2 $ocky

2 $ocky

S05E15 - A velký útěk

20.6. 07:50
Nova Fun
105 minut
2016
USA Komedie

Max se nabídne, že Randymu pohlídá psa Bruna, a obě holky se mu nakvartýrují do luxusní vily. Caroline tam pozve Jennifer Lawrencovou, která ji má hrát ve filmu. Okolí vily je ale uzavřené kvůli uprchlému šílenému kanibalovi, a navíc jim uteče Bruno. Děvčata vyrazí v noci hledat psa. Naleznou psa, ale i kanibala.(TV Nova)

Více informací
Dostupné za 5 dnů
S05E01

A velká demolice

20.7. 17:00, Nova Fun, 25 minut

A velká demolice

Caroline a Max se dozví smutnou pravdu - jejich blok se má bourat, aby ustoupil IMAXu. Veškerý odpor dalších majitelů firem končí na tom, že developer vyplácí tučné odstupné. U soudu si naštěstí jedna z dívek vzpomene, že součástí budovy jsou historická okna. K velké nelibosti ostatních majitelů firem je demolice bloku odvrácena.(TV Nova)

Podobné tituly

Dva a půl chlapa
Přátelé
Teorie velkého třesku

O pořadu

česky česky
2016
USA Komedie

Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.(lost815)

Tvůrci

John Riggi

Hrají

Kat Dennings, Beth Behrs