Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Sisi (3)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Čínská panenka)
- 09:50 Trabant
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (27)
- 13:20 Horákovi (28)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 16:25 Magnum (Díky bohu za ty malý holky a za ty velký taky)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (14)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:40 ATA, komunistický proces se studenty
- 01:50 Óm
- 02:15 Na moll
- 02:40 Před půlnocí
- 03:10 Proti proudu
- 03:35 Sváteční slovo Jiřího Kani
- 03:40 Žijeme s vírou
- 12:10 Sisi a její odkaz
- 13:05 Perimetr
- 13:35 Dokonalí mořští predátoři (1)
- 18:20 Auto moto svět
- 18:40 Auto moto test
- 18:55 Vzkaz Vladimíra Šlapety
- 19:10 Óm
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:50 Trabantem z Austrálie do Asie (9)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (10)
- 21:50 Kafka (5)
- 22:40 Špion v FBI
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 16:05 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:15 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Bedřichov)
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Skotsko - Švýcarsko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 00:59 Policie v akci
- 02:00 Policie Hamburk XI (Hodný chlapec)
- 03:01 Policie Hamburk XI (Zavřená)
- 04:02 Closer: Nové případy II (Se vším všudy)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (104)
- 07:25 M.A.S.H (105)
- 07:55 M.A.S.H (106)
- 08:27 M.A.S.H (107)
- 08:59 M.A.S.H (108)
- 09:30 Polda (Noční služba)
- 10:41 Policie Hamburk XI (Anděl)
- 11:40 Policie Hamburk XI (Žhář)
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:57 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Slunce, seno, jahody
- 21:50 Inkognito
- 23:03 Inkognito
- 00:44 Touha po vraždě
- 02:48 Proroctví zkázy
- 04:47 Námořní vyšetřovací služba X (Ať uděláš cokoli)
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Nad Orinoko)
- 06:17 Bolek a Lolek si hrají
- 06:26 M.A.S.H
- 06:49 M.A.S.H
- 07:13 M.A.S.H
- 07:44 Námořní vyšetřovací služba X (Ať uděláš cokoli)
- 13:35 Oko dravce
- 15:56 Hodina pušek
- 18:13 Žhavé výstřely 2
- 20:08 Holka na zabití
- 22:20 Zpropadené dědictví
- 04:32 Lásce navzdory (Útěk)
- 05:32 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:30 Sestřičky (Národní umělkyně)
- 10:13 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 20:05 Inga Lindström (Osudový obraz)
- 21:57 Sestřičky (U zpovědi)
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Košťata)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:15 Sovička Ollie
- 06:20 Dodohando
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VII
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (3)
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Čau Bambini
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hopsasa (Stopařův průvodce)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:15 Kouzelný vesmír
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Putování za švestkovou vůní (Pitrýsek a jeho trápení)
- 12:45 Zbojnické pohádky (Odvážná Dorka)
- 12:55 O raráši Mlíkovi (Košťata)
- 13:00 Art Ninja
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:55 Archouni (Obchodní dům)
- 14:10 Zvěd
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:30 Ne-Ne a velká voda v Podlesních Lázních
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (3)
- 15:25 Cestohrátky (Malajsie)
- 15:40 Občanka
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:13 Superhrdinové
- 16:27 Čvacht
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Hopsasa (Ztraceni v podzemí)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Setkání s panem Srdcem)
- 18:55 7T II (4)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (34)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Zbojnické pohádky (Odvážná Dorka)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:05 Hudební cestopis slavných skladatelů (7)
- 01:00 Rivalové v umění (5)
- 01:55 Moderní historie britské kinematografie (3)
- 03:00 Notes
- 03:40 Uchem jehly
- 04:10 Terra musica
- 04:35 Tváře domů
- 05:00 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ve službách papeže
- 04:42 Prostřeno v Británii XVII (28)
- 05:05 Ráj podle Bryana III (Máme účty)
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Jak se staví sen
- 06:52 Megadorty III (Tábor upírů)
- 07:35 Amerika hledá topmodelku XV (Benátky)
- 05:05 Šéfem za pár minut
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:09 Božské dorty od Markéty
- 06:35 Nikdo není dokonalý
- 07:33 Columbo (Obrácený negativ)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:07 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 00:36 360⁰
- 01:40 360⁰
- 02:13 Co na to vaše peněženka
- 02:59 Hlavní zprávy
- 03:56 Co na to ministr
- 05:30 360⁰
- 06:00 Nový den
- 06:11 Nový den
- 06:55 Nový den
- 07:52 Pozvánka: Spáleniště
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:28 Pozvánka: Spáleniště
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:24 Pozvánka: Spáleniště
- 11:31 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Spáleniště
- 12:30 K věci
- 12:53 Interview PLUS
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Spáleniště
- 14:00 Zprávy
- 14:13 Prima ČESKO
- 14:38 Prima ARCHIV
- 14:50 Generali
- 15:00 Zprávy
- 15:09 Interview PLUS
- 15:14 Počasí
- 15:21 Prima Svět
- 15:47 Interview PLUS
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Spáleniště
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Spáleniště
- 21:31 360⁰
- 00:25 Sisi (3)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Čínská panenka)
- 09:50 Trabant
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (27)
- 13:20 Horákovi (28)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 16:25 Magnum (Díky bohu za ty malý holky a za ty velký taky)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (14)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:25 Sisi (3)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Čínská panenka)
- 09:50 Trabant
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (27)
- 13:20 Horákovi (28)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 16:25 Magnum (Díky bohu za ty malý holky a za ty velký taky)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (14)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:25 Vražedná čísla V (17)
- 01:25 Ztracený symbol (5)
- 02:15 Ztracený symbol (6)
- 03:00 Ze dvora II (7)
- 03:10 Výleťák
- 03:20 U stánku II (7)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (116)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (117)
- 04:20 Proměny víkendových domů III (13)
- 05:10 Zahradní proměny VII (24)
- 06:00 Sousedství II (15)
- 06:25 Moje místa (Sestry Bokovy)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha IX (6)
- 12:20 Táta, nebo máma 2
- 20:10 Andělská tvář
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4728)
- 09:40 Kriminálka Anděl II (Švýcarský řez)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu II
- 00:45 My
- 03:00 D.C. Sniper: 23 dní strachu
- 08:05 Kriminálka Miami VIII (Smrtelná doložka)
- 09:00 Sexmise
- 11:35 Troja
- 14:50 Ztracené okamžiky
- 16:40 Třetí patro (Dopis)
- 18:05 Život podle Dana
- 20:00 1917
- 22:25 Pěsti ze železa
- 00:10 Kobra 11 XXIII (1)
- 01:15 Američtí sběratelé XIX (3)
- 01:55 Pomozte autům VIII (8)
- 02:40 Strážci hranic: Kanada III (23)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VI (12)
- 08:30 Pomozte autům VIII (8)
- 09:30 Kobra 11 XXII (11)
- 10:35 Kobra 11 XXIII (1)
- 11:35 Walker, Texas Ranger VI (12)
- 12:30 Válka skladů VIII (20)
- 14:00 Válka skladů IX (1)
- 14:25 Mistři zastavárny XXIII (5)
- 15:25 Strážci hranic: Austrálie (3)
- 16:25 Kobra 11 XXIII (3)
- 18:35 Válka skladů IX (3)
- 19:30 Mistři zastavárny XXIII (6)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (4)
- 21:25 Kachní dynastie (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (13)
- 23:15 Kobra 11 XXIII (3)
- 00:20 Teorie velkého třesku VII (19)
- 02:00 Malý Sheldon V (16)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá V (15)
- 03:15 Griffinovi V (11)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky V (9)
- 05:10 Ženatý se závazky (3)
- 06:00 Oggy a škodíci: Nová generace (33)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (23)
- 06:55 Přátelé V (19)
- 07:50 2 $ocky V (15)
- 09:35 Malý Sheldon V (20)
- 11:10 Ženatý se závazky (5)
- 12:10 Dva a půl chlapa II (22)
- 13:00 Přátelé V (19)
- 13:55 Teorie velkého třesku VII (19)
- 15:35 2 $ocky V (19)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (17)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (24)
- 19:05 Malý Sheldon V (22)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (23)
- 21:40 Přátelé V (21)
- 22:40 Griffinovi V (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa II (24)
- 01:00 To je vražda, napsala (Comeback na Broadway)
- 01:45 To je vražda, napsala (Vražda v jazzovém klubu)
- 02:30 Beze stopy VI (Zatáčka)
- 03:10 Médium II (12)
- 03:50 Na lovu
- 04:30 Co na to Češi
- 05:10 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko VI (21)
- 10:40 Médium II (11)
- 11:35 Beze stopy VI (Zatáčka)
- 15:00 Médium II (12)
- 15:55 To je vražda, napsala (Síla hypnózy)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (10)
- 01:30 Vyměněné osudy (72)
- 03:00 Čarodějky II (17)
- 04:50 Ulice (4298)
- 06:30 Život na jachtě: Středomoří IV (5)
- 08:15 Čarodějky II (20)
- 09:10 Čarodějky II (21)
- 10:05 Oteckovia II (19)
- 16:30 Vyměněné osudy (78)
- 18:25 Čarodějky II (22)
- 19:20 Čarodějky III (1)
- 20:15 Nekonečná láska II (61)
- 21:10 Nekonečná láska II (62)
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 15:00 Kolo pro život - Hluboká
- 15:15 Běhej lesy - Železná Ruda
- 15:30 Pasko - The Magic Move
- 18:15 NHL News
- 18:30 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 23:05 Sportovní noviny
- 23:10 NHL News
- 23:25 Fotbal: Rot - Weiß Essen - Hamburger SV
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Miesto zločinu Ostrava (Koniec tlačiara)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Počasie
- 04:55 Postav dom, zasaď strom
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Hodinová cesta 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:35 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Bez východiska)
- 18:00 Duel
- 18:30 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Osamelý plavec)
- 22:00 Ako vlastná mama (3)
- 23:35 Columbo (Smrť v pohári vína)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Regina
- 09:55 Priehrštie vzdychov
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Brokolicový smajlátik)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Zákaz mobilov na školách)
- 13:20 Kým je život, ostáva nádej
- 13:45 Kým je život, ostáva nádej II
- 16:00 Ako to funguje (3)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:40 Dimitri II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 00:25 Sisi (3)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Čínská panenka)
- 09:50 Trabant
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (27)
- 13:20 Horákovi (28)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 16:25 Magnum (Díky bohu za ty malý holky a za ty velký taky)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (14)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:25 Sisi (3)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Čínská panenka)
- 09:50 Trabant
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (27)
- 13:20 Horákovi (28)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 16:25 Magnum (Díky bohu za ty malý holky a za ty velký taky)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (14)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:05 Julie, co by bylo kdyby…
- 02:05 12 hodin na odplatu
- 03:45 Zakletá princezna
- 05:00 Detektiv z kuchyně (Jíška dne)
- 06:40 Milionový závod
- 08:40 Velký draft
- 10:40 U mě dobrý
- 12:35 Romance v Mariposa Beach
- 14:15 Notre-Dame v plamenech
- 16:15 Červený střevíček a 7 statečných
- 17:55 Bohové Egypta
- 20:15 Pád Londýna
- 22:10 Operace vykoupení
- 23:55 Falešný kníže
- 00:00 Rodinné záležitosti
- 01:00 Habovřesky
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Noviny
- 03:10 Rodinné záležitosti
- 04:10 Krimi
- 04:30 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:25 Noviny
- 06:00 Habovřesky
- 07:00 Soudní síň (Až příliš bohatý)
- 08:00 Soudní síň (Nebudu se holit)
- 09:05 Rodinné záležitosti
- 10:25 První oddělení
- 11:25 Soudní síň (Koupená dcera)
- 12:25 Soudní síň (Drazí pozůstalí)
- 13:30 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Ženu jsem si nebrala)
- 17:55 Soudní síň (Tráva)
- 20:20 Dědictví
- 21:45 Dobrá čtvrť II (Velikonoce)
- 00:40 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (37)
- 13:45 V mene zákona
- 14:45 Rodinné prípady
- 15:30 Rodinné prípady
- 16:10 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (38)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (7)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám (8)
- 00:35 Oživlé historické budovy (1)
- 01:00 Nový život ve starých zdech (7)
- 01:50 Úžasné prostory George Clarka IV (5)
- 02:40 Zahradníkův svět IX (8)
- 03:40 Dům snů II (13)
- 04:30 Až je koupím, budou mý! IV (8)
- 05:15 Dům snů VI (26)
- 06:00 Dům snů VIII (7)
- 06:55 Vaše dokonalá zahrada (8)
- 07:50 Úžasné prostory George Clarka IV (5)
- 10:45 Oživlé historické budovy (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? II (1)
- 12:15 Dům snů VI (26)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (9)
- 14:20 Dům snů II (13)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka IV (6)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! IV (9)
- 21:15 Dům snů VIII (8)
- 22:05 Dům snů II (14)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? II (2)
- 23:45 Vaše dokonalá zahrada II (1)
- 00:45 Nit z přízraků
- 02:55 Motel smrti
- 04:20 García a García
- 06:00 Lady Bird
- 07:35 Hollarovi
- 09:05 Batman: Duše draka
- 10:30 Víly z Inisherinu
- 15:15 Úžasný Mauric
- 16:45 Sépie a velryba
- 18:05 Příchozí
- 20:00 Září
- 21:50 Po stopách duchů: Hotel Goldfield
- 00:15 Fantasmas (1)
- 00:50 Mrtví neumírají
- 02:35 Americký bombový útok: Cesta k 19. dubnu
- 04:20 Na 30 dní zase spolu
- 06:00 Nepopsaný list
- 07:40 Všechno živé
- 09:15 Dobrý člověk
- 11:20 Bude líp III (9)
- 11:45 Bude líp III (10)
- 12:15 Kočky
- 14:05 Muži v černém 2
- 15:30 Hop
- 17:05 Spy/Master (5)
- 17:55 Bláznův ráj
- 19:30 Pojď se mnou
- 21:00 Temné chvíle
- 22:30 Turista II (1)
- 23:35 V moci hvězd III (3)
- 00:15 Cable Guy
- 01:50 Malý Sheldon VII (4)
- 02:10 Malý Sheldon VII (5)
- 02:30 Vlajka smrti (8)
- 03:05 Jsme tu IV (4)
- 04:05 Kdo se směje teď
- 06:00 Válečnice
- 16:10 Neklid
- 17:45 Rod Draka II (1)
- 18:50 Geniální přítelkyně II (5)
- 19:55 Geniální přítelkyně II (6)
- 00:35 Trio z Belleville
- 02:00 Autobiografie
- 03:55 Soukromá pustina
- 06:00 Yuni
- 07:40 Malá lekce lásky
- 09:05 Hodinový manžel
- 10:30 Návrat Sommersbyho
- 12:20 Lejla a její bratři
- 15:00 Monika
- 16:55 Malá lekce lásky
- 18:20 Exodus
- 20:00 Obzor
- 22:00 Přepadení v Pacifiku
- 23:40 Košer trest
- 00:00 Dívka, která létala
- 01:40 Ztraceni v noci
- 03:45 Dysforie
- 04:30 Místo k životu
- 06:00 Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
- 08:30 Vymahač dluhů
- 10:05 A přišli v noci...
- 11:55 Mutt
- 13:20 Za kupkou sena
- 15:20 Tinnitus
- 17:05 Vymahač dluhů
- 18:40 Street Kings
- 20:30 Četa
- 22:30 Vítězství ducha
- 10:30 Beze strachu
- 12:45 Smallville (Totožnost)
- 13:40 Smallville (Vlastní krev)
- 20:00 Vítězství je naše
- 22:05 Podezření
- 00:20 Zabiják
- 02:10 Kurýr: Restart
- 03:45 Poslední polda III (6)
- 05:00 Sniff a strašidelný hrad
- 06:35 Soupis kandidátů
- 08:15 Král Vánoc
- 10:10 Divergence
- 13:05 Šťastná
- 14:40 Poslední polda III (7)
- 15:20 U mě dobrý
- 17:40 Kon-Tiki
- 20:00 Hodný, zlý a mrtvý
- 21:50 Dítě z Osirisu
- 23:50 POETIC JUSTICE
- 01:15 Svatební radosti
- 02:50 Císař - občanská válka
- 04:45 Sladké letní víno
- 06:15 Trattoria
- 07:35 Strážce majáku
- 09:10 Jurský masakr
- 10:30 Pytel mouky
- 12:00 Zamračené dny
- 13:55 Leonie
- 15:35 Vítejte v Holly Springs
- 17:30 Síla slova
- 19:35 Krádež legendy
- 21:00 Špatný krok
- 22:35 Vřískot 4
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Matčin stín
- 07:30 Tygři železnice
- 11:20 Kočka
- 12:55 Učitelem z nouze
- 14:40 Jenny se vdává
- 16:15 Corner Office
- 17:55 Hlas lásky
- 20:00 Případ Sloane
- 22:10 Judy
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:00 Bonanza (Divoška)
- 05:50 Dobrodružní skauti
- 07:15 Spy kids: Stroj času
- 08:40 Africké safari
- 10:05 Tmavý kůň
- 11:55 Zuřivé plameny
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Lidé, které možná znáš
- 22:30 Černá listina
- 01:20 Lepší časy
- 02:50 Sahibka
- 05:15 Imogene
- 07:15 Nora Roberts: Pod nebem Montany
- 09:15 Ranvej
- 11:10 Coco Chanel
- 20:00 Věčně tvá nevěrná
- 22:00 Poslední semestr
- 23:55 Nenápadná slečna
- 00:00 The Strange Love Of Martha Ivers
- 01:50 No Drowning
- 02:10 Sherlock – Woman In Green
- 03:15 Moulin Rouge
- 05:20 Rodri
- 05:40 End of Program
- 06:00 Africa Screams
- 07:20 The Bag of Flour
- 08:50 The Fabulous Dorseys
- 10:15 Lady Of Burlesque
- 11:45 The Admiral Was A Lady
- 13:15 Flash
- 13:25 Port Of New York
- 16:20 One More Time
- 17:40 The Gold Rush
- 19:05 Bella
- 19:30 The Overlanders
- 21:00 Dead Men Walk
- 22:05 Kingston Avenue
- 22:50 The Bed
- 23:20 The Chase
- 05:00 THE SCIENCE OF MAGIC
- 06:00 CAMBODIA'S LAST BAMBOO TRAIN
- 07:00 JAPANESE HEIGHTS
- 08:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 08:25 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 09:00 THE DONKEY ISLAND
- 16:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 17:00 THE TIGERS FROM SCOTLAND
- 18:00 ISETENKHEB'S EGYPTIAN COFFIN
- 19:00 GALICIA'S DEATH COST
- 00:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 01:00 READY TO WEAR
- 01:30 READY TO WEAR
- 02:00 MIAMI FALL 2021 XXII (5)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 HOMME (1)
- 08:00 FEMME III (1)
- 09:00 CITIES (1)
- 10:00 LOOK (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 14:00 FEMME III (1)
- 15:00 CITIES (1)
- 16:00 LOOK (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 19:00 HERE COMES THE BRIDE
- 19:20 HERE COMES THE BRIDE
- 19:40 HERE COMES THE BRIDE
- 20:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 20:30 WORLD OF FASHION II (34)
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (15)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (16)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (27)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (28)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS 22
- 02:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 04:00 ELECTRIC FUTURE, THE
- 05:00 BOARD STORIES
- 05:30 BOARD STORIES
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 4)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS 22
- 08:45 ANDALUCIA BIKE RACE_2019
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 10:00 AUTOSPEED 2019 09
- 10:30 AUTOSPEED (2019) 10
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 1
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 2
- 12:00 CAPE EPIC 2022
- 12:30 CAPE EPIC 2022
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 14:00 WILD SURF 17011
- 14:30 WILD SURF 17012
- 15:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 15:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 16:00 RACING THE WORLD 2021_04
- 16:30 RACING THE WORLD 2021_05
- 17:00 BOAT SHOW 4K 06013
- 17:30 BOAT SHOW 4K 06014
- 18:00 SPORTS MAX 37
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2019/2021_09
- 19:30 GEARING UP 2019/2021_10
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 7)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 21:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 22:00 GP RACING 2022 37
- 22:30 GP RACING 2022 38
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 3
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 00:15 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 01:05 AMERICAN EATS PAKISTAN.
- 01:55 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 02:40 SOCIAL FABRIC (CRAZY PANTS)
- 03:10 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 04:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (3)
- 05:00 MAX FOODIE: MALDIVES SPECIAL (CHAPTER 2)
- 05:35 MAX FOODIE: THAILAND (2)
- 06:00 DRONE WARS (7)
- 06:50 VISITING (PRIMATE)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 10:15 BAZARUTO: THE DUGONG'S LAND
- 11:10 DRONE WARS (13)
- 18:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 19:00 VISITING (PRIMATE)
- 19:45 MAX FOODIE: NEVADA (4)
- 20:10 FOR FUN ONLY (4)
- 20:35 FOR FUN ONLY (5)
- 21:00 ISLAND HUNTER (SEASON SPECIAL)
- 21:50 INK THERAPY (8)
- 22:35 INK THERAPY (9)
- 23:20 FOOD UNKNOWN: IRELAND
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:30 Zlodeji strateného umenia (2)
- 01:20 Téma (145)
- 02:00 Svet kódov (2)
- 02:55 Vnútri Buckinghamského paláca (2)
- 03:45 Raz a navždy (3)
- 04:35 Extrémne záchranné akcie IV (2)
- 05:25 Stavba najluxusnejšej lode na svete (2)
- 06:15 Zlato (2)
- 07:15 Sadnite si, prosím (22)
- 07:55 Rok 1968: Bod zlomu (3)
- 08:50 Doslova
- 09:30 Lietadlá, ktoré zmenili svet (1)
- 10:25 Téma (139)
- 11:05 Meč a turban: Od Ataturka po Erdogana (1)
- 18:45 Tajné vojny (2)
- 19:45 Doslova
- 20:25 Homo Sapiens: nový začiatok (1)
- 21:15 Téma (149)
- 21:55 Tlačová beseda | Oceány Afriky (2)
- 22:55 Zázračné materiály (2)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 Příběh velké lásky - Kate a princ William
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 11:30 Pozor vlak
- 14:15 Cirkulární Česko: Energetická bezpečnost
- 14:50 Polibte si preference
- 15:00 Teleshopping
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:30 Na hranici!: Julián Záhorovský
- 23:15 Narcos
- 00:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VII (3)
- 00:55 Macgyver IV (4)
- 01:35 Macgyver IV (5)
- 02:15 Prezident v pořadí III (3)
- 03:00 Prezident v pořadí III (4)
- 03:45 Zelenáč VI (1)
- 04:30 Totalcar V (4)
- 04:55 Totalcar V (5)
- 05:20 Seriálový tip (1)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu IX (3)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (5)
- 10:20 Profil zločinu IX (3)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida V (9)
- 12:20 Tým SEAL (10)
- 13:20 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (5)
- 16:05 Profil zločinu IX (5)
- 17:10 A-Team (1)
- 00:50 Ztracený svět (11)
- 01:50 K poctě zbraň (47)
- 02:40 K poctě zbraň (48)
- 03:25 Totalcar VII (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:05 Společnost Adventure (5)
- 10:00 Společnost Adventure (6)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (5)
- 13:55 A-Team (5)
- 16:55 Společnost Adventure (7)
- 17:50 Ztracený svět (12)
- 18:50 Xena (12)
- 19:50 A-Team (6)
- 20:55 Macgyver III (6)
- 21:50 Hvězdná brána: Atlantida V (7)
- 22:50 Hvězdná brána: Atlantida V (8)
- 23:45 Xena (12)
- 00:40 Brousko III (56)
- 01:50 Brousko III (57)
- 02:40 Brousko III (58)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Divoké včely (121)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii IV (15)
- 13:45 Grand Hotel (4)
- 15:25 Brousko III (59)
- 16:35 Divoké včely (122)
- 17:50 Domek na prérii IV (16)
- 18:55 Grand Hotel (5)
- 20:40 Domek na prérii IV (16)
- 21:50 Grand Hotel (5)
- 23:40 Divoké včely (122)
- 12:15 Obřad
- 13:35 Short Skin
- 15:10 Všechna moje láska
- 17:10 Slib
- 18:55 Sbohem, jazyku
- 20:10 Marguerite a Julien
- 02:05 Neznámá dívka
- 03:55 Přání
- 09:25 Zvuk hluku
- 11:15 O nekonečnu
- 12:35 Utéct
- 14:15 Francie
- 15:45 To musí být nebe
- 17:35 Janička
- 19:30 Krotká
- 22:00 Saulův syn
- 23:50 Krvavé pomeranče
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Šedý bobr)
- 06:55 Staré pověsti české (O Jánošíkovi)
- 07:00 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 07:15 Žofka a její dobrodružství (4)
- 07:25 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:30 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a fousatá Dontovka)
- 10:15 Odcházení
- 12:00 Ikarie XB 1
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Hořké dny
- 16:00 Písničkář
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Mlhy na blatech
- 19:35 Kinosál
- 19:45 Staré pověsti české (O Přemyslovi)
- 20:00 Prokletí domu Hajnů
- 22:00 Bastardi: Reparát
- 23:35 Teleshopping
- 00:40 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (Neviděné nahrávky Petera Nygarda)
- 01:20 Den v pravěké vesnici
- 01:50 Největší poklady Egypta (2)
- 02:35 Nebezpečné oblasti světa (Filipíny, Mindanao, Jolo)
- 03:00 Když se měnil svět (Terorismus a nacionalismus)
- 03:55 Hitlerova poslední tajemství (Podivný vztah Adolfa a Evy)
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 Zběhové z Wehrmachtu
- 20:00 Soudruh Philby
- 21:10 Krvavé Česko (9)
- 21:40 8:15 Hirošima
- 01:15 Krvavá laguna
- 02:40 Highlander 2 - Síla kouzla
- 04:20 Ve vztahu
- 05:50 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 06:00 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:05 Close Up III (6)
- 06:35 Close Up III (12)
- 07:05 Jako horký brambor
- 09:05 Správná volba
- 12:50 Blázni ve vězení
- 14:45 Zorro
- 16:50 Božská relikvie
- 18:20 Noe
- 20:35 Teror ve vlaku
- 22:00 Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel
- 23:40 Cena života
- 00:55 Anakonda 4: Cesta krve
- 02:20 13 duchů
- 03:40 Krvavá volba
- 08:30 Vichr 4
- 10:25 Million Dollar Baby
- 12:40 Beowulf
- 14:15 K-19: Stroj na smrt
- 18:20 Po čem ženy touží
- 20:25 Dítě z Osirisu
- 22:00 Smrt ve tmě
- 23:30 Srdce z oceli
- 00:20 Červený trpaslík (4)
- 00:55 Star Trek VIII: První kontakt
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas (20)
- 12:00 Policejní stíhači XVII (3)
- 13:00 Policejní stíhači XVII (4)
- 20:00 Yellowstone II (5)
- 21:00 Yellowstone II (6)
- 22:05 Comedy Club II (6)
- 22:35 Comedy Club II (7)
- 23:05 Comedy Club II (8)
- 23:30 Červený trpaslík (4)
- 16:00 10 Days Cyprus (Larnaca)
- 16:30 Bucket List (Aso)
- 17:00 Backpack (Coimbra, Portgual)
- 17:30 Food Fact Fun (Taipei City, Taiwan)
- 18:00 Xplore Thailand (Phuket)
- 18:30 Unplanned Trip (Hawai,India)
- 19:00 10 Days Cyprus (Nicosia)
- 19:30 City Breaks (Munich)
- 04:32 Hadi ve městě II (V hadí doupěti)
- 05:16 Zvířata v pohybu (Armáda mravenců)
- 05:38 Zvířata v pohybu (7)
- 06:00 Zvířata v pohybu (8)
- 06:21 Zvířata v pohybu (9)
- 06:43 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 07:05 Život psounů (Rváčka Charlotte)
- 07:28 Očima levharta
- 08:12 Nelítostné království IV (Vzpoura)
- 08:57 Nejnebezpečnější velryba světa
- 09:42 Očima levharta
- 14:15 Divoké Japonsko: Makaci červenolící
- 15:01 Putování za velkými kočkami
- 15:44 Očima levharta
- 20:00 Setkání s orangutany (5)
- 20:30 Setkání s orangutany (6)
- 21:00 Setkání s tučňáky (5)
- 21:30 Setkání s tučňáky (6)
- 00:35 Zvláštní a záhadné III (3)
- 01:20 Zprávy týdne za druhé světové války (2)
- 02:10 Nacistický plán (2)
- 03:05 Válečné lodě III (1)
- 03:50 Moře záhadných katastrof (2)
- 10:50 Afrika z výšky (8)
- 11:55 Fantastické inženýrství IV (7)
- 12:55 Válečné lodě III (2)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (14)
- 18:05 Afrika z výšky (9)
- 19:10 LEGO Masters - Nový Zéland II (7)
- 20:05 Zvláštní a záhadné III (4)
- 21:00 Záchranáři - Norsko (13)
- 21:30 Nacistický plán (3)
- 22:35 Evoluce zla (4)
- 23:40 Moře záhadných katastrof (3)