Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Banánové rybičky
- 02:55 Koptashow
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Vycházky do nicoty
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Nenechte se rušit
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (6)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kryštof a Kristina
- 14:00 Jak se Kuba stal mlynářem
- 15:05 Klíček ke štěstí
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 17:00 Počesku (Moravský kras)
- 17:10 Na plovárně s Jiřím Hrdinou
- 17:40 Tajemství skrytá v písku (4)
- 20:00 Vůz plný zlata
- 21:45 Sherlock Holmes (Znamení čtyř)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Týden v kultuře
- 07:31 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Po laně nahoru i dolů)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:51 Festivalové vteřiny 2024
- 19:59 Francouzi volí nový parlament
- 22:00 Zprávy
- 22:28 Newsroom ČT24 - Retrovize
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:10 Cyklistika ČR 2024 (MČR a MSR Jevíčko)
- 04:55 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Švýcarsko - Itálie)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 10:05 Cyklotoulky
- 10:15 Sokolský zpravodaj
- 10:30 Slet 2024 (Sletový průvod)
- 11:15 Slet 2024 (Sletový průvod)
- 11:30 Panorama
- 11:45 Slet 2024 (Sletový průvod)
- 00:39 Výměna
- 03:24 Zabil jsem Einsteina, pánové......
- 05:26 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Nad Orinoko)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 M.A.S.H (133)
- 06:45 M.A.S.H (134)
- 07:15 M.A.S.H (135)
- 07:46 M.A.S.H (136)
- 08:16 M.A.S.H (137)
- 08:46 Prima Česko
- 09:20 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:58 Receptář prima nápadů
- 12:46 Libovky Pepy Libického
- 13:28 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:08 Polda (Hvězda nad Prahou)
- 15:20 Zaříkávač koní
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:55 Neznámý voják
- 04:03 Spartakus: Bohové arény (Pod maskou)
- 05:05 Nezvěstná II (9)
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Syn vůdce Mbu-bu)
- 06:10 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 Top Gear XXIV (2)
- 07:11 Top Gear XXIV (4)
- 08:19 Top Gear XXIV (5)
- 09:27 Top Gear XXIV (6)
- 10:34 Top Gear XXIV (7)
- 11:41 Autosalon.tv
- 14:20 Simpsonovi XXXI (Svatá válka 2/2)
- 14:48 Simpsonovi XXXI (Osmiletí hrozní)
- 15:17 Simpsonovi XXXI (Psí život)
- 15:37 Náhradníci
- 20:16 Herkules
- 22:22 Rocky IV
- 04:09 Námořní vyšetřovací služba XI (Ďábelská trojice)
- 05:04 M.A.S.H
- 05:28 Příhody Bolka a Lolka (Černá vlajka)
- 05:36 Velké putování Bolka a Lolka (Cesta na slonovi)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:25 M.A.S.H
- 06:50 M.A.S.H
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XI (Ďábelská trojice)
- 13:47 Nesnesitelná krutost
- 17:53 Slunce, seno a pár facek
- 20:08 Anna a král
- 23:06 Terminátor: Temný osud
- 04:44 Jak se staví sen (Holubová / Tuchorazy)
- 05:27 Karolína, domácí kuchařka (Nedělní oběd)
- 06:00 Na zámku
- 06:11 Teď vaří šéf!
- 06:48 Linka (4)
- 07:51 Sestřičky (Dobré mravy)
- 10:37 Receptář prima nápadů
- 11:24 České chaty snů
- 23:04 Inkognito
- 23:59 Zoufalé manželky (Vstupte, cizinče)
- 06:00 Klok, Kloček a pes Dingo (Jak lovili ryby)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:20 7T II (11)
- 06:40 Kouzelník pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Mrňouskové 2: Daleko od domova
- 10:50 Bob a Bobek na cestách (Indie)
- 11:00 Operace Jauu!
- 11:30 Friends: Síla přátelství
- 11:50 Ne-Ne se smrskl
- 14:00 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 14:25 Ach, ten pokrok! II
- 14:40 Art Ninja
- 15:10 Jak vycvičit draky
- 15:30 Jak vycvičit draky
- 15:55 Dynotrax Turbo
- 16:15 7T II (12)
- 16:40 Tlapková patrola VII
- 17:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 17:25 Ovečka Shaun
- 17:35 Pan Tau (6)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (U velkého Gnoma)
- 18:55 7T II (14)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (5)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Indie)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:05 Nicole Kidmanová: oči dokořán
- 01:00 Koncert z Paříže 2023
- 03:00 ...a z učedníků jsou mistři
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Jsem Češka
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Lucerna
- 21:20 Události v kultuře
- 22:20 Jen ve zpěvu
- 23:20 Kniha snů Karen Blixenové (5)
- 04:27 Farmář hledá ženu SK
- 05:26 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:17 Jak se staví sen
- 06:48 Amerika hledá topmodelku XVI (Blondýny a brunety)
- 07:29 Tyhle šaty beru! (Když jde do tuhého)
- 07:58 Tyhle šaty beru! (Svatební profesionálky)
- 12:06 Megadorty III (Hodní nebo zlobiví?)
- 13:05 VIP Prostřeno!
- 04:47 Šéfem za pár minut
- 05:20 Šéf na grilu
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:07 Božské dorty od Markéty
- 06:34 Nikdo není dokonalý
- 07:39 Columbo (Smrt v aréně)
- 14:32 Sestřičky (70)
- 15:46 Naopak
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:16 Nikdo není dokonalý
- 23:22 Jak se staví sen - extra
- 01:15 Svět financí s Trinity Bank
- 01:54 Hlasy zločinu
- 02:54 Prima Svět
- 03:26 Hlavní zprávy
- 04:22 Prima Česko
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:01 Zprávy
- 07:26 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 08:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 09:00 Zprávy
- 09:24 Prima Svět
- 09:49 Prima mazlíček
- 10:00 Zprávy
- 10:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:51 Partie Terezie Tománkové
- 14:45 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 16:29 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:12 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 20:19 Showtime magazín
- 20:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 21:39 Prima HISTORIE
- 22:00 Zprávy
- 22:52 Partie Terezie Tománkové
- 23:56 Partie Terezie Tománkové
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Banánové rybičky
- 02:55 Koptashow
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Vycházky do nicoty
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Nenechte se rušit
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (6)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kryštof a Kristina
- 14:00 Jak se Kuba stal mlynářem
- 15:05 Klíček ke štěstí
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Banánové rybičky
- 02:55 Koptashow
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Vycházky do nicoty
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Nenechte se rušit
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (6)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kryštof a Kristina
- 14:00 Jak se Kuba stal mlynářem
- 15:05 Klíček ke štěstí
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 00:20 Království
- 02:35 Hasičárna Telecí (8)
- 03:05 Ze dvora II (8)
- 03:15 U stánku II (8)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (135)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (136)
- 10:25 Kdyby tisíc klarinetů
- 14:30 Elizabethtown
- 20:10 Elektrický jezdec
- 00:50 Muži v černém 3
- 02:55 Na vaší straně
- 03:55 Dáma a Král II (Jak svět přichází o doktory)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky (20)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (23)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 04:10 Dračí srdce 2
- 05:40 Ostrov pokladů
- 08:10 Rudá planeta
- 10:15 Rodina na baterky
- 15:05 Ve znamení lásky
- 17:15 Král Richard
- 20:00 Souboj Titánů
- 22:30 Zelená zóna
- 00:05 Kobra 11 XXIV (1)
- 01:05 Američtí sběratelé XIX (10)
- 01:45 Kachní dynastie (14)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VI (22)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (10)
- 08:55 Kachní dynastie (14)
- 09:55 Kobra 11 XXIII (20)
- 10:50 Kobra 11 XXIV (1)
- 11:50 Walker, Texas Ranger VI (22)
- 12:45 Válka skladů IX (21)
- 17:50 Kobra 11 XXIV (3)
- 18:45 Válka skladů IX (23)
- 19:40 Mistři zastavárny XXIII (16)
- 22:10 Walker, Texas Ranger VI (23)
- 23:00 Kobra 11 XXIV (3)
- 00:25 Teorie velkého třesku IX (11)
- 02:10 Malý Sheldon VI (14)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá VI (10)
- 03:30 Americký táta (12)
- 03:50 TELE TELE
- 04:15 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Muž, který stál v cestě
- 05:00 Ženatý se závazky (23)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (73)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (33)
- 06:45 Přátelé VI (15)
- 07:40 2 $ocky (11)
- 09:25 Malý Sheldon VI (18)
- 11:00 Ženatý se závazky (25)
- 12:00 Dva a půl chlapa III (18)
- 12:55 Přátelé VI (15)
- 13:50 Teorie velkého třesku IX (11)
- 15:35 2 $ocky (15)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (12)
- 18:15 Dva a půl chlapa III (20)
- 19:10 Malý Sheldon VI (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (15)
- 21:35 Přátelé VI (17)
- 22:30 Americký táta II (2)
- 23:30 Dva a půl chlapa III (20)
- 04:40 Na lovu
- 05:20 Riskuj!
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko VI (31)
- 12:50 MasterChef Česko VI (32)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (3)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (4)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (5)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (4)
- 01:15 Vyměněné osudy II (5)
- 02:55 Čarodějky III (8)
- 03:35 Babicovy dobroty
- 04:10 Ulice (4308)
- 05:50 Život na jachtě: Středomoří V (7)
- 07:40 Pan Selfridge IV (9)
- 08:35 Pan Selfridge IV (10)
- 09:35 Vítejte doma IV
- 11:25 Nekonečná láska II (74)
- 17:00 Poldark (2)
- 18:15 Doktorka Quinnová (18)
- 00:45 PFL 6
- 04:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 CSIO 3* C - E - T - Pohár Národů 2024
- 18:20 1:1 Sport Show (73)
- 18:55 Ragby: Irsko - Skotsko
- 22:50 ČEZ RunTour - Plzeň
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Fotbal: DSC Arminia Bielefeld - Hamburger SV
- 05:30 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Cup of Darts 2024
- 13:05 World Cup of Darts 2024
- 19:05 World Cup of Darts 2024
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Nebíčko v papuľke
- 04:25 Správy RTVS "N"
- 05:20 Počasie
- 05:30 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 05:40 Zaži to!
- 05:55 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom prišli o chalúpku)
- 06:05 Jurošík
- 06:15 Medvedík Pompon (Žúbková myška)
- 06:20 Nezbedný havran
- 06:35 Splat a Harry
- 06:45 Splat a Harry
- 07:00 Bluey
- 07:05 Zberateľ zvukov (Piano)
- 07:10 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Rozlúčka so Snorkou)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Povedz to kvetmi)
- 07:55 Zázračný ateliér
- 10:00 Autosalón
- 10:30 Pohľady zhora III (Nové Anglicko zhora)
- 11:25 Gastromap
- 11:55 O 5 minút 12
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Cibuľa)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (6)
- 23:05 Fantomas kontra Scotland Yard
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Domáci miláčikovia)
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:50 Herbárium (Baza čierna)
- 10:00 Halali
- 10:25 Na zelenej adrese
- 11:00 Família (Família - Ži a miluj)
- 11:30 Koncerty komornej hudby (Boris Lenko - akordeón)
- 11:40 Pod vŕbou
- 13:00 Anjeli strážni Borisa Filana
- 13:30 Odhodlaní putovať
- 14:00 Orientácie
- 14:35 Sviatok pod Poľanou
- 16:10 Fashion Ballet
- 16:25 Fashion Ballet
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 17:50 Lov slov
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Balenie na výlet)
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 19:50 Slovo
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Boxer
- 22:00 V mene otca
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Banánové rybičky
- 02:55 Koptashow
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Vycházky do nicoty
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Nenechte se rušit
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (6)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kryštof a Kristina
- 14:00 Jak se Kuba stal mlynářem
- 15:05 Klíček ke štěstí
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Banánové rybičky
- 02:55 Koptashow
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Vycházky do nicoty
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Nenechte se rušit
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (6)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kryštof a Kristina
- 14:00 Jak se Kuba stal mlynářem
- 15:05 Klíček ke štěstí
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 00:55 Slovensko v obrazoch
- 01:20 Týždeň vo svete
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Sobotné dialógy
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly-body-sekundy
- 05:05 Týždeň vo svete
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:10 Sobotné dialógy
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Komentáre dňa
- 09:00 Správy :24
- 09:15 KULTÚRA SK
- 09:40 Téma :24
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:00 Správy :24
- 13:10 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Cez lupu
- 23:00 Správy :24
- 23:25 O 5 minút 12 "N"
- 01:00 Voyagers - Vesmírná mise
- 02:45 Surfařka
- 04:25 Jsem božská
- 06:30 Sejmi prezidenta
- 08:10 Bindu zkoušená životem
- 09:55 King
- 11:45 Plánování je radost
- 15:05 Rádio Rebelka
- 16:45 Red Dog 2
- 18:25 Cesta za snem
- 20:15 Velká láska
- 22:10 Krásky z Dubaje
- 00:15 Experti
- 00:55 Soudní síň (Dům hrůzy)
- 01:40 Soudní síň (Jsem pro tebe drahý)
- 02:25 Záchranáři v akci
- 03:00 Záchranáři v akci
- 03:35 Nová zahrada
- 04:20 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:05 Prázdniny (Jede se na chalupu!)
- 08:10 Profesionálové II (Poslankyně)
- 09:05 Dr. Dokonalý (Dítě)
- 10:05 Dr. Dokonalý (14)
- 11:05 Dědictví (3)
- 12:25 Dědictví (4)
- 13:50 O medvědu Ondřejovi
- 14:55 Starci na chmelu
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Nájemník
- 22:05 Ohňostroj lásky
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:25 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 13:15 Susedia (Vodičák)
- 13:50 Susedia (Pyramída)
- 14:30 Susedia (Mikuláš)
- 15:00 Susedia (Darčeky)
- 15:35 Horná Dolná X (13)
- 17:00 Televízne noviny
- 17:20 Horná Dolná XI (1)
- 18:15 Horná Dolná XI (2)
- 19:25 Horná Dolná XI (3)
- 20:25 Televízne noviny
- 20:45 Počasie
- 20:55 Športové noviny
- 21:00 Survivor
- 22:15 Survivor
- 23:25 Rodinné prípady
- 00:25 Utajený šéf – USA XI (6)
- 01:05 Netradiční bydlení? IV (2)
- 01:50 Váš dokonalý domov (6)
- 02:50 Zahrady snů (9)
- 03:15 Markéta na trhu (9)
- 03:40 Nejkrásnější britské zahrady (3)
- 08:40 Váš dokonalý domov (6)
- 09:45 Rok na farmě (1)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie III (2)
- 13:15 Markéta na trhu (10)
- 13:40 Netradiční bydlení? IV (3)
- 14:30 Rok na farmě (2)
- 15:25 Dům snů (28)
- 16:10 Zahrady snů (10)
- 16:35 Váš dokonalý domov (7)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (7)
- 01:25 Agent z Panamy
- 03:15 Interstellar
- 06:00 Matky a jiné lásky
- 07:45 Úžasný Mauric
- 09:20 Příchozí
- 13:40 Wonka
- 17:45 Jurský svět: Zánik říše
- 20:00 Anatomie pádu
- 22:30 Rod Draka II (2)
- 23:35 Peníze těch tupců
- 00:40 Spy/Master (6)
- 01:25 Bojovník III (6)
- 02:25 Zkažená úča
- 04:05 Noční zvířata
- 06:00 Roboti
- 07:35 Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část
- 08:55 Ave, Caesar!
- 10:45 Dvojčata
- 15:30 Wonder Woman
- 17:50 Samaritán
- 20:05 Pravdivý příběh
- 21:45 Nevědomí
- 23:50 Veliká II (8)
- 00:25 Julia (7)
- 01:10 Julia (8)
- 02:00 Útok na Bílý dům
- 04:10 Likvidátor: Znovuzrození
- 06:00 Štěstí chodí po šálcích
- 07:30 Scott Pilgrim proti zbytku světa
- 09:25 Válečnice
- 11:40 Malý Sheldon VII (5)
- 12:00 Malý Sheldon VII (6)
- 12:25 Vlajka smrti (9)
- 12:55 Mamma Mia!
- 16:35 Purpurová barva
- 18:55 Turista II (2)
- 20:00 Rod Draka II (2)
- 21:00 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 21:45 Bojovník III (7)
- 22:40 House party
- 00:15 Ben Hur
- 02:15 Přání smrti
- 04:00 Irské sbohem
- 04:25 Břemeno
- 06:00 Elektra
- 07:35 Elysium
- 09:25 Noe
- 11:40 Lest (1)
- 14:00 Lest (4)
- 14:55 Posel špatných zpráv
- 16:35 Elysium
- 18:25 Elektra
- 20:00 Zátah 2
- 22:25 Fargo
- 00:30 Marinette
- 02:10 Funny Games
- 04:00 Červená pustina
- 06:00 Plán 75
- 07:50 Dům mezi kaktusy
- 09:20 Mateřství
- 11:20 Paloma
- 13:05 Pán mravenců
- 15:20 Mám elektrické sny
- 17:05 Dům mezi kaktusy
- 18:35 Plán 75
- 20:30 Zakletá
- 22:15 Modrý kaftan
- 00:35 Roswell: Nové Mexiko (Jediný důvod)
- 01:20 Jak to dělají? (9. díl)
- 01:40 Jak to dělají? (10. díl)
- 02:05 Poslední obyvatelé Aljašky (Sám)
- 02:50 Rande z pekla (Děs a běs na romantickém místě)
- 03:10 Rande z pekla (Polib mě, zabij mě)
- 03:35 Průkopnice (Přehlídka mazlíčků)
- 03:55 Rande z pekla (Rande s nenávistí)
- 04:20 Hranice nemožného (Díl 5)
- 05:00 Hranice nemožného (Díl 6)
- 06:05 Smallville (Metallo)
- 07:15 Smallville (Běsi)
- 10:45 Riskantní podnik
- 12:40 Smallville (Roulette)
- 13:35 Smallville (Průnik)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 14)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 15)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 16)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 17)
- 20:00 Hedda
- 22:00 Vincentův svět
- 05:45 Král Vánoc
- 07:40 Pouští a pralesem
- 10:00 Loupežník Hadrafous
- 12:10 Připoutejte se, prosím! 2
- 13:55 Fanfán Tulipán
- 15:55 Všichni jsou v pohodě
- 18:00 Dvojníci
- 20:05 Svět pod hlavou (5)
- 21:15 Svět pod hlavou (6)
- 22:30 Tokarev
- 00:10 Butch Cassidy: Bez osudu
- 01:50 Temné svědomí
- 03:25 Příležitost dělá zloděje
- 06:10 Jak milovat s D
- 07:45 Asterix a Olympijské hry
- 09:40 Heidi, děvčátko z hor
- 11:30 Trattoria
- 12:50 Láska v Indii
- 14:25 Nestanu se tvojí ženou
- 16:00 Císař - občanská válka
- 17:40 Leonie
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Vivárium
- 22:35 Muž, který miloval
- 09:15 Čekání na Anyu
- 11:00 Armáda jednoho
- 12:30 Světlo mezi oceány
- 14:40 Oddanost
- 16:55 Pappa Mia!
- 18:25 Jasmíniny slzy
- 20:00 One true loves
- 21:40 Bůh masakru
- 23:00 Waldo
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Bonanza (Poslední trofej)
- 06:35 Církevní basketbal
- 08:10 Tmavý kůň
- 10:00 Nico - bájný jednorožec
- 11:35 Africké safari
- 13:00 Ranvej
- 14:30 Hospodu vám nedáme
- 16:05 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 17:40 Bradův život
- 19:20 Bernie
- 21:00 Probuzení
- 22:35 Síla slova
- 00:15 Pohřešovaná
- 01:45 Legendy zločinu
- 03:55 Přestávka ve vysílání
- 05:20 Imogene
- 07:15 Nora Roberts: Lesní jezírko
- 15:50 Bába z ledu
- 18:05 Deník lásky
- 20:00 Ničitelka
- 22:40 Vrah v červeném
- 01:25 Dead Men Walk
- 02:30 Who Killed Teddy Bear
- 04:00 Asleep
- 04:10 The Terror
- 05:25 End of Program
- 06:00 Quality Time
- 07:30 Our Quarantine
- 10:15 One More Time
- 11:35 The Phantom Father
- 13:05 Gesture
- 14:30 Indian
- 15:00 The Overlanders
- 16:30 Operation Bottleneck
- 17:45 Following Nazarin
- 19:05 Departure
- 22:20 Lady Of Burlesque
- 23:50 Charade
- 00:00 SECRETS OF THE THRACIAN KING
- 01:00 SURROUNDED BY WAVES
- 02:00 GALICIA'S DEATH COST
- 03:00 ANIMAL DOCTORS
- 08:00 PARAGUAY'S NEW HOUSES
- 09:00 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 12:00 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 13:00 WORLD AFTER FUKUSHIMA
- 16:00 SARAH SHARK (EP. 05)
- 16:25 SARAH SHARK (EP. 06)
- 17:00 MEFLOQUINE
- 18:00 THE MYSTERY OF THE DISAPPEARING BEES
- 19:30 ZENITH (EP. 10)
- 00:00 WORLD OF LUXURY (41)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (42)
- 01:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 01:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (1)
- 02:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 02:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 CITIES (1)
- 10:00 FEMME III (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 12:00 LOOK (1)
- 13:00 CITIES (1)
- 16:00 FEMME III (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 LEGEND OF LAGERFELD (7)
- 18:20 LEGEND OF LAGERFELD (8)
- 18:40 LEGEND OF LAGERFELD (9)
- 19:00 CITY CHIC ATHENS
- 20:00 LUXURY LIFE
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (35)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (1)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (33)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (34)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 02:15 We Love MMA 49, 28.09.2019
- 02:35 NEW Extreme IV
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Makowski FC Tournament – Final, Nowa Sol, Poland 05.03.2022
- 09:15 NEW Extreme IV
- 21:55 Hip Show S5 EP8
- 22:15 Hip Show S5 EP7
- 22:35 Hip Show S5 EP6
- 22:55 Hard Knocks Fighting, Ep. 7
- 23:40 Lux 033 Fighting League, Mexico 30.06.2023
- 00:00 WILD SPIRITS H2O 09
- 00:30 WILD SPIRITS H2O 10
- 01:00 GP RACING 2022 39
- 01:30 GP RACING 2022 40
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 10)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018
- 04:00 AUTOSPEED (2019) 11
- 04:30 AUTOSPEED (2019) 12
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 3
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 4
- 06:00 CAPE EPIC 2022
- 06:30 CAPE EPIC 2022
- 07:00 GP RACING 2022 39
- 07:30 GP RACING 2022 40
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 10)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 09:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 17012
- 11:30 WILD SURF 17013
- 12:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 12:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 13:00 GEARING UP 2019/2021_10
- 13:30 GEARING UP 2019/2021_11
- 14:00 BOAT SHOW 4K 06014
- 14:30 BOAT SHOW 4K 06015
- 15:00 SPORTS MAX 38
- 15:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS 13
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 6
- 18:00 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
- 18:30 KITE MASTERS 2019 (2020 10)
- 19:00 HANKOOK 24H SERIES
- 20:00 BOARD STORIES
- 20:30 BOARD STORIES
- 21:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 21:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 6)
- 22:00 4 DESERTS RACE
- 22:30 HISPANIA RALLY 2020
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS 23
- 23:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 04:05 BLUE WORLD (BAHAMAS & PALAU)
- 04:30 SOCIAL FABRIC (COWBOY BOOTS)
- 04:55 ASIA'S SCARIEST FOOD & WHERE TO FIND IT.
- 05:30 BIZARRE BAHAMAS. PART 1
- 06:00 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 06:25 FIVE NOODLES YOU'VE NEVER SEEN. ASIA'S BEST STREET FOOD.
- 07:00 BREAKING THE DAY,STREET ARTIST
- 07:50 DREAM JOURNEY (3)
- 16:05 THE RED LIST (VULTURES)
- 16:50 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 17:55 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:05 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí
- 00:55 Sadnite si, prosím (23)
- 01:35 Veľké centrálne stanice
- 02:35 Na povrchu
- 03:30 Islandské obranné sily
- 04:25 Čína: zrodenie veľmoci
- 05:25 Zabudnuté stavby Chorvátska
- 06:20 Zlodeji strateného umenia
- 07:10 Megatovárne (1)
- 08:05 Sadnite si, prosím (21)
- 08:45 Doslova
- 09:25 Vo vnútri lietadlovej superlode (1)
- 10:20 Hovorme o nás
- 11:00 Vojna vo Vietname (2)
- 11:50 Storočie v obrazoch
- 12:50 Kostarika
- 13:50 Mapovanie sveta (1)
- 14:10 Sadnite si, prosím (24)
- 14:50 Téma (152)
- 15:30 Doslova
- 16:10 Evanjelium o bohatstve
- 17:10 Príbeh dvoch sestier
- 18:00 Vyrobené na Slovensku (2)
- 18:15 Vyrobené na Slovensku (5)
- 18:30 Osvienčim v 33 Predmetoch
- 19:30 Doslova
- 20:10 Ľudia sú aj politici (44)
- 20:50 Travelistan
- 21:05 Sadnite si, prosím (24)
- 21:45 Putin: Medveď opäť tancuje (1)
- 22:40 Život vo vesmíre
- 23:35 Megatovárne (1)
- 23:45 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 Příběh velké lásky - Václav Vydra a Jana Boušková
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Roman Vojtek
- 08:35 Klenot.TV
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Jiří a Andrea Bartoškovi
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Tajemství Pierce Brosnana
- 20:50 Tajemství Salmy Hayek
- 21:20 Kurňa, co to je?
- 02:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:20 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudce Alexandr
- 15:15 Soudkyně Barbara
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (15)
- 22:05 El Chapo II (11)
- 23:05 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:15 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:00 Odborný dohled nad východem Slunce
- 05:10 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(1/2)
- 06:05 Medx talks: Patrik Jahoda, Robert Jahoda
- 06:25 Žijí mezi námi: Iveta Kokyová
- 06:45 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:20 Valašský zpravodaj
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:50 Vtipkování: Jakub Smolík
- 14:15 Žijí mezi námi: Iveta Kokyová
- 14:35 Na vysoké noze: Bára Fišerová
- 15:00 Teleshopping
- 00:15 Coco Chanel
- 02:00 Ultrafialoví II (1)
- 02:45 Ultrafialoví II (2)
- 03:30 Ultrafialoví II (3)
- 04:15 Ultrafialoví II (4)
- 04:55 Totalcar VI (4)
- 05:20 Seriálový tip (1)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:30 Profil zločinu IX (6)
- 07:40 Hvězdná brána: Atlantida V (12)
- 12:05 MacGyver (3)
- 12:55 MacGyver (4)
- 13:50 MacGyver (5)
- 14:40 MacGyver (6)
- 15:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
- 18:10 MacGyver (5)
- 19:05 MacGyver (6)
- 20:00 Území mrazu
- 22:05 Coco Chanel
- 00:05 Ztracený svět (16)
- 01:05 Ultrafialoví II (10)
- 02:05 Ultrafialoví II (11)
- 02:50 Totalcar (4)
- 03:15 Totalcar (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (16)
- 10:00 Xena (17)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team (8)
- 14:05 A-Team (9)
- 15:10 A-Team (10)
- 16:15 A-Team (11)
- 17:20 A-Team (12)
- 22:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (10)
- 23:05 Xena (18)
- 00:10 Zelenáč III (8)
- 01:05 Zelenáč III (9)
- 02:00 Brousko III (61)
- 02:50 Brousko III (62)
- 03:40 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (43)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:35 Dcery duchem (44)
- 14:00 Návrat do života II (10)
- 15:15 Návrat do života II (11)
- 16:30 Zelenáč III (10)
- 17:25 Zelenáč III (11)
- 18:25 Zelenáč III (12)
- 19:20 Návrat do života II (11)
- 20:30 Dcery duchem (45)
- 21:55 Dcery duchem (46)
- 23:20 Brousko III (62)
- 01:15 Patriarcha
- 03:05 Perleťový knoflík
- 10:20 Jo Nesbo: Doktor Proktor a prdicí prášek
- 11:55 Leviatan
- 14:20 Hra
- 16:25 Jeptiška
- 18:20 Mlčení
- 20:00 Lekce
- 22:00 Čtverec
- 01:55 Bratr a sestra
- 03:50 Dheepan
- 09:10 Hodný syn
- 10:45 Láska mezi regály
- 12:55 Mainstream
- 14:35 Borgman
- 16:35 Jimmy P.
- 18:35 Ve stínu žen
- 19:55 3 dny v Quiberonu
- 22:00 Nafukovací panna
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (3)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (O Libuši)
- 06:55 O modrém autíčku (Narozeniny)
- 07:05 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 07:20 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 07:25 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 07:35 O Mikešovi (O Mikešově kouzelné holi)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 08:00 Broučci (Byl podzim…)
- 08:15 Já Baryk (10)
- 08:20 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 09:00 Teleshopping
- 12:00 Princezna se zlatou hvězdou
- 13:20 Šípková Růženka aneb Spící krasavice
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Zlatá svatba
- 15:35 Kinosál
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Černí baroni
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Pějme píseň dohola
- 22:00 Ženu ani květinou neuhodíš
- 23:40 Uloupený obraz
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Záhada Hory mrtvých
- 01:50 Poslední minuty na Zemi
- 03:20 Svatyně zla
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 01:05 Predátor z hlubin
- 02:20 Lara Croft - Tomb Raider
- 03:50 7 pod nulou
- 05:20 Close Up III (5)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:25 Close Up III (7)
- 06:55 Close Up III (8)
- 07:30 Tanec s vlky
- 12:20 Učitelé na zakázku 2
- 13:55 Velký blondýn s černou botou
- 15:30 Kulový blesk
- 17:05 Průseráři
- 18:55 Panna, nebo orel
- 20:30 Síly temna
- 22:00 Pot a krev
- 00:05 Můj otec je šílenec
- 01:50 Štvanec
- 03:15 Ve jménu krále 2
- 08:10 Ztracené město
- 10:00 Malý indián ve městě
- 11:40 Lucie, postrach ulice
- 14:45 Bulšit
- 18:05 Ve jménu krále
- 20:05 Nečistá hra
- 22:00 Na špatné straně hlavně
- 23:30 Neporazitelný: Návrat krále
- 00:55 Comedy Club III (6)
- 01:25 Comedy Club III (7)
- 01:55 Nájemník na zabití
- 03:50 Comedy Club III (8)
- 12:00 Spongebob v kalhotách IX (196)
- 12:30 Alladin
- 13:40 Škola svádění
- 15:55 Hříšný tanec
- 18:15 Letuška 1. třídy
- 20:00 Kongo
- 22:15 Blíženec
- 22:00 XP Guide (Jerusalem)
- 22:30 The Gypsies II (Pune,India)
- 23:00 City Breaks (Bengaluru)
- 23:30 Xplore Oman (Muscat)
- 04:31 Divocí, chytří a smrtící (Šestý smysl)
- 05:15 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 05:37 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Nosorožci a sovy)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 06:43 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 07:06 Australský kovboj III (Místo lovu I.)
- 07:27 Australský kovboj III (Místo lovu II.)
- 07:48 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 14:29 Divoká pobřeží
- 15:12 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 15:50 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 18:00 Super útesy
- 18:41 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 19:30 Tajemství kytovců (Říše běluh)
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Hlava hada)
- 00:45 Továrna na jídlo V (Mrkvový dort a polévka minestrone)
- 01:08 Továrna na jídlo V (Korejské BBQ tacos a letní vánek)
- 01:30 Továrna na jídlo V (Svatební dort a wrapy s rostbífem)
- 01:52 Továrna na jídlo V (Ostrouni a zelenina přímo z farmy)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Drogy a rozvod)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Kufr plný drog)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Řádění tornáda)
- 00:00 Setkání s tučňáky (1)
- 00:23 Setkání s tučňáky (2)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů IV (8)
- 01:30 Pitbulové a propuštění trestanci VIII (Dole)
- 02:15 Seznámení se psy - zvláštní vydání (Nejlepší společníci na cesty)
- 03:00 Seznámení se psy - zvláštní vydání (Nejlepší společníci na cesty)
- 03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Nový začátek)
- 00:00 Vražedný národ II (2)
- 00:40 Tragédie v na stadionu Heysel (3)
- 01:35 Auta snů pod lupou (3)
- 02:25 V síti (1)
- 02:50 Vražedný národ II (2)
- 03:30 Zprávy týdne za druhé světové války (7)
- 10:55 Pohledy do historie (9)
- 11:00 Dunaj - proti proudu (5)
- 12:00 Dunaj - proti proudu (6)
- 13:00 Dunaj - proti proudu (7)