Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Život je pes (3)
- 01:35 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Herec Karel Höger
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (19)
- 13:20 Horákovi (20)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Josefa Bláhy
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Tahiti
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (10)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Doktor Martin 2 (6)
- 21:10 Všechnopárty
- 04:10 Má tetřev naději?
- 04:35 Nový život v Nových Hradech
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 11:15 Makak medvědí, Thajsko
- 11:40 Cyklodálky (6)
- 14:40 Tajemství skrytá v písku (1)
- 15:25 Výborná SHOW
- 18:15 Perimetr
- 18:45 Malíř ďábla
- 19:10 Žiješ jenom 2x (8)
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Mužská záležitost
- 21:45 Zločiny mužů
- 23:15 Uvnitř SS
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:17 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:40 Branky, body, vteřiny
- 04:35 Svět motorů
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2020 (Česko - Dánsko)
- 08:00 Panorama
- 13:15 MČR Ultra Sky 2024
- 13:35 Hokej na zemi
- 00:03 Ano, šéfe!
- 01:10 Policie v akci
- 04:21 Closer: Nové případy II (Chybný úsudek)
- 05:18 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (88)
- 07:38 M.A.S.H (89)
- 08:10 M.A.S.H (90)
- 08:43 M.A.S.H (91)
- 09:16 Zoo (Zbytečná upřímnost)
- 14:39 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:53 Ano, šéfe!
- 05:00 Autosalon.tv
- 06:00 Těžká dřina
- 06:23 Partička
- 06:53 Autosalon.tv
- 07:50 Těžká dřina
- 20:15 Žhavé výstřely 2
- 18:02 Columbo (Za úsvitu)
- 00:00 Nebezpečný útěk
- 02:16 Rocketman
- 04:49 Námořní vyšetřovací služba X (Hledej!)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:24 M.A.S.H
- 06:48 M.A.S.H
- 07:12 Námořní vyšetřovací služba X (Hledej!)
- 08:08 Námořní vyšetřovací služba X (Bouře)
- 09:06 Hon na myš
- 11:08 G. I. Joe
- 13:26 Vera Cruz
- 17:21 Bláznivá runway
- 20:04 Účastníci zájezdu
- 04:34 Lásce navzdory (Uvězněná)
- 05:35 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Volá Londýn)
- 10:11 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 23:11 Zoo (Zbytečná upřímnost)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Sovička Ollie
- 06:25 Dodohando
- 06:30 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VII
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (19)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:20 Bo & To
- 08:25 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Čau Bambini
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:00 Zápas století (letní soutěž Déčka) (Neočekávané družstvo)
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hopsasa (Dějiny a koniny)
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:20 Bob a Bobek na cestách (Na výletní lodi)
- 11:25 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Strašidla na Kulíkově (Dárek pro Bílou paní)
- 13:00 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Power Players
- 13:35 Power Players
- 13:50 Pan Tau (3)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (19)
- 15:30 Wifina
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Operace Jauu!
- 16:35 DVA3 (Minecraft mody)
- 16:50 Terčin zvířecí svět
- 17:05 Hopsasa (Schovávaná v Zoo)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Jeskyňka a pacholíček Kokeš)
- 18:55 7T (22)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (28)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:35 ArtZóna
- 01:30 Kanadská soda IX (8)
- 01:50 Smetanova Litomyšl pokaždé jinak
- 02:25 Janáčkův máj 2004
- 03:40 Ladí neladí
- 04:55 Bulhaři ve Slezském divadle
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:40 Jeden tón je tvůj
- 21:30 Kombo (Xavier Baumaxa)
- 22:35 Příběhy rockových písní (Judas Priest)
- 23:20 Kanadská soda IX (9)
- 23:45 Dobře naladěná kytara
- 06:25 Nikdo není dokonalý
- 07:24 Columbo (V nouzi poznáš přítele)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:02 Jak se staví sen - extra
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 01:01 360⁰
- 01:33 Hlasy zločinu
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:51 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Pozvánka: Spáleniště
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:36 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Spáleniště
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Spáleniště
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Interview PLUS (Tibor Kolejak)
- 15:00 Zprávy
- 15:23 Prima Svět
- 15:54 Pozvánka: Spáleniště
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:22 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Co na to vaše zdraví
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Spáleniště
- 21:30 360⁰
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:35 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (19)
- 13:20 Horákovi (20)
- 14:15 Na stopě
- 15:25 Úsměvy Josefa Bláhy
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Tahiti
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (6)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Herec Karel Höger
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (19)
- 13:20 Horákovi (20)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Josefa Bláhy
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Tahiti
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (6)
- 21:10 Všechnopárty
- 02:15 Sousedství V (7)
- 03:10 Výleťák (144)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (102)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (103)
- 12:10 Moje místa (Václav Neckář)
- 13:15 Jukebox Honzy Dědka (10)
- 15:15 Vražedná čísla V (14)
- 20:10 Chlap na roztrhání
- 22:20 Serenity
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4724)
- 09:45 Specialisté (Janova láska)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jurský svět: Zánik říše
- 23:00 Čtyřicítka na krku
- 00:35 Bod zlomu
- 02:35 Polibek draka
- 04:15 Emma.
- 06:05 Jumper
- 07:45 Kriminálka Miami VII (Rozpuštěný)
- 08:40 Kriminálka Miami VII (Útěk z vězení)
- 09:35 Válka nevěst
- 11:25 Zmenšování
- 14:05 Zachraňte Willyho 2
- 16:05 Frajeři ve Vegas
- 18:10 Puberťačka
- 20:00 Yeti: Ledové dobrodružství
- 21:55 Počátek
- 01:15 Svět motorů (49)
- 02:00 Pomozte autům VIII (4)
- 02:45 Strážci hranic: Kanada III (15)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (6)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada III (17)
- 06:40 Mistři zastavárny XXII (18)
- 07:35 Svět motorů (49)
- 08:35 Pomozte autům VIII (4)
- 09:35 Kobra 11 XXI (18)
- 12:35 Válka skladů VIII (9)
- 16:35 Kobra 11 XXII (2)
- 18:40 Válka skladů VIII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (20)
- 21:25 Pomozte autům VIII (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (7)
- 23:15 Kobra 11 XXII (2)
- 00:40 Teorie velkého třesku VI (19)
- 03:40 Mužketýři II (2)
- 04:05 První dobrá (3)
- 04:35 TELE TELE
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (9)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (17)
- 06:45 Přátelé V (7)
- 07:40 2 $ocky IV (13)
- 11:10 Noční soud II (6)
- 15:35 2 $ocky IV (17)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (5)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (12)
- 19:05 Malý Sheldon V (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (23)
- 21:45 Přátelé V (9)
- 22:40 Mužketýři II (3)
- 23:10 První dobrá (4)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu
- 07:15 MasterChef Česko VI (15)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VI (4)
- 02:55 Čarodějky II (9)
- 04:45 Ulice (4292)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří III (10)
- 08:10 Čarodějky II (13)
- 10:00 Oteckovia II (11)
- 16:25 Vyměněné osudy (70)
- 18:25 Čarodějky II (14)
- 19:20 Čarodějky II (15)
- 20:15 Nekonečná láska II (53)
- 21:10 Nekonečná láska II (54)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 19:05 NHL News
- 19:20 Ragby: Anglie - Wales
- 21:20 Sportovní noviny
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 NHL News
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Maslo)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - starobylé kamenné chrámy)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Stará vlasť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Cusco)
- 22:25 Goliáš
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:15 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrídelká)
- 12:00 Živá panoráma
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Zuzana Smatanová 20
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:35 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 10:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (19)
- 13:20 Horákovi (20)
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Josefa Bláhy
- 16:10 Polopatě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (6)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (19)
- 13:20 Horákovi (20)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Josefa Bláhy
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Tahiti
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (6)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 04:15 Vánoce na zámku
- 05:45 Hlas lásky
- 08:05 Aloha, Lásko!
- 11:40 Velká láska
- 13:30 Vánoce na zámku
- 20:15 Operace vykoupení
- 22:10 Paralelní matky
- 00:20 Bučkovi 3
- 01:20 Policisté v akci
- 02:10 Krimi
- 03:30 Soudní síň (Na vině je tchyně)
- 10:45 První oddělení
- 11:40 Soudní síň (Blázen do dcery)
- 12:40 Soudní síň (Prostitutka ze ZŠ)
- 13:45 Policisté v akci
- 00:40 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:50 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 To najlepšie zo Susedov
- 13:35 V mene zákona
- 14:15 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 19:55 Počasie
- 20:10 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Modelky)
- 21:05 Susedia (Mačka a myš)
- 21:45 Susedia (Stávka I.)
- 22:25 Susedia (Stávka II.)
- 23:00 Farma
- 13:10 Zahradníkův svět IX (5)
- 16:05 Romantické skrýše (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? (4)
- 17:30 Nový život ve starých zdech (4)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (5)
- 19:20 Dům snů VI (23)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (5)
- 21:10 Dům snů VIII (4)
- 22:00 Dům snů II (10)
- 06:00 Jeanne má každý rád
- 07:40 Barbie
- 09:35 Za všechno může kocour
- 11:20 Mistrovské dílo
- 14:55 Malý Sheldon VII (4)
- 15:20 Matky a jiné lásky
- 17:35 Třináct životů
- 20:00 Den díkůvzdání
- 21:45 Papežův vymítač
- 23:25 V Bruggách
- 02:00 Veliká II (6)
- 12:05 Lepší už to nebude
- 14:20 Tenet
- 17:25 Bojovník III (4)
- 19:00 Geniální přítelkyně (7)
- 20:00 Geniální přítelkyně (8)
- 21:00 Euforie (1)
- 21:50 Euforie (2)
- 22:50 Euforie (3)
- 23:45 Euforie (4)