazie
- 21:10 Cirque du Soleil: Quidam
- 12:08 Ráj podle Bryana (Téměř ráj)
- 13:11 Neuvěřitelné dorty (3)
- 13:41 Neuvěřitelné dorty (4)
- 14:03 Farmář hledá ženu SK
- 15:10 Prostřeno v Británii XVIII (13)
- 15:39 Neuvěřitelné dorty (5)
- 04:30 Rodinná pouta (Pochybnosti)
- 05:36 Na zámku
- 06:00 Léto s Italem
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:53 Columbo (Smrtící korunka)
- 14:50 Rodinná pouta (Neteř)
- 15:54 1. MISE (Králík od Olgy)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:14 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:35 Lékaři v éteru
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 10:00 Zprávy
- 10:37 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (dnes)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (dnes)
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Speciál: České zájmy v Evropě
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:26 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:08 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:15 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:55 360⁰
- 04:08 Život v divočině (2)
- 05:11 Prima Česko
- 05:36 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:14 Hausbót Petra Horkého (Freya Hoffmeisterová)
- 06:46 Prima Česko
- 07:19 Prima Svět
- 07:51 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Itálie)
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (16)
- 01:20 Vražedná čísla VI (13)
- 02:15 Sousedství III (13)
- 03:20 Výleťák (149)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (166)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (167)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (25)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (26)
- 06:00 Výleťák (196)
- 06:05 Pravidla zasnoubení II (1)
- 06:30 Moje místa (Kateřina Neumannová)
- 07:30 Případy detektiva Murdocha X (15)
- 08:25 Zahradní proměny VIII (27)
- 09:25 Zahradní proměny VIII (28)
- 20:10 Cukrárna (8)
- 21:30 Když Burian prášil
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:35 Kriminálka Miami X (Nebožtík)
- 15:30 Výměna manželek XII
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:35 Malé lásky III
- 00:30 Doktor Spánek
- 03:00 Osudová přitažlivost
- 08:15 Kriminálka Miami IX (Mayday)
- 09:05 Princezna a námořník
- 10:45 Karate Kid
- 13:25 Teleshopping
- 13:45 Válka vynálezců
- 15:45 Dannyho parťáci 2
- 18:10 Vánoční prázdniny
- 20:00 Venom
- 22:00 Obhájce nevinných
- 00:10 Kobra 11 XXVI (1)
- 01:05 Mistři renovací (3)
- 01:45 Kachní dynastie III (4)
- 02:30 Spartan: Týmová výzva (2)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (14)
- 03:55 Promitheas Patras - AEK Betsson BC
- 08:20 Mistři renovací (3)
- 09:10 Kachní dynastie III (4)
- 10:05 Kobra 11 XXV (16)
- 11:05 Kobra 11 XXVI (1)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (14)
- 13:15 Válka skladů X (25)
- 16:45 Kobra 11 XXVI (3)
- 18:40 Válka skladů X (27)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (8)
- 20:30 Mistři renovací (7)
- 21:20 Kachní dynastie III (8)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (15)
- 23:10 Kobra 11 XXVI (3)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (7)
- 01:45 Malý Sheldon II (4)
- 02:25 Zlatá sedmdesátá VII (19)
- 03:05 Americký táta IV (5)
- 03:45 TELE TELE
- 04:15 2 $ocky III (24)
- 04:35 2 $ocky IV (3)
- 05:40 Ženatý se závazky (57)
- 06:30 Zig a Sharko IV (63)
- 07:10 Bakugan: Vzestup Geoganů (50)
- 07:20 Přátelé VII (24)
- 08:10 2 $ocky IV (7)
- 09:55 Malý Sheldon II (8)
- 11:25 Ženatý se závazky (59)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (4)
- 13:15 Přátelé VII (24)
- 14:10 Teorie velkého třesku XII (7)
- 15:40 2 $ocky IV (11)
- 18:15 Dva a půl chlapa V (6)
- 19:10 Malý Sheldon II (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (11)
- 21:40 Přátelé VIII (2)
- 22:30 Americký táta IV (7)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (6)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu
- 07:40 MasterChef Česko VII (16)
- 12:35 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (17)
- 04:35 Oteckovia II (53)
- 05:25 Ulice (4325)
- 06:55 Život na jachtě: Středomoří VI (18)
- 07:50 Život na jachtě: Středomoří VII (1)
- 08:50 Čarodějky III (22)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (57)
- 12:20 Nekonečná láska II (96)
- 16:30 Vyměněné osudy II (33)
- 20:15 Nekonečná láska II (99)
- 21:05 Nekonečná láska II (100)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Švédsko - Anglie
- 10:30 Reconnecting TWO
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (12)
- 11:30 1:1 Sport Show (64)
- 15:00 PFL Mena 1
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Absa Cape Epic Best of MEN
- 19:30 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 20:00 1:1 Sport Show (65)
- 20:30 Spade poker show 2024 (13)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - VfB Stuttgart
- 00:10 Cesta domů
- 01:45 Don Matteo (Podvod)
- 02:45 Candice Renoirová II (Najkrajšie dievča môže dať len to, čo má)
- 03:35 Správy „N“
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Počasie
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri (11)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová II (Niet ruže bez tŕnia)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri (12)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - Budhizmus 1. časť)
- 16:45 Destinácie (Kongo a Joseph Conrad)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Hlboký pád)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:40 Správy „N“
- 01:30 Hírek
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Ako kúzlom)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Profily - Arcélek
- 09:25 Koktejl
- 10:25 Dýchni
- 11:00 Spadla z oblakov (Strelnica)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:35 Herbárium (Bylinky a mydlo)
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:10 Kvarteto
- 13:35 Família (Família - Cesta zvukom)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Nezabudni na mňa, Rita!)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 GEN.Sk (Anton Hykisch)
- 20:25 Symbióza v prírode (Mokrade)
- 21:15 Voda života
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Víno
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Grilovanie
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Ako veda hasí požiare
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:50 Ve jménu krve
- 03:15 Detektiv z kuchyně (Otrávené menu)
- 04:35 Miloš Forman: Co tě nezabije…
- 06:35 Saljut-7
- 08:40 Náhodná láska
- 10:15 Rodinka
- 15:25 Tanec s láskou
- 17:05 Doma je tady
- 22:20 Krásky z Dubaje
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Kriminálka Kraj (Nemilovaná)
- 02:40 Soudní síň (Neposedný syn)
- 03:25 Soudní síň (To dítě umírá)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:55 Pod povrchem (13)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Šípky)
- 12:45 Soudní síň (Šikana v práci)
- 13:45 Soudní síň (Cirkus)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Krvavá noc)
- 17:55 Soudní síň (Umělec)
- 20:20 Náhodná láska
- 22:05 Hotel (Láska nad jezerem)
- 23:05 Hotel (Leopold Mašlička)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (56)
- 13:00 V mene zákona
- 14:05 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (57)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:40 Farma
- 00:35 Lovci plážových domů (10)
- 01:00 Grandiózní domovy (2)
- 01:45 Mistři dřeva (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (12)
- 03:35 Dům snů II (12)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (14)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (1)
- 06:00 Dům snů (2)
- 06:55 Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (9)
- 07:50 Mistři dřeva (6)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (12)
- 09:55 Grandiózní domovy (2)
- 10:45 Lovci plážových domů (10)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (4)
- 14:20 Dům snů II (12)
- 15:10 Mistři dřeva (7)
- 16:05 Najděte mi dům na pláži (1)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (5)
- 17:30 Grandiózní domovy (3)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (15)
- 21:15 Dům snů (3)
- 02:00 Smrtelné zlo: Probuzení
- 03:35 Nic není náhoda
- 05:10 Valentýnský Madagaskar
- 05:30 Kung Fu Panda: Tajemství svitku
- 06:00 Roboti
- 07:35 Láska kvete v každém věku
- 09:00 Zapadnout bolí
- 10:45 2012
- 16:00 To jsem já, Margaret!
- 17:45 Gran Turismo
- 20:00 Zóna zájmu
- 21:45 Rod Draka II (5)
- 22:45 Temné chvíle
- 01:10 Šifra mistra Leonarda
- 03:35 Čtyřicítka na krku
- 06:00 Panna, nebo orel
- 07:30 Ukradené údolí
- 09:15 A do kuchyně!
- 10:50 Přátelé (15)
- 11:10 Přátelé (16)
- 11:30 Přátelé (17)
- 11:55 Stačí trocha Vánoc
- 13:20 Úžasný Mauric
- 14:50 Štěstí chodí po šálcích
- 16:20 Věrný až za hrob
- 17:55 Kdo věří na lásku
- 19:30 Režim (Vy všichni věrní)
- 20:20 Režim (Zatím se neradujte)
- 21:20 Omamná láska
- 23:00 Sektor II (5)
- 00:45 Superbad
- 02:35 Mělas to vědět (1)
- 03:30 Turista II (5)
- 04:30 Cannes bez obalu
- 06:00 Nedoručené Vánoce
- 07:25 Můj týden s Marilyn
- 12:00 Hollarovi
- 13:25 Opilí láskou
- 15:00 Sépie a velryba
- 16:20 Purpurová barva
- 18:40 Julia II (Canard á la presse)
- 19:30 Girls III (Jedináček)
- 20:00 Girls III (Svačina zdarma)
- 20:30 Můžu tě zničit (10)
- 21:00 Malý Sheldon VII (8)
- 21:20 Malý Sheldon VII (9)
- 21:40 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 00:00 Vzpoura ve věznici Carandiru
- 02:25 Jsi jako já
- 04:00 Hra
- 06:00 Kde život začíná
- 07:40 Animalia
- 09:10 List praseti
- 09:30 Levhart anatolský
- 11:20 Velký George Foreman
- 13:25 Ráj sušenek
- 15:15 Křehký
- 16:55 Animalia
- 18:25 Dcera vzteku
- 20:00 Láska
- 22:10 Elle
- 00:25 Modrý samet
- 02:25 Stažená z kůže
- 02:45 Hostel III
- 04:15 Vasil
- 06:00 Růžový měsíc
- 07:35 Porodní asistentky
- 09:20 Věž (1)
- 10:05 Věž (2)
- 10:50 Věž (3)
- 11:45 Výjimeční přátelé
- 13:35 Vasil
- 15:10 Princezna
- 17:05 Porodní asistentky
- 18:50 Finlandia
- 20:30 Jen ať je to chlapec
- 22:25 Navrátilka
- 08:00 Prolhané krásky (Hra stínů)
- 08:55 Prolhané krásky (Volný pád)
- 09:50 Selena
- 12:25 Smallville (Kent)
- 13:20 Smallville (Booster)
- 20:00 Velká středa
- 22:30 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 23:20 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 00:20 Clean
- 01:50 96 hodin
- 03:20 Ztracená sestra
- 04:50 Poslední polda IV (12)
- 06:00 Sniff, válečný hrdina
- 08:05 Dešťová víla
- 10:10 Výjimeční
- 12:25 Kluci z hor
- 14:35 Páni Edisoni
- 16:00 Chobotnice z II. patra
- 18:00 Fanfán Tulipán
- 20:00 Ženská pomsta
- 21:50 Film na přání
- 00:50 Muž s šedivými vlasy
- 02:25 Legenda o Pekelné bráně
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Hospodu vám nedáme
- 07:35 Gentleman s pistolí
- 09:05 Strážce majáku
- 10:40 Coco Chanel
- 12:30 Vysněný život
- 14:10 Vítejte v Holly Springs
- 16:05 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 17:40 Bernie
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Nenápadná slečna
- 22:30 Dort
- 01:45 Nepoučitelní
- 03:25 Stíny války
- 05:50 Fame – Cesta za slávou
- 07:35 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 09:05 Asterix a Olympijské hry
- 11:00 Iluze lásky
- 12:35 Nestanu se tvojí ženou
- 14:10 Muž ve stínu
- 16:15 Frajeři ve Vegas
- 18:00 Trumbo
- 20:00 Waldo
- 21:50 Španělská královna
- 23:55 Bitva o Hill 60
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:25 Církevní basketbal
- 07:00 Strojvůdce
- 08:35 Dobrodružní skauti
- 10:00 Princ a já 2
- 11:35 Tmavý kůň
- 13:25 Někdy na tom záleží
- 14:55 Supermafián Quido
- 16:20 Sladké letní víno
- 17:50 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 21:00 Armáda jednoho
- 22:30 Bůh masakru
- 23:50 Přestávka ve vysílání
- 01:20 Tři generace
- 02:50 Nezvaná
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Láska v Indii
- 07:30 Nine
- 10:05 Věčně tvá nevěrná
- 19:55 STARS! (- Hugh Grant)
- 20:00 Pro dítě zemřu
- 21:55 Vražedné právo
- 23:45 Snídaně po sexu
- 00:15 Who Killed Teddy Bear
- 01:45 Tangible
- 01:55 A Bucket of Blood
- 03:00 A Dog's Life
- 03:35 Love Is Not Enough
- 04:55 Shoulder Arms
- 05:30 End of Program
- 06:00 Delightfully Dangerous
- 07:30 Edith
- 07:45 Doll Face
- 09:05 Bella Vista
- 10:25 Drifting
- 10:40 The monopoly of stupidity
- 11:00 Velo Mysterium
- 11:10 Parlor, Bedroom and Bath
- 12:20 Cleaner
- 12:35 Day
- 13:55 Moulin Rouge
- 16:00 Mother
- 17:35 Quality Time
- 19:05 The Harvest
- 20:20 The Water
- 20:35 Titus And Mirabella
- 21:00 The Bag of Flour
- 22:30 Doctor Blood's Coffin
- 04:00 FINE COCOA FROM ESMERALDA
- 05:00 BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
- 06:00 LOOKING FOR SULTAN
- 07:00 BLACK MAMBA: KISS OF DEATH
- 20:00 ZENITH (EP. 7)
- 20:30 ZENITH (EP. 8)
- 21:00 GALLA WALLAH: THE SEARCH FOR THE BEST
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (8)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE III (1)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (32)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (33)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (43)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:05 Hip Show S5 EP10
- 04:25 Hip Show S5 EP9
- 04:45 Hip Show S5 EP8
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part II
- 00:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 00:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 01:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (36)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (37)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (9)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (15)
- 05:30 WILD SURF 2019 (16)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 07:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 07:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 10:00 GEARING UP 2020 (5)
- 10:30 GEARING UP 2020 (6)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 12:00 SPORTS MAX (40)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 16:00 GP RACING 2022 (41)
- 16:30 GP RACING 2022 (42)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 17:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 21:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 21:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 04:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 04:55 MAX FOODIE: MALDIVES SPECIAL (CHAPTER 1)
- 05:25 MAX FOODIE: PHILIPPINES (1)
- 06:00 DRONE WARS (6)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 MAX FOODIE: PHILIPPINES PART 2
- 18:35 VISITING (CIVILIZATION)
- 19:20 VISITING (AUSTRALIA)
- 20:10 FOR FUN ONLY (3)
- 20:35 FOR FUN ONLY (4)
- 21:00 ISLAND HUNTER (PUERTO RICO)
- 21:50 INK THERAPY (7)
- 22:35 INK THERAPY (8)
- 23:20 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:05 Ázijské storočie (1)
- 00:55 Téma (158)
- 01:35 Priestory ktoré treba chrániť (1)
- 02:35 Uhlík: Neautorizovaný životopis (1)
- 04:10 Princ Harry, vojak (1)
- 05:00 Havária letu JK5022 (3)
- 05:55 Veľkolepé veľkomestá (1)
- 06:55 Vynálezy budúcnosti (4)
- 07:25 Storočie v obrazoch (1)
- 08:25 Doslova
- 09:05 Ako sme budovali moskovské metro (1)
- 10:05 Len peniaze nestačia (20)
- 10:45 Svetová lodná doprava (4)
- 11:40 Tvárou v tvár (2)
- 12:10 Ničívá sila prírody (5)
- 13:05 Telenákupné pásmo (3)
- 13:20 Titanic, v srdci vraku (1)
- 16:50 Život vo vesmíre (3)
- 17:40 Udržateľná budúcnosť (1)
- 18:40 Vraždy na výletnej lodi (11)
- 19:30 Doslova
- 20:15 Sadnite si, prosím (26)
- 20:55 Vyrobené na Slovensku (2)
- 21:10 K-FUN
- 22:00 Nosoroží sirotinec (1)
- 22:50 Tlačová beseda | Legenda o Mustangu (1)
- 23:50 Coco Artely (1)
- 00:15 Cyranův ostrov (12)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (13)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Cecelia Ahern: Mezi nebem a zemí
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův ostrov (13)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Vražda Katji Weissové
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:20 Nebezpečné vztahy
- 04:00 Talkshow Tomáše Magnuska: J. Balvín, J. Jirka, B. Matuš, P. Hejzlar
- 05:10 Narcos
- 06:00 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Viktor Jankovský, trenér taekwonda
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:40 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:10 Autobusem na výlet: Pálava
- 07:25 Petrovický zpravodaj
- 07:35 Rozhovor S...
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Majkl V. Show
- 23:55 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:35 Zelenáč VI (5)
- 01:20 Bosch VI (7)
- 02:00 Bosch VI (8)
- 02:45 Bosch VI (9)
- 03:30 Macgyver IV (12)
- 04:10 Macgyver IV (13)
- 04:50 Tým SEAL V (4)
- 05:30 Totalcar (4)
- 06:15 Totalcar II (8)
- 06:55 Profil zločinu III (3)
- 07:50 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (19)
- 10:45 Profil zločinu III (3)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida (7)
- 16:20 Profil zločinu III (5)
- 17:20 A-Team II (5)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (22)
- 21:00 Ztracený svět (5)
- 21:55 Ztracený svět (6)
- 22:50 Společnost Adventure (1)
- 23:45 Společnost Adventure (2)
- 00:50 Ztracený svět II (8)
- 01:45 Zločin II (3)
- 02:30 Ztracený svět II (8)
- 03:10 Totalcar II (10)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (6)
- 10:00 Ztracený svět II (7)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (2)
- 13:55 A-Team II (10)
- 15:00 Lovci pokladů (1)
- 16:00 Lovci pokladů (2)
- 17:00 Ztracený svět II (8)
- 18:00 Ztracený svět II (9)
- 19:00 Xena II (7)
- 20:00 A-Team II (11)
- 21:05 Společnost Adventure (3)
- 22:05 Lovci pokladů (1)
- 23:05 Lovci pokladů (2)
- 00:20 Dcery duchem (15)
- 01:45 Brousko III (76)
- 02:35 Brousko III (77)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (15)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:45 Domek na prérii V (12)
- 13:45 Grand Hotel (13)
- 14:40 Grand Hotel (14)
- 15:40 Brousko III (78)
- 16:50 Dcery duchem (16)
- 18:00 Domek na prérii V (13)
- 19:05 Grand Hotel (15)
- 20:05 Grand Hotel (16)
- 21:05 Domek na prérii V (13)
- 22:05 Grand Hotel (15)
- 23:05 Grand Hotel (16)
- 00:15 Zimní spánek
- 03:35 Příslib úsvitu
- 05:50 Zimní spánek
- 10:20 Spavá nemoc
- 12:00 Tramontane
- 13:50 Zeď
- 15:45 Můj král
- 17:55 Štvanice
- 19:40 Hledání
- 22:00 Druhá šance
- 23:45 Příslib úsvitu
- 02:00 Sparta
- 03:45 Dokonalý pacient
- 09:40 Sůl Země
- 11:40 Klam
- 13:25 Více
- 15:30 Seveřané
- 17:20 Milenka
- 19:20 Ach, ty holky
- 20:45 Křížová výprava
- 22:00 Sibyl
- 23:45 Poznámky k Hitlerovi
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (21)
- 06:55 Bílý tesák (Štěstí)
- 07:00 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:10 O Mikešovi (Babička vypráví pohádku)
- 07:20 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 10:05 O modrém autíčku (Notování)
- 10:15 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 10:20 O Mikešovi (Dobrodružství kouzelné hole)
- 10:35 Broučci (S Broučkem je zle)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 11:15 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 11:20 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 11:25 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 12:00 Hra o jablko
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Dva ohně
- 15:30 Hranice (10)
- 16:00 Duše jako kaviár
- 20:00 Dařbuján a Pandrhola
- 21:25 Franta Nebojsa
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Smyk
- 23:45 Filmové minuty
- 10:20 Rozzuřená planeta III (Kostarika)
- 10:50 Řeky a lidé (Ganga)
- 22:00 Lovci zázraků (3)
- 23:20 Jonestown: Ztracený ráj
- 04:05 Senzace 20. století II (3)
- 04:45 Za oponou médií (Politika)
- 06:00 Za oponou médií (Zločin)
- 07:00 Palestina - Jít domů
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Zlatý věk hradů
- 20:00 Michael X
- 21:00 Po stopách války (Milovice - rozkradené město)
- 21:30 8:15 Hirošima
- 00:55 Jeskyně
- 02:25 Přepadení 2: Temné území
- 03:55 Legions
- 10:10 Police Story
- 11:40 Monty Python a svatý grál
- 13:15 Tristan a Isolda
- 15:15 Korsický případ
- 16:50 Tlusťoch z Beverly Hills
- 18:20 Ip Man 3
- 20:10 Proroctví z temnot
- 22:00 Nebezpečné hry
- 23:45 Podezření
- 01:15 Scary Movie 2
- 02:30 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 04:05 Lovec démonů
- 05:25 Close Up III (1)
- 05:50 Zoom In (82)
- 06:00 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?
- 07:25 Odysseus (1)
- 09:05 Odysseus (2)
- 10:55 Snídaně u Tiffanyho
- 12:55 Milý Johne
- 14:45 Mé jméno je Nikdo
- 16:45 Fantomas
- 18:35 Kongo
- 20:25 Nikdy to nevzdávej 3
- 22:00 Řežba v Tombstone
- 23:40 Až do smrti
- 00:20 Červený trpaslík IV (5)
- 00:55 Rytmická sekce
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (16)
- 12:00 Vánoce jako malované
- 20:00 Road Trip
- 22:00 Comedy Club V (13)
- 22:30 Comedy Club V (14)
- 23:00 Comedy Club V (15)
- 23:30 Červený trpaslík IV (5)
- 04:00 Quest (Mumbai 2, India)
- 04:30 XP Guide (Tel Aviv)
- 05:00 World Spas (Kumarakom, Kerala)
- 05:30 Quest (Lucknow 1, India)
- 06:00 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 06:30 Food Stories (Malay)
- 07:00 Quest (Lucknow 1, India)
- 07:30 XP Guide (Copenhagen)
- 10:00 Quest (Lucknow 2, India)
- 10:30 City Breaks (Brussels)
- 11:00 Backpack (Dubrovnik, Croatia)
- 11:30 Quest (Kolkata 1, India)
- 20:00 Food Stories (Chinese)
- 20:30 Backpack (Zadar, Croatia)
- 21:00 Kissed By The Sea (Valletta, Malta)
- 21:30 Quest (Mumbai 1, India)
- 22:00 Off The Grid (Minicoy, Lakshadweep)
- 22:30 Xplore Austria (Innsbruck)
- 23:00 Food Stories (Chinese)
- 23:30 Backpack (Zadar, Croatia)
- 00:01 Hadi ve městě: Mláďata - výběr (1)
- 00:47 Královny říše zvířat (Královny deštného pralesa)
- 01:29 Královny říše zvířat (Maličké královny džungle)
- 02:17 Královny říše zvířat (Královny savany)
- 03:04 Nejnebezpečnější hadi světa (Severní a Jižní Amerika)
- 03:48 Královny říše zvířat (Královny deštného pralesa)
- 04:29 Královny říše zvířat (Maličké královny džungle)
- 05:16 Nejnebezpečnější hadi světa (Severní a Jižní Amerika)
- 06:00 Americká divočina II (Národní park Canyonlands)
- 06:21 Americká divočina II (Havajské ostrovy)
- 06:44 Zvířata v pohybu (Invaze na Falklandách)
- 07:05 Zvířata v pohybu (Úžasná cesta motýlů)
- 07:28 Království opů (Bratr proti bratrovi)
- 00:30 Zvláštní a záhadné IV (12)
- 01:15 Vojenská akta X (7)
- 02:00 Diktátoři (1)
- 02:50 Život na válečné lodi (4)
- 03:35 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (3)
- 04:20 Pěšky napříč Himalájemi (2)
- 05:10 Kronika Bugatky
- 06:00 Drama v oblacích (2)
- 07:00 Technické katastrofy II (6)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (5)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (6)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (6)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (17)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (3)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (6)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (7)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (1)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (8)
- 21:25 Diktátoři (2)
- 10:10 Dynastie II (6)
- 11:30 V továrně VI (6)
- 14:35 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (3)
- 15:35 Serengeti (1)
- 16:50 V továrně VI (7)
- 14:15 Smrtící lovci (Malí, ale smrtící)
- 15:05 Rok na Planetě (Zima)
- 15:50 Pohled z ptačí perspektivy
- 00:00 Beďarová doktorka: Praskance II (Praskance: Poslední jednorožec)
- 01:00 Dvojnásobní Derricové V (3)
- 02:00 Jak si vybrat správné šaty XXI (Nechtěla jsem Randyho rozplakat)
- 02:50 Přepečlivé matky to ví nejlépe V (Láska, sex a rande u večeře)
- 03:40 Beďarová doktorka: Praskance II (Praskance: Poslední jednorožec)
- 14:00 90denní snoubenci IX (7)
- 22:00 Závislost na manželství (Tréma)
- 23:00 Podivná těla V (10)
- 04:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Osudová rodina a jižanský stalker)
- 04:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Zachyceno kamerou a šílený řidič)
- 05:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Uhořela zaživa a pohřešovaná matka)
- 05:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Večerka a vraždy pozdních zpráv)
- 06:00 Maso a krev (Za zavřenými dveřmi)
- 07:00 Maso a krev (Pod jeho dohledem)
- 00:15 Americká spravedlnost (Přátelé až do konce)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Zrazený hrdina)
- 01:45 Motiv k vraždě (Krmítko pro supy)
- 02:05 Motiv k vraždě (Vražda v Národním parku Glacier)
- 02:30 Soudní kamera V (135. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (Epizoda 136)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Blízko domova)
- 00:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (8)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Plošná výměra na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Vlastní dům na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vysněný dům Atholových)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Štěstí začátečnice)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Větší na South Padre Island)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVI (Doktoři hledají v Chicagu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Vydřený majetek v Bostonu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Špinavý, zastaralý a nežádoucí)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Rozdílné názory)
- 05:30 Mistři bazénů III (Od špatného k dokonalému)
- 06:00 Nejošklivější americký dům V (Z ošklivého nádherný)
- 07:00 Znovunašlápnutí rodného města (Láska k La Grange)
- 00:40 Kuchyně 14: Večírek u bazénu (5)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Sladké jarní prázdniny (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Manželský souboj (12)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Čas na oříšky (13)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Plody moře a chuťovky (9)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: BBQ a jižanská kuchyně (11)
- 03:40 Výcvikový tábor kuchařů 2 (7)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Prázdnota za každou cenu)
- 01:25 Válka skladů V (Barryho andělé)
- 01:45 Válka skladů V (Záře)
- 02:10 Válka skladů V (To je můj Jerry)
- 02:35 Mistři aukcí III (Led, led, baby)
- 03:00 Mistři aukcí III (Fanda raket)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Divoká parta)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Energie obelisků)
- 04:30 Nevysvětlitelná tajemství: Záhady vesmíru (Jsme tu sami?)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Šipky a úskoky)
- 06:00 Mistři aukcí III (Žhavé zboží)
- 06:20 Mistři aukcí III (Triumfální den)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři Kovárny: Viking proti Gladiátorovi)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Šipky a úskoky)
- 00:00 Vista Point (Algarve)
- 00:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 00:55 Planet Terra (Malang)
- 01:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 01:27 Vista Point (Sofia)
- 01:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 02:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 02:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 02:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 02:43 Global Treasures (Goshavank)
- 02:54 Planet Terra (Iraklio)
- 03:00 Vista Point (Litva)
- 03:27 Global Treasures (Mingun)
- 03:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 03:43 Global Treasures (Efez)
- 03:54 Planet Terra (Brissago)
- 04:00 Global Treasures (Esfahan)
- 04:12 Vista Point (Toronto)
- 04:39 Regio (Advent v okolí Salzburku)
- 04:50 Global Treasures (Katedrála v Santiago de Compostela)
- 05:00 On Tour (Karélia)
- 05:29 Vista Point (U.A.E.)
- 05:55 Planet Terra (Rothenburg ob der Tauber)
- 06:00 On Tour (Historická trasa v Etiópii)
- 06:27 Vista Point (Stockholm)
- 06:54 Planet Terra (Národní park Liwonde)
- 07:00 Vista Point (Janov)
- 07:27 Nature Wonders (Národný park Skalnaté hory)
- 07:38 Planet Terra (Zátoka hrdinství)
- 07:43 Global Treasures (Opátstvo Admont)
- 07:54 Planet Terra (Pécs)
- 12:00 7 Days (Aljaška)
- 12:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 13:00 Vista Point (Nice)
- 13:27 On Tour (El Tren Inca)
- 13:54 Planet Terra (Bari)
- 18:00 7 Days (Jordánsko)
- 18:53 Planet Terra (Sklář)
- 19:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 19:30 Vista Point (Fes)
- 20:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 20:29 Vista Point (Bahamy)
- 20:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 21:00 Vista Point (Ibiza)
- 21:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 21:38 Planet Terra (Kalmar)
- 21:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 21:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:30 Plochá dráha
- 01:30 Rallye
- 02:30 Cyklistika
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 17:45 Atletika
- 19:00 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 20:30 Snooker
- 23:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:30 Lezení
- 04:00 Lezení
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:30 Motokros
- 18:45 Cyklistika
- 20:00 Lezení
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Olympijské hry
- 23:00 Snooker
- 00:15 Házená
- 02:00 Házená
- 03:45 Házená: Magdeburg - Telekom Veszprém
- 05:30 Box: Tysonovy největší údery
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: MODO - HV71
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Dánsko - Švédsko
- 15:30 MVP
- 19:30 Zlaté okamžiky
- 19:45 Fotbal: Athletic Bilbao - Mallorca
- 22:00 Tenis
- 00:15 Lední hokej: Ambri-Piotta - Davos
- 02:45 Superenduro, sestřih, Polsko
- 03:15 Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
- 03:30 Tenis
- 05:30 Box: Tysonovy největší údery
- 06:00 Fotbal: Al Nassr - Abha
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Al Nassr - Al Hilal
- 11:30 Televizní nákupy
- 19:00 Poker
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 MM Automotive
- 19:00 FC Differdange 03 (LUX) - KÍ Klaksvík (FRO)
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Explore The Pocono Mountains 225
- 00:15 Racing Files: Historie okruhu v Monze (45)
- 00:45 Blochovy rozbory (46)
- 01:30 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (47)
- 01:45 Milujeme auta (48)
- 02:10 Eastside Motors: Výtlaková monstra (49)
- 03:00 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (50)
- 03:25 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (51)
- 03:40 Zprávy (52)
- 03:45 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (53)
- 04:40 Rychlé kolo: BMW M5 (54)
- 05:10 Zprávy (55)
- 05:15 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (1)
- 05:35 Test automobilu: Kia XCeed (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:10 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (6)
- 06:15 Garáž 21 (7)
- 06:45 Poklady v garáži (8)
- 07:15 Poklady v garáži (9)
- 07:45 Zpětný chod: Ford Granada (10)
- 16:10 Test automobilu: Kia XCeed (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:45 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (31)
- 16:50 Garáž 21 (32)
- 17:15 Poklady v garáži (33)
- 17:45 Poklady v garáži (34)
- 00:00 Kuchyně milovníků ryb (Se Szabolcsem Mikkem)
- 00:30 Nový muškař (19)
- 01:00 Carp Friend Baits (Přátelství s rybami)
- 01:30 Delphin (Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou)
- 02:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 1.díl)
- 02:30 Péter Pál Halmi (Kamerun 1.díl)
- 03:00 Péter Pál Halmi (Kamerun 2.díl)
- 03:30 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 04:00 Decathlon (Caperlan method feeder, jeden den)
- 04:30 Rybolov pod lupou (Rybník Fishing and Hunting)
- 05:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 3.díl)
- 05:30 Mistr zbrojíř (Termokamery na zbrani 1.díl)
- 06:00 Mistr zbrojíř (Termokamery na zbrani 2.díl)
- 06:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 07:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 07:30 Nový muškař (16)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 21:30 O unlocked
- 21:45 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 21:30 O unlocked
- 21:45 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (25)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (121)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (63)
- 08:20 Nespoutaný anděl (64)
- 09:20 Yago, syn džunle (134)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (135)
- 15:55 Wolffův revír (75)
- 16:55 Stefanie (41)
- 17:55 Stefanie (42)
- 18:55 Nespoutaný anděl (65)
- 19:55 Nespoutaný anděl (66)
- 20:55 Wolffův revír (76)
- 21:55 Kvíz, please! (15)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Take That
- 01:51 Wolf Alice
- 02:38 Various Artists
- 03:00 No Doubt
- 03:22 Coldplay - Coldpay
- 03:44 Coldplay - SXSW
- 04:38 Alice In Chains - Alice in Chains
- 05:52 Various Artists
- 06:02 Rush
- 08:05 Of Monsters and Men
- 09:03 David Bowie
- 10:43 R.E.M.
- 11:37 The Strumbellas
- 11:53 Various Artists
- 12:02 No Doubt
- 12:24 Coldplay - Coldpay
- 12:46 Coldplay - SXSW
- 13:41 Alice In Chains - Alice in Chains
- 14:54 Various Artists
- 15:03 Paul Simon
- 16:39 The Lumineers
- 17:34 Charlie Puth
- 20:29 Passenger
- 20:47 Various Artists
- 21:00 Charli XCX
- 21:45 Matchbox Twenty
- 23:37 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXIII (1)
- 01:05 K popukání XXXI (13)
- 01:30 K popukání XXXI (14)
- 01:55 K popukání XXXI (17)
- 02:15 K popukání XXXI (20)
- 02:40 K popukání XXXI (21)
- 03:00 K popukání XXXI (22)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (27)
- 15:05 K popukání XXXI (23)
- 15:30 K popukání XXXI (24)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (6)
- 20:30 Ridiculousness XXXVI (3)
- 20:55 K popukání XXXI (9)
- 21:15 K popukání XXXI (10)
- 21:40 K popukání XXXI (11)
- 22:00 The Challenge: All Stars II (1)
- 22:45 Ink Master VIII (1)
- 23:30 Geordie Shore XXIII (2)
- 01:00 100% 2020s!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 2 For 1: Dance Hits!
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 100% 2020s!
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 40 Feel-Good Dance Anthems!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP KLUB
- 22:38 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:25 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:20 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ PO PŮL PÁTÉ
- 17:30 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:20 LÉTO S MUZIKOU
- 22:45 JEDENÁCT V JEDENÁCT
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:20 CHVILKA S...
- 09:50 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:45 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:20 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 12:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:55 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:40 ŠLÁGR SILVESTRY
- 16:35 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:30 ŠLÁGR MARKET
- 18:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:30 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 20:25 LIDOVÁ ZÁBAVA
- 20:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 00:15 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 00:40 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 00:50 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 01:05 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 01:14 Lamput III (Lamput v hotelu)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 03:20 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 03:30 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 03:40 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 04:45 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 04:55 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 06:00 Craig od potoka (Večeře u potoka)
- 06:10 Craig od potoka (Hmyzí město)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Jsem křeslo)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Bamgorf)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Hrnek)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Veno Neno)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Chlupatí čmuchalové)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Velký problém malých medvídků)
- 08:15 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 08:25 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 08:35 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 08:50 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 09:00 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 09:20 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 09:30 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 09:45 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 10:00 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 10:15 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 10:25 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 10:40 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 10:55 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 11:10 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 11:20 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 11:40 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 11:50 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 12:05 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 12:15 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 12:35 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 12:45 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 13:05 Gumballův úžasný svět V (Menu)
- 13:15 Gumballův úžasný svět V (Strejda)
- 13:25 Lamput IV (Robinput)
- 13:40 Craig od potoka (Nárok na pařez)
- 13:50 Craig od potoka (Velká zkamenělinová horečka)
- 14:05 Craig od potoka (Osamělá výprava)
- 14:15 Craig od potoka II (Vzpomínky na Bobbyho)
- 14:30 Totální Dramarama II (Vzdálení příbuzní, část první)
- 14:40 Totální Dramarama II (Vzdálení příbuzní, část druhá)
- 14:55 Totální Dramarama II (Pro hrst Duncanů navíc)
- 15:05 Totální Dramarama II (Kdopak to klauní)
- 15:10 Lamput IV (Knihovna)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Liga Spravedlnosti hledá talent, část 1)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Liga Spravedlnosti hledá talent, část 2)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Svátek práce)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Jedničky a nuly)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Masný Dům)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 17:05 Lamput III (Honička)
- 17:15 Pan Magoo II (Tajný agent pan Kocour)
- 17:45 Craig od potoka II (Návrat Zimolezových rangerů)
- 17:55 Craig od potoka II (Pevnost Williams)
- 18:05 Craig od potoka II (Stařešina Kelsey)
- 18:20 Craig od potoka II (Zkoušky kyselého bonbonu)
- 18:30 Craig od potoka II (Rada od potoka)
- 18:45 Ben 10 III (Noc, kdy Ben Tennyson přišel do města)
- 18:55 Ben 10 III (A jmenoval se Zingo)
- 19:05 Ben 10 III (Strach v rodině)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 36)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 37)
- 19:45 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Garážový výprodej)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Beast Boyův Štastný den Svatého Patricka, i jeho smůla)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Tajná zahrada)
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Who's Eating Mushton)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Breathtaking Bolly Show)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Work Like a Charm)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Star Helpers)
- 01:55 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 02:05 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 02:50 Batwheels (Scaredy-Bat)
- 03:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 03:15 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 03:25 Batwheels (Rev and Let Rev)
- 03:35 Batwheels (Grass is Greener)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 04:45 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: The Can Conflict)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Ozmosis)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Lion and the Crown)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Munchkin School)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Welcome to the Bungle)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Mouse That Roared)
- 06:00 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 06:10 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (Trophy Bean)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Sandy Tidies Up)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Bad Crowd Strikes Back!)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (Tuff Shooting)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (Anger Mismanagement)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Vampire State)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (It Ain't Over Until the Cat Lady Sings)
- 08:40 The Tom and Jerry Show III (Eggstra Credit)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Siblings)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Viral Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Super Spy)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Scout Bean)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series II (Back To School)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Bad Crowd Strikes Back!)
- 10:15 Tom and Jerry (Colourful Chase)
- 10:30 Silly Sundays (Picnic Hill)
- 10:35 Silly Sundays (Sit Still, Sonia)
- 10:45 Silly Sundays (The Last Cookie)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Treasure Bear)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Domestic Kingdom)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Molecular Breakup)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Vanishing Creamed)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Unhappily Harried After)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (In The Beginning)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Splinter of Discontent)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Ball Pool)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Pizza Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (The Photograph)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Dancing Bean)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Magic of Patience)
- 14:30 Lucas the Spider (The Owl That Said Why)
- 14:40 Lucas the Spider (Happy Burpday)
- 14:45 Lucas the Spider (The Legend of Big Butt)
- 15:00 Silly Sundays (Crab's Home)
- 15:05 Silly Sundays (Magic Trick)
- 15:10 Silly Sundays (Yellow Sock)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Siblings)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (Race The Beast)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Surprise, It's Spring)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Bad Crowd Strikes Back!)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Fish Out of Water)
- 17:00 The Tom and Jerry Show III (Someone's in the Kitchen with Mynah)
- 17:10 The Tom and Jerry Show III (When You Leash Expect It)
- 17:25 The Tom and Jerry Show III (Don't Cut the Cheese)
- 17:30 The Tom and Jerry Show III (Calamari Jerry)
- 17:35 The Tom and Jerry Show III (Cattyshack)
- 17:45 The Tom and Jerry Show III (Drone Sweet Drone)
- 18:00 Batwheels (License to Joke)
- 18:10 Batwheels (Ace in the Hole)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Rolling Cabin)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Plant)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Perfect Fritter)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (Dish of Doom)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Stick It)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Bean at the Museum)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (A Car for Irma)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Trophy Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 22:00 Alice & Lewis (The New Friend)
- 22:10 Alice & Lewis (Long Live The Queen!)
- 22:25 Alice & Lewis (Alice in the Sky)
- 22:40 Alice & Lewis (Flea Jump)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Přítel nebo nepřítel)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Tým superzlých vodních padouchů jde do akce)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Nečekaný host)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Mimina, králíci a plnovousy)
- 01:45 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:00 Victorious (Velký ping-pongový podfuk)
- 02:25 iCarly II (iFred)
- 02:45 iCarly II (iDvojník)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Hra na Schovávanou)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Hausbót)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Rokolébavka pro Neje / Skoktejl)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Super-lupínky / Jako frajeři)
- 04:30 44 koček II (Skvělý golfista sir Zrzoun)
- 04:45 44 koček II (Míce se hýbe zoubek)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Special Ingredient)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Bojovník silnic / Taneční souboj)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Ztracené děvče / Oslava pro cestovatele časem)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulové v jednom ohni / Hledání jahůdka)
- 06:25 Šmoulové II (Vsadíš se? / Gargamel královnou večírku)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Domácí fujpráce / Doučování zábavy)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XI (Detektiv Chobotnice / Hledání nenalezitelných věcí)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XI (Měkouš H. Objímač Objímač / Koník Patrik)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Sbohem Tanyo / Sladký hrob)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Závěrečná zkouška / Velká hračková loupež)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Invaze v ananasu / Epidemie hlouposti)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Velké narozeniny Spongeboba 1)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XII (Velké narozeniny Spongeboba 2)
- 22:00 Hlasiťákovi II (Geniální spolužačka / Nesnáze s vozidlem)
- 22:30 Hlasiťákovi II (Nosíš smůlu! / Žabí svoboda)
- 22:55 Casagrandovi (Plav nebo uteč / Velké chlazení)
- 23:25 Spongebob v kalhotách II (Velký růžový trouba / Bublinový kamarád)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VII (Někdo je v kuchyni se Sandy / Kdo ovládá koho?)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Konec hry / Navždy mladý)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Malí hrdinové / Velký obličej ve vesmíru)
- 01:10 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují sloní lázně / Tlapky zachraňují podvodního Otise)
- 01:30 Tlapková patrola X (Tlapky versus hum-flektory/ Tlapky zachraňují kapybaru)
- 01:55 Tlapková patrola X (Tlapky a kočky zachraňují Humcatdingermana / Tlapky zachraňují soutěž Turbotových)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Polární Derby)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Dinodráha)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Rytířští Rytíři)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Mega Blátivý Robot)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Světelní Jezdci)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Závodní dráha Skákající býk)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Tým Tahačů)
- 04:50 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují volby / Tlapky zachraňují bublinkové opičky)
- 05:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Marťana z Antarktidy / Tlapky zachraňují bludišťové badatele)
- 05:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují číšník-bota / Tlapky zachraňují koláč-klón)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Polštářový pirát)
- 06:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují hravého draka / Tlapky zachraňují potvůrky)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 07:20 DORA (Ztracené barvy duhy / Botičkův gumičkový míček)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Mořská studia // Píseční krabi)
- 10:05 Prasátko Peppa (Oběd)
- 10:10 Prasátko Peppa (Táboření)
- 10:15 Prasátko Peppa (Ospalá princezna)
- 10:20 Prasátko Peppa (Domeček na stromě)
- 10:25 Prasátko Peppa (Nóbl maškaráda)
- 10:35 Prasátko Peppa (Muzeum)
- 10:40 Prasátko Peppa (Velmi parný den)
- 10:45 Prasátko Peppa (Katčino loutkové divadlo)
- 10:50 Prasátko Peppa (Tatínek se dostává do formy)
- 10:55 Prasátko Peppa (Úklid)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Noc žraloka / Zlý Hank)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 12:15 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují sloní lázně / Tlapky zachraňují podvodního Otise)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapku zachraňují poštu / Tlapky zachraňují žabí starostku)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují slepičí tulipán / Tlapky zastavují Ikstrémního žraloka)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 14:35 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 15:00 Tlapková patrola IX (Vodní tlapky. Tlapky zachraňují Závod přátelství)
- 15:25 Tlapková patrola IX (Vodní tlapky zachraňují plovoucí hrad)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Rodina Barbapapů / Dům Barbapapů)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a překvapení ve vajíčku / Svědek Paddington)
- 20:30 Tlapková patrola IX (Vodní tlapky. Tlapky zachraňují Závod přátelství)
- 20:55 Tlapková patrola IX (Vodní tlapky zachraňují plovoucí hrad)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (8)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Nenasyta / Kde je Bali?)
- 22:10 Prasátko Peppa V (Ztracené klíče)
- 22:15 Prasátko Peppa V (Tomův nový dinosaurus)
- 22:20 Prasátko Peppa V (Dědečkův vláček zachraňuje)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Soutěž mazlíčků)
- 22:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují volby / Tlapky zachraňují bublinkové opičky)
- 22:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Marťana z Antarktidy / Tlapky zachraňují bludišťové badatele)
- 23:25 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují číšník-bota / Tlapky zachraňují koláč-klón)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Poklad v parku / Dlouhé nohy)
- 00:00 Kluk, holka atd. (89)
- 00:10 Kluk, holka atd. (90)
- 00:23 Zombí - animáci (7)
- 00:25 Ghostforce (5)
- 00:50 Ghostforce (6)
- 01:10 Tým Tiki (6)
- 01:35 Tým Tiki (7)
- 01:55 Tým Tiki (8)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (2)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (3)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (4)
- 03:25 Ghostforce (11)
- 03:45 Ghostforce (12)
- 04:05 Pyžamasky (18)
- 04:30 Pyžamasky (19)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (11)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (12)
- 05:35 Kluk, holka atd. (77)
- 05:45 Kluk, holka atd. (78)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (68)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (71)
- 06:55 Blue (110)
- 07:05 Blue (112)
- 07:15 Blue (113)
- 07:25 Blue (114)
- 07:35 Spidey a jeho úžasní přátelé (6)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (4)
- 12:55 Zombí - animáci (7)
- 13:25 Greenovi ve velkoměstě (72)
- 13:50 Greenovi ve velkoměstě (73)
- 14:20 Příšerky v rachotě (2)
- 14:45 Příšerky v rachotě (5)
- 15:15 Hailey jde na to! (4)
- 15:45 Hailey jde na to! (11)
- 16:10 Blue (151)
- 16:45 Blue (150)
- 16:55 Blue (7)
- 17:05 Blue (8)
- 17:15 Blue (9)
- 17:20 Blue (10)
- 17:35 Blue (11)
- 17:40 Blue (12)
- 17:45 Blue (13)
- 17:55 Blue (14)
- 20:10 Blue (29)
- 20:15 Blue (30)
- 20:25 Blue (31)
- 20:35 Blue (32)
- 20:46 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (3)
- 20:50 Příšerky v rachotě (1)
- 21:15 Příšerky v rachotě (3)
- 21:45 Jessie (87)
- 22:15 Jessie (98)
- 22:40 U Raven Doma (36)
- 23:10 U Raven Doma (40)
- 23:40 Kluk, holka atd. (91)
- 23:50 Kluk, holka atd. (92)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (8)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (9)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (57)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (58)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (59)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (54)
- 04:00 Eureka! (11)
- 04:30 Eureka! (12)
- 05:00 Eureka! (13)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (62)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (1)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 07:00 Bluey (53)
- 07:10 Bluey (54)
- 07:20 Bluey (55)
- 07:30 Bluey (56)
- 07:40 Bluey (57)
- 07:50 Bluey (58)
- 08:00 Bluey (59)
- 08:10 Bluey (60)
- 08:20 Bluey (61)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (17)
- 08:45 Spidey and His Amazing Friends (18)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse Road Rally
- 10:00 Firebuds (24)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (20)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (13)
- 11:30 SuperKitties (1)
- 12:00 Pupstruction (5)
- 12:30 Bluey (141)
- 12:40 Bluey (142)
- 12:50 Bluey (143)
- 13:00 Bluey (144)
- 13:10 Bluey (145)
- 13:20 Bluey (146)
- 13:30 Firebuds (27)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (63)
- 14:30 The Lion Guard (43)
- 15:00 The Lion Guard (44)
- 15:30 SuperKitties (3)
- 16:00 Pupstruction (6)
- 16:30 Pupstruction (7)
- 17:00 Bluey (53)
- 17:10 Bluey (54)
- 17:20 Bluey (55)
- 17:30 Bluey (56)
- 17:40 Bluey (57)
- 17:50 Bluey (58)
- 18:00 SuperKitties (12)
- 18:30 Sofia The First (27)
- 19:00 Sofia The First (28)
- 19:30 Bluey (41)
- 19:40 Bluey (42)
- 19:50 Bluey (43)
- 20:00 Bluey (44)
- 20:10 Bluey (45)
- 20:20 Bluey (46)
- 20:30 SuperKitties (13)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (63)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (13)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (12)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (9)
- 23:00 PJ Masks (116)
- 23:25 PJ Masks (117)
- 23:50 PJ Masks (118)
- 00:13 Bořek stavitel (17)
- 00:23 Bořek stavitel (18)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (51)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (52)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 01:12 Inui (9)
- 01:20 Hurá za hádankou (19)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (8)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (9)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (13)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (14)
- 02:55 Chuck a přátelé (15)
- 03:07 Chuggington (20)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:29 Angelína balerína (3)
- 03:42 Angelína balerína (4)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (3)
- 04:38 Bořek stavitel (24)
- 04:48 Bořek stavitel (25)
- 05:01 Hurá za hádankou (25)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (25)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (26)
- 05:49 Požárník Sam (20)
- 06:00 Trojčata (27)
- 06:07 Trojčata (28)
- 06:14 Trojčata (29)
- 06:25 Bing (21)
- 06:32 Bing (22)
- 06:39 Bing (23)
- 06:46 Bing (24)
- 06:55 Grisu (26)
- 07:08 Tilda (7)
- 07:15 Tilda (8)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (19)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 07:47 Caillou (7)
- 07:58 Caillou (8)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (7)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (8)
- 08:35 Doodleboo (23)
- 08:40 Doodleboo (24)
- 08:45 Doodleboo (25)
- 08:50 Doodleboo (26)
- 08:55 Doodleboo (27)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (17)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (18)
- 09:30 Hurá za hádankou (23)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (3)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (4)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (5)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (7)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (7)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (8)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (33)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (34)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (4)
- 11:16 Pettson a Fiškus (7)
- 11:27 Pettson a Fiškus (8)
- 11:40 Pettson a Fiškus (1)
- 11:50 Pettson a Fiškus (2)
- 12:03 Daisy a Ollie (23)
- 12:10 Daisy a Ollie (24)
- 12:17 Daisy a Ollie (25)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 12:52 Bing (14)
- 13:00 Bing (15)
- 13:08 Bing (16)
- 13:20 Trojčata (1)
- 13:27 Trojčata (2)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (5)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (6)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (7)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (19)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (36)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (37)
- 15:00 Kipper (10)
- 15:09 Kipper (11)
- 15:19 Simon (17)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (19)
- 15:38 Woozle a Pip (17)
- 15:45 Tilda (9)
- 15:52 Tilda (10)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (17)
- 16:15 Pettson a Fiškus (4)
- 16:29 Caillou (9)
- 16:40 Caillou (10)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (17)
- 17:12 Doodleboo (13)
- 17:17 Doodleboo (14)
- 17:22 Doodleboo (15)
- 17:27 Doodleboo (16)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (16)
- 17:59 Požárník Sam (15)
- 18:10 Požárník Sam (16)
- 18:24 Berry a Dolly (12)
- 18:29 Berry a Dolly (13)
- 18:34 Berry a Dolly (1)
- 18:40 Bing (24)
- 18:47 Bing (25)
- 18:54 Bing (26)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (17)
- 19:17 Pettson a Fiškus (4)
- 19:33 Grisu (51)
- 19:43 Grisu (52)
- 19:55 Simon (51)
- 20:00 Simon (52)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (50)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (51)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (13)
- 20:57 Tilda (7)
- 21:04 Tilda (8)
- 21:12 Kipper (12)
- 21:21 Kipper (13)
- 21:31 Caillou (7)
- 21:42 Caillou (8)
- 21:55 Chuggington (17)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (18)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (19)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (18)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (19)
- 23:05 Bing (17)
- 23:12 Bing (18)
- 23:20 Bing (19)
- 23:27 Bing (20)
- 23:35 Bing (21)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (16)
- 23:47 Oswald (19)
- 23:59 Oswald (20)
- 00:00 Sestry (Módní návfhářka)
- 00:10 Sestry (Super Georgetta)
- 00:20 Sestry (Spaní ve stoje)
- 00:30 Sestry (Sestry poustevnice)
- 00:45 Mia a já IV (V rytmu)
- 01:05 Mia a já IV (Souboj Panů)
- 01:30 Agentka 203 (Nový agent)
- 01:55 Agentka 203 (Výlet)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 03:05 Život s tátou (41)
- 03:15 Život s tátou (42)
- 03:25 Život s tátou (43)
- 03:35 Život s tátou (44)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (43)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (44)
- 04:35 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Moudrost rypoše lysého)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 05:35 Mia a já IV (Visuté zahrady)
- 06:00 Upovídaná Marta (23)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (12)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Ga Ba Gů Ba Ga)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Napsal…)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 22:00 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (39)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (40)
- 23:30 Život s tátou (41)
- 23:40 Život s tátou (42)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Songs & Rhymes)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (18)
- 00:10 Kikoriki (36)
- 00:20 Flopy (112)
- 00:35 Šmolkovia (25)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (17)
- 01:10 Esá z pralesa (50)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (31)
- 01:35 Volám sa Caillou V (23)
- 02:00 Dumper a Skoop III (2)
- 02:15 Panda a Krash (24)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (12)
- 02:55 Myšiak Anatole (13)
- 03:20 Monchhichi (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (13)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 04:20 Malý medvedík (9)
- 04:45 Ruby z dúhy II (8)
- 05:10 Bob staviteľ III (2)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada II (7)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (52)
- 05:55 Máša a medveď (21)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (49)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (6)
- 06:40 Veselé zajačiky (3)
- 06:45 Ovečka Shaun II (35)
- 06:55 Eggy Pops II (10)
- 07:00 Maličké príšerky (16)
- 07:05 Flopy (112)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (2)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (15)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (22)
- 08:20 Veselé zajačiky (4)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (15)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (1)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (2)
- 09:15 Slnečný Rej (14)
- 09:25 Esá z pralesa (50)
- 09:35 Veselé zajačiky (5)
- 09:40 Ruby z dúhy II (8)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (13)
- 10:20 Bob staviteľ III (3)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (30)
- 10:55 Zvedavkovci (50)
- 11:10 Monchhichi (11)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (3)
- 11:25 Malý medvedík (9)
- 11:50 Panda a Kiwi (4)
- 11:55 Ovečka Shaun II (36)
- 12:00 Volám sa Caillou V (23)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (39)
- 12:30 Polly Pocket (2)
- 12:35 Flopy (115)
- 12:50 Ruby z dúhy II (9)
- 13:15 Myšiak Anatole (13)
- 13:40 Malý silák Bheem (44)
- 13:45 Veselé zajačiky (6)
- 13:50 Panda a Krash (24)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (2)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (18)
- 14:40 Maličké príšerky (17)
- 14:45 Máša a medveď (23)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (5)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (14)
- 15:20 Esá z pralesa (51)
- 15:35 Ohrozené druhy (6)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (28)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 16:25 Bob staviteľ III (4)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (2)
- 16:45 Monchhichi (12)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (3)
- 17:05 Ovečka Shaun II (37)
- 17:15 Zábavné zvieratká (18)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (27)
- 17:35 Ruby z dúhy II (10)
- 18:00 Volám sa Caillou V (24)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Ovečka Shaun II (38)
- 18:50 Flopy (115)
- 19:10 Maličké príšerky (18)
- 19:15 Zvedavkovci II (1)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (24)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (8)
- 20:05 Esá z pralesa (52)
- 20:15 Bob staviteľ III (5)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (3)
- 20:40 Slnečný Rej (15)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (6)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (31)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi (13)
- 22:15 Myšiak Anatole (14)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (28)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (29)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (12)
- 23:35 Mášine rozprávky (12)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (40)
- 23:45 Veselé zajačiky (7)
- 23:50 Malý silák Bheem (45)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Plzeň v kostce
- 00:40 Ztráty a nálezy
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 01:40 Interview
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Interview
- 02:40 Interview
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Putování po památkách
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Plzeň v kostce
- 05:40 Ztráty a nálezy
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 06:40 Interview
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Interview
- 07:40 Interview
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Interview
- 08:40 Putování po památkách
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Interview
- 09:40 Týden v regionech
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Plzeň v kostce
- 10:40 Ztráty a nálezy
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 11:40 Interview
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Interview
- 14:40 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Plzeň v kostce
- 15:40 Ztráty a nálezy
- 18:00 Zprávy
- 18:30 Interview
- 18:40 Putování po památkách
- 19:00 Zprávy
- 19:30 Interview
- 19:40 Týden v regionech
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Plzeň v kostce
- 20:40 Ztráty a nálezy
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 21:40 Interview
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Influential with Katty Kay (Aly Raisman)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 01:40 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:05 MÉTÉO
- 02:15 LE POINT
- 03:10 MARIE TRINTIGNANT, LE CHOIX DU JEU
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 RAMDAM
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:55 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 PETIT MALABAR
- 09:10 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:35 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 10:00 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 10:30 L'ÉPICERIE
- 10:50 EXCELLENCE FRANÇAISE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:35 39-45, EN SOL CANADIEN
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 DÉMONS DE MIDI
- 15:45 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 16:05 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:30 TEAM F
- 17:05 RENVERSANT
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 MEURTRES Á COGNAC
- 22:05 FOOTBALL - MATCHS DE L'ÉQUIPE DE FRANCE U23
- 23:00 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:25 MÉTÉO
- 23:30 L'ACTU
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 12:00 PMQS
- 13:00 Sky News Today with Jayne Secker
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (19)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (22)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (44)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (79)
- 04:15 FRANCE IN FOCUS (5)
- 04:30 BULLETIN (21)
- 04:45 REPORTERS (8)
- 05:00 NEWS (80)
- 05:15 EYE ON AFRICA (44)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (22)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (22)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (816)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (818)
- 11:10 PEOPLE & PROFIT (4)
- 11:22 YOU ARE HERE
- 11:30 BULLETIN (208)
- 11:40 REVISITED (4)
- 12:00 NEWS (819)
- 12:16 ARTS24 (23)
- 12:30 BULLETIN (209)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (822)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (209)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 TALKING EUROPE (4)
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 THE 51 PERCENT
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 FRANCE IN FOCUS (5)
- 17:00 NEWS (828)
- 17:15 ARTS24 (23)
- 17:30 BULLETIN (210)
- 17:45 ACCESS ASIA (4)
- 18:00 NEWS (829)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (210)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (829)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (829)
- 21:15 REPORTERS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:46 EYE ON AFRICA (45)
- 22:00 NEWS (836)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:46 EYE ON AFRICA (46)
- 23:00 NEWS (838)
- 23:15 ARTS24 (23)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (46)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 02:45 BULLETIN
- 02:46 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 02:57 L'INSTANT MOBILE_24
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 BILLET RETOUR
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 L'INSTANT MOBILE_24
- 03:45 A L'AFFICHE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 ACTUELLES
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 FACE A FACE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 ACTUELLES
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:52 MODE
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:10 BILLET RETOUR
- 17:30 BULLETIN
- 17:40 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:10 FACE A FACE
- 18:30 BULLETIN
- 18:40 REPORTERS
- 18:52 L'INSTANT MOBILE_24
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FOCUS SOLO
- 19:20 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE_24
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 A L'AFFICHE
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:12 FACE A FACE
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Neřež na Folkových prázdninách
- 07:55 Noční univerzita
- 09:05 Za tajemstvím šumavských lesů
- 09:55 Setkání
- 10:10 Výpravy do divočiny
- 11:10 Padající andělé
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Dedičstvo národov
- 13:50 Bible v písku
- 14:05 Za obzorem
- 14:45 Expedice Rembaranka: Umění přežít
- 15:25 Dědictví otců zachovej nám, Pane!
- 15:55 Jak potkávat svět
- 17:30 Terra Santa News
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Dokořán
- 19:05 V pohorách po horách
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Svatý Ivo
- 21:00 S chutí přes práh
- 21:25 Cyrilometodějské dni v Terchové 2023
- 21:50 Moudrost mnichů
- 22:05 Za obzorem
- 22:45 Noční univerzita
- 23:45 Setkání
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Brno
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Aš
- 08:00 Relácia DNES
- 08:30 Konvokácia
- 10:00 Cirkev bez hraníc
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Slovo viery - AC Košice
- 12:45 John Bevere
- 13:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 14:00 20 minútovka
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Worship s kapelou
- 21:45 Campfest
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Na tónoch vďačnosti
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Svätci zo Skalky
- 03:55 Otec Ján Krapan
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Hudba v (kon)texte života - koncert
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko - o liturgii
- 16:20 Brat František
- 16:45 Koraland
- 17:00 Eden
- 17:30 Na tónoch vďačnosti
- 18:20 Na ceste v rodine
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putovanie Rímom (3)
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom: Timotej Križka
- 21:55 Moja misia - magazín
- 22:25 Svätá Terézia z Ánd
- 23:20 Medzi riadkami
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (1)
- 00:30 Dolce Vita (12)
- 01:00 Moje zahrada (36)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (6)
- 02:30 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (4)
- 03:30 Květinová show (12)
- 04:00 Hot Cars (10)
- 04:30 Jamie po italsku (5)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (97)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (9)
- 07:00 Květinová show (12)
- 07:30 Jamie po italsku (5)
- 08:00 Vitální zahrada (11)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 09:00 Jóga – Energie života (10)
- 12:00 Květinová show (6)
- 12:30 Dolce Vita (12)
- 13:00 Dotek luxusu (5)
- 13:30 Mrakodrapy (Budoucnost je nyní 2012 – 2020)
- 14:30 Velkolepé designy (1)
- 15:30 Vitální zahrada (12)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (4)
- 16:30 House doktor (7)
- 17:30 Lovec chilli (Jižní Korea)
- 20:00 Dolce Vita (13)
- 20:30 Design pro vás (6)
- 21:00 Najdi, sprav a prodej! (9)
- 08:00 Jóga – Energie života (8)
- 09:00 Moje Dubaj (6)
- 09:30 Pečeme s Marthou (12)
- 10:00 Holky v kuchyni (9)
- 10:30 Nebesky dobré (2)
- 11:00 Pěstujeme s láskou (Clover Mamma)
- 11:30 Chlap za plotnou (21)
- 12:00 V Májině kuchyni (Já a moje dcera)
- 13:00 Moje zahrada (16)
- 13:30 Pizzaři z Parmy (3)
- 18:00 Všechny chutě Maďarska (4)
- 19:00 Jóga – Energie života (9)
- 20:00 Blázen na cestách (Zdolat horu Fuji)
- 21:00 Billovo jídlo (7)
- 21:30 Luxusní delikatesy (7)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Příjemné osvěžení v parných dnech nabízí letní koupaliště)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 05:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Daniel Vachrarčík (HPH), náměstek primátora Havířova, Kdy bude
- 05:40 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 06:20 Z naší ZOO (Obyvatelé ptačích budek)
- 06:25 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:13 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Příjemné osvěžení v parných dnech nabízí letní koupaliště)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 08:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 08:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Daniel Vachrarčík (HPH), náměstek primátora Havířova, Kdy bude
- 08:40 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 09:20 Z naší ZOO (Dvojčata u servalů)
- 09:25 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Příjemné osvěžení v parných dnech nabízí letní koupaliště)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 11:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Daniel Vachrarčík (HPH), náměstek primátora Havířova, Kdy bude
- 11:40 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 12:20 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 12:25 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Příjemné osvěžení v parných dnech nabízí letní koupaliště)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 14:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Daniel Vachrarčík (HPH), náměstek primátora Havířova, Kdy bude
- 14:40 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 15:20 Z naší ZOO (Obyvatelé ptačích budek)
- 15:25 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 16:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 16:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 16:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 16:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 16:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 16:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 17:25 Z naší ZOO (Jarní aktivity ptáků)
- 17:27 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 17:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 18:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 18:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 18:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 19:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 19:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 19:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 19:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:13 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 20:20 Z naší ZOO (Pávi korunkatí. Samice korunáče Sclaterova má nového partnera)
- 20:25 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 20:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 21:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 21:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 21:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 22:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 22:27 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 22:29 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 22:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 22:53 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 23:25 Z naší ZOO (Zimní venčení slonů v ZOO Ostrava)
- 23:27 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 23:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 Slovácké cyklení
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Poztrácená řemesla
- 18:29 Počasí
- 18:30 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:45 STUDIO 21
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 00:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 01:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 02:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 03:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 04:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 05:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 06:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 07:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 08:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 09:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 10:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 11:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 12:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 13:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 14:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 15:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 16:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 17:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 00:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 01:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 01:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 01:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 02:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 03:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 04:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 04:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 04:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 05:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 06:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 07:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 07:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 07:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 08:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 09:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 10:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 10:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 10:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 11:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 12:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 13:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 13:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 13:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 14:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 15:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 16:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 16:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 16:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 17:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 18:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 19:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 20:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 20:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 21:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 22:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 23:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 23:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 1
- 05:30 Host dne
- 05:40 Za oponou
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 18
- 06:30 Putování po regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 11
- 07:30 Za oponou
- 07:40 Středočeské noviny
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Svět z blízka
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 15
- 10:30 Špetka Slovácka
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 10
- 11:30 Kam vyrazit
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 2
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Host dne
- 13:40 Za oponou
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 18
- 14:30 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 8
- 15:30 Kam vyrazit
- 15:40 Středočeské noviny
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 10
- 16:30 Středočeská nej
- 16:40 Svět z blízka
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 6
- 17:30 Středočeský magazín
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 13
- 20:30 Kam vyrazit
- 20:40 Středočeské noviny
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Dobré zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 2
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeská nej
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Hasiči
- 23:40 Středočeský magazín
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Putování v regionech
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Putování v regionech
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Putování v regionech
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Putování v regionech
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Putování v regionech
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Putování v regionech
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Putování v regionech
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Putování v regionech
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Dobré zprávy z regionů
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Dobré zprávy z regionů
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Dobré zprávy z regionů
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Dobré zprávy z regionů
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Hasiči
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Hasiči
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Hasiči
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Hasiči
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Hasiči
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Hasiči
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Michal Švec (152)
- 00:40 POČASÍ
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Josef a Jan Filipovi (85)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Michal Švec (152)
- 03:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (136)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (5)
- 05:48 ŽIVĚ Z PACOVA
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 Michal Švec (152)
- 10:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Josef a Jan Filipovi (85)
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 13:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Zdeněk Voharčík (54)
- 18:50 POČASÍ
- 18:53 KULTURA
- 18:58 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Zdeněk Voharčík (54)
- 20:50 POČASÍ
- 20:53 SPORT
- 20:58 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Zdeněk Voharčík (54)
- 22:50 POČASÍ
- 22:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 23:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Ваші гроші
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Ваші гроші
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Люди доброї волі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Останній день диктатора
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Itthon vagy!
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Kárpát-medence
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Esély
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Summa
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Akusztik
- 01:25 Mit kíván?
- 01:55 Esti Kornél
- 02:50 Az A38 Hajó színpadán (X.U.L.)
- 03:40 Hullámhossz (Transform Project)
- 03:50 Hullámhossz (Dorota)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vízipók-Csodapók (Buborék nyaklánc)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kriszta a majálison)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (Hová tűnt a horgászzsinór)
- 05:20 Mesélj nekem! (Az arany nyílvessző (Benedek Elek))
- 05:30 Pom-Pom meséi (Szegény Gombóc Artúr)
- 05:35 Mekk Elek az ezermester (Az éléskamarások)
- 05:45 Kiváncsi Fáncsi (Kenguru - kaland)
- 05:55 Kukori és Kotkoda (Rézsarkantyú)
- 06:00 Miezmiaz? (7)
- 06:05 Miezmiaz? (8)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (24)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A boszorkány)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Manó muri)
- 06:55 Tündér lilinkók (Moha és Hápsáp)
- 07:10 Tündér lilinkók (Sapi és a tilinkó)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (Csudazselé)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Fénytörés)
- 07:45 Pán Péter legújabb kalandjai II (Gyerekjáték)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (Az osztriga fesztivál)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (Vakációs fotózás)
- 08:35 Super Wings - A szárnyalók VI (Színezzük ki a világűrt – második rész)
- 08:45 Super Wings - A szárnyalók VI (Perui kincsvadászat)
- 09:00 RoboVonatok II (Izgalmas kincsvadászat)
- 09:15 Bohókás professzor (Madár ijesztés)
- 09:25 Bobby és Bill (Házibuli)
- 09:35 Bobby és Bill (Hová lett, Tizedes?)
- 09:50 Gyerünk, Pocoyo! (Utazás Patóval)
- 09:55 Gyerünk, Pocoyo! (Játék)
- 10:05 Gyerünk, Pocoyo! (Teniszezzünk)
- 10:10 Bajkeverő majom XIV (Vészjelző / George új barátja)
- 10:35 A bűvös körhinta II (Brian király)
- 10:45 A bűvös körhinta II (Vészhelyzet)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (Hová tűnt a horgászzsinór)
- 11:05 Mesélj nekem! (Az arany nyílvessző (Benedek Elek))
- 11:20 Nils Holgersson csodálatos utazása (Két lábbal a földön)
- 11:30 Simon (Gyurma figurák)
- 11:35 Petronix Védők, akcióra fel! (Lemurmentés)
- 11:50 Petronix Védők, akcióra fel! (Gorillamentés)
- 12:00 Alvin és a mókusok V (A deszkás lány)
- 12:15 Alvin és a mókusok V (Mosógép mánia)
- 12:25 Alvin és a mókusok V (A nyári suli)
- 12:35 Alvin és a mókusok V (Szorult helyzetben)
- 12:50 Breki, a világjáró (Québeci téli karnevál)
- 13:00 Breki, a világjáró (Szemüvegvadászat Koreában)
- 13:15 Breki, a világjáró (Elveszve San Franciscóban)
- 13:30 Lucky, a kölyök (Ki akarja ellopni Jolly Jumpert?)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Végállomás, Üres Szurdok!)
- 13:55 H2O - Egy vízcsepp elég (A hajfestés)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Lovaghoz méltóan)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Túl udvarias, hogy igaz legyen)
- 14:45 Sadie Sparks (A szerencse forgandó)
- 14:55 Zazie kisasszony (Tarek és a félelmetes rákok)
- 15:05 Zazie kisasszony (Papaválogatás)
- 15:10 Bluey (Bömbi és a bölcs, öreg farkaskutya)
- 15:20 Bluey (Trambulin)
- 15:25 Bluey (Szemét)
- 15:35 M2 matricák – Gyerekjáték (Pétervári-Molnár Bendegúz-evezés)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Természetőr)
- 15:50 44 csacska macska II (A titkos hozzávaló esete)
- 16:00 44 csacska macska II (Egérmotorosok)
- 16:10 44 csacska macska II (Lampo, a csizmás kandúr)
- 16:25 Petronix Védők, akcióra fel! (Varacskosdisznó-mentés)
- 16:40 Petronix Védők, akcióra fel! (Elefántcsalád-mentés)
- 16:50 RoboVonatok II (Joseph, a Napvilág könyvmolya)
- 17:05 Bohókás professzor (Kívánj valamit!)
- 17:15 Alvin és a mókusok V (Dugóban)
- 17:25 Alvin és a mókusok V (Simon, a szerelő)
- 17:35 Alvin és a mókusok V (Dobháború)
- 17:50 Alvin és a mókusok V (A különleges hozzávaló)
- 18:00 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Nagyapó kissé furcsa)
- 18:15 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Az átváltozás)
- 18:25 Lucky, a kölyök (Eredeti nagyságban)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Tanulmányi kirándulás)
- 18:50 Bluey (Állatkert)
- 19:00 Bluey (Hátizsák)
- 19:05 Bluey (Kaland)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (A legerősebb apa)
- 19:25 A kis Nicolas nyaral (Geoffroy születésnapja)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Megyer hegyi tengerszem)
- 20:00 Heartland V (Semmi sem biztos)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:15 Gasztroangyal (Szihalom)
- 01:10 Az érzelmek tengerén (115)
- 01:55 Érted mindent (55)
- 02:45 Itthon vagy! (Múzeumok éjszakája)
- 03:05 Divat & dizájn
- 03:30 Magyar Krónika (Budai Krónika)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (Barátság)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:40 Hrvatska Kronika
- 07:05 Ecranul nostru
- 07:35 Mesterember leszek
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Párizsi beszállók (Ritmikus gimnasztika, Pigniczki Fanni)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (18)
- 13:50 A világ egy terített asztal (Izland)
- 14:25 Európa ízei (Alentejo, Portugália)
- 14:55 Egy Perc Híradó
- 14:56 Időjárás-jelentés
- 15:00 Ridikül (A nő, a férfi és a tánc)
- 15:55 Doc Martin IX (Félni az újtól)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (Csaba)
- 18:50 Napsugár (106)
- 19:35 Mindennapi (Barátság)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (15)
- 20:40 SzerencsePerc
- 20:45 Skandináv Lottó
- 21:00 Családi csetepaté (Csapó, felvétel indul!)
- 21:55 Mondd, ki vagyok én? (Moszkva)
- 00:45 Triatlon világbajnoki sorozat
- 02:15 Lovaglás - CSIO Vílágkupa
- 03:10 Lovaglás - CSIO Vílágkupa
- 04:00 Napos Oldal
- 04:30 Fradi Tv
- 05:00 Magyarország-Szlovénia férfi kézilabda felkészülési mérkőzés
- 06:30 Lovaglás - CSIO Vílágkupa
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Lovaglás - CSIO Vílágkupa
- 12:45 #csakahonvéd
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 Atlétika - Gyémánt Liga
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 Magazin
- 17:45 Döntő
- 20:00 Nemzeti Sporthíradó
- 20:15 Góóól!2
- 21:15 Férfi vízilabda-válogatott felkészülési mérkőzés
- 08:55 A miskolci Kösöntyű Együttes
- 09:55 Koronás sas (13)
- 14:50 Katyi
- 16:20 Fülszöveg (Jenei András)
- 16:55 Koronás sas (14)
- 17:20 Egy Perc Híradó
- 17:30 Ön is tudja?
- 17:55 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 18:00 Kontúr (Zsuffa Tünde)
- 18:45 Agenda
- 18:55 Az Andok vadvilága (Élet a felhők között)
- 19:55 M5 História (Középkori királysírok)
- 20:35 A Larkin család (4)
- 21:30 A következőnél leszállok
- 00:10 Itthon vagy!: Zarándokhelyek
- 00:30 Vers mindenkinek: József Attila: Ki-be ugrál (Ódor Kristóf)
- 00:35 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Toboz Ottó
- 00:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Bornemissza Gergely
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 02:20 Nyári keringő
- 03:45 Szép hazánk, Kárpát-medence!: Újvidék - Vajdaság
- 03:50 Magyar elsők: Az első magyar leányközépiskola
- 04:05 Ridikül: Tudatos tányér
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:01 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:20 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: A családnevek kialakulása
- 05:35 Itthon vagy!: Csepel-sziget
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Toboz Ottó
- 06:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Bornemissza Gergely
- 06:15 Kárpáti Krónika
- 07:05 Mindennapi: Barátság
- 07:07 Vár a Kárpát-medence
- 07:15 Magyar Krónika: Aquincum, ahogyan még nem hallottad
- 07:40 Időjárás-jelentés
- 07:45 Élő népzene: éves a Háromszék Táncegyüttes 1. rész (20)
- 10:30 Rome Reports - Vatikáni híradó
- 10:55 Neked szól!
- 11:00 Kereszt-Tények
- 11:15 De őszintén!
- 11:25 Kedves hazug
- 12:55 A hét műtárgya: Stuart Mária Henrietta esküvői portréja
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Hrvatska Kronika
- 13:55 Ecranul nostru
- 16:50 Nyár '24
- 18:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Szenes Iván írta
- 20:55 Névjegyek: Dénes
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 Vár a Kárpát-medence
- 21:35 Önök kérték!
- 22:10 Szép lányok ne sírjatok
- 23:45 Kontúr
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Murdochova bezstarostná jízda)
- 04:45 Inspektor George Gently V (Gently v katedrále)
- 06:20 Případy detektiva Murdocha XVI (Murdoch a aerodynamický třesk)
- 07:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Líbánky v Hampshiru)
- 07:45 Případy detektiva Murdocha XVI (Běh ke smrti)
- 20:15 Případy detektiva Murdocha XVII (Pro vyšší dobro)
- 21:00 Tom Jones (1)
- 21:50 Had (6)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:30 Basketbal Prague Games
- 06:30 Inline hokej extraliga
- 07:45 Inline holkej extraliga
- 12:10 Boxlakros NBLL
- 00:04 repríza OK Start
- 03:30 Pohádky
- 08:30 repríza OK Start
- 12:11 Open Stage
- 18:00 Hvězdy manéže
- 18:48 Hitparáda (1)
- 19:40 Open Stage
- 19:50 V.I.P Koktejl
- 22:41 Open Stage
- 23:54 repríza OK Start
- 00:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 00:30 LIDÉ OD VODY (4)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 LIDÉ OD VODY (4)
- 06:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 06:32 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:37 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 06:47 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:49 ŽIVĚ VODA ZE SVĚTA
- 06:54 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 08:30 STUDIO iVodárenství
- 08:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 08:50 ZVEME VÁS
- 08:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 08:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 10:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 10:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 10:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 01:30 POČASÍ TV R
- 01:35 STUDIO 'R'
- 01:45 ZVEME VÁS
- 01:50 SPORT
- 01:55 HEADLINES
- 02:00 ZASTÁVKA NA TRATI (1)
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 04:30 POČASÍ TV R
- 04:35 SPORT
- 04:40 DOPRAVA
- 04:45 ZVEME VÁS
- 04:50 POČASÍ TV R
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 OTAZNÍKY TV R (6)
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 STUDIO 'R'
- 15:50 POČASÍ TV R
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 POZOR VLAK (3)
- 17:45 POČASÍ TV R
- 17:50 SPORT
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 POZOR VLAK (3)
- 22:45 POČASÍ TV R
- 22:50 SPORT
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Opice uprostřed)
- 00:45 Sanjay a Craig (Sázka / Pizza na ulici)
- 01:05 Sanjay a Craig (Strach z výšek / Být jako Tufflips)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Panna pro pána / Tiskový útisk)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Přežití v betonové džungli)
- 02:05 Želvy Ninja IV (Měsíce Thalosu 3)
- 02:25 Želvy Ninja IV (Podivný svět Wyrma)
- 02:50 Chlebáci II (Dvojitá potíž / Kačeři smolaři)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Podzemí / Prohlídka)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelná myčka aut / Společnost pro Poofa)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Vicky má padáka / Spřízněné duše)
- 04:15 Spongebob v kalhotách VIII (Bublinový průšvih / Pásek pro mistra karate)
- 04:35 Spongebob v kalhotách VIII (Krabí hambáč co málem snědl Zátiší Bikin / Návrat Bubliňáka)
- 05:00 Sanjay a Craig II (DINK / Nebezpečná Debbie)
- 05:20 Sanjay a Craig II (Pirátská kopie / Plešoun)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Zvláštní přísada / Milostná píseň)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Můj život psa / Bublinková folie)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (Taken)
- 06:50 Hlasiťákovi IV (Akce dvojče / Nehoda)
- 07:20 Hlasiťákovi IV (Nezapomeň na mě / Sušenková panika)
- 07:45 Hlasiťákovi VI (Vztek)
- 08:05 Hlasiťákovi VI (Tip na tip)
- 08:15 Casagrandovi (Pizza výročí)
- 08:30 Casagrandovi II (Souboj dědečků / Vtípkoročí)
- 08:55 Kouzelní kmotříčci X (Na moři / Dimmsdale má talent)
- 09:25 Kouzelní kmotříčci IX (Nebýt průměrně nejhloupější)
- 09:40 Sharkdog (Žraločí schovka)
- 09:45 Sharkdog (Sharkdog sám doma)
- 09:55 Sharkdog (Můj milý Sharkdog)
- 10:05 Šmoulové II (Šmoulové v jednom ohni)
- 10:20 Šmoulové II (Hledání jahůdka)
- 10:40 Spongebob v kalhotách XI (Moje noha! / Inkoustová limonáda)
- 11:00 Spongebob v kalhotách VIII (Patrik hlídá Garryho)
- 11:20 Spongebob v kalhotách VIII (Jak pohlídat dům)
- 11:35 Spongebob v kalhotách VIII (Klidný jazzový koncert)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice (Která čarodějnice je která? / Padejte z mého trávníku)
- 22:05 Spongebob v kalhotách XI (Mluvítko pro Garyho)
- 22:25 Spongebob v kalhotách VI (Tajná přísada / Pravidelný zákazník)
- 22:55 Podivný časoprostor Sammyho a Rádže (Bollywood / Špióni se štěnicemi)
- 23:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Byl to hrdina)
- 23:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Škorpioní jed)
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej